Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

dziendobry dziewczynki ;) mamani trzymaj sie kobietko lekarstwa herbatka z sokiem malinowym i cytrynka i wygrzewaj sie najlepiej do lozka majonia ja potrzebuje program by zmniejszyc rozmiar zdjecia bo sa za duze :) princpolo moze to jakis cichy wielbiciel ?! hehe :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znowu mam kreciola.... RATUNKU..... http://allegro.pl/item266218642_farbki_do_ma lowania_palcami_wysylka_prioryte_6_zl.html http://allegro.pl/item265540747_farby_do_mal owania_palcami_4_kolory_pieczatki.html http://allegro.pl/item265540747_farby_do_mal owania_palcami_4_kolory_pieczatki.html http://allegro.pl/item266573935_nozyczki_do_ wzorkow_z_metalowe_ostrze_kpl_4_szt.html lorinka ale fotosik zmniejsza;) tam zaznaczysz jaka maja miec wielkosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia jakas zacofana jestem a i nie da sie wejsc na te strony tzn otwieraja sie ale jest blad zaraz sprawdze fotosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ale napisałyscie miałam sporo czytania wczoraj nie zaglądalam bo miałam taki ból głowy ze nawet światło mi przeszkadzało przeszło mi dopiero nad ranem - nikomu nie zyczę takiego bólu głowy Agusia własnie zasnęła i crapie jak najeta ale chyba ja bierze jakaś choroba bo katarek jej z noska leci i cały dzień kicha jak pomysle że będzie chora to mnie dreszcze przechodza - to taka meczarnia dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka-----A ja dziękuje za takiego obleśnego wielbiciela :D majonka-----super sprawa z tymi farbami,nie są trogie a frajda jest nie z tej ziemi. MaMani----- U mnie jest super teść.Ale przy teścuowej to zwykły pantofelek :P A teściowa szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo wspólcuje 🌼 Manonia widze ze bedziecie tworzyc platyczne dziela sztuki :):D:D Ninka mnie naszczescie nie czesto boli glowa. Najczesciej jak mam duzo bieganie po miescie, stania w korkach itd to wtedy leb peka wiec wiem jakie to uczucie :) Mi na szczescie przeszlo juz wszystko, wiec sama nie wiem na grype to za krótkie bylo - moze jakies zatrucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam cos z cisnieniem.... raz niskie potem za wysokie:( czulam sie jakbym wysiadla z karuzeli:( mani- takie mam plany wkoncu maly musi pobudzac wyobraznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia oczywiscie przeslesz potem fotki zebysmy mogly poogladac te dziela?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Mam pytanko, bo troszke sie martwie. Od paru dni przez caly dzien wogole nie czuje ruchow a zawsze Maly wiercil sie czesto. Dopiero wieczorem ale przez chwile. Kolezanka powiedziala, ze moze sie obrucil. W piatek ide do szpitala na badania. Jak myslicie pojechac jutro czy poczekac do piatku? Ktos moze mnie zaraz zjechac, ze wydziwiam ale ja stracilam trojke dzieci i dlatego tak czasem swiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rece opadaja jak sie czasem niektorych tu czyta. Zalozylam topik \" prosze o pomoc!!!\" dla rodziny z Krakowa. Zobaczcie ostatni wpis od jakiejs pomaranczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa dopiero sie staramy. :) Megi niestety tu wiekszosc ludzi nie traktuje niczego powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy im sie , az tak nudzi w domu? Ciekawe, ze zawsze to takie pomaranczowe naskakuja. Jakby cos mialy do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi te pomaranczowe w wiekszosci maja tu swoje stale nicki i prowadza- podwójne życie- pod czarnym nickiem beda ci slodzic a na pomaranczowo zjadac cie z góry na dol. Ja juz sie o tym nie raz przekonalam. A i jesli myslisz ze 3/4 ludzi stad ruszy ta tragedia to jestes w bledzie. Niestety oni uwazają ze tragedia to dopiero jak cos zlego im samym sie przydarzy a cala reszta to dobry dowcip :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem i wiem, ze tak jest. Ciesze sie bo juz okolo 10 dziewczyn napisalo do mnie z checia pomocy. To i tak wiele. Tutaj w Irladni nawet Irlandczycy zrobili paczki. A ta pomaranczowa dalej smaruje. Wydaje mi sie, ze jest bardzo nie szczesliwa we wlasnym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi1982 -----Kochana poradziłabym Tobie jechać jak natychmiast do lekarza.Lepiej zobaczyć czy wszystko jest wporządku (czego Tobie życze :)) A co do chamskich odzywek osób pomarańczowych niestety tu jest tą normą.Dla nich dzień bez jadu to dzieństracony. MaMani----Ja już trochę się pogodziłąm że tak jest z teściową a nie inaczej.Ale było cholernie przykro kiedy synek przytuloał się do niej a ona jego otrącała niczym bezpańskiego psiaka!!!! Nawet nie potrafi dać jemu czułości i miłości w Święta czy też w urodziny :(:(:( Mój synek jest jej 1 wnukiem i ciekawi mnie jaką będzie babcią dla innych wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jeszcze dzisiaj jade do szpitala. Pomaranczowa juz wykasowali. Ktos musial zglosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princopolo to moja tesciowa szaleje za Mania. obie z mama maja takie swira na jej punkcie ze nie wiedzialam ze az tak to sie bedzie objawiac... Moja mama cale zycie mówila ze jak ona bedzie miala wnuki to bedzie taka \"stonowaną\" babcią a nie taka jak moja co nam caly sklep wykupila na wszuystko pozwalala i mówila do nas \"córusie\"... mame to tak razilo ze dostawala dreszczy... a ostatnio bierze Mnaie na rece i mówi do inej\"moja corusiu\" :D:D jak jej moja siostra przypomniala to sie obrazila :P:D:D Pozatym mojej mamie zwyczajnie odbija na punkcie małej. Jak do niej przyjezdzamy to z nikim nie rozmawia bo nie ma czasu biegniedo małej wyrywa mi ja rozbiera bawi sie nawet na 5 minut jej nikomu nie odda... czasem pytam jej o cos 10 razy ale ona nie ma czasu wogóle mnie posłuchac bo jest zajeta \"rozmowa z Manią\" mówi jej akurat \"aguuu\" albo robią\"kosi kosi\" :D:D tesciowa znów ma inny odszczal podnieca sie wszystkim co Mania zrobi... co chwile wyskakuje z tekstem \"ojeje zobaczcie jak uroczo Mania wsadza raczke do buzi\" albo \"ojej jaka ladna kupke Mania zrobila\" :D:D taka nawiedzona to nawet ja nie ejstem choc przynzam ze tez lubie sie zachwycac moja corcia :D:D Ojciec jak juz pisalam kiedys postanowil skonczyc z piciem na rzecz maskotek i lizaków i zasypuje mala prezentami- to jego sposób na okazywanie milosci. Wpada co chwile i pyta co tam slychac, mała zdrowa co jej kupic i wyjmuje metrowego miska, lizaka albo paczke delicji w czekoladzie :-/ To jeszcze polbiedy- najgorzej jak jej wsadzi do reki 20 zl i mówi \"masz nie dawaj mamie tylko kup sobie jakas zabawke:-o :D:D\" :D:D:D a mania oczywiscie jak to mania pieniazek do buzi i ja w ostatniej chwili reaguje... Tesc jest tylko niezainteresowany. czasem cos do niej powie ale glównie to woli swoje koty. Moze to lepiej ... :) aaa zauwazylam jeszcze jedna rzecz która mnie rozsmiesza do lęz. Ilekroc ktos zobaczy Manie to zaraz zaczynaja sie duskusje do kogo ona podobna do mamy czy do taty :D:D tak jakby to normalnie bylo najwazniejsze na swiecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz w domku mam chwilke bo zaraz musze robic drugie pogoda wspaniala sloneczko i bez wiatru a w powietrzu babie lato a na w drodze do domu przyplatal sie kot wszedl na podworko nazarl sie i napil wlazl do przybudowki domowej w taki zakamarek gdzie susze pranie i nie moge go wyciagnac jak mi sie tam zesra to oszaleje ...dobra chcialambyc to teraz mam kazik mial radoche chociaz tyle dobrego megi moze obudz maluszka a jak to niepomoze to pojedz do lekarza bedziesz spokojniejsza http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f76319c62df95ea1.htmlio a to kazio jak mial 8 miesiecy a nie 9 hehe dobra jestem ciekawe czy sie otworzy jakies nowsze fotki wlkeje wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moja tesciowa nie rozmawiam juz dwa lata. Maz poinformowal ja o ciazy ale dopiero w 6 miesiacu zapytala jak ja sie czuje. Szczerze watpie czy Nas odwiedzi jak Maly bedzie juz w domu. Mieszka tez tu w Irlandi i to tylko 20 km od Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego dziewczyny, ze moj Maz zmienil sie przy mnie diametralnie to ja nadal jestem wrogiem numer jeden. Szczerze to watpie, ze Nas odwiedzi jak Maly sie urodzi a mieszka 20 km od Nas, bo tez jest w Irlandi. Co do ciazy to dopiero w 6 miesiacu zapytala jak ja sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa wiem bo cos tam o tej twojej rozrabiarze czytalam :D:D Moja Maniula jest taka grzeczna ze teraz tylko marze zeby 2 bylo takie samo :) Jasne ze ma swoje humorki ale wszystko da sie ułagodzic :) Cala moja rodzinka twierdzi ze mam anielskie dziecko bo ja jak bylam mala... i tu pojawiaja sie opisy jak z filmu akcji jak to darlam sie cale noce bo mialam kolki do 2 lat, rzucaląm grzechotkami o sciane, gryzlam kota i cały czas chcialąm zeby mnie kolysano w wózku... nie wiem czy naprawde byląm małym potworkiem czy powinnam to podzielic na 4 :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi moze lepiej ze was nie odwiedza. Bo gdybys mialą sie przez nia denerwowac... lorinka kazio jest cudny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa to się z niczego nie cieszy.Byłam w ciązy nie cieszyła się,leżałam 6 tygodni na potrzymaniu to przyszła raz,później po porodzie miałam komplikacje i leżalam 3 miechy przyszła tylko raz.Za każdym razem góra 15 minut. Jak spotka mnie na mieście gdy nie ejstem z małym to nigdy się nie zapyta jak tam wnusio.Prezentów od niej nie chce bo jak coś kupiła to wyp;ominała! Rozumiem że można mnie nie lubić ale żeby dziecko???? Tak to jest słodziutka aż do bólu ale na pokaz.Ah żebym mogła tak powiedzieć co o niej myśle,ale kiedyś przyjdzie taki dzień.Jedynie co się powstrzymuje ze względu na męża by nie było jemu cięzko. Dobrze że przynajmniej tu moge sobioe pomarudzić :D Moja mama głupawki dosaje na pounkcie wnuka a pamiętam jak zawsze mówiła że będzie sroga babcią :D A najlepszy jest mój tatuś :D kocha wnuka ponad życiue,niekeidy lepiej się nim zajmuje niż ja :P Zawsze mówilam że mam najlepszego tate na świecie :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam ja gleboko. Sama przez to duzo traci. Moj Maz jak sie kiedys na wkurzyl, bo gadala glupoty o mnie to ponad rok z Nia nie rozmawial. A przujsc do Dzieciaka powinna, bo to Babcia. No ale zobaczymy czy bedzie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×