Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

a wiecie chociaz czemu rogaty ? bo matka moich dzieci lubi imprezy... ostatnio mi powiedziała, że w żadnym wypadku mam nie dawać nic dla dzieci bo to im szkodzi...przykro mi słyszeć takie rzeczy... a później w sądzie mi powie, oprócz pieniędzy nic nie łożył... jak to nazwać ? nie zamierzam przestawać, soczki, ciastka, cukierki, czekolady i ciuchy w dalszym ciągu będę kupować jeżeli będę miał na to ochote. najlepsze jest to że dzieci jak widzą matkę to się trzęsą... nie chcą z nią siedzieć i do niej wracać. złożyłem pozew o opiekę, wywiad środowiskowy, badanie w RODK i narazie czekam... jeżeli dalej nie zmieni swojego postępowania i będzie nastawiać dzieci przeciwko mnie, uprzedzać ich, że mają niczego do domu nie przywozić, wmawiać im, że na wszystko są uczulone, złożę wniosek o przeprowadzenie badania psychologiczno-psychiatrycznego przez 2 biegłych psychiatrów i psychologa wobec niej, bo to nie jest normalne zachowanie. pozdrawiam i życze wesołych świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dzieci dla niej ważne, to dlaczego wydaje pieniądze na tatuaże, imprezy i wyjazdy ze znajomymi, kiedy ja biorę dzieci? a biore co weekend. więc wydaje mi się, że jeżeli nie ma pieniędzy i chce większych alimentów to na kogo ? na dzieci ? z i do przedszkola dzieci prowadza babcia, do lekarza chodzi babcia... co to za matka ? czy w ogóle taką osobę można nazwać matką? pieniędzy niech trochę zaoszczędzi, a nie rozpierdala na prawo i lewo to ją będzie stać na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Kobiety " mamy " muszą się zdecydować ,,,,czy dziecko to przedmiot czy podmiot. Najczęściej to przedmiot a głupie prawo i sądy rodzinne to utrwalają.Tworzą kolejne pokolenia roszczeniowe i pozbawione szacunku do rodzica,później dziwota, rodzice mają obowiązki, ponoszą odpowiedzialność ale nie mają żadnego wpływu na swoje dziecko. Oczywiście pomijam tu jakieś sytuacje nienormalne . Zauważyłem ,że jednak coś się zmienia, problem skazy na marmurze matki polki ,już przestaje być taki widoczny, może inaczej , coraz mniej osób wierzy ,że matka polka może być bez skazy.,,,,, celowo napisałem z malej litery, ale dopóki ta skaza na marmurze nie przestanie być czymś o czym mówić nie należy ( poprawność polityczna ) tak długo źle w państwie będzie się działo. Ja jestem patriotą , pytanie jak kto rozumie patriotyzm???? Moim zdanie on zaczyna się od kolebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wszyscy
i tak wszyscy wiedzą, że z alimentów matka ma korzyści dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
szczęśliwa matka to podobno szczęśliwe dziecko że tak wtrące:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashksgvds
Zniecierpliwiony, co ma patriotyzm do alimentów????????????? Chyba się zapędziłeś w swojej nienawiści do samotnych matek. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Matka każe sobie płacić za dziecko a kto mnie zapłaci za utratę dziecka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
dziecko Pana żyje Panie Zniecierpliwiony,zawsze JEST SZANSA odzyskać jego miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizka
No tak, te 300, 400 a niech tam 600 stów :) ale mi biznes. Za taką kasę to można iść co 2 dni do fryzjera, wyjechać do spa i masę ciuchów sobie nakupować. Kretyni, 99,9% matek finansuje swoje dzieci więcej niż w połowie i jest z nimi 99,9% czasu. Jest z nimi dlatego że bardzo chcą i dlatego że nie mają innego wyjścia. Ojcowie zazwyczaj mają krótką pamięć jeśli chodzi o swoje dzieci. Widują się z nimi co dwa tygodnie, tak jak zazwyczaj zasądził sąd i wcale nie upominają się o więcej. Nie pieprzcie że jest inaczej. Statystyki mówią same za siebie. Nie zmieni tego banda krzykaczy na tym forum!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rację ma lizka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie co dwa tygodnie, jakie co dwa tygodnie, nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. jedni spotykają się z dziećmi codziennie, inni co 2 dzień, kolejni co 3 dni, niektórzy raz na tydzień a Ci którym kobiety zazwyczaj robią problemy w kontaktach z dziećmi widują się z nimi 2 razy w miesiącu ! więc co dwa tygodnie ! ja swoich brzdąców mam prawie codziennie. i nie jestem jak te wasze statystyki. To, że źle trafiłyście to nie nasza wina, to wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashksgvds
A to, że ty źle trafiłeś, to twoja wina. :p Wielkie oburzenie, jak ktoś cię wrzucił do jednego wora, bo ty jesteś święty ojciec, wzor doskonałości. Natomiast wrzucanie wszystkich matek do jednego wora to już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samamamcia
Witaj Rogaty. jestem tu poraz pierwszy, i z ciekawości zerknęłam okiem na ten wątek. Aż mi skóra na plecach zjeżyła...z kim ty żyłeś?? z pasożytem który zamiast mózgu ma siano we łbie. jeśli jest rzeczywiście tak jak piszesz- walcz o dzieci, bo widzę że dla twojej ex dzieci-to świetna inwestycja finansowa. Poza tym..cóż to za matka, która zamiast wyjść z dziećmi i zaczerpnąć z nimi jakiegoś rodzaju np. rozrywki-robi sobie tatuaż !! co to? panienka małolenia? czy dojrzała kobieta mająca dzieci?? widzisz, sama jestem wiele już lat po rozwodzie,ojciec dziecka zniknął z jego życia 10 lat temu i nie kontaktuje się z nim. nigdy. o alimentach również mogę zapomnieć, z funduszu już dawno mi zabrali-bo przekraczam kryterium dochodowe. kiedy się rozstaliśmy-nie było tak kolorowo.nie miałam pracy, mieszkania.. dopiero po 2 latach wniosłam o alimenty na dziecko, gdyz moja wypłata wystarczała jednie na opłacenie wynajętego pokoju.od tamtej pory ani razu nie wniosłam o podwyżkę alimentów, nigdy też nie wojowałam o to aby nam płacił. uważam że matka-to dojrzała osoba, która decydując się na dziecko bierze za niego całkowitą odpowiedzialność. a przede wszystkim wtedy, kiedy "tatuś" zawiedzie. honor nie pozwoliłby mi na to aby żebrać. dziś wiedzie nam się całkiem nieźle-może skromnie-ale za to spokojnie, i bez szarpaniny o pieniążki. dziwię się twojej ex-ta kbieta pozbawiona jest najprawdopodobniej jakiejkolwiek klasy i odpowiedzialności. ciesz się, że miałes tę przyjemnośc uwolnić się od takiego egzemplaża. Jestem pełna podziwu dla ciebie-i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty pieprzysz
Honor nie pozwoliłby Ci na to aby żebrać ??? To pieniądze dla dziecka ! Ojciec nie robi łaski łożąc na utrzymanie własnego dziecka.. to jego zasrany obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samama;'mcia
alez oczywiście że ma taki obowiązek. ale skoro robi wszystko aby się z nigo nie wywiązywać-to cóż nam pozostaje?? ciągłe biadolenie?? czy może lepiej zakasać rękawy aby dziecku było lepiej?? Kocham swojego syna, i nie interesuje mnie to, kto ile da..interesuje mnie jedynie to, aby zadbać o nasze dobro. i w tym kierunku kieruję swoją energię. szkoda mi czassu na ściganie tatusia, czy też użeranie się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunek sumienia
ojeju tragedia. a co wy na to wypłaty 1000zł a alimenty 500zł??? no i to jest sprawiedliwe??? 5latek w sumie ma do dyspozycji 1000zł. a ja mam rachunki i w rezultacie na chleb mi nie starcza nie mówiąc już o czym kolwiek. ale prawda jest taka była żona to suka która szukała byka do zapłodnienia a jak już jej byłem nie potrzebny to teraz płać! tak to własnie jest jak całe zycie jest się wykorzystanym. czy 5latek kosztuje 1000zł na miesiąć??? a mi ma wystarczyc niecałe 500zł. nic tylko zdychac mi idzie. pewnie mnie zamkną niedługo albo sam ze soba skończe bo suce dalej mało i mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunek sumienia
ROGATY jak udało ci się obnizyc alimenty??? pomóż jak mam napisac taki pozew?? dodam ze alimenty zostały ustalone na rozprawie rozwodowej i po pierwszym miesiącu nie mam na jedzenie dosłownie. błagam co mama napisać do sądu aby obniżyc o te 200zł. i dlaczego sądy są takie nie sprawiedliwe ,mam najniższą krajową o takie alimenty. dlaczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" sądy są takie nie sprawiedliwe ,mam najniższą krajową o takie alimenty. dlaczego! " Dlaczego ano dlatego ,że nie z kieszeni sędziny. Ale tez i braku odpowiedzialności za wydawane wyroki. Uważam ,że sędzina ,sędzia tak jak każdy winien odpowiadać osobiście za sposób wykonywania swojej pracy. Może kiedyś tego doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechu warci tatusiowie
wam to się już w głowach poprzewracało chcieliście dziecka więc płaccie i do roboty się weżmijcie!!!!!śmiechu warte obniżanie alimętów nikt nie patrzy jakie potrzeby ma takie dziecko!!!!!!czy to dziecko na świat się prosiło?jebać każdy mugł a jak przychodzi do płacanie to każdy rączki umywa nie licząc się z tym ile ta matka ma na głowie!!!!!bardzo się ciesze że sądy jakoś przychylniej patrzą na te dzieci i nie są chętni do obniżania a po drugie sąd może zapytać pana jednego z drugim macie zdrowe rączki to do roboty się chwycić!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunek sumienia
do SMIECHU WARCI TATUSIOWIE nie bądz taka mądra mnie złapała nadupe nie chciałem jej ustawiła się i juz krowa jedna upasła sie wymalowała i gotowa moze kolejnego złapie na dupe zeby nic nie robic baby sa wstretne bez grosza sumienia knują tylko oszukują kasa i kasa i kasda wszystki podstepne zmije do piekła tam was rozliczą i prawda wyjdzie jaka jest baba kocham swoje dziecko a jej nigdy tak się własnie koncza takie historie z łapania kogos na dupe facet płaci nie widzie dziecka i to jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunek sumienia
PRAWDA JEST TAKA ZE WAS NIECHCIANE KOBIETY KTÓRE TERAZ WYŁUDZACIE ALIMENTY RÓWNIEZ DLA SIEBIE SPOTKA KIEDYS KARA NIKT NIE BEDZIE KOCHAL I SZANOWAL BABY CO TYLKO PATRZY NA KASE TAKI KTOS TO GORZEJ JAK SZMATA BO SZMATA TO CHOCIAŻ PODŁOGE UMYJE BOLI WAS TO ZE FACET ODSZEDL A WY SAME I DOBRZE ZDYCHAC TEZ BEDZIECIE SAME BO W KONCU DZIECKO AROZUMIE KTO GO NAPRAWDE KOCHA A KTO NASTAWIA I WYKORZYTUJE TAKIE MATKI ZDYCHAJĄ SAME TAK TO SIĘ KONCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" śmiechu warci tatusiowie wam to się już w głowach poprzewracało chcieliście dziecka więc płaccie i do roboty się weżmijcie!!!!!śmiechu warte obniżanie alimętów nikt nie patrzy jakie potrzeby ma takie dziecko!!!!!!czy to dziecko na świat się prosiło?j**ać każdy mugł a jak przychodzi do płacanie to każdy rączki umywa nie licząc się z tym ile ta matka ma na głowie!!!!!bardzo się ciesze że sądy jakoś przychylniej patrzą na te dzieci i nie są chętni do obniżania a po drugie sąd może zapytać pana jednego z drugim macie zdrowe rączki to do roboty się chwycić!!!!!!!!!!!!!!!! " To chyba kolejna matka Polka. Ty kobieto zapłać mi za to ,że dziecko mi zabrałaś a " niezawisły " sąd pomógł Ci w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście żałośnie zera
Skoro jej nie chciałeś, to po co szedłeś z nią do łożka? Jak ci sperma na mózg padła, to teraz cierp. Jestes żałosny, jęczysz, że zostało ci 500 zł na zycie, a to bardzo mało, a potem skręca cię z rozpaczy, bo "żmija się ustawiła na całe życie", bo dostaje od ciebie tyle samo, a do utrzymania ma jeszcze dziecko. Więc zdecyduj się, czy 500 zł to duzo czy mało. Bo widzę, że dla ciebie jednego to za mało, a dla ich dwójki to za dużo. Skąd na świecie się biora takie żałosne palanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" jesteście żałośnie zera Skoro jej nie chciałeś, to po co szedłeś z nią do łożka? Jak ci sperma na mózg padła, to teraz cierp. Jestes żałosny, jęczysz, że zostało ci 500 zł na zycie, a to bardzo mało, a potem skręca cię z rozpaczy, bo "żmija się ustawiła na całe życie", bo dostaje od ciebie tyle samo, a do utrzymania ma jeszcze dziecko. Więc zdecyduj się, czy 500 zł to duzo czy mało. Bo widzę, że dla ciebie jednego to za mało, a dla ich dwójki to za dużo. Skąd na świecie się biora takie żałosne palanty? " Gratuluję doskonałego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Ta osoba najwyraźniej potrzebuje pomocy. Kto tam jest pod ręką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****//******
Huje z Was dzieci potraficie robić i tak je cholernie kochacie??? ale k**wa zostawiacie matki ze wszystkimi obowiązkami związanymi z wychowaniem dzieci !? To co dziecko przez Was porzucone czuje też macie w dupie!! taka jest prawda!! Matka musi zastąpić ojca który ucieka od odpowiedzialności i jeszcze zanosić dziecko do żłobka żeby utrzymać siebie i dziecko ?? Popie**oliło Was? a w ogóle pomyśleliście o tym co czuje dziecko? jak spie**alacie od matek i dzieci to chociaż płaćcie normalne pieniądze na swoje rodzone dzieci. cH*je z Was są ! Nie macie prawa krytykować matek które wychowują za Was dzieci, które są dzień i noc przy nich, w zdrowiu i chorobie... J**ane ch*je z Was stać Was na to żeby wypie**alać za pracą gdziekolwiek byleby nie zarabiać najniższej krajowej.. jeszcze się k**wa nad sobą użalacie jacy to biedni jesteście. Przecież k**wa macie rączki i jesteście sami bo nie macie dzieci "na głowie" nie musicie się martwić kto się zajmie Waszym dzieckiem gdy pójdziecie do pracy dlatego WON ch*je zarabiać dawcy nasienia ! KURWA JA NIE ZNAM ROZWÓDKI-MATKI KTÓRA BY NIE UTRUDNIAŁA KONTAKTU Z OJCEM!!!! WIEC CO SIĘ TAK JEŻYSZ I WRZESZCZYSZ PSYCHICZNIE NIESTABILNA OSOBO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksw
Wydaje mi się że temat na tym forum wyczerpał się, bo co można odpowiedzieć na takie zachowanie, nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
zgadzam się ksw, zaglądam tu czasem by sprawdzić, czy się jakiś ostatni sprawiedliwy znajdzie i obroni te wszystkie dzieci ale często jest tylko wysoki poziom agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra mina
Pewnie trzymasz kciuki za karierę tatuśka, bo skoro go nienawidzisz to będziesz biegała co pół roku o podwyżkę alimentów! I nie pierdol, że nie ma ojców którzy kochają swoje dzieci i chcą im zapewnić dobrą przyszłość. To ty źle trafiłaś nie my więc się kobieto opanuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×