Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

hej moja Agusia własnie śpi jeszcze na razie nie wytrzymije całego dnia musze ja położyc bo jest spiąca i tak jak mówicie potem wieczorem długo nie moze spać rozrabia jak się z nia położe to czasami leże 30 min a nawet więcej kiedys ja nie połozylaw w ciagu dnia to padła o 19.40 ale po południu byla nie do wytrzymania i na razie ja kłade mysle tak jeszcze przez zimę a potem to juz nich lata aż padnie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest tak ze jak za bardzo zmeczony to spi... ale byl taki czas ze spal mi ponad 3 godziny... wiem byla cisza i spokoj ale potem do 23.00 buszowanie... malo tego w naszym lozku....jak go klade wczesniej to mam sily przy nim siedziec i czytac ... o 23.00 to sama padam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczne dzis kilka tygodni temu umylam sofy i znowu do mycia jest jedna pisaki poszly w ruch 😭 pomalowalam sobie wczoraj delikatnie pazurki a dzis bede sprzatac chyba rekawiczki jeszcze mam ale nienawidze sprzatac w rekawiczkach zakladam je tylko gdy sprzatam jakies syfy wec trudno bede jeszcze raz malowac jak mi sie bedzie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas do 23 to nie ale tak 21.30 czasami 22.00 i juz tez mam nerwy bo nic w ciagu dnia przy niej nie mogę zrobic potem wieczorem też długo buszuje i dopiero jak idzie spac to moge cokolwiek zrobic ale potem to juz sama jestem zmęczona i błędne kolo musze ja kłaść wcześniej spać a najlepiej jak by juz nie spała w dzien mam nadzieje że jeszcze troche i nie będzie w dzień spala to wieczorem wcześniej padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- 4,5 roku majonia - przecież wiesz o mnie wszystko :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo ja znalazlam imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i5miesięcy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 10m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika chyba wszystkie znamy to bledne kolo :) kazio wlasnie lezy spac nie chce dobre i to przynajmniej troszke odpocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie też dopisuje imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i5miesięcy MaMani...............21.............Mania.................7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka...............1rok zieloneszkielko......22...........Mikołaj.................16 miesięcy gabi 27 .............. 28............ Agatka................ 5 lat lorinka ...............21..............Kazio..................2l i 10m-cy Evi....................21..............Olek...................19 miesiecy oliwkabambino......27.............wojtek.................1 rok pomaranxczowa zmija...26......Maciuś.................21miesiecy Princpolo............24............Kacperek........ ......2 lata i 2 miechy Nika..................30............Agnieszka...............1 rok i 10 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże jakie wy młode jesteście to ja jestem najstarsze - ale stara baba ze mnie :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to ja jestem najstarsza - 33 :P majonia z innego topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz princpolo - moze nie duchem ale rocznik mówi sam za siebie :-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika- ty pisalas ze twoja corcia bierze augumentin?? jak jest chora?? bo myli mi sie...upss czy od antybiotyku swedzial ja odbyt?? bo moj maly odkad bierze placze ze go swedzi.... w szpitalu mial to samo jak bral zenicef.. albo summamed:( juz ogladam mu kupe we wszystkie strony czy nie ma robakow ale nic tam nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika----he he he wiecznie młode nie będziemy :D Ważne by duchem się czuć młodo a ciało cóz przemija jak wsyztsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj chyba sie zgubil w sklepie 😠ma jakas godzine obsowy zaraz bede go meczyc telefonem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak: z majonią znamy się z innego topiku :) mam dwójeczkę dzieciorków męża też mam pracę też mam ale ide na wychowawczy i rozprowadzam kosmetyki to tak w wielim skrócie :) acha i mieszkam na sląsku a związana też jestem z woj. łódzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka he he he znam ten ból jak mój idzie do sklepu (sklep za rogiem) to potrfi doczłapać sie za godzine.Ni elubie jak robi zaupy bo gorzej jak baba :P Ale mi się chce coś słodkiego :):):) A na diecie jestem!!! 😠 Ale co mi się stanie po takiej muffince ?? :P :D chyba będe piekła to zapraszam na kawke do mnie :D Ahh szkoda że daleko mieskzamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia racja stanowczo za daleko po muffince to napeno nic ci nie bedzie spalisz jak bedziesz sprzatac albo baraszkowac z mezem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia pisalam wczoraj ze bedzie nam milej jak sie poznamy Asia milo mi Mariolu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola 🌼 witaj w klubie :) Znamy się tak samo jak z Tobą :D:D:D Asia prędzej spale przy leataniu ze szmatką.Słabe mam libido przy tych pigułkach,ostatnio mogłabym tego nie robi9ć :(:(:( jakoś nie potrafie.A i okres w końcu dziś dostałam he he he po przeszło 2 latach od porodu.Koszmanry coś mam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie dzielna jestes pewnie chormony ci po odstawieniu szaleja ja bralam yasmin ale dopiero 10 miesiecy po porodzie i mialam masakre chormonowa libido spadlo do 0 i jeszcze po 3 opakowaniu dostalam pecherzy na calym ciele okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherze nawet nie wiedziałam że można coś takiego dostać od pigułek.Już nie chcem kombinować z pigułkami,pomecze się do marca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tabsy gin mi je polecila bo niby nowosc i wspanile sa ...bralam jeszcze harmonet przez trzy miechy czulam sie dobrze libido jako takie i od wrzesnia zeszlego roku nie iore juz nic i juz nie chce sie truc chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwio, Asiu i Mariolko Ja mam na imie Monika bierze augumentin jeszcze dzisiaj wieczorem ostatnia dawka - ale nie zauwazyłam nic niepokojacego tzn, Agnieszka nic nie mówiła ani nie pokazywała na pupe to chyba ja nie swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapek - a z jakich okolic sląska jesteś bo jaktez jestem ze slaska a dokładnie z Koziegłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×