Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość AniaBerlin
hej a co sadzicie o wlosach z doczepiane.pl bo chcialam sobie od nich zamowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miksii
Ja mialam juz chyba z kazdej firmy wlosy i teraz mam z remy-hair.pl i jestem najbardziej zadowolona. Mam je od pól roku a włoski są cały czas super. Sama musisz przetestować bo każdy ma inna opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miksii
Ja mialam juz chyba z kazdej firmy wlosy i teraz mam z remy-hair.pl i jestem najbardziej zadowolona. Mam je od pól roku a włoski są cały czas super. Sama musisz przetestować bo każdy ma inna opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miksii
Ja mialam juz chyba z kazdej firmy wlosy i teraz mam z remy-hair.pl i jestem najbardziej zadowolona. Mam je od pól roku a włoski są cały czas super. Sama musisz przetestować bo każdy ma inna opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikii55
Ja miałam juz chyba clipy z każdej firmy i najbardziej jestem zadowolona z remy-hair.pl, noszę je juz pól roku a cały czas są dobre. Ale każdy musi sam przetestować, bo każdemu co innego sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Co do jakości włosów. Ja zamawiam tylko w cosmo. Ale najlepszej jakości był pierwszy zestaw włosów. Były gęste, mimo wielokrotnego farbowania służyły mi niemal rok i były w dobrej kondycji. Zamówiłam na wiosnę nowy zestaw. Jeśli chodiz o gęstość i jakość też OK. Traktuje je tak samo jak poprzednie (mam na myśli pielęgnację itd). I widzę, że ten drugi zestaw nie pociągnie tak długo jak pierwszy. Więc zamówiłam sobie już tak jakby na zapas 3 zestaw. I jestem niemile rozczarowana. Bo włosów na taśmie jest znacznie mniej niż poprzednimi razy. To mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joli joli
Boję się kupować przez internet, więc byłam dzisiaj w sklepie stacjonarnym COSMOSHOP we Wrocławiu. Włoski są na prawdę super, miła Pani sprzedająca za darmo dobiera kolor włosów, doczepia i prostuje, udziela porad jak się z włosami obchodzić. Jest trochę drożej niż na ich stronie internetowej, ale za to nie ma problemu z dobieraniem koloru no i widać czy włosy jakie się bierze są gęste czy też nie. Moje są na prawdę fantastyczne, super się układają i nie mozna ich odróżnić od moich własnych. Przedłużałam niewiele bo jakieś 5-10 cm i może przez to efekt jest taki naturalny. Ogólnie wszystkim polecam zakupy w tym sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaclipin
tak tak i wcale nie jest to nachalna reklama, ale sie Pani z cosmo napocila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joli joli
kasiaclipin dlaczego piszesz, że to reklama? Czy już nie można napisać żadnej pochlebnej opinii?! Ja jestem zadowolona i tyle, nikogo nie reklamuję tylko piszę o udanych zakupach, a w dodatku pewnie nie wszyscy wiedzą że taki sklep istnieje. Kupuję też ciuchy w H&M i bardzo je lubię, od lat używam kremów do twarzy Ziaja, a kupuję je najczęściej w Rossmanie -o czym piszę na innych wątkach- czy to znaczy że reklamuję te sklepy i produkty? Po to jest forum, żeby wymieniać się opiniami nie tylko negatywnymi, ale też pozytywnymi. Niektórzy ludzie są dziwaczni i wiecznie niezadowoleni. :( Czy wy śpicie w swoich clipach? Ja nie chcę, żeby mój chłopak dowiedział się że mam coś doczepianego (nienawidzi sztuczności, ale oczywiście jak nie wie że coś jest sztuczne to mu się to bardzo podoba) i dlatego nie mogę ich ciągle ściągać i zakładać żeby się nie zorientował. Ponieważ jak pisałam przedłużyłam sobie niewiele, bo jakieś 5 cm (max 10 zależy w jakim miejscu się przypnie), to jak to facet nie zauważył, że mam dłuższe i gęstsze włosy tylko stwierdził, że ładnie wyglądam. Jak ktoś śpi w clipach, to niech mi powie na ile wtedy takie włosy starczają? Sprzedawczyni mówiła, że do spania należy je ściągać, ale ja od soboty w nich śpię i ściągam je tylko do mycia głowy. Wiadomo, że się szybciej wytrą i zniszczą, ale czy na jakieś 2 miesiące mi wtedy starczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalaaaaa
Jeśli są dobre Clipy to spokojnie wytrzymają 2 miesiace, akurat kupowałm swoje gdzie indziej, więc nie wiem jak z jakością. Ja czasami też zostawiałam na noc jak nie chciało mi się ściągnąć i nic się nie działo. Nawet nie przeszkadzały w śnie :) najwyżej je związuj z kitkę lub warkocz żeby się nie plątały końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joli joli
lalalala dzięki :) miło że ktoś tutaj jest pomocny, a nie tylko pluje jadem. Ja miałam wcześniej syntetyczne niby też dobre jakościowo bo z Cameron Hair, no ale niestety po spaniu tak mi się poplątały, że nie mogłam ich wcale rozczesać. Mam nadzieję, że naturalne jednak jakiś czas mi wytrzymają, bo jednak tanie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Nie wiem czy spanie w klipach jest takie dobre. Nie ze wzgledu na to, co stanie sie z samymi klipami, tylko chodzi o skore Twojej glowy i kondycje Twoich wlosow. jak juz pisalam kiedys wczesniej- ja nosze klipy co dzien od sierpnia 2011r., ale nie spie w nich. I zauwazylam w pewnym momencie, ze pod jedna ze spinek wytarly mi sie wlosy- po prosty lysy placek:O Potem uzywalam roznych specyfikow na porost wlosow, wzmocnienie ich itd. sytuacja jest jakos tam opanowana, ale nie jest idealnie. Wiec radze Ci - przemysl gruntownie swoja decyzje. Ja osobiscie bym Ci odradzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa UK
dostalam wreszcie wyczekane wloski z doczepiane .pl.mila obsluga,szybka dostawa i...kiepska jakosc.b cieniutkie,rzadkie. Dziewczyny,moja rada;kupcie wlosy na tasmie,doszyjcie same klipsy(do kupienia na alegro)wychodzi taniej i same dopasujecie dlugosc tasm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaclipin
a co zamowilas 40 cm 75g ? i pozniej dziwisz sie ze sa "cieniutkie" rece opadaja niektore to mysla ze przedluza wlosy za 100 zl :) jak zamowilas 75g czy 100g i waza mniej to reklamuj, jak waza dokladnie tyle to nie siej zametu i pretensje miej tylko do siebie skoro myslalas ze kepka wlosow zrobisz sobie mega fryzure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiej firmy
wybrac pasemka? Ostatnio miałam 100 pasemek od SMEGGI ale zafarbowalam na bardzo ciemny brąz i wydaje mi sie ze zrobilam blad, farba je zniszczyla, do tego koncowki od prostowania katowania sie sfilcowaly, przed farbowaniem byly miekkie, sliskie, gladkie i wygladaly na naturalne zdrowe włosy. Teraz chcialabym zamowic wiecej pasemek bo 100 na moja glowe jest zdecyowanie za malo, a ja lubie miec konkretnie zageszczone. No i zastanawiam sie czy zamawiam z tej firmy, czy zaryzykować i sprobowac z innej, bo z tych co zamawialam do tej pory wasnie od smeggi byly najlepsze. No niestety sa drozsze. Moze polecilybyscie mi firme, szukam europejskiech 55cm 0,7-0,8 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokakika
Ja kupuje włoski z remy-hair długość 53 cm, podobno maja mieć wagę 0,75-0,8 grama a jak wazylam większość pasemek ma nawet ponad 0,8 grama. Jeżeli chodzi o sama jakość to naprawdę super. Zreszta widziałam po komentarzach ze te osoby co kupiły włoski były zadowolone. Więc ja tez polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelyn1919
Hej dziewczyny ! Bardzo prosze o rade. Zastanawiam sie nad kupnem zestawu clip in. Tylko troche jestem w tym zielona i nie wiem jakiej gramatury zestaw wybrac. Mam cienkie włosy, ale nie rzadkie. Siegaja ledwo do ramion. Chce zamowic takie 40 cm i teraz pytanie wybrac te 75 g czy 120g ? Daje linki: http://www.doczepiane.pl/przedluzanie-wlosow-wlosy-naturalne/16-naturalne-doczepiane-wlosy-clip-in-40-cm-120-gram.html lub http://www.doczepiane.pl/przedluzanie-wlosow-wlosy-naturalne/11-naturalne-doczepiane-wlosy-clip-in-40-cm-75-gram.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelyn1919
A i jeszcze jedno. Warto zamówić z tej strony ? Przeglądałam tez strone cosmoshopu, ale jakos mniej do mnie przemawia i nie wiem czy słusznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Evelyn1919. Ja uważam, że jeśli masz możliwość to powinnaś zamówić te 120g. Sama mam rzadkie włosy i raz miałam mega gruby zestaw 55cm, akurat z Cosmoshopu, ale to nie ma znaczenia. Efekt był spektakularny. Nie wyglądało sztucznie. Ważne, żeby kolor był dobrze dobrany. Wszyscy mówili, że mam piękne włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelyn1919
Dzieki za odpowiedz Miibia :) chyba zrobię tak jak mowisz. Lepiej troszke poczekam i zamowie ten grubszy zestaw. Ogolnie to naturalne mam ciemny blond, ale chce zrobic sobie naturalny braz wiec taki tez zamowie :) a moze jakas dziewczyna chcialaby pochwalic sie jak wyglada przed zalozeniem i efekt po ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.oleśka
Hej dziewczyny, a jakie fryzury mozna zrobic z tymi wlosami? Mysle cieplo o prostym, klasycznym koku na slub, ale przez ostatni rok stracilam naprawde duzo wlosow i w tej chwili nieszczegolnie jest z czego wyczarowac taki kok na mojej glowie. Myslalm zeby zagescic i moze lekko przedluzyc wlosy wlasnie w ten sposob, czy spinki mocno sie odznaczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiej firmy
Ja też prosze o rade, z jakiej firmy zamowić włosy europejskie zeby sie nie rozczarowac i cieszyc dobra jakoscia!!!!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.oleśka
i mam jeszcze jedno sprawe: czy ktos mogly wypowiedziec sie nt. star my hair? widze ze sa dostepni na allegro oraz stacjonarnie na Marywilskiej i maja wlosy indyjskie 40-44 cm po 65 lub 120g. Czy to sie do czegokolwiek nadaje? Maja jenda zalete - na zdjeciu sklepu widze wielka reklame z napisem: PRZYMIERZ :) az mnie kusi zeby zadzwonic czy faktycznie mozna i sie wybrac czy wiecie czy mozna gdzies jeszcze w stolicy przymierzyc wlosy przed zakupem? ta Marywilska to drugi koniec swiata dla mnie. tak mnie kusza takie wlosy ale okropnie sie obawiam ze z moim nedznym koltunem taki zakup to bedzie totalna porazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszanatasza
Firma Star My Hair i ten sklep na Marywilskiej to nic innego jak Sandritka z Allegro, pod dawnym szyldem nikt już tych włosów nie kupował to zmieniła nazwę ;) Zobaczcie sobie na stronie tych aukcji, są jeszcze jej stare zdjęcia i maila ma tego samego. Było już tu dużo pisane na temat tych włosów i opinie nie były pochlebne - że siano się robi, że wypadają. Poza tym ja bym nie chciała przymierzanych włosów, to tak jakby majtki przymierzać- jak się ktoś rozmyśli to co? Na następną głowę idą? No i znacznie podniosła ceny w stosunku do tego co było wcześniej. Zrobiła kolorowe pudełka a ceny nagle skoczyły o 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszasasza
majtki na głowę ? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniczka1988
Jak by miała lipny towar to by sklepu nie otwierała bo każdy może przyjść i sprawdzić jakość włosów. Poza tym na każdej aukcji jest informacje że zmieniła nazwę firmy... Sasza słaby wywiad zrobiłaś :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love hope leave stay
Hej dziewczyny, Ja mam wlosy z cosmoshop - najpierw mialam zestaw 50cm chyba 95 gram (na allegro za ok 150 zl) cieszylam sie nimi 2 miesiace - bardzo intensywnie je uzytkowalam i z wlasnej winy je troche zepsulam (to byly moje pierwsze wlosy) - moczylam je w basenie, w morzu, pod prysznicem itp itd (przez wakacje) po 2 m-cach zaczely sie koltunic, tzn wyczesane wygladaja ladnie, ale po ok godzinie od zalozenia robia sie koltuny, zczepiaja sie ze soba. Chyba juz ich sie nie dalo naprawic wiec zamowilam nowe, tez z cosmoshopu, 55 cm. Wloski mam od pazdziernika i nadal sa super, nie koltunia sie, nie wypadaja (ale tez dbam o nie bardziej, tylko raz je mylam/moczylam w wodzie) Generalnie im mniej sie je moczy tym dluzej pozostaja ladne. Aha i czesze je sczotką tangle teezer. Pomimo tego czasami podczas intensywnego uzytkowania sie troszke koltunia (ale lekko, takze latwo je rozczesac) dlugo szukalam sposobu na to i wreszcie odkrylam - spryskuje je mocnym lakierem (taki mega mocny, firmy Loton) wtedy nawet po calonocnej imprezie, lub po tarzaniu sie w lozku wlosy nadal sa idealne!!! Mialam loki zrobione i przetrwaly cala noc bez zadnego splatania! Dziewczyny jak macie problem z koltunieniem sie wlosow to polecam mocno je spryskac lakierem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love hope leave stay
Teraz sie zastanawiam nad wyprobowaniem wlosow z remy-hair. Na Allegro maja tasme z 2 klipsami za 30 zl, podobno sa dobre jakosciowo wlosy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Love hope leave stay
ja mam od nich clipy 50cm ale cały zestaw i włosy są naprawdę dobre jakościowo, kupiłam je 3 miesiace temu i cały czas są ok. więc komentarze nie kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..ciężko się zdecydować.. Planuję kupno włosków tak 45-50 cm już od dłuższego czasu ale zupełnie nie mam pomysłu gdzie. Ponieważ każdy mówi co innego. A nie chcę wyrzucić co najmniej 200 zł w błoto ponieważ to piechotą nie chodzi ;) Nie wiem co wybrać ponieważ niestety ale mam taki naturalny kolor włosów, że jedynie pozostaje mi doczepiane.pl lub na allegro jakaś firma. Dziś również byłam u kilku fryzjerów, by spytać czy może oni wykonują coś takiego, ale nie) nikt nie robi tego metodą clip on :( Jedna pani tylko udzieliła mi takich informacji, że najlepiej to w perukarni, bo w necie skoro za 200 zł to na pewno mimo, że piszą, ze naturalne- to są to sztuczne. Tylko tu jest jedno "ale" to jest koszt około 700zł :/ A zależy mi na tych doczepianych włosach m.in. na studniówkę która mam za 1,5 miesiąca. Dodam iż szukam włosów naturalnych- podatnych na kręcenie, prostowanie. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×