Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość kwadratuszka
A nie chcesz wlosow z cosmoshopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uguhuhuh
k8accesorize z allegro czy cosmoshop? Jakie opinie? Które polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valentino2102
Hallo ;** Powiedzcie mi czy któraś z Was miała włosy od Long Hair ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Ja bede dzisiaj zamawiac wlosy z cosmo. Te co mam teraz nie wygladaja zle, ale nie ma co ukrywac, ze nie sa juz tak ladne, jak byly na poczatku. Normalna sprawa. Biedaczki latem jeszcze taplaly sie w wodzie morskiej, tak wiec mysle, ze ich kondycja jest naprawde bardzo dobra, a jakosc wlosow z cosmo godna polecenia, mimo jakis tam czasem drobnych wpadek. Licze tylko, ze wlosy z cosmo ktore dzis zamowie, nie beda zbyt cienkie i smetne. Ale to juz takie ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Włosy dotarły na 2 dzień po zamówieniu, tempo błyskawiczne. Zamowiłam długość 45cm, bardzo ciemny brąz. No i oczywiście skróciłam je. Gdyby któraś nie chciała skracać, to końcówki byłyby zbyt cienkie, smętnie wiszące. Te włosy nie są zbyt gęste. MOże też takie wrażenie, bo były bardzo wyprostowane, wiadomo. Wczoraj farbowałam je, zobaczymy jaką dziś będą miały konsystencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Spać w clipach?! Przecież to tortury jakieś:/ Już po kilku godzinach noszenia ich czuję je na głowie i mam uwrażliwioną skórę w miejscach przypięcia spinek, to co dopiero po nocy, kiedy trzesz głową o poduszkę. Szkoda włosów, naraża się je na ciągłe urazy mechaniczne - łamanie, wycieranie, kołtunienie. I nie mówię tu nawet o przypinkach, ale o naszych własnych włosach! Wszystko w imię urody? To już jakaś skrajna głupota, sorry. A facetowi prędzej czy później będziesz musiała się pokazać bez tych ulepszeń, chyba, że np. na basen też z doczepkami?:) A seks? Faceci kochają przecież zanurzać dłonie w nasze włosy i w ogóle... a tam zonk! jakieś spinki przypinki, brrr!;) A co do kołtunienia włosów z cosmo, bo widzę, że to nie tylko mój problem... No właśnie, co się dzieje z tymi włosami?! Nie pamiętam tego problemu przy pierwszym zestawie, każde kolejne były coraz gorsze. W pewnym momencie robi się, jak ktoś tutaj już opisał - jeden wielki dred, tudzież dwa czy trzy, prawie niemożliwy do wyczesania. A jak już rozczeszę to po kilku ruchach głową jest to samo! Włosy zawsze najpierw farbuję zmywalną szamponetką, a więc chcąc nie chcąc od razu je myję. Przyznam, że popadłam w lekką paranoję z myciem ich i pewnie robiłam to za często, bo mniej więcej co tydzień, czyli po każdym weekendzie, bo noszę je w sumie tylko na imprezy. Niestety przesiąkają mega papierosami i nie wyobrażam sobie takich śmierdzieli nosić. Ostatni komplet zaczął się kołtunić po 4-5 założeniach! Teraz, po mniej więcej 2 miesiącach jest masakra. Clipy przypinam bardzo nisko i tylko dwie największe taśmy. Jestem w kropce czy zamawiać kolejny komplet, bo z obecnego niewiele już da się wycisnąć, ale boję się, że znów będzie lipa po kilku założeniach, szkoda mi kasy. Z kolei te kołtuny to totalny dyskomfort, nie wyobrażam sobie tak chodzić. Spróbowałabym z inną firmą, ale się boję. Patrzyłam na stronkę longhair, ale zdjęcia kolorów i nazwy (a raczej ich brak, same numery) to jakiś koszmar! Nie mam pojęcia jak te kolory sobie zwizualizować w rzeczywistości, dla mnie to skucha po całości, ale może ktoś ma lepszą wyobraźnię ode mnie. I jeszcze pytanie jeśli ktoś zamawiał z cosmo kolor 1B - BARDZO CIEMNY BRĄZ. Czy rzeczywiście odpowiada temu co na zdjęciach? Bo na stronie wygląda na prawie czarny. Ciemny brąz jest dla mnie za jasny, więc chciałam spróbować z ciemniejszym odcieniem, ale boję się, że może być za ciemny i co wtedy? Chyba tylko pofarbować własne włosy. Wolałabym jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
@kwadratuszka: miałabyś może możliwość zrobienia zdjęcia koloru? chociaż z tego co czytam to już pofarbowałaś:( mam mega dylemat z tym kolorem. zdjęcie na stronce oddaje ten odcień czy jest ciemniejsze? na stronie kolor wygląda na prawie czarny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
@kwadratuszka: i jak ten b.ciemny brąz? czy zdjęcia na stronce oddają ten kolor czy są ciemniejsze? bo on tam wygląda na prawie czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
sorry za zdublowanie, ale myślałam, że wcześniejszy wpis się nie pojawił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figili
sarotka, te dredowanie wlosow doprowadza mnie do szalu - ale jak juz pisal ktos wczesniej, spryskuje je lakierem i jest ok. Ja nowe wlosy musze umyc bo sa okropnie blyszczace, a po umyciu robia sie ''ludzkie'' niestety to skraca ich zywotnosc bo wyplukujemy caly silikon. Teraz zamowilam kolejny komplet z cosmo i obiecalam sobie ze ich nie umyje!!! Dziewczyny z cosmo, ja odsylam wlosy ktore sie dreduja (bo szkoda mi ich wyrzucac,rozczesane sa ladne) do regeneracji,a oni odsylaja mi super nawilzone,jak nowe. Sprobujcie, ja jestem stala klientka wiec nic nie place ale z tego co wiem to kosztuje to niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Wlosy bardzo ciemny braz, nie sa w rzeczywistosci tak ciemne jak wydaja sie w necie. faktycznie tu wydaja sie prawie czarne, aboslutnie nie sa czarne. Sa po prostu brazowe, ciemnobrazowe, bez zadnych refleksow typu rudosci czy inne opalizujace historie. Wlosy po zafarbowaniu sa OK. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
figili- to cenne info, ktore zapodalas tutaj. Nie wiedzialam o takiej mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figoli
Ja po prostu bylam tak wkurzona na cosmo - bo wydalam 420zl na wlosy super volume - a po 2 tygodniach codziennego uzytkowania wygladaly jak zbita kupa siana, ze zareklamowalam je a oni mi zaproponowali wlasnie ich regeneracje ( bo niby to ja musialam popelnic jakis blad, bo wszystkie klientki sa zadowolone ) i powiem wam,ze te zregenerowane wlosy byly o wiele ladniejsze niz jak byly nowe, nie swiecily sie tylko byly super gladkie i miesiste. I sluzyly mi 3 miesiace jeszcze. No i znowu je odeslalam i wlasnie maja przyjsc na dniach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha99
hej dziewczyny . Mam mały problem , kupiłam w Warszawie włosy CLIP IN firmy long hair ... wlosy po tygodniu mi sie strasznie wysuszyly i zrobily sie jak siano - tragedia ! kosztowaly 120 zl - niby naturalny wlos indyjski . To wina wlosow czy ja cos musialam z nimi zrobic ? Prosze o odpowiedz na email trocheczarnamamba@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
To faktycznie dziwnie, ze po tak krotkim czasie zniszczyly sie. Powinnas uzywac jakies jedwabiu w sprayu do tych wlosow i chocby na koncowki rozprowadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooniiaaa
Cześć dziewczyny mam pytanie jeśli ktoraś z Was korzystała z kręconych dopinek to może podpowiecie mi czy nadadzą sie do moich włosow bo dość mocno mi się puszalą, myśle, że na tym zdj najlepiej to widać, z góry dziekuje ;) http://imageshack.us/photo/photo/826/imageivu.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen
hej czy z tymi wlosami mozna spać czy w czasie snu nic sie nie stanie? nie poplączą sie? nie mam za bardzo czasu rano zakladac je odnowa ii wolalabym z nimi spać co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen
hej czy z tymi wlosami mozna spać czy w czasie snu nic sie nie stanie? nie poplączą sie? nie mam za bardzo czasu rano zakladac je odnowa ii wolalabym z nimi spać co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kilo
pytanie na gorąco - na jaką gęstość się zdecydować? 135g czy 220g? za 135g na cosmo płacę ponad 240zł, za 220g - 420zł. to moje demo, więc nie chciałabym by efekt był przesadzony i sztuczny http://www.cosmoshop.pl/p/62/296/zestaw-clip-in-dlugosc-55-cm-kolor-04-sredni-braz-220g-55-cm-220g-super-volume-plus-wlosy-naturalne-clip-in-clip-on.html, ale też boję się że te SUPER VOLUME może okazać się za rzadkie... http://www.cosmoshop.pl/p/50/235/-zestaw-clip-in-dlugosc-55-cm-kolor-04-sredni-braz-135g-55cm-135g-super-volume-wlosy-naturalne-clip-in-clip-on.html help! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1991
Myślę,że lepiej nie spać w tych włosach... Doczepienie ich zajmuje tylko chwilkę więc lepiej nie ryzykować. Gdzie kupujesz włosy? Ja znalazłam świetny sklep na www.dobrewlosy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
zalożenie wlosow trwa chwile, naprawde. a spania w nich nie polecam z 2 powodow: 1) twoje wlosy bede oslabione bardzo (daj im odpoczac chociaz przez noc od tych spinek i ciezaru sztucznych wlosow) 2) szybciej zniszcza Ci sie doczepiane wlosy. Mysle, ze rano wiecej czasu zmarnujesz na doprowadzenie klipow do ladu po przepsanej w nich nocy niz na zalozenie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
wlasnie zauwazylam, ze autorka tego pytania juz chyba dawno stracila zainteresowanie swoim pytaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaalcudia
Hej, a jak wyglądją włosy w przypadku gdy moje prawdziwe są cieniowane? lepiej mieć proste i równe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
klipy raczej tez wypadaloby wycieniowac,bo beda odcinac sie od twoich wlosow, tak mysle. musisz to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, cały dzień spędziłam na czytaniu tego tematu :) zastanawiam sie nad kupnem włosów clip in oczywiście naturalnych. Zauważyłam, że co osoba to inna opinia. Mam cienkie, dosyć rzadkie włosy PRAWIE do ramion i zastanawiam się, czy 45cm 80g z cosmoshop wyatarczy na przedłużenie moich włosów. Zawsze marzyłam o długch włosach, ale nigdy nie udało mi się zapuścic bo maluję na bardzo jasny blond i delikatnie się łamią :) jeżeli możecie coś polecić to była bym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkLola
ja niestety też nie mogę polecić włosów ClipHair z Allegro a wcale nie są tanie.myślałam ze za taka cene beda dobrej jakości, pisało ze naturalne a wcale naturalne nie są. W bardzo szybkim czasie zrobiły sie sztywne,suche, dziwne w dotyku jak sztuczne, strasznie się plątały!!!Jak miałam rozpuszczone to po godzinie od karku robił mi się jeden wielki kołtun przypominający dreda a każde czesanie to był horror.Zaznaczam że bardzo dbałam o włosy i stosowałam się do wszystkich zaleceń producenta. Zbliżam się do kupna następnych włosów ale poświęce więcej kasy i zamówie wlosy europejskie albo rosyjskie, czytałam że są najlepsze.Najbardziej przypominają nasze włosy, włosy Polek :) są droższe ale chce mieć naprawde włosy naturalne a nie tylko napisane że naturalne!!! P.S. Jak włoski są suche polecam olejki pielęgnacyjne np. garniera, ja po umyciu clipów i rozczesaniu nakładam dużo, bardzo dużo olejku, są tłuste i tak zostawiam do wyschnięcia, nie przejmujcie sie nie bedą tłuste jak wyschną, wręcz przeciwnie mięciutkie i cudne w dotyku z pięknym połyskiem :) robie tak co kilka dni nawet gdy ich nie myje.Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×