Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość oferma
no i bardzo dobrze. startuj, co ci szkodzi. tylko że weekend właśnie minął a ty z dupą w domu siedzisz i zrzędzisz. wczoraj z tobą gadałem zdaje się i dzisiaj jest to samo. weź w przyszłym tygodniu idź na tę dyskotekę i sobie użyj. a w niedzielę poopowiadasz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanko macanko? Jakoś sobie Ciebie w tym nie wyobrażam. :o Może zacznij od rozmowy. :p Heheh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
OFERMA chodź tu proszę i opd. na moje pytania:) mi mała🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"chodź tu proszę i opd. na moje pytania " jakie pytania? powtórz jak możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
"Przegrywacie z prawdą iż bez odpowiedniej fizczyności nie ma sie szans na związek" kolejny dowód na to że nas nie słuchasz masz ludzi w dupie to sobie miej tylko nie zdziw sie jak za 10 lat będziesz jojczył że masz 35lat i żadnego związku na koncie ludzie zróbcie coś żebym mu nie odpisywała na posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc FHG ma ponad 25 lat i jeszcze nigdy nie miał dziewczyny. :p Teraz dajemy mu rady, jak żyć, aby wreszcie móc \"pomacać\" i wykonać kapke ruchów frykcyjnych czy frakcyjnych. :p Nie znam się na terminologii. Hahaha! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D tak mozna z toba pisac i pisac...masz problem w psychice koles. psycholog albo burdel :D ze wskazaniem na obie rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
"OFERMA myslisz że kobiety są jak faceci? tak jak faceci lecą na urodę tak kobiety na kase? " nie wiem jakie są kobiety ale wiem na pewno że ani inteligencji ani poczucia humoru to mi nigdy nie brakowało a dla kobiet zawsze byłem świetny w roli "przyjaciela". więc ja bardzo proszę żeby mi nie wciskać kitu. zwłaszcza, że często powodzenie mają takie matoły które ledwo ludzką mowę potrafią opanować (w stopniu pozwalającym na wysyłanie prostych, werbalnych sygnałów - jeść, spać, ruchać). ^ | TO TEKST A TO MOJE PYTANIA oferma ile masz lat? może mierzysz za wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, miałam mały problem żeby dojść do komputera (ale najpierw żeby wejść do domu...) już myślałam że się znowu prześpię na klatce. nie, no odrazu wiedziałam o czym będzie rozmowa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
"Trudno wam zrozumieć pewnie że ktoś normalny ale nie ładny nie ma szans" ty masz na odwrót jesteś może i przystojny ale za to nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wiemy ale Cię wkręcamy :D:D:D:D:D:D gosciu masz problem z chrakterem. zmien się.optymizmu trochę,chęci zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
kurwa facet ale my nie chyba nie podejdziesz do dziewczyny nie powiesz jej: "jestem Tomek i cie pocałuję " i dawaj jedziesz w śline:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory wybacz, że będę wulgarna, ale... Weź kurwa zmień dilera !!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
akceptacje partnerswo i przynależnosc normalnym ludziom dają przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestes calkiem normalny tylko problem polega na tym ze nie potrafisz pocalowac czy objac dziewczyny to nie masz zadnego problemu bo sa takie dziewczyny ktore moga cie tego nauczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6546654
Faith Hope Glory to tylko prowokator:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
a skąd ja mam wiedzieć czy mierzę za wysoko? co to w ogóle znaczy za wysoko? ja nie szukałem jakichś modelek czy coś takiego, zwyczajne dziewczyny. takie z którymi pracowałem czy studiowałem. albo jakieś koleżanki tychże, czy koleżanki kolegów albo jakieś znajome skądś tam. no nie wiem jak na to odpowiedzieć. ile mam lat, trochę ponad 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×