Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość lusiana
i jeszcze nie bedę pomarańczową lusianą tylko czarna Benita35.Och ja tu miło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą -Kolorowa jak poczytasz troche topik to będziesz wiedziała ze nie jestem taka okropna jak ostatnio to wygladalo.Niestety Stonoga wyprowadzila mnie z równowagi.Od poczatku topiku nikomu nie ublizylam ani nie powiedzialam nikomu nic niemilego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bojowości to stonoga jest bojowa -robi awantury w sklepach kabluje w pracy na kolegow łazi za mna po innych topikach i gada ze mój mąż jest alkoholikiem i terrorysta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozicku ile pokladów zlości wyzwolila we mnie ......ale juz mi przechodzi......i jutro tez przyjde..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benito ja sie powtorze... jestes gtłupia. sama sie obrailas, bo prawda w oczy kole sama odeszlas i sama wracasz. Nikt cie nie wyrzucal ale za durna jestes jestes zeby zrozumiec,ze nikt za Toba nie plakal :) milego dnia moze dzis cie nie sterroryzuje jak zaopatrzylas lodowke w harnasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to taksie nie kłóciłam nawet we własnym małżeństwie :-D a sie rozwiodłam :-) :-D:-) :-D:-) :-D:-) :-D:-) :-D:-) :-D:-) :-D:-) :-D:-) :-D:-) :-D:-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny takich kłótni to ja w małżeństwie nie miałam :-P :-d a sie rozwiodłam hahahahahaha juz dajcie spokoj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny takich kłótni to ja w małżeństwie nie miałam :-P :-d a sie rozwiodłam hahahahahaha juz dajcie spokoj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny takich kłótni to ja w małżeństwie nie miałam :-P :-d a sie rozwiodłam hahahahahaha juz dajcie spokoj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny takich kłótni to ja w małżeństwie nie miałam :-P :-d a sie rozwiodłam hahahahahaha juz dajcie spokoj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga załóż topik \"samotna zrzedliwa chetnie każdemu naubliża zglaszjcie topiki zrobie z nich śmietniki\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotko mnie nie bylo ale jak widze dzieje sie tu oj dzieje:)Dziewczyny dajcie juz sobie na luz nie ma o co sie sprzeczac:) Kolorowa ma racje ja ze swoim exs tez az tak sie nie klocilam i byle jak sie to skonczylo wiec i Wy juz dajcie spokoj.:)Strasznie zabiegana jestem ostatnio a na dodatek moj biedny komputerek padl na calego.:(Jutro oddam go do naprawy ale narazie jestem uziemiona.:(Moj wredny syn kaze mi raczki trzymac z daleka od laptopa zwlaszcza w weekend wiec paskudnie jest😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 333
witam mogę sie dołaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Beti milo nam:)Ja tak tylko wpadlam na szybkie czesc i aby wam pozyczyc milego dnia bo niestety nastepny dzionek walki z papierkami mnie czeka.:(Stonoga mam nadzieje ze jednak ten moj jeszcze nie oddal ostatniego tchnienia:)Ale zobaczymy:) dobrze ze mlody poszedl juz do szkoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kłótliwe baby :-D czyż topic tutaj nie mówi "szukam przyjaciół"??? hahahaha Ja też dziś zabiegana na maxa i w pracy chyba będę do 20 Przyzwyczaiłam się do tej kafe ze szok nie ma dnia zebym tu nie zajrzała...👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci dam - nudzi mi się - to wpadnij do mnie dam ci pare sterte spraw do wprowadzenia ahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam uffffff co za koszmarny dzien:(Stonoga skarbie jak juz zalatwisz papierki z kolorowa zapraszam serdecznie do mnie:)Gwarantuje ze nie bedziesz miala czasu na nude :)Jestem padnieta a i jutrzejszy dzionek zapowiada sie emocjonujaco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursiana mam to samo w pracy wiec rozumiem poprostu urwanie glowy ale u mnie to sie jakos w przyszlym tyg powinno uspokoic :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli dobrze pojdzie licze ze nastepny miesiac bedzie w miare spokojny:)rozkrecam nowy interes i dlatego takie zamieszanie:)Po dzisiejszym dniu zastanawiam sie czy ja mam wszystkie klepki na swoim miejscu na ale coz.....powiedzialo sie a trzeba to jakos ciagnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade, gratuluje odwagi i trzymam kciuki :-)))) ja swojego interesu nie mam ale tez mam zawrot glowy bo taki okres poprostu, terminy terminy terminy....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie Ci dziekuje te kciuki napewno sie przydadza oj przydadza:DZastanawiam sie tylko czy z mojej strony to odwaga czy raczej glupota ale co tam.....jakos to sie ulozy:)Widze ze ty tez nocny marek jestes:DFajnie bo zawyczaj sama sobie tu siedzialam a przez to cale zamieszanie jakos ostatnio spac nie moge:PChyba odstresowuje sie na kafe albo juz maniaczka ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×