Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malamyszka

cięzarne panny młode ???????????

Polecane posty

Nie chce mi się wszystkiego czytać co tu nasmarowaliście :) Nilogo do niczego nie przekonuje. Napisałam przecież wyraźnie, że dla mnie to możecie sobie rodzić dzieci ślubne albo nieślubne, iść do ołtarza z brzuchem albo nie. Mnie to nie interesuje. Tylko niech nikt nie pisze, że to jest takie normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
Po prostu rozwalaja mnie takie osoby. "I wzięli ślub, i żyli długo i szczęśliwie" A mój zwiazek na pewno sie rozpadnie, bo przyjmuję do wiadomości, że zwiazki sie rozpadają - statystycznie patrzac. Bo nie mam klapek na oczach i nie uwazam, ze te małżeństwa, co sie rozpadły, to były be i tylko dlatego sie rozpadły.I że od samego poczatku były be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
zrozum , tepa krowo - mam męża, ale konkubinat to dla mnie nic gorszego potrafisz to w ogóle pojąć ? ty chyba jestes z tych ciasnogłowych, co jak mają swój poglad, to juz każdemu z innym poglądem by oczy wydrapały nie wiem w sumie po co ja takich tumanów po prostu nie mogę zrozumieć może tak ci to przedstawię : jezdżę toyotą, ale nie wciskam kazdemu, ze mazda albo vw jest do dupy; bo nie jest trochę dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda-ale o co chodzi?? co Ciebie interesuje która panna młoda jest w ciąży??to jest sprawa jej i ojca dziecka zamierzasz ganiać w soboty po kościołach i wyzywać panny młode od ladacznic?? dziewczyno, wrzuć na luz, nikt sie nie wtrąca do Ciebie więc daj żyć innym po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda-ale o co chodzi?? co Ciebie interesuje która panna młoda jest w ciąży??to jest sprawa jej i ojca dziecka zamierzasz ganiać w soboty po kościołach i wyzywać panny młode od ladacznic?? dziewczyno, wrzuć na luz, nikt sie nie wtrąca do Ciebie więc daj żyć innym po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topicu
normalne czy nie normalne Tobie nic do tego jak sobie ludzie życie układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosalindo wyraziłaś zdanie ok ale upierasz sie że ludzie żyjący bez slubu i mają dziecko to sa gori i nie tak powinno sie robić tulumik iągle pisze że ona nic nie ma do nieformalnych zwiazków a ty dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topicu
zwracam honor to do ROSALINDY było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEEDEEE
Dla mni ebeznadziejne jest branie slubu z brzuchorem baloniastym :-O Rozumiem jeszcze tak na początku,ale później to idiotyczne,szybko brac slub,żeby przed porodem zdążyć. I taka brzuchata babka przed ołtarzem stoi... :-O Do tego wesele....Gdziez się bawić na całego,jak uważać na siebie trzeba ?! Jak to wygląda - panna młoda z brzuchem rozrywajacym szwy w sukni ??? Brzydko,głupio,obciachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slub bralam w ciazy, po 5 latach chodzenia i tak mielismy juz wszystko zaklepane na rok pozniej, lokal, ustalona date, umowa z orkiestra itp jestesmy juz 2 lata po slubie i oboje bardzo szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bralam slubu zeby przed porodem zdazyc :-/ bralam go bo moj przyszly maz tak chcial, nie chcial juz czekac roku, bo po co? slub bralam w 5 mies ciazy i ci ktorym powiedzielismy wiedzieliala o ciazy, reszta nie , bo nie bylo nic widac, mialam normalna suknie z gorsetem zreszta nie zalezalo mi na ukrywaniu brzuszka, stojac przed oltarzem wiedzielismy ze bedzie to syn i moj maz mowil ze to najpiekniejsza chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
Dziwi mnie, że młoda osoba ustawia sobie w głowie jakies sztywne ramy i robi na to konto rozpierduchy gdzieś na forach. Rozalindo, czy myslisz, ze kobiety, które zaszły w ciażę i zdecydowały sie na slub w trakcie ciaży albo po ciaży - pod wpływem twoich wspaniałych nauk odwołają slub ? Bo sa go niegodne (hahaha) ? Albo przesuną na grubo po urodzeniu dziecka ? Będą nagle sztywno patrzyły na to, czy im uchodzi jakis tam głupi welon biały czy zielony czy chuj wie jaki ? Że bedą sie wstydzic ? One mają swoje pomysły na zycie, swoje zapatrywania i to sa z reguły NAJLEPSZE WYJSCIA w ich sytuacji. Bo dopasowane do nich, do ich pomysłu na życie, do ich sytuacji życiowej, do ich pogladów. No ale jeśli uwazasz to za stosowne, to - za rada koleżanki u góry - wex krucyfiks i wybierz sie na sobotnia pielgrzymke po kosciołach. Jak ksiądz zapyta, cy ktos zna przeszody, które stoją na droidze temu małęzństwu, to możesz wtedy zagrzmieć. Na pewno najswietsza panienka ci za to pobłogosławi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
Moj kolega zenił sie w kosciele rok po urodzeniu swojej córki, a na poprawinach był jej chrzest. To dopiero apokalipsa, co ? Sodoma i gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie rozwala jak panna młoda w ciąży baluje całą noc na weselichu ile wlezie, no bo to w końcu wesele. A potem się leży 2 tygodnie w domu albo w szpitalu, bo dziecku (o dziwo!) zaszkodziły hulanki :o No ale jak się bawić to bawić, najważniejsze że jak sie już dziecko urodzi (nawet za wcześnie i z komplikacjami), to będzie już \"ślubne\" i z nazwiskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEEDEEE
No,po urodzeniu dziecka moim zdaniem znacznie lepiej. Najgorsze są brzuchate panny młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
brzuchate panny młode moim zdaniem nie wyssały sobie tego rozwiazania z dupy, tylko miały swoje powody albo bardzo im zalezało, zeby dziecko bylo urodzone jako slubne - powód dobry jak każdy inny - albo już wszystko opłaciły i zaplanowały, albo miały jakieś inne powody ich wybór, jak im pasuje, to trafny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
tlumik wspolczuje twojemu koledze takiej kolezanki/kolego jak ty falszywej a ty sie wtedy fajnie bwailas/es? nic oczywiscie nie wspomniales ze wg ciebie to sodoma i gomora... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
ja bym osobiscie nie brała slubu w ciąży, ale to TEZ jest poparte jakimis powodami i kazdy musi dla siebie wiedziec, co na jego liscie jest z przodu i kazdy wybór należy uszanowac, o ile nie krzywdzi on innej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEEDEEE
SanSan ----- to ironia była :-O O matko....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazFez
ale niektore z was sa smieszne? a skad wiecie ze te panny tak chcialy? moze to ich przyszli mezowie tak zaplanowali? moze za ich dziewczynami uganiali sie inni? co myslicie ze tylko facet moze byc atrakcyjny? to nie widzielismie mojego kolege, ktory zaplanowal dziecko kiedy jego panna miala 19-scie lat, a za nia sznur facetow :-o ale co wy mozecie o tym wieddziec, pewnie wiekszosc z was to 30-letnie stare panny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
sansan - dla wyjaśnienia to była IRONIA I R O N I A Jezu ze też takie rzeczy tu trzeba tłumaczyc. Sodoma i gomora dla swietojebliwej rozalindy NIE dla mnie Bez obrazy, ale jeśli czytałas moje posty ze zrozumieniem, to raczej powinnaś wyłapac mój światopoglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlumik powtarzasz sie
poza tym ciezko czasami cie zrozumiec :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumik.
powtarzam się, bo po jednym razie, po dwóch razach - nie dociera ja nikogo nie chce przekonywac do swoich zapatrywań, ale nie podoba mi sie, jak ktoś nazywa nienormalnymi tych, którzy mysla inaczej niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×