Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

15kg w dół do sylwestra

Polecane posty

no no:) widze ze coraz wiecej nas tylkozebyscie tu zagladaly...anie ze cos tam odpuscicie to i topik zostawiecie:) Obiad 3suchary-120kcal 3ogorki kiszone-22kcal 3 parowki drobiowe-390kcal czyli obiadek czyli obiadek to:530kcal +130kcal(sniadanie)=660kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ijak chce moze ktoras ze mna spotkac? jade w pt do warszawy tak 9-10 bede w auchan na modlińskiej a potem do arkadii jade...i media markt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogla by ktoras warszawianka powiedziec mi ktorym tranwajem badz autobusem dostane sie z Auchan(modlinska) na dworzec gdanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się. śniadanko - jogurt, obiad - pierś z kurczaka i kalafior, kolacja - pomidor z mozzarellą a w między czasie 1,5 h siłowni i aerobów. zero słodyczy, aż sama jestem z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka ja mam takie napady przed okresem i jestem napuchnięta w trakcie... :( niestety nie wiem jak sie tego pozbyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) i chce się poradzić. a więc zamierzam pić codziennie koło 2 litrów wody, i myślicie że może być taka zwykła przegotowana? czy koniecznie mineralna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije niegazowana...bo moja woda ma kamien i ogolnie kranuwa jest wszedzie zanieszyczona raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że przegotowana woda jest ok ;) pewnie jeszcze zależy gdzie mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ten kamień... bede strac sie pić mineralke ale wiadomo jak to jest czasem braknie. przegotowana jak się \"odstoi\"to jest bez kamienia :) fajnie macie ja 1 ważenie za tydzień jak zacznę dietę haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się zważyc ale wiem ze bedzie 62 tak jak przed co schudlam. ale to nic będzie mniej :D dziś święto i się obżeram :D ale wy się nie dajcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bez głodówki. za to nadal 0 słodyczy, chleba i ziemniaków. piję sobie herbatki przeczyszczające i activie. wieczorem z moim M wybieramy się na basen i saunę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. ja wczoraj sie tak nazarlam jak swinia za przeproszeniem, az mnie wszystko bolalo..... dzis juz sie poprawiam i wracam do zdrowego, racjonalnego odzywiania, a wiec dzis tak: sniadanie godzi 12 ;/: serek wiejski lekki 3% + pol kromki razowca shulsscos tam+ kawa bez cukru teraz : 30dkg kapusty kiszonej ( zapchalo mnie klompletnie i chce zeby mnie odedkalo) potem obiadzik bedzie wazywka gotowane i ryz ciemny no i kolacja, pewnie bedzie serek wiejski a wam jak tam idzie?? takie grzechy raz na pare dni, opychanie sie chyba nie sa jeszcze takie ciezko co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupelnijcie tabelke...dzis ważenie mialo byc NICK.......WIEK....WAGA STARTOWA....WZROST.......ILE UBYLO...CEL firank_a....18............80.................167........ ....3...........65 mikołajka...28...........80.................169......... .... .?...............65/60 AnulaPPP....18...........62...............ok 173............0................57/55 CarbonBlack..20..........?..................177......... ......?...............62 Dzastineskaa..19.......74.................167........... ....8................59/62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tabelki nie zmieniam bo na razie u mnie się nic nie zmieniło. za tydzień mam nadzieję że bedę mogła się pochwalić sukcesem :D nie mogę się doczekać :) a dziś kochane kobietki jadę na małe zakupy żeby się zaopatrzyć w moje przyszłe jedzonko... :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czw glodowka...wczoraj zjadlam jakiej 700kcal dzis znow glodowka nie ma znimuj..sa efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanko super że są efekty :) ale może nie katuj się aż tak? potem będzie Ci trudno wrócić do normalnego jedzenia a tym samym utrzymać wagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudnąc nie jest trudno ale potem wage utrzymać :O mój upadł zanim sie na dobre zaczął :D ja jestem a gdzie reszta? nikt nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widze jakos pusto i dziwnie...anulaPP chociarz ty tu codziennie zagladaj pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne :) tymbardziej od poniedzialku jak zaczne dietę hehe :) jak nie umre z glodu to bede pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×