Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość nie słuchaj dziewczyn
one mówią co masz robić, a same by Cię spławiły gdybyś się tak zachowywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
Niezapominajka, a zdajesz sobie sprawę że logicznym wnioskiem ze słów:" jeżeli ktoś się ma zjawić to się zjawi" są słowa "jeżeli nikt nie ma się zjawić to się nie zjawi"? A naprawdę warto żyć. i to właśnie próbuje przekazać FHG. nie martw się tym że się nie podobasz kobietom. to nie koniec świata. jesteś zdrowy, świat jest piękny i daje masę możliwości. jasne że od czasu do czasu przyjdzie kryzys i będziesz żałował że nie masz nikogo bliskiego, że nie będziesz miał dzieci ale ci co są w związkach też często żałują że w nich są. mieć dziewczynę to nie jest jakieś ostateczne szczęście. żyj człowieku i korzystaj ze swoich wszelkich talentów żeby to życie wypełnić a nie nudzisz na forum jaki ty biedny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale tez napisalam Ofermo ze te slowa moge zaadresowac do siebie bo ja jestem juz po pewnych przejsciach a nie do niego.Czytaj czasami uwaznie to co pisze a do niego kieruje slowa zeby dzialal i zaprosil jakas dziewczyne z tego kursu na kawe czy to cos zlego. On nic nie traci a moze trafi swoj na swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
Niezapominajka, cały czas nie rozumiesz że FHG nie jest facetem z którym kobiety chciałby by pić kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"Powiedz mi jeszcze Ofermo co jest w nim takiego ze laski z nim na kawe nie chca pojsc?" na to pytanie to może jest w stanie odpowiedzieć on (choć wątpię), moze są w stanie odpowiedzieć one (wątpię) a na pewno nie jestem w stanie odpowiedzieć ja. prawdopodobnie nikt nie jest w stanie. czy ty jak widzisz faceta który ci się nie podoba to zastanawiasz się nad tym dlaczego on ci się nie podoba? chyba po prostu niektórzy są "fajni" a inni "fajni" nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
facet na zdjęciu jest ok i ma fajnego psa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
p.s.to zdanie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"Na pewno jest na tym świecie jakaś, co by chciała" a to dobre :D dowcipna z ciebie bestia. ale weź pod uwagę że 1/5 potencjalnych kandydatek to chinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma to ty napisales ze on nie jest facetem z ktorym by laski chcialy isc na kawe wiec pewnie cos chciales przez to powiedziec i dlatego to pytanie skierowalam do ciebie:) A wlasnie ze sie zastanawiam i z niefajnymi na pierwszy rzut oka szlam na kawe a pozniej bylam milo rozczarowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
namiary masz super a jak z osobowością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
chyba miło zaskoczona. a ja wiem o nim tylko to co sam napisał. wy próbujecie wmówić mu cos wbrew faktom. skoro nigdy, powtarzam NIGDY żadna dziewczyna nie uległa jego wdziękowi to chyba jednak coś jest na rzeczy, prawda? no w końcu facet ma już 25 lat. i nie ukrywajmy, jego fizyczność nie zachwyca. psa ma tylko świetnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
oferma jesteś jego alter ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
mam wrażenie,że FHP i oferma to jedna osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
facet ,który wybiera -nick oferma jest stacony w przedbiegach...ufff.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz przestan mnie Ofermo lapac za slowa wiadomo o co chodzi. Nie zganiaj na niego ze z nim cos jest nie tak tylko wez to pod uwage ze on tez ma pewne wymagania wobec drugiej strony. Moze nigdy nie wyszedl z propozycja jakiegos spotkania przeciez laska sama do niego nie podejdzie.Chyba ze na disco ale to juz inna sprawa tam to niestwozone rzeczy sie dzieja jak sobie przypomne to juz wole nic nie pisac na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
oferma jesteś jego alter ego? ja go po prostu rozumiem. wiem że można być niby OK, niby wszystko w porządku, facet niegłupi, nie jakiś paskudny ale dziewczyny nie są absolutnie zainteresowane. podejmowane z nimi próby zwyczajowo wybuchają ci w twarz a im szybciej zrozumiesz że nic z tego nie będzie tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
grunt to nie panikować....czasem sytuacje obracają się o 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
odpowiadałem już na to pytanie milion razy na tym forum. mam trochę ponad 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
ma 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"facet ,który wybiera -nick oferma jest stacony w przedbiegach...ufff....." ja nie szukam dziewczyny na tym forum. w mojej obecnej sytuacji nie szukam już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma pisze za ma po 30 ale mnie to nie dziwi bo po 30 roku zycia cos sie z nimi dzieje i sa tacy jacy sa to nie pierwszy taki przypadekna mej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
nie ważne ,czy szukasz ,czy nie....po prostu mając takiego nicka nie poczujesz sie generalnie-lepiej....jestem pewna na 100 procent ,że to właśnie ten nick ściągną na Ciebie tekst o powieszeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×