Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość mietekzgnietek
Dajcie spokój, przeciez na pierwszy rzut oka widać, że ksw i KSWmaszracje to blachary dla ktorych tylko kasa jest wazna. Za malolata puszczaly sie na prawo i lewo za browary i kremy nivea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristannn
Ja bym do tych dwoch dodal jeszcze klika innych z tego watku i pobocznych. Ciekawe czy zeby sobie poprawic byt puszczaja sie za pieniedze...? Pewnie nie! Kazda przeciez powie, ze brzydzi sie kurestwem. Tylko co roznica dawac dupy za kase (na zasadzie wymiana barterowa - ja ci dupe ty mi kase). Skoro mozna zrobic "ladniej". Bede z toba ale kupuj mi wszystko. Qrwa to Qrwa - nie zawod a charakter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co panienki ?! nie skomentujecie ?! aż dziwne... prawda w oczy kole ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksw
Nie skomentuje bo szkoda mi słów. Nie reaguje na prostackie zachowanie. Sorry ale widać że nie potraficie kulturalnie rozstać się z kobietą. Ale cóż, prostak żeni się z podobną sobie idiotką. Ja z ex mężem rozstałam się polubownie i potrafimy szanować się pomimo że nie było między nami różowo w trakcie trwania małżeństwa. Wysokość alimentów ustalili nasi adwokaci tak żeby nikogo nie skrzywdzić. Bardzo wam współczuję, tej złości na cały świat, zacietrzewienia i braku kultury. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjdskjdkshjsafdjsgflsafa
Jak sie koncza argumenty to najlepiej urwac dyskusje i wyzwac innych od prostakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksw
"jkjkjdskjdkshjsafdjsgflsafa Jak sie koncza argumenty to najlepiej urwac dyskusje i wyzwac innych od prostakow." Oczywiści e kończę dyskusje bo stwierdzam że to nie miejsce dla mnie. Ja nie mam problemów z ex mężem i alimentami na dzieci. A co do "prostaka" to stwierdzam tylko fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow_
KSW - wyzywanie innych to nie jest merytoryczna dyskusja. I tyczy sie to zarowno jedenej strony jak i drugiej. Zreszta faktycznie skoro nie masz problemow z ex mezem i swietnie sie dogadaujecie to tym bardziej mnie dziwi, ze zawierasz glos w sprawie o ktorej na dobra sprwe nie masz pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi właśnie zmniejszyli alimenty ! nie ma cwaniakowania ! trafiłem na "sędziego" - w końcu ktoś kto realnie spojrzał na potrzeby małoletnich ! a nie wysłuchał żoneczki, która naopowiadała głupot ! i heyah :D pozdrowienia dla wytrwałych i walczących ! chłopaki nie poddawajcie się ! walczcie o swoje ! mi się udało ! wierzcie a i wam się uda ! ;-) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Rogaty ale ty chyba chciałeś przejąć opiekę nad dziećmi, a tu o zmniejszeniu alimentów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka w bojach z ex
Rogaty - GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaty cieszysz sie
bo okradasz dziecko? i na dziwki przepuszczasz to co możesz dac dziecku? też mi "tata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" rogaty cieszysz sie bo okradasz dziecko? i na dzi**i przepuszczasz to co możesz dac dziecku? też mi "tata". " Czy kiedykolwiek "mamusie" przestaną zasłaniać się i szantażować dziećmi?? Odpowiedź. Myślę ,że w mentalności wielu " mamuś" taka opcja nie ma racji bytu. Zawsze będą to robić bo jest im tak wygodnie i mają argument przeciwko ojcom. Oczywiście dobro dziecka niema tu nic do rzeczy ,jest ono o ile w ogóle jest ,na dalekim planie. Wiele kobiet przyzwyczajonych jest do postawy roszczeniowej bo uważa ,że im wszystko wolno i wszystko się należy ,ich wyobraźnia sprowadzona jest i ograniczona do słowa daj daj daj. Oczywiście ojciec broniąc się przed wyzyskiem ze strony takiej pani jest ostatnim draniem i dzw....rzem. Rozumowanie godne właśnie takich pań. Niestety pomaga im w tym wszystkim obowiązujący system prawny. Krótkowzroczny . No bo jakie będą pokolenia " wychowywane " przez takie panie , no i kółko się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kretynko od "rogaty cieszysz sie bo okradasz dziecko" powiem Ci coś ciekawego, ty żałosna kobieto ciesze się, że alimenty zostały obniżone, bo w końcu ktoś poza mną dostrzegł, że kobieta sobie robi jaja z wszystkich do okoła i myśli, że może wszystkimi rządzić, ktoś w końcu jej nosa utarł i nie będzie sobie robić tego co jej sie podoba z pieniędzmi nie dla niej przeznaczonymi ! skończy się solarium 3 razy w tygodniu i imprezowanie co weekend, kiedy dzieci są u mnie, bo skoro nie ma pieniędzy to za co? a dzieci głupia babo nie okradam, bo jak są u mnie to mają wszystko co im do szczęścia potrzeba, w domu matki są intruzami, którymi zajmuje się babka bo matki wiecznie nie ma i nie sądź mnie po sobie, z usług dziwek nie korzystałem, nie korzystam i nie zamierzam. a tym bardziej skoro matka nie dba o dzieci i daje im recepty czy kartki z wypisanymi rzeczami do kupienia dla "tatusia" to przepraszam, na co idą alimenty ? ? ? ? dzieci chodzą do przedszkola (ok jakiś wydatek jest) w domu jedzą tylko kolację, ciuchy, buty, kurtki kupuję ja, to sie kurwa pytam na co idą pieniądze z alimentów ? ? bo nie rozumiem... a z tego co wiem, to na dzieci alimenty ma dawać matka i ojciec, ja swój obowiązek wykonuję o ona...? w jaki sposób ? chyba w taki, że dzieci z nią mieszkają i opiekuje się nimi babcia ? to może babci zaczniemy płacić alimenty...? LIWIANA co do przejęcia opieki to tak ! chcę sprawować opiekę nad dziećmi - alimenty nie mają tutaj nic do rzeczy. Może Cię to dziwi, ale gdyby ktoś Tobie powiedział tak jak mi powiedziała moja ex: "im ty będziesz miał lepiej, tym ja będę miała lepiej" to też by Cię krew zalała i chciała byś coś zrobić z tą sprawą... na tatuaże, fryzjera, kosmetyczkę raz w tygodniu, solarium co drugi dzień, piwo, wino, ciuchy sobie zarób, a nie wymagaj od innych żeby na Ciebie pracowali. czy mnie ktoś pyta z czego mam żyć ? też się muszę ubrać, umyć, ciuchy wyprać, codziennie w tej samej bieliźnie chodzić nie można, buty też się ścierają...czynsz, woda, prąd, gaz, ogrzewanie... z czego ? a może według was "zwyrodniałe" (nie wszystkie) kobiety mamy zapierdalać na "wasze" utrzymanie, a sami żeby mieć jak najmniejsze koszty utrzymania mieszkać w kartonach, spać na ławkach w parkach, przytułkach, myć się w deszczówce i pracować na stanowisku najlepiej kierowniczym w obdartych ciuchach? o nas już nikt nie myśli, w większości to samoluby jesteście i tyle ! ZNIECIERPLIWIONY a o nas mówią szowinistyczne świnie... o nich nie można byłoby tak powiedzieć, obrazilibyśmy świnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Nie rozumiem tego co się dzieje na Kafeterii, ja z własnych obserwacji mogę powiedzieć że to zazwyczaj ojcowie nie wywiązują się ze swoich obowiązków. Moje koleżanki po rozwodach pracują zresztą przed rozwodem pracowały, alimenty mają groszowe, większość ojców miga się jak może przed ich płaceniem, biorą dzieci raz od wielkiego dzwonu. Nie znam przypadku kiedy to kobieta by nie pracowała i żerowała na biednym ex. Albo potrafią się dogadać albo to facet nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Skąd panowie się tu wzieliście i skąd was tu tylu??? Nie rozumiem!!! Na pewno są przypadki kiedy to kobieta jest pijawką, nie wątpię w to, ale mam 40 lat nie jak dotąd nie spotkałam się z takim przypadkiem. Mieszkam w Warszawie, może tu jest łatwiej o pracę, może dlatego, większość ludzie tu goni za pieniędzmi, nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" Ty kretynko od "rogaty cieszysz sie bo okradasz dziecko" powiem Ci coś ciekawego, ty żałosna kobieto ciesze się, że alimenty zostały obniżone, bo w końcu ktoś poza mną dostrzegł, że kobieta sobie robi jaja z wszystkich do okoła i myśli, że może wszystkimi rządzić, ktoś w końcu jej nosa utarł i nie będzie sobie robić tego co jej sie podoba z pieniędzmi nie dla niej przeznaczonymi ! skończy się solarium 3 razy w tygodniu i imprezowanie co weekend, kiedy dzieci są u mnie, bo skoro nie ma pieniędzy to za co? a dzieci głupia babo nie okradam, bo jak są u mnie to mają wszystko co im do szczęścia potrzeba, w domu matki są intruzami, którymi zajmuje się babka bo matki wiecznie nie ma i nie sądź mnie po sobie, z usług dziwek nie korzystałem, nie korzystam i nie zamierzam. a tym bardziej skoro matka nie dba o dzieci i daje im recepty czy kartki z wypisanymi rzeczami do kupienia dla "tatusia" to przepraszam, na co idą alimenty ? ? ? ? dzieci chodzą do przedszkola (ok jakiś wydatek jest) w domu jedzą tylko kolację, ciuchy, buty, kurtki kupuję ja, to sie k**wa pytam na co idą pieniądze z alimentów ? ? bo nie rozumiem... a z tego co wiem, to na dzieci alimenty ma dawać matka i ojciec, ja swój obowiązek wykonuję o ona...? w jaki sposób ? chyba w taki, że dzieci z nią mieszkają i opiekuje się nimi babcia ? to może babci zaczniemy płacić alimenty...? LIWIANA co do przejęcia opieki to tak ! chcę sprawować opiekę nad dziećmi - alimenty nie mają tutaj nic do rzeczy. Może Cię to dziwi, ale gdyby ktoś Tobie powiedział tak jak mi powiedziała moja ex: "im ty będziesz miał lepiej, tym ja będę miała lepiej" to też by Cię krew zalała i chciała byś coś zrobić z tą sprawą... na tatuaże, fryzjera, kosmetyczkę raz w tygodniu, solarium co drugi dzień, piwo, wino, ciuchy sobie zarób, a nie wymagaj od innych żeby na Ciebie pracowali. czy mnie ktoś pyta z czego mam żyć ? też się muszę ubrać, umyć, ciuchy wyprać, codziennie w tej samej bieliźnie chodzić nie można, buty też się ścierają...czynsz, woda, prąd, gaz, ogrzewanie... z czego ? a może według was "zwyrodniałe" (nie wszystkie) kobiety mamy zapie**alać na "wasze" utrzymanie, a sami żeby mieć jak najmniejsze koszty utrzymania mieszkać w kartonach, spać na ławkach w parkach, przytułkach, myć się w deszczówce i pracować na stanowisku najlepiej kierowniczym w obdartych ciuchach? o nas już nikt nie myśli, w większości to samoluby jesteście i tyle ! ZNIECIERPLIWIONY a o nas mówią szowinistyczne świnie... o nich nie można byłoby tak powiedzieć, obrazilibyśmy świnie..." Ciekawe do ilu pań to dotarło???? Jak myślisz ??? A może o to zagramy??? Może lepiej nie .bo przegrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie zmienia faktu
ze rogaty i pyskaty okradaja własne dzieci. Ale cóz - dawcy nasienia, czego się można spodziewać od takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Kura z jajkami się odezwała. Widzisz jak dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow_
co nie zmienia faktu - co nie zmienia faktu, ze jestes tepa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh jak grochem o ściane :-) pluj jej w oczy to powie, że deszcz pada :-) zwyrodniałe matki... prawda w oczy kole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Rogaty
jesteś naprawdę popierdolony masz w sobie tyle jadu .. żal mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Rogaty
a Twoja matka też świnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja powiedziałem, że wszystkie kobiety to świnie ? twoja matka w takim bądź razie też ? nasze matki zostawmy w spokoju. to nie ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja powiedziałem, że wszystkie kobiety to świnie ? twoja matka w takim bądź razie też ? nasze matki zostawmy w spokoju. to nie ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też już jestem po 40
i nie znam takiej matki żerującej na alimentach ojca jej dzieci znam natomiast wiele kobiet łapiących co się da, by żyć na przyzwoitym poziomie, bo tatusiowie zapomnieli o tym, że spłodzili dzieci a tu tylu wspaniałych tatusiów! no! podziwiam ich wspaniałomyślność i dobrotliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rogatego
Witam Rogaty jakis czas temu pisałam do Ciebie-gratuluje obnizonych alimentów:))trafiłes na normalnego sedziego,a to niezbyt częsty widok:-O Czy złożyłes juz pozew o opiekę nad dziecmi???moze bedziesz miał prezent na zajaczka??:)) Co do okradania dzieci(pisze do tych,ktorzy tak uważają):gdyby moj ex choc w połowie byl taki dla dziecka jak Rogaty dla swoich dzieci to...chyba bym go na rekach nosiła!!!nie piszcie o okradaniu!!!okrada ten tatus,ktory nie płaci nic!!!nie odwiedza!!!nie interesuje sie wogole!!okrada-nie z pieniędzy,ale z ojcostwa!!!!Moja corka ma 10 lat,nie wie co to spacer z tata w parku,opowiadanie mu jak bylo w szkole-ona juz nie pamieta jak on wyglada!!!!a tatus???wieczny imprezowicz,ciuszki markowe,buty za 600zl itp,po rodzinie gada jak on kocha córkę!!!palant!!nie widział jej prawie 2 lata!!!wczesniej raz,dwa w roku!!!co on wie o milości do dziecka???!!!- ma komornika na głowie i nie spłaca zadłuzenia z FA to skąd ma na te wszystkie drogie rzeczy??jak nazwac kogos takiego???nie ma na to okreslenia-jak napisał Rogaty:swinie bym obraziła:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rogaty jakis czas temu pisałam do Ciebie-gratuluje obnizonych alimentów:))trafiłes na normalnego sedziego,a to niezbyt częsty widok:-O Czy złożyłes juz pozew o opiekę nad dziecmi???moze bedziesz miał prezent na zajaczka??:)) Co do okradania dzieci(pisze do tych,ktorzy tak uważają):gdyby moj ex choc w połowie byl taki dla dziecka jak Rogaty dla swoich dzieci to...chyba bym go na rekach nosiła!!!nie piszcie o okradaniu!!!okrada ten tatus,ktory nie płaci nic!!!nie odwiedza!!!nie interesuje sie wogole!!okrada-nie z pieniędzy,ale z ojcostwa!!!!Moja corka ma 10 lat,nie wie co to spacer z tata w parku,opowiadanie mu jak bylo w szkole-ona juz nie pamieta jak on wyglada!!!!a tatus???wieczny imprezowicz,ciuszki markowe,buty za 600zl itp,po rodzinie gada jak on kocha córkę!!!palant!!nie widział jej prawie 2 lata!!!wczesniej raz,dwa w roku!!!co on wie o milości do dziecka???!!!- ma komornika na głowie i nie spłaca zadłuzenia z FA to skąd ma na te wszystkie drogie rzeczy??jak nazwac kogos takiego???nie ma na to okreslenia-jak napisał Rogaty:swinie bym obraziła:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rogaty jakis czas temu pisałam do Ciebie-gratuluje obnizonych alimentów:))trafiłes na normalnego sedziego,a to niezbyt częsty widok:-O Czy złożyłes juz pozew o opiekę nad dziecmi???moze bedziesz miał prezent na zajaczka??:)) Co do okradania dzieci(pisze do tych,ktorzy tak uważają):gdyby moj ex choc w połowie byl taki dla dziecka jak Rogaty dla swoich dzieci to...chyba bym go na rekach nosiła!!!nie piszcie o okradaniu!!!okrada ten tatus,ktory nie płaci nic!!!nie odwiedza!!!nie interesuje sie wogole!!okrada-nie z pieniędzy,ale z ojcostwa!!!!Moja corka ma 10 lat,nie wie co to spacer z tata w parku,opowiadanie mu jak bylo w szkole-ona juz nie pamieta jak on wyglada!!!!a tatus???wieczny imprezowicz,ciuszki markowe,buty za 600zl itp,po rodzinie gada jak on kocha córkę!!!palant!!nie widział jej prawie 2 lata!!!wczesniej raz,dwa w roku!!!co on wie o milości do dziecka???!!!- ma komornika na głowie i nie spłaca zadłuzenia z FA to skąd ma na te wszystkie drogie rzeczy??jak nazwac kogos takiego???nie ma na to okreslenia-jak napisał Rogaty:swinie bym obraziła:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×