Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość JaToJaRozczochranyŁep
dobranoc bławatek🖐️ oferma nie denerwuj się:O byłes juz w jakims związku? moze jestes trudny we współzyciu? nie wiem, nie znam cię, tak se gdybam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są młode siksy
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
no i żeby nie bylo wątpliwosci ja też jestem sympatyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
"A ja mówie że zajęte są miłe i sympatyczne dla mnie bo swoimi oczami nie widzą we mnie swojego potencjalnego partnera bo już go mają" dziwi cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, bo sfiksuję przez pewną osóbkę na tym topiku. :p Dobranoc Wszystkim... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
dobranoc wszystkim ja tez idę lulu 🌻 dziewczyny nie dajcie się trollowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko kibicuje
kolozrobi ci mielone z tego co masz zamiast serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"A ja mówie że zajęte są miłe i sympatyczne dla mnie bo swoimi oczami nie widzą we mnie swojego potencjalnego partnera bo już go mają" no i co do tego to się właśnie z FHG zgadzam. dokładnie tak jest. nie podobam się więc te kobiety które ustawiają mnie na pozycji "kolega" są dla mnie miłe. fajnie się nam rozmawia itd. a dokąd nie znajdę się na tej pozycji to miłe nie są. znaczy teraz to już mi jest wszystko jedno. jakiś czas temu pogodziłem się ze stanem faktycznym i tyle. przecież nie będę do końca życia próbował zwrócić na siebie uwagi kobiet. należy mi się też trochę przyjemności. ale z jednym się nie zgadzam i będę protestował zawsze gdy ktoś powie że inteligencja i poczucie humoru ma takie pierwszorzędne znaczenie dla kobiet. to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
Nawet w żartach nie dopuszczalne jest to kogoś mówić lub pisać tekst-..idź się powieś.......Sssilly maggot.....twój nick doprawdy jest trafny-jesteś SILLY.....czyli głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"oferma, bez komentarza. z takim podejściem idź się powieś. " ja wiem, ty mi cały czas źle życzysz. trudno, ale nie powieszę się z tego powodu przecież. :) mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uwazasz ze z dziewczyna w ktorej bylbys zakochany by tak nie bylo skoro jeszcze tego nie wyprobowales i tak naprawde mogloby byc lepiej niz w towarzystwie zajetych dziewczyn. A moze ty sie czegos obawiasz dlatego nie chcesz wejsc w normalny uklad partnerski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
tematem jest:Naprawde Warto Życ!...ale ,widać dyskusja skręciła w innym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starke
oferma- dlaczego taki nick wybrałeś?...skoro umiesz uruchomić komputer(i zapewne sporo innych rzeczy..)to chyba nie jesteś aż takim ofermą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba byc kims zeby miec dziewczyne.Czasami moze warto poczekac i nie robic nic na sile jak ma sie zjawic to sie zjawi tylko tak to ja sobie moge mowic osoba po przejsciach.To ty jesles facetem i ty masz jaja tak wiec zapros na kawe jakas dziewczyne moze calkiem obca do odwaznych swiat nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×