Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

Marta ja jak sie nie warze to mi moywacja minie musze wiedziec na czym stoje z tym moim cholernym cielskiemmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta 🖐️ u Was tez tak bialo? u mnie wszystko zasypane i wilgoc jest, wiec wydaje sie, ze jest potwornie zimno.. :P zjadlam dzis na sniadanie i obiad to samo - zupe smietnik, przed chwilka jablko i pewnie tez je zjem na kolacje :) Annah - nauczysz malego, jakos przez zabawe, dasz rade :) Martuś - zadroszcze Ci takiego malego braciszka. ja mam szesnastoletnia siostre, a marzy mi sie jeszcze jakies mlodsze rodzenstwo ;) tylko jakby to zasugerowac rodzicom? hehe :classic_cool: Ona - jak tam z tym facetem? mam nadzieje, ze wszystko ok :) Marcelinka - wytrzymaj do niedzielia na wadze spotka Cie mila niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina-jak Twoja dietka?ciągle tylko na warzywach i owocach jesteś? Marcelinka-myslałam,że jesteś poważniejsza :P codzienne ważenie jest zupełnie bez sensu!!!jesli chcesz widzieć efekty przestań jeść!!!będzie pół kilo codziennie mniej :P wtedy będziesz zadowolona???wiesz,że odchudzanie to nie jest hop-siup i już jestesmy piękne i szczupłe :P nie ma lekko,niestety..ale nie przesadzaj proszę Cię...druga sprawa-za dużo chleba jesz i to on Cię tak zapycha,że nie możesz się wypróżnić... A po trzecie bardzo Cię lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina 🌻- chciałabym, żeby wszystko było dobrze... czas pokaże jak to bedzie :o u mnie śnieg był na poczatku tygodnia, teraz tylko w ilościach śladowych :D ale i tak jest zimno brrr ostatnio mało jem, nie mam jakoś ochoty... oduczyłam się słodyczy i to duży plus :) {kwiat} {kwiat} {kwiat} dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was annah 🌻 to co napisalas o mnie to nieprawda bo ja wcale duzo nie jem , po pirewsze chleba wogole nie jem , nie wiem skad te informacje?! jem a bulki ciemne pelnoziarniste ktore sa z otrebami , lenem oraz zawieraj wiecej blonnika. Nie uwazam zeby 17 dni na diecie bylo hip hop , bo powoli powinny byc efekty tymbardziej ze jedynymi slodyczami ktore zjadlam bylo pare zelikow , a niestety zeby w pracy wytrzymac musze troche tresciwego porzywienia przyjac zeby funkcjonowac. Aproblemy z wyproznieniem mam od momentu rzocenia fajek a nie zapychania sie chlebem [ktorego i tak nie jem) Tez cie lubie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na zakupach, na których niczego sobie nie kupiłam hehe, tylko dla mamy pomagałam ;P zrobiłam jej dzisiaj również taką pyszną sałatkę, mam na nią ochotę ale nie wiem czy się skusić. jest w niej czerwona fasola, kukurydza, papryka, pomidory, ser feta i sos grecki... nie wiem czy to aby nie za bardzo kaloryczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Martusia--pewnie,że możesz zjeśś ta sałatkę.Ja dzisiaj do obiadu zrobiłam podobną:kapusta pekińska,pomidor,feta,czarne oliwki i sos winegret :) Pychota!!! A czemu było Ci wczoraj zimno?choroba Cię jakaś bierze :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ciągle mi zimno... zmarźlakiem jestem hehe. kaloryfer odkręcony na max, ja ubrana w dresy i ciepły sweter i dalej mi zimno... to jest straszne zaraz nałoże sobie tą sałateczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane 😘 dzis zjadlam jablko na sniadanie i przed chwila kapusniak na obiad - pycha :D wczoraj mialam maly kryzys - tata jadl kanapke.. i tak sobie myslalam, ze zjadlabym taka buleczke, albo cokolwiek nie warzywnego, ale wypilam kawe z mlekiem i dodalam slodzik i mi przeszlo. a dzisiaj juz calkiem ok, nie ciagnie mnie na inne rzeczy :) wczoraj bylam z mama na zakupach (jak na razie spozywczych) i nakupowalysmy mnostwo warzyw i jablek :D tez sobie zrobie salatke - z pekinskiej, rzodkiewki, szczypiorku i pomidkorka :) ale to dopiero na wieczor, bo teraz jestem pelna ;) Martuś - ja czytalam, ze jak sie jest na diecie, to moze byc zimno, bo organizm ma mniej energii. nie wiem czy to z tego powodu, ale moze akurat :P Marcelinka - a ile juz jestes bez fajek? ja tam na razie nie zabieram sie za rzucanie, l&m linki mentholowe to dla mnie jedyna smakowa przyjemnosc :D Annah, Ona - 🌻 jak Wam weekend mija? co z reszta dzieczyn? bylo nas duuuuzo wiecej :P ale dobrze, ze Wy jestescie 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina-no jestem pod wrażeniem [kwiat} super się trzymasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie :) drugi dzien byl dla mnie najgorszy, bo bolala mnie glowa caly czas i troche slaba bylam, ale warto bylo wtrwac :D wlasciwie to okaze sie jutro na wadze :P co tam u Ciebie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos się trzymam,choć zjadłabym wielką pajdę chleba z żółtym serem :),ale zamiast tego zaraz zjem jogurt naturalny,też bardzo pyszny :P Poza tym Bartosz dobiera się do dvd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnie chlopaka do elektroniki :D Annah trzymaj sie, jogurt jest pyyyszny. najwazniejsze, zeby przetrwac te zachcianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwała
Moge sie przyłaczyc ? Jestem 9 dzien na diecie (1000 cal) i jakos sie trzymam :D Schudłam juz 3-4 kg... :Dale cos dalej nie idzie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwała
to sie ciesze :) bo gdzie sie nie zapisze to forum upada :D Mam nadzieje ze tu dłuzej popisze :P Bo przyda sie mobilizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwała
to juz chyba napewno Cie przeczysci ;d Niezła mieszanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwała
chyba niewiem jak :D Jestem tu nowa mozna powiedziec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwała
dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się :) hehe a teraz jak chcesz to możesz się dopisac do naszych tabelek :) ........WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18lat Julia...................177cm...........80 kg .............67kg.......24lata ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.......19lat polishgirl.............168 cm..........65 kg..........56 kg......21 lat Cavalii...............165 cm..........69 kg...........????.........20 lat nosek20 .............??? cm..........74 kg...........60 kg.......20 lat? ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......71,5....70,5....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg......62......____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.....52,9...52,9.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66.....65.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60.....59.....____.....____..... menina............171/72kg.......71.....69.1.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......-----....____.....____.....____..... polishgirl...........168/65kg.........----....___.....__ __.....____.... Cavalii.............165/69kg.........----....___.....__ __.....____..... nosek20...........???/74kg.........----....___.....__ __.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×