Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

15kg w dół do sylwestra

Polecane posty

hmm :D jestem z małej miejscowości, to juz pisałam i że mam 18 latek. Mam chłopaka z którym jestem juz 2 lata i 4 miechy... lubię słuchać muzyki i powygupiac sie :D podobno jestem rozgadana osóbka :) chodze do LO - rozszerzony Wos, polski historia :D nie lubie historii co jest najlepsze w tym ;D może zadaj jakieś konkretnie pytanie bo nie wiem co mam pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dlugo juz jestescie ze soba gratuluje:) ja jestem rok i 4 miesiace:) dokladnie od 8lipca 2006:) od czerwca bedziemy razem mieszkac. jestesmy zwiazkiem na odleglosc 497km ale jestesmy szczesliwi jeszcze 8 miesiecy i bedziemy mieli siebie na zawsze:) wlasnie w czw jade do niego a on o tym nie wie:P na 4 dni:D tylko rodzina wie bo wiadomo musialam uprzedzic:) ja tez mam 18 lat w marcu 19 bedzie a on 21ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no długo długo :) tylko że aktualnie to nie wiem co będzie dalej... :( a Wam pogratulować że na odległośc tyle czasu dajecie radę :) ja bym tak nie mogła, moj chlopak mieszka kilka domków dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ma to jak się komuś wyżalić... ale chyba to forum sie do tego nie nadaje... dziękuje że pytasz, bardzo miło z Twojej strony.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tez przestane tu zagladac...myslalam ze bedziemy sie wspierac razem dzialac a widze ze to tylko na poczatku bylo super a teraz coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam ale zostałyśmy we 2 tylko... gdzie sie podziala reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała pisać więcej i jak będę miała o czym ( a od jutra zaczynam dietę więc będę miała) ale chyba nikt poza Tobą tu nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chętnie podejme z Wami walke , zaczełam od dzisiaj :) i jak narazie jest dobrze, przedemną jeszcze ćwiczenia ale jeśli o jedzenie i ckalorie to wytrzymałam , zostalo mi jeszcze do wypicia 1.5 l wody :) jestem chętna żeby być w Waszym klubie :) NICK WIEK WAGA STARTOWA WZROST ILR UB CEL SMUTNA MAMA 25 115 :( 176 ? 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie sie ktoś zjawił :) witamy! a jaką dietkę stosujesz:> ja zaczynam od jutra, i mam zamiar pic 2litry wody dziennie... ile Ty pijesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitak
Chętnie się przyłączę, mam już dość swojego wyglądu chyba wpadam w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy dość :) pewnie niektóre z nas bardziej inne mniej... ale nie wpadaj w depresję! pomysl co robisz źle, co musisz zmienić działaj :) razem raźniej więc się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaui007
hej ja tez sie przylaczam!!!!!!!!!!!!!!!!!!zostalo nam 7 tygodni jak myslicie da rade?????????????? u mnie waga 80kg przy wzroscie 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mi się podoba że jest ktos chętny :) mam nadzieję że słuch o was nie zaginie :) a ile chcesz zrzucić :> 15? myślę że jest to możliwe! na pewno :) przy wytrwałości ćwiczeniach na pewno. może wpiszecie się do naszej tabelki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no widze ze cos sie ruszylo smutna mamo....fajnie ze przyjelas moje zaproszenie do topicku wpiszcie sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh anulaPPP teraz ja sie zmagam z ciezkimi chwilami zwiazku czemu faceci sa tak ograniczeni umyslowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... współczuje :* wiem jak to jest, ja właśnie staje na nogi zaczyna sie ukladać ale proste to nie jest. no cóż faceci chyba tacy już są... głowa do góry firanka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mmnie tak czasem ze mam ochote mu wpierd***** ale go kocham....a zarazem rani mnie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci że ja mam tak samo, zupełnie tak samo. czasem już bym wszystko skończyła ale za bardzo kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×