Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Truskawka_

OD 12 LISTOPADA DIETA PLAŻ POŁUDNIOWYCH ! Tutaj chudniemy zdrowo !

Polecane posty

jestem :-) witajcie ... przebywałam w Zakopcu na MŚ... wczoraj wróciłam :-) Nawet nie wieczie jaka duuuuża pajda ciepłego chleba ze smalcem może być pyszn :-D 3mam się jakoś ale bierze mnie czasem na płacz od tak :-) za tydzień mam wizytę u innego lekarza (niestety jak się dowiedziałam niezbyt lubianego przez Nutricię) ale już sama nie wiem co robić... Dieta upadła ale za to ćwiczę.... dużo ćwiczę :-) Otulona wszystko OK? doleciałaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja też już jestem. Zaczynam dzisiaj walkę :-) Także jak coś to się będę tutaj wzmacniać. Na początek będzie to przede wszystkim ograniczenie się ze wszystkim. Przede wszystkim ze słodyczami i pieczywem i ziemniakami. Na SB wskoczę jak wszystko sobie poukładam jedzeniowo. Teraz po tych zawirowaniach z sesją i @ mam taką mieszaninę, że lepiej się trochę uspokoję. Pozdrawiam was serdecznie !! dziabong i otulona_snem trzymajcie się dzielnie!! Trzymam kciuki. Dziewczyny, to jest nasz topik. Możemy tu pisać wszystko co chcemy :-) niekoniecznie o diecie przecież, prawda ? Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona_snem :) toś mi poprawiła humor, bo mam zamiar to zacząć stosować :) o wynikach napisze za 2 tyg. jak skończe kurację :) Ja też przymierzam sie do 1 fazy OD NOWA, ale tylko przez kilka dni, później na kilka dni do drugiej i... zobaczymy jak będzie wyglądało na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to dokladnie za kosmetyki? jakos nie bardzo wiem ;-)ja też chcę być piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam te kosmetyki u znajomej kosmetyczki, ktora ma kontakt z dobrym dystrybutorem i firma kosmetyczną. Otrzymałam żel 5% i tonik 10% z kwasami AHA/cena to 50zł/. Produkuje je firma o nazwie DERMIKA-bardzo dobre jakosciowo kosmetyki.Ale wiem,że na allego także mozna kupić różne kremy, ampułki itp. z kwasami :) Po 1 dniu stosowania wygladam troszkę bardziej promiennie-jak to napisała Otylona, ale i skóra jest bardziej wygładzona.Kuracja trwa 14 dni więc jeszcze na\" doskonałośc\" cery muszę poczekac :) A diety to kurczowo zacznę sie trzymać w przyszłym tyg. 1 faza, bo teraz to różnie bywa, a i wizyta u teściów mnie czeka, więc... same wiecie. Waga narazie w miejscu CHYBA.. dokładnie ile waże napisze jutro. Dzis taki mały pościk, bo po 16.00 już tylko picie soków,a to przez weekend i wczorajsze obżarstwo/1szkl.wieloowocowego, 1szkl.pomidorowego,1 lub 2 szkl.kakao i herbatka greipfrutowa Vitax-jest pyszna!!POLECAM/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę się w taki zaopatrzyć ale na razie dokończę kuracje garniera A coś tam... a co do dietki ani nie gadam mimo ze iża waga mi stoi tzn mniej mam 3 kg od kiedy to dołączyłam... powoli ale zawsze mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wieczorem miałam tylko pić napoje-ale oczywiście nie wytrzymałam-o wiele łatwiej mi jest robic sobie takie dni \"oczyszczające\" od rana do wieczora-wtedy całą swą uwage skupiam na codziennych czynnościach nie myśląc o przygotowywaniu posiłków.. dzis właśnie jest taki dzień gdy tylko piję... Jutro TŁUSTY CZWARTEK, jak zamierzacie go spędzic dziewczyny i czy skusicie sie na tłuste ciasteczko???????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja boję sie tego,że zjem za duzo-mam zamiar 1-2 nie więcej... ...zobaczymy co z moim postanowieniem.. może nie skończy sie na 6-7 jak zwykle w tłusty czwartek... zrobiłabym faworki,ale jakoś.. nie mam ostatnio chęci do pichcenia, Wy też macie takie wisielcze humory????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_krakow_
witam Was wszystkie:) kilka dni temu stwierdzilam ze chcialabym schudnac kilka kilo-ile sie uda. trafilam akurat na strone z dieta South Beach i stwierdzilam ze to calkiem sympatyczna dietka i nie trzeba sie jakos strasznie meczyc:) najbardziej w tej diecie boje sie ze nie wytzrymam bez slodyczy bo baardzo je lubie. boje sie tez ze nie wystarczy mi sniadanie bez chleba. mam nadzieje ze nie bedzie mi slabo itp... fajnie by bylo gdyby jakas kobitka zachciala zaczac t\a diete tak jak ja--zeby bylo razniej:) w kazdym razie ja zaczynam w pon 04.02.2008r :) mam silny charakter wiec mysle ze mi sie uda:) i mam nadzieje ze ktos sie przylaczy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Natalię :-) zapraszamy do wątka - u nas z tym odchudzaniem tu tak pomalutku ale zapraszamy - chętnie wesprzemy i pomożemy o ile bedziemy wiedziały jak... ten temacik jest o sb, kwasach w kremach, bolacych kolanach, brakach @ i o wszystkim innym.... dasz radę - a ja własnie konumuje 1 paczka... dobrze ze dzis mam aerobik i siłownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_krakow_
hej:) no ja paczka tez dzisiaj zjem napewno:) dlatedo wlasnie zaczynam diete od ponioedzialku bo dzisiaj paczki a w sobote do "tesciow" jade i wole nie slyszec pytan dlaczego nie jem:) w kazdym razie licze na wasza pomoc dziewuszki. i mam pierwsze pytanie: czy w diecie SB mozna jesc jogurty, maslanke, mleko. bo slyszalam rozne glosy na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal pączka za okno - tam tak zimno i pada i się przeziebi - w moim brzusiu będzie mu chyba cieplej.... mleko jak już to 0,5% ale niewiele... ja tam jogurta zjem od czasu do czasu ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski przyjmiecie mnie do siebie?? jestem na SB juz 11 dzień mam za sobą 3 kilo ale to w coagu 7 dni potem (jak co miesiac) spuchłam na okres i dzis dostałam woec niewiem ile waze ,zwaze sie jak sie skonczy. Jestescie pewnie bardziej doswiadczone wiec mam takie pytanko moze wiecie jak wysmujklic uda. Tzn ja ogolnie juz schudlam z 67 kilo(waga startowa) do 55,5 (przed okresem) moze cos jesczze spadlo ale jak juz pisalam spuchlam wiec dowiem sie za ok tydzien. Moim problemem sa uda. Wszystcy mowia ze juz jestem chuda ,no i fakt biorac pod uwage gore to moze i tak ale dół .. ;/ moje uda sa ubiote jak niewiem i za chiny mi sie nie podobaja mimo z eogolnie zeszlo juz z nich po 10 cm to caly czas maja taki sam kształt ubity najbardziej od wewnetrznej strony:( POradzcie micos? i przyjmiecie mnie do siebie>?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_krakow_
czyli male ilosci mleka tak??? a jogurt 0,5-1% raz dziennie moze byc??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe FORUMOWICZKI :) !!!!!!!!! Natalia: mleka możesz wypic dziennie 2 szklanki 250ml i najlepiej by było 0.5% lub 1% - te dwie szklanki to 2 porcje, tyle powinno starczyc nabiału na 1 dzień w 1 fazie :) zamiennie możesz np. jeśc 1 jogurt naturalny/jako 1 porcja nabiałowa/ albo 1-2 plastry sera gouda light, lub też 1 kostka sera twarogowego chudego - to wszystko to pojedyncze porcje ,a takich w ciagu dnia możesz zjeśc dwie. Ja tak jadłam i po 1 fazie 2.5 kg mniej :) teraz ciut waga podskoczyła...... PriVatiV: a ile masz wzrostu???????-moja waga waha sie właśnie pomiędzy 56.5,a 55.5 :) ja mam 160 cm wzrostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego kurczaka podam na następnej imprezie :-) Dostałam - w końcu - po tylu dniach - już obstawiałam ciążę... wczoraj to ja spałam i jadłam, konia z kopytami - ale OBIECUJĘ od poniedziałku wziąść się znów za siebię.... muszę zadbać o męża bo ma wysoki cholesterol, muszę go pilnować - w domu je to co zrobię czyli zdrowo a w samochodzie znajduje torby po McDonaldzie ale ostatnio dostał opierdziel... A tak w ogóle to przedwczoraj - mąż przyniósl mi kwitay - bukiet koło 35 czerwonych róż - takiego szoku doznałam, bez okazji, nic nie zrobił chyba że dopiero COŚ zrobi...? laski wy jesteście za chude :-) weźcie przykład ze mnie... jak ja bym chciała pozbyć się choróbska i wrócić do mojej wagi sprzed 3 lat.... chociaz i wtedy byłabym przy Was jakaś taka gruba ale za to umiałąbym na siebie patrzeć... a teraz... dobrze ze wraz z wagą urosło mi serce i poczucie humoru - i że jakoś to znoszę słysząc docinki - Materdyjo aleś ty przytyła... malo kto to rozumie.. Pozdrawiam serdecznie :-) a co do za grubych ud... to wydaje mi się że pływanie byłoby OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutricia - tu jest ekspertem... aha pytanko macie jakieś fajne przepisy na rybę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ud, to ja nic nie robie :) pewnego czasu sporo biegałam,ale teraz w udzie ok.48/9 więc nie jest pięknie,a pod samym posladkiem ok.50/1 cm. Ale od poniedziałku zaczynam 1 fazę, może nie na dwa tyg.,ale narazie na 1 tydzien i zobacze czy waga bedzie spadała-bo ostatnio sobie pofolgowałam ciut, chociaz waga wciąż waha sie plus minus 1kg.... Jesazcze tylko na weeekend do teściów i zaczynam odchudzanie od nowa.. Dziabong.. może i nie jestem gruba, ale źle sie czuje w swijej skórze i o niebo lepiej bym sie czuła gdybym na wadze juz stale oglądała 54 kg......więcej mi nie trzebna do szczęscia.... ale uparta waga wciąz wskazuje pomiedzy 55.5,a 56.8....:( powili męczy mnie ten stan...... Miłego weekendu dziewczyny:) odezwe się w poniedziałek!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutricia ja mam 169 :) Wazyłam 67 kilo teraz waze 55,5 (tzn aktualnie mam okres wiec 57,zawsze tyje w te dni:( ) zrobilam sobie przerwe 3 dni od SB bo itak grzeszyłam wiec od jutra ciągne dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Nutricia ty masz 50 cm w udzie a ja mam 54!! a wage wsumie taka sama i jestem wyzsza o 9 cm ;/ zawsze woedziałam ze moje uda sa jakies dziwne hmmm 50 cm w udzie to moje marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam? ja staram się wrócić na dobrą drogę więc rano jedno jajko z plasterkami wędliny i trochę szczypiorku... teraz kawa z mlekiem 0,5 i słodzikiem, na kolacje wiem, że bede miała sałatkę ale co miedzy tym nie wiem bo zaspałam i nic nie przygotowałam sobie do pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) już wróciłam od teściów i jest o.k., nie jadłam wiele,za to wszystko-nawet ciacha tylko w mniejszych ilosciach-rozsądnie:) mam nadzieje,że nieduzo przytyłam ,a lepiej dla mnie by było gdyby wcale :P. Jutro rano to sprawdze na wadze :) no i od jutra juz na maxa 1 faza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny!!! hellloooooooo...... gdzie jesteście??? Jak Wam idzie dietka???? Co do kwasów AHA,które stosuje to: - skóra wyglada o wiele lepiej - warstwa skóry jest wygładzona - drobne przebarwienia znikły-wraz z opalenizna solaryjna,ale co tam!!! :) - koloryt skóry jest jednolity i \"zdrowszy\" A to dopiero połowa kuracjii. Czeka mnie kolejny tydzien z kwasami AHA tym razem 10% :) A z innej beczki to kupiłam sobie kwat :) ZAMIOCULCAS w doniczce-z niego sie bardzo cieszę, bo od dawna podobały mi sie te rodzaje roślin.Poza tym kupiłam kolorową ziemię w kryształkach :) i jutro lub pojutrze/jak znajde czas/ to zrobię sobie dwie kompozycje :) - granatowo-fioletowo-rózową i pomarańczowo-żółtą/do tej drugiej moze dodam jeszcze troche zieleni/ .. cebulki juz kwiatów mam- begonie :) rózowa i biała, no ijeszcze jedna ,ale nie pamietam nazwy/kwiatki sa granatowe z biała obwódką/.. A co U Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dziewczyny !1 jestem, jestem :-) dietkowanie w toku, narazie z małym impetem, ale zawsze coś. Od przyszłego tygodnia będę łazić na fitness - nareszcieeee!!! Powyżywam się trochę za te stresy sesjowe i za stresy wyników badań i w ogóle się powyżywam. Także nie mogę się doczekać po prostu:-) Kurde, trochę mi zeszło z zorganizowaniem wszystkiego do diety i ćwiczeń, ale mam nadzieje,że mimo to będzie wszystko sprawnie szło Mam też w tym semestrze zajęcie z siatkówki i koszykówki na uczelni to się powyżywam dodatkowo ! Uwielbiam to !! Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam mooocno ! Witam Nowe Forumowiczki :-) Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietka trwa ... trudno to nazwać SB ale staram się jak mogę... Ja tez nadal walczę z aerobikiem i siłownią... i wiecie co... nic ... ani grama przez miesiąc to jest chore... zobaczymy po lutym, w poniedziałki ćwiczę ponad 2h, we wtorki około 1,5 w czwartki też okolo 2h a w zeszła niedzielę bylismy na ponad 7 km spacerze... Teraz męża na basen wyciagam w środy i piatki... może uda się i dziś... No ale ja przez pól roku chodzac na aerobik 2 razy w tygodniu przytyłam kolo 10 kg to o czym ja mówie - ehh te moje hormony mnie wykonczą, ale wczoraj stwierdziłam że lepiej miec nadwagę i dobry humor i cieszyc sie z życia niż miec wagę ok i miec depresję więc wolę jak tyję niz jak mam deprim zazywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutricia - moja droga a z jakiej fimy masz te kosmetyki?? bo chętnie bym sobie kupiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Jak tam trzymanie fasonu ? Jak dietkowanie ? Jak samopoczucie ? Ściskam Was mooocno i pozdrawiam ! Mam nadzieje, że humory Wam dopisują. Życzę miłego dnia! I powodzenia. Ja też wolę mieć brzuszek i uśmiechnętą gębę niż mały brzuch, ssanie w żołądku i wściekłość na twarzy :-) Pomalutku, dotzreny do naszych celów. Przecież nie tyłyśmy w takim tempie w jakim chcemu schudnąć, prawda ? Ja wyczekuję poniedziałku. Zacznę się stosować tak od A do Z do zasad prawidłowego dietowego żywienia się. Poza tym fitness i basen. Buziaki Dziewczyny !! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×