Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość Starke
oczywiście miało być-ściągnął.......nick jest bardzo ważny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"jestem pewna na 100 procent ,że to właśnie ten nick ściągną na Ciebie tekst o powieszeniu...." nieeee. silly już mnie znienawidziła wcześniej. wzięła bardzo do siebie pewne moje opinie o ludziach i świecie i tyle. coś tam nawet wcześniej w tym topicu pisała żebym zdechł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"ja marzę o takim po 30" wiele kobiet marzy ale to nie jestem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
kurcze....w jakim ja świecie żyję....wydajesz mi się fajnym facetem....takie teksty ,nawet wirtualnie,nic dobrego z sobą nie niosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
pąpon-twój nick akurat jest mi obojętny...ani na plus ani na minus....oferma to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mam ci pisac co sie dzieje na disco sam zobaczyszjak zaczniesz chodzic:)Laski sa czasmi nieobliczane jeszcze jak sobie wypija.Same dochodza do ciebie i niektore od razu caluja ja osobiscie bylam w szoku patrzac na to osoba calowana rowniez bo jej nigdy nie znala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ja mam taki plan żeby od czerwca chodzić na dyskoteki. Ale tam podobno trudno znaleźć dziewczynę co by była moją miłością. Nie znam innych pomysłów jednak. I tak od czerwca 2008 do 31 marca 2009 będę chciał znaleźć dziewczynę.\" :O:O:O:O jak czytam cos takiego to normalnie mi gorzej:O smęcisz to samo wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za człowiek
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to strasznie wkurza... :o Siedzisz i wymyślasz jakieś chore plany, cyferki, daty... Po co to?????????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tylko atrakcyjni mogli sie wiazac to ten swiat przestalby istniec.po drugie rozejrzyj sie po ulicy, nietylko atrakcyjne pary tam znjadziesz, wiekszosc znich to przecietni ludzie, i ci po nizej przecietnej, wiec co ty mowisz wogole... nie rozumiem dlaczego facetom tak ciezko przyjac do wiadomosci , ze wazne jest poczucie humoru , dla mnie o wiele bardziej wazniejsze od wygladu, bo na cholere mi facet, ktory nawet nie bedzie potrafil mnie rozsmieszyc, porazmawiac ze mna, wyglupiac sie, tylko bedzie mi smęcił non stop, przeciez to jakas mordęga by byla,koszmar/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram ****ellie. :D Ale skory Ty FHG nie potrafisz zrozumieć takiej prostej rzeczy to kiepsko z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety to suki i tak trzeba je traktowac. Dzis w pracy ostatecznie sie o tym przekonalem. Liczy sie tylko cialo kobiet, reszta, to dodatek. Lepiej isc na dziwki niz szukac dziewczyny do zwiazku. Na co on komu? Ja tam od przyszlego roku zaczynam. Ja mam juz to wszystko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź, idź. :p Poruchaj laskę, którą miało już pół miast. :p Zaraź się jakimś syfem. :D I będziesz kurwa Hero. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngoIek
ja tak robię:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znawca się odezwał. LOL! :p Puknij się wreszcie w tą swoją główkę. :p UWAGA!!! Dziwki pozostawiamy facetom bez ambicji. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty dajesz durne porównania. :o Myślisz, że kto ma jakieś ambicje? :o Nie prównuj ludzi do zwierząt, przynajmniej nie w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam... rób co chcesz. :p Po prostu masz zamiar pójść na łatwiznę. Ale to Twoje życie, więc rób co chcesz. :) Tylko, żebyś później nie żałował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek - na latwizne? Kompletna bzdura. Ja mam sie starac miesiacami o dziewczyne, a i tak ktos inny przeleci ja po kilku dniach. Po co mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no jak pozwolisz, żeby ktoś inny ją przeleciał to gratuluję. :p Ale faktycznie zapomniałam, że my dziewczyny jesteśmy takimi sukami, że jak tylko ktoś nas chce przelecieć to my się zgadzamy. :p Zero uczuć i zero zahamowań. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngoIek
coraz częściej zastanawiam się nad pierwszym razem. Tylko nie wiem, jak to zrobić i, co gorsza, mój chłopak też chyba nie wie. Co powinnam zrobić, aby wszystko było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×