Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość Oby się udałooo ! :)
No moze rzeczywiscie to dobry pomysl :) a co z jogurtami naturalnymi moge je jesc ? Dziewczyny wogole slyszalam gdzies ze na poczatku tzn przez pierwszy tydzien nic z wagi ne leci a po tygodniu zaczyna spadac wiecie cos moze na ten temat ? Wogole jak dlugo zamieszacie jest te jablko tylko jablka i ile chcecie zrzucic ? Prosze o odpowiedz na wszystkie pytania :) Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana szklana
hej potrzebuję wsparcia od dziś jestem na tej diecie i zamierzam jeść tylko jabłka bez soczków pseudonaturalnych. jestem słaba jesli chodzi o jedzenie ale trzy dni by się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulip
ja z checia sie przyłączę. Dzisiaj zjadłam normalny obiad ale do konca dnia tylko jabłka. Chce przez tydzień jeść same jabłka + warzywa. Oczyscic organizm i przejsc na normalną dietę, myslalam 1000 kcal zeby dalej chudnąć. KTo ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulip
Nie wiem jak wy ale ja mam dosc patrzenia na swoje cielsko, trzeba w koncu powiedziec sobie stop i zmienic cos w swoim zyciu. A najwazniejsza rzecz w diecie to psychika!! I nikt mi nie powie, ze nie. Mimo, ze czuć już zimę zmienmy moze ten watek w motywacje dla nas! Uda się. Wszystko zalezy od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulip
Nie wiem jak wy ale ja mam dosc patrzenia na swoje cielsko, trzeba w koncu powiedziec sobie stop i zmienic cos w swoim zyciu. A najwazniejsza rzecz w diecie to psychika!! I nikt mi nie powie, ze nie. Mimo, ze czuć już zimę zmienmy moze ten watek w motywacje dla nas! Uda się. Wszystko zalezy od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulip
haha tam mialo byc jesień :D sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oby się udałooo ! :)
Dziewczyny co tak nic nie piszecie ;P Ja 2 tydzien rozpoczelam w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłka świetnie oczyszczają organizm, bo mają dużo pektyn, polecam robić jeszcze sok z marchwi świeżo wyciśnięty, mniaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra zabieram się na tą trzydniową dietę jabłkową- barzo się zaniedbałam i zauważyłam, że coraz częściej dopada mnie tzw "kompulsywne jedzenie"- nie mieszcze juz jedzenia w siebie oraz nie delektuje sie smakiem, a mimo to jem wszystko na zmiane: słone, słodkie, ostre itd... Lubie jablka wiec sie przylaczam. schudnac muszę do 10go listopada (wesele koleżanki) minimum 5kg, max 8kg. Wolałabym to max :) ale jak się uda i te 5 to będzie super. Ważę 62kg i mam 166cm wzrostu. Za trzy dni dam znać jak to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramajana
Cześć Dziewczyny, Ja też chciałabym spróbować ;) Ile można schudnąć na tej dietce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w polowie pierwszego dnia tej diety. zjadlam do tej pory trzy jablka i... spuchłam! tzn dokladnie moj brzuch, stal sie taki wydety... czy to normalne? przejdzie do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oby się udałooo ! :)
LOADA90 wyjade mi sie ze powinno przejsc hm nie wiem jak jablka ale wiem ze gruszki maja taka wlasciwosc ze wypycha brzuch.Kiedys sie w cholere ich najadlam i brzuch mi spuchl ze hoho ;D ale na drugi dzien wrocil do naturalnego stanu wiem Tobie tez powinno przejsc o ile nie jest to spowodowane "odrzarstwem" czegos innego ;) Hm a mam do Was pytanie jak juz wczesniej pisalam od poniedzialku leci 2 tydzien na sanych jablkach i jogurtach naturalnych a nie widze zadnych efektow co jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraus
Ja, jedząc jabłka w ramach większości posiłków przez (!)4miesiące, schudłam 16kg :) Zdecydowanie polecam wprowadzenie jabłek do diety i w takim stopniu, w jakim jest to mozliwe - zastępować nimi inne posiłki. Zdecydowanie daje ogromne rezultaty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuStynaeM
tydzien diety i -4kg :) warto dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minął pierwszy z trzech dni diety jabłkowej- nadal czuję się spuchnięta jak pisałam wcześniej. Zjadłam dziś 6 jabłek przez cały dzień. Mam pytanie do dziewcząt, które jedzą je przez tydzien lub dluzej- jecie same jabłka, naprawdę? Bo ja zamierzam przez trzy dni jesc same jablka (wg zalecen diety) ale potem powoli zamierzam wprowadzać normalne posiłki opierając się na diecie niełączenia. Myślę, by w niedzielę włączyć śniadania nie opierające się na jabłkach a raczej na produktach z grup węglowodanów i neutralnej. I tak przez trzy, może cztery dni. A potem obiady. I powoli rezygnować z jabłek, tylko jadać je jako przekąskę między sniadaniem a obiadem. Przecież jeśli bym jadła przez tydzien lub dwa tygodnie jablka to napewno efekt murowany, ale szybko tez o efekt jojo później. Przede wszystkim już po dniu jedzenia samych jablek czuje sie bardziej zmeczona niz zwykle- wchodzenie po schodach szybciej mnie meczy, a zamiast 4-5 standardowych okrażeń przebiegłam dwa. Więc to trochę niemożliwe by przeżyć tyle czasu na samych jabłkach bez efektów ubocznych. Jak się czujecie? Jak wasze samopoczucie i siły? Możecie coś o tym napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramajana
Loana- ja się czuję dobrze po 1 dniu. Zjadłam 4 jabłka, ostatnie o godz. 16.00. Wieczorem wypiłam 2 kieliszki czerwonego wina wytrawnego. Chyba nie zaszkodzi? Też się zastanawiam co potem, żeby nie było jojo. Ja chcę 3-4 dni jeść w miarę normalnie tzn. z wykluczeniem cukru, pieczywa, tłuszczu a potem znowu 3 dni jabłek. Zobaczę, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramajana
JuStynaeM- to bardzo dobry wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramajana
mraus- z jakiej wagi startowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oby się udałooo ! :)
LOANA- wydaje mi sie ze Twoje pytania sa sprawa indywidualna. Ja jak juz wczesniej pisalam w poniedzialek zaczelak 2 tydzien na samych jablkach plus jogurty naturalne. Czuje sie normalnie acz kolwiek czesto dopada mnie chwilowe klucie w rzoladku (mam wrazenie jak by mi ktos dzgal od srodka) ale jest to chwilowe ponadto zauwazylam problem z nauka jestem w klasie maturalnej i musze na ksiazkach przysiedziec zdecydowanie dluzej niz kiedys.To tyle poza tym nie widze zadnych efektow pomimo tak dlugiej diety jabłkowej chodz moze to ja tylko nie widze naatomiast watpie poniewaz nie slyszalam komentarzy typu jak Ty schudlas.Tak ze nie jest to wcale takie piekne i kolorowe jak sie zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oby się udałooo ! :)
Oj watpie ja mam 1.70 i wazne 69 zebym byla zbyt szczupla to zdecydowanie nie.Juto sie bede wazyc zobaczymy czy cos zeszlo z wagi jak nie to sie chyba zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Ja zaczynam od jutra- planuje 12-14 dni same jablka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka10041
hej dziewczyny! super ze trafilam na to forum ja jutro mam zamiar ruszyc z dieta jablkowa! myslicie ze zaczac stopniowo czy od razu na same jablka sie przerzucic? co z kawa bo nie wyobrazam sobie bez. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak Wam idzie?
Ciekawa jestem Waszych efektów. Jest tu jeszcze ktoś kto robi tą dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa222
do ilu jabłek dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik123456789
puk, puk jest tu ktoś? mam walczyć z kilogramami sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaa18
Część dziewczyny. Dziś zaczął się 8 dzień mojej diety. przez pierwsze 3 dni jadłam same jabłka 4 dnia dałam do mojego jadłospisu marchewke. Jak narazie schudlam 4.5kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe jabuszko
Czesc jabuszko maniaki:) ja od dzisiaj zaczelam dietę:) same jabłka woda no i kawusia narazie tak odrazu z niej nie zrezygnuje:-D narazie postanowiła 3dni jesli się uda będę ciągnąć dalej:) no to zaczynamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik123456789
dziewuszki jak wy to robicie, że macie tyle do tyłu? ja na dzień dzisiejszy mam tylko 2 kg mniej! i trzymam się, trzymam jabłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×