Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

lorinka - ja tez tak chce ... a ja jak zjem ciasteczko przez paredni wieczorem to na wadze od razu wskazowka sie przesuwa... i bynajmniej nie na coraz mniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia15@wp.pl to co sie wczoraj dzialo to nie moja wina.. pingus chyba ma jakis zal do mani... i moje zdanie ktore jak wczesniej tlumaczylam zostalo opacznie zrozumiane stalo sie dobrym powodem to zalenia sie ....pingus...?? kazdej z was moglabym napisac ze was gdzies widzialam prawda?? albo wy mnie:) mania pisz u nas czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fotkach też pomyślałam .Będe musiała porzyczyć od kogoś skaner bo brak u mnie cyfrówki a na kompie nie mam :) Ja to na jesień i zime tyje.Latem śmigam jak głupia i kg lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja jestem strasznym lasuchem uwielbiam lakocie ale nie wszystkie a jesli mi przyedzie kilka kg to lepiej niz gorzej choc widze po spodniach ze przytylam podaje maila upsy@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolcia uważam że nie powinnaś mieć do siebie żadnych wyrzutów!!!! Bo to jest normalnie nienormalnie :) Nie wiem dlaczego na Ciebie tak wpadło.Poprostu może ktoś chce byś czuła się winna ale mniejsza o to.Ja wiem co miałaś na myśli i ja też niejednokrotnie pisałam że MaMani u nas pisze że nie ma czasu,że jest chora i tysiąc innych powodów a pisze na innych topikach.Przecież głupie nie jesteśmy,lepiej odrazu powiedzieć żę robie krok do tyłu i już. Oczywiście odrazu napisze by nie było póxniej nie jasności że nikogo nie kontroluje ile siedzi na kompie,ile czasu zajmuje się dzieckiem,czy ma ktoś w domu brud czy jego nie ma itd itp to nie o to chodzi!!!! Ja też czy ktoś inny siedzi na kompie i jak dla mnie luzik.Każdy ma do wsyztskiego prawo i niech tak będzie.Poprostu mi sięrozchodzi o to że lepiejh powiedzieć prawe i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka wysle ci z innego adresu i ty mi wyslij odpowiedz bo na wp moge nie wejsc buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bo czasem tak bywa ze czlowiek ma ochote i mozliwosc posiedziec caly dzien wiec czemu nie:) innym razem wpada sie tylko na chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia daj spokoj z mania i pingusem nie zadreczaj sie przeciez zawsze mozna zapytac mania mogla zapytac o co ci chodzi a nie sie obrazac ja to juz wogole tego nie rozmumiem a jak sie nie rozumie to sie pyta przynajmniej ja tak robie tak sie latwiej zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam sprawdz:) princpolo-podaj maila:) a gdzie nika?? monika??evi??pomaranczowazmija...i cala reszta:( mysle ze odeszly bo mysla ze nam sie tak dobrze pisze ze soba ze one sa juz nie potrzebne a my poprostu ciagniemy ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolcia gdyby jej zalerzalo to by wyjaśniła sprawe i ok.A tak jest jak jest lepiej się obraźić i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak sobie myślą że mamy swój krąg do którego nie wpuśmy nikogo.No i się mylą bo my z chęcią przyjmiemy każdego :) msliz0@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoinia chyba pomuwienie :D jeszcze nic nie przyszlo ja zaraz przewetuje te strony bo to jest nieprawdopodobne ...ale nie zaley mi az tak bardzo aby mamani z nami pisala nie to nie ma prawo nie podoobalo sie i juz koniec tematu jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np mnie przyjęłyście :)) nei lubie obrażalskich ide do kuchni bo tam sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wysle to moze chwile potrwac buuu.....a jak nie dojdzie za jakis czas to wysle z wp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pricnpolo
gapek witaj :) Ciesze się ze jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapek hehhe wkupilas sie cudnym nikiem takim bajkowym:)a moze czytalas bajeczke o gapciu?? co to radzil sobie w przedszkolu....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego bajki nie interesują był czas ze oglądał Teletubisie a teraz już nic. Nie mam fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę potem bo mnie starsze dziecko zgania bo chce grać ech co za czasy że nawet matka nie może przy kompie posiedzieć będę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×