Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

princpolo Mania srednio mi jada. dam jej pare lyzeczek zupki ale potem mi pluje wiec odczekam i daje mleko. Potem znów próbuje zupke i zanów to samo... pol sloiczka je caly dzien. deserek zjada bardzo lądnie i soczki tez ladnie pije ale to zane jedzonko jak sama nazwa wskazuje - deserek i soczki a nic do pojedzenia wiec mleka u nas idzie- mala paczka starcza na góra 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nutramigen to koszt 30 zł czy jakoś tak.Myśłe że warto sprawdzić co bedzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa poczekam poobserwuje i albo przyznam ci racje albo zaprzecze narazie nic na ten temat nie moge powiedziec :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
ale ty będziesz wiedziala tylko o tym co jej ewentualnie zaszkodzi>A tego co mleko może dać ew. dobrego nie bierzesz pod uwagę???Bebiko jest mało wzbogacane,nie ma ani probiotyków ani prebiotyków ani pewnie nawet tego o czym piszą na opakowaniu.Dobra koniec.Bo ci podpadnę. A jeszcze ci powiem,że najlepszym mlekiem jest enfamil ale to już dopiero koszt.Mała puszeczka 30 zł.Ale wg specjalistów jest najlepsze,skład prawie identyczny jak mleko ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na apetyt synka nie moge powiedzieć.Je i wali w pamersa :D Od małego nie miałam kłopotu z jedzeniem!!! co dałam to jadł-gotowałam nawet rzeczy które ja osobiście nie lubie a to po to by miał wszytskie smaki.Często teściowa,mama czy inni śmiali się z tego że zgupiałam bo daje dziecku np brokuły itd A teraz są cholera dumne że wsyztsko Kacper je :P:P:P To jest naprawde luksus jak dziecko wsyztsko zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa moze ty masz racje. o enfamilu slyszalam. zobaczymy. Narazie mam malutko paczke bebiko i duza paczke bebilonu. wiec na jakies 10 dni powino starczyc i zobacze co dalej. dzieki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princopolo Mania tez lubi takie gotowane zupy ale boje sie jej jeszcze tak dawac... tzn takiej typowo dla niej ugotowanej to nie zje za cholere ale jakas pomidorowa czy barszcz czerwony to wcina z apetytem ale lekarka kazala wprowadzac takie \"dorosle\" jedzenie ostroznie wiec szalejemu góra 2 razy w tyg a tak to albo papki z marchewki i innych warzyw z mieskiem albo sloiczki. no i jeszcez jakies chrupki i biszkopty ale mi sie jeszcez bardzo tym dlawi wiec musze uwazac jak to je, skórke od chleba tez bardzo lubi ale tez strasznie sie dląwi... a kiedys jej dalam ogórka kiszonego bo wyczytalam ze w 7 miesiacu juz mozna (oczywiscie tak oblizac tylko dalam i bez skórki0 i najpierw sie krzywila bo kwasne a potem nie chciala oddac :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko sie wtrace
nie wszystko co polecaja "specjalisci" i co jest drozsze jest lepsze dobre wystarczy podsypac troche kasy a powiedza wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na chwilke bo nic mi nie dziala i nie moge nawet przeczytac co bylo na ostatniej stronie :-/ majoma pisalam pisalam :-P firanyfinezja - z tej firmy mam, 11,50 za 1szt , z szyciem, skroceniem itp jak poprawi mi sie net to wejde na dluzej ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani------Kochana ja się bałam dawać na początku zupki itd synkowi he he he że będzie ejgo bolał brzuszek itd. Do roku kupowałam gotowe zupy (brak ogródka a nie chciałam dawac chemii,również bałam się dać swoją zupe :)) Po roku gotowałam dla synka osobno i bez śmietany.A teraz im dziecko starsze to nie ma stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati26kiss ----Przystojniaka masz :D Kurde musze się zalogować i też pochwalić się moim urtwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladnijcie na topik \"prosze o pomoc!!!\", moze ktos jeszcze nie czytal. I dziekuje tym, ktore juz pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze tamat MLEKO:) ja we wrzesniu pozeganalam z alusiem butle bezproblemowo:) pil bebiko, nestle i nan heheh tolerowal kazde........ princpolo- ja malemu menu rozszerzalam od 6miesiaca:) ...Alek podobnie jak twoj brzdac nalezy do dzieci wszystko jedzacych.... je owoce warzywa miesko .....itp.... dopiero jak skonczyl 2latka to zaczal troszke wybrzydza (sporadycznie;) evi- doczytalam:) mysle ze cena mleka nie gra roli to indywidualna sprawa mamy i dziecka:) kati- hmmm to moze sie zastanowie nad farbkami skoro tak ciezko zmyc??albo wstrzymam sie do wiosny:) a moze kupie tylko te do malowania palcami:) zycze powodzenia w staraniach:) na zdjeciach to juz powazny mezczyzna:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik przestal pic mleko kiedy skonczyl 8 miesiecy i jadl kaszki rano i wieczorem a w ciagu dnia deserki sosczki biszkopty chrupki kukurydziane a sloiczkowe obiadki jadl od 6 miesiaca do 9 i po prostu jak widzial nasz talerz z zupa to machal raczkami nogami cieszyl sie strasznie i nie chcial juz jesc swoich gotowcow i tak zostalo mu do dzisiaj jest zupo zerca :D a mleko pil NAN i tylko to bylo jeszcze Bebiko ale nie mogl po nim zrobic kupy a co do wrzyw to strasznie wybrzydza brokulow nie zje a pomidora na kanapce musze chowac pod szynke bo jak widzi to tez nie chce ehh z nim... musze sciagnac program do obrobki zdjec i pochwalic sie moim urwisem znacie jakies proste w obsludze programiki ??? ide pod prysznic 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ja chyba złapalam grype... Od 6 rano mam mdlosci i wymiotuje... Czuje sie fatalnie i boje sie ze Mania moze cos zlapac a to by byl koszmar. Dobrze ze Filip wyjdzie dzis wczesniej i ja troche odizoluje od zarazliwej mamuski... Pozdrawiam Was i mam nadzieje ze macie duzo lepsze samopoczucie niż ja. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) lorinka- moj tez jest zupozerca:)hehe uwielbia zupy z makaronem;) ryz po mamusi i wszelkie dania z kurczakiem i ryzem warzywami:)zje kasze kus kus.... wszystko:) dwa razysie go nie wola na obiad:) moze www.fotosik.pl :) mania- wspolczuje zlego samopoczucia.... przy dziecku to juz wogole:( wiem bo tak sie czulam wczoraj a tu kapa jak na zlosc nie moglam go podrzucic babci:( zreszta wiadomo jak to jest.. jak babcia sie zle czuje a jest z tych migrenowych to odpoczywa... jak ja sie zle czuje no to niestety moje dziecko:( zreszta on tam dlugo nie posiedzi....wczoraj podjechali znajomi i maz zaniosl go do babci ..... byl cale 20 min:(ale fakt ze ladnie sie bawil...co prawda jest na etapie wszystko moje i nie lubi sie dzielic ale 7 miesiecznej Oli wszystko jedno.... ona cieszyla sie widzac go... potem Alek calowal ja po rekach i spiewal piosenki piszczala z radosci... gonili sie po podlodze na czworakach tez fajnie... tylko wiadmomo ze moj bak jeszcze nie do konca wie ze trzeba leciutko dotykac( do calowania to wie) i musialysmy z kumpela bacznie go obserwowac... byla tez mala klotnia tzn moje dziecko nie chcialo dac swojej zabawki a bralo Oli...no wiec mamusia Olenki tlumaczyla mu ... na co moj szkrab sie oburzyl.....i krzyknal NIE~!!!!!ale ciocia spokojnym tonem oznajmila ze jak tylko da Oli gumowego pieska to dostanie jej misia.....po chwili zrozumial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja melduje się z rana. Zabrałam się już za obiad bo i tak od 4 nie śpie.Ktoś trobił sobie ze mnie w nocy żarty telefonicznie 😠 MaMani----a może jesteś w ciązy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo- jakie zarty? mania - no jakby sie okazalo ze zaciazylas to bylabys zalozycielka nowego topicu heh:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie ciaza bo to by bylo za wczesnie na objawy pozatym moja siostrzczka ma grype zoladkowa wiec pewnie to to... Filip wróci o 10, tylko co to da? przeciez i tak juz Mania mogla sie zarazic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw ktoś dzwonił na komórke ok 1 w mocy.Odebrał mój i się wyłączył.Potem znów dzwonił to wyłaczyłam.Potem atakował stacjonarny.Później dostałam sms czy śpie i żebym odzwoniła.Tak też zrobiłam bo byłam ciekawa kto to.Zadźwoniłam a na poczcie jęki rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-----Może wybrałabyś się do lekarza? A zanim prtzyjdzie mąż to nie masz nikogo kto by zajął się córeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo nie ma nikogo bo ojciec poszedl do pracy mama i tesciowie tez w pracy, jedna siostrzyczka ma grype a druga zlamaną noge :) zreszta nawet nie mam auta zeby Manie gdzies podrzucic a autobusem to u mnie cala wyprawa, ale do 10 juz niedlugo. Mania zaraz pojdzie spac bo dzis tez misiulka wczesnie wstala tak jak ja i jej sie oczki kleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
dzień dobry.MaMani życzę zdrowia.Uważaj na Manie,żeby nie złapała tego dziadostwa.Może to po prostu gorszy dzień,a nie grypa!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mania juz zasnela a filip za kilka minut powinien wpasc. aaa mam nadzieje ze nie zlapie. Princpolo mam fajna tesciową, mamy dobry kontakt ale nie wtraca mis ie w nic i nie mówi co mam robic za to mam uczulenie na tescia wkurza mnie jak nikt na swiecie. Gosciowi sie zdaje ze sie na wszystkim zna nawet na tym o czym zielonego pojecia nie ma. Na szceszescie czesto go nie ma w domu jak przyjezdzamy :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×