Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perły przed wieprze

Nie kocham mojego meża

Polecane posty

Gość wpoldosiodmej
nie lubie tych wszytskich zwrotow typu kuzwa itp dla mnie to jakas paranoja jak cos takiego slysze lub czytam to jest bardziej ordynarne niz kurwa!!! milo ze forum ma takie osoby, ktore wartosciuja poszczegolne wypowiedzi oceniajac ile wnosza do sprawy i jak sa glebokie warto rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
perła... Przepraszam cię najmocniej...ten topik i tak nabrał zupełnie innego sensu...szkoda Gdyby komiczne zechciał odpuścić...albo przynajmniej nie obrażać innych osób - Twój topki byłby bardzo ciekawy i myślę, że przydatny Tobie. Stało się inaczej i bardzo szkoda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihehohahi
izóchna nie zesraj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpoldosiodmej
pod perly -notorycznie nieobecne tu -ktos sie podszyl gdyby perly mialy w sobie tyle asertywnosci, to zastosowalyby te taktyke wobec meza zamiast zakladac topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne zaangażowanie tylko ciekawość tematu, mnie tu przyciągnęła. Takie teksty wywołują u mie tylko lekki uśmieszek, wiem o co chodzi :) Pa, bawcie się dalej, nie przeszkadzam, rozmowy nie na temat mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
wpoldosiodm nie masz racji .. nie lubie sie klocic , zadko zabieram glos .. ale czytam cichutko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
hiheho... A ty nie zesikaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpoldosiodmej
STRZELCZE tylko lekki usmieszek? pozwolze sobie na skrajne emocje od czasu do czasu bycie ponad niszczy zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpoldosiodmej
o zadko przez z z kropka wiadomo, ze pisze izochna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
wpoldosiodmej masz jakis problem ? to zaloz topik ale na moimi dowidzenia ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihehohahi
Perlo do wiedzenia, idz zajmij sie swoim męzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
wpóldo... A po co takie słowa w stronę autorki topiku? nie lubisz jej bo ma problem? to po jaką holerę tutaj jesteś? znęcać się tak samo jak komik na kobietach, które przezywają problemy i są przez to słabsze? Albo przynajmniej subtelniejsze od ciebie? jesteś żałosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
hahahaha! No i mylisz się bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpóldosiódmej skrajne emocje wyzwalam np . na siłowni ,więc nie muszę na kafe 🖐️,zdrowie nie cierpi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihehohahi
o ja cie krece holere :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpoldoosmej
to zostawiam was w kolku wzajemnej adoracji analfabetow powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
hihehohahi chyba ta kobieta zrozumiala? ja naprawde czasami nie mam sil pisac ale czytam i to pomaga ... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihehohahi
hej perla jak myslisz w jaki sposob mozesz mnie wyrzucic z tego topiku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
Słuchajcie...przecież te wpółdo żałosne - to komiczne. Widać to po toku myślenia i tym jadzie, jaki cedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perły przed wieprze
wyrzucic z tego topiku? nie mam zamiaru ... ja bym nie chciala byc tam gdzie mnie niechca a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihehohahi
no tak, juz najlepszym debilizmem jest podejrzewanie ze kazdy się pod kogos podszywa :O mania przesladowcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpoldoosmej
perly ja juz znikam ale wybacz nie moge sobie podarowac "ja bym nie chciala byc tam gdzie mnie niechca a ty?" czujesz sie chciana w swoim zwiazku? albo ty zwariowalas albo ktos ci tu robi zla prase. spolegliwej, wrednej krowy. znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposoby zdreadzonych zon
strzelec 63 a ty nie pomylilas topiku Strzelec63 Więc daj mu wolną rękę, z zastrzeżeniem ,że nie będziesz wiecznie czekać ,że też chcesz sobie ułożyć życie. On sobie układa, Ty też masz prawo. Ty nie chcesz się bawić w kochankowanie i jeżeli spotkasz na drodze faceta , który zasługuje na Twoje uczucie wtedy będzie za późno na cokolwiek, daj mu do zrozumienia, że wcale nie jest tak jak on myśli. Wyprowadź go z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
nie mania - kurcze odkąd dziś pojawił się komik - tak pojawiło się wpółdo - piszące poprawną polszczyzną...I tak w dwójkę sobie krytykowali Atmo - wiadomo dlaczego...Ludzieeee - trochę pomyślcie! Skąd ta solidarność z komikiem? Wścieka się więc pisze pod kilkoma nickami...wariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
Nie martw się perła...takie coś może napisać tylko jeden typ...jaki? wiadomo...ludzie mają nasrane i podszywają się jak idzie, ale to domena kretynów. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izóchna - nie myslalem, ze kiedys mnie to spotka... ale przyznam, zakochałem sie w osobie z netu... izóchna - kocham Cie :D:D!!!!!!! jestes taka słodka w swych próbach zdyskredytowania mnie a na dodatek tak niestabilna emocjonalnie, że moje serce wzięło góre nad logiką :P oraz - ja sie nigdy pod nikogo nie podszywam, wole sam siać zamęt pod swoim nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposoby zdreadzonych zon
komiczne ty chyba gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
ho ho ja też ciebie kocham! nie było cię , bo pisałeś pod pomarańczką...i nagle jesteś...bystrzaku!!!! Kocham cie kurcze za tę twoją wredność, za ten jad, za tę nienawiść do kobiet! Przecież ty nie potrafisz się pogodzić z krytyką! natomiast uważasz, że masz prawo innych krytykować! aaa...i nie odpowiedziałeś na moje ostatnie pytanie do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihehohahi
izochna jestes super :D tylko masz troche nie tak pod kopułą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem gejem, na dodatek jestem impotentem - mieszkam z matką, jestem łysawy i mam pryszcze i jestem po 50.. i jestem onanistą :P ale nie pisze nigdy pod pomaranczowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×