Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość dorcia33
Tez tak mysle,ze ceny bylyby znacznie wyzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-30333
ja sobie kupilam jedna tasme tylko podwojnie zszywaną 18 cm azerokosci wlosy sa falowane 50 cm,i sa ok ,nie widac mi nic ,jakbym kupila wlosy skladajace sie z tych paru czesci to widac by bylo jak cholera -tez mam swoje cienkie wlosiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
magda a ta 1 tasma ci wystarcza??????a na jakiej aukcji kupilas naturalne czy syntetyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Moje naturalne sa w miare geste dlatego nie widac nawet jak zaloze wszystkie naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjerka chyba mowila ci o wlosach slowianskich bo naprawde sa drogie a te europejskie sa tanie...i wiem bo mialam syntetyki i to byla masakra a wloski naturalne sa fajne w dotyku ladnie sie ukladaja ...wlasnie dzisiaj dostalam wlosy sa sliczne blondzik taki naturalny jestem bardzo zadowolona znowu bede mogla zarzucac wloskami i trzepac rzesami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-30333
tak jedna mi wystarcza szeroka jest na 18cm , i jest zszywana podwojnie czyli tak jakby bylo 2 razy wiecej wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-30333
dawno juz kupowalam ,niewiem czy to naturalne czy syntetyki ,ale chyba syntetyki tylko dobrej jakosci ,bo mam juz pol roku te wlosy i nic sie z nimi nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Gdzie kupowalas i jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karmelek amada tak wpinam wszystkie taśmy, ja też mam cienkie wlosy ale mi sie nie odznaczają ... może źle wpinasz w sumie czasem jak się spieszę za płytko wepne to też mi odstają i wtedy odpinam i jeszcze raz... kurcze nie wiem jak wam ale mi wpiecie wszystkich taśm to pół godziny zajmuje chyba muszę nabrać wprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karmelek amada tak wpinam wszystkie taśmy, ja też mam cienkie wlosy ale mi sie nie odznaczają ... może źle wpinasz w sumie czasem jak się spieszę za płytko wepne to też mi odstają i wtedy odpinam i jeszcze raz... kurcze nie wiem jak wam ale mi wpiecie wszystkich taśm to pół godziny zajmuje chyba muszę nabrać wprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
He he mi tez sporo czasu,ale chce zeby wygladalo super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
hmmmm mi to zajmuje niecale 5minut tyle ze ja wpinam gora 3 tasmy,no ale kazdy inaczej moze wpina bo ja nie wiem co wy robicie ze to tyle trwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angel19855 masz racje jak pierwszy raz je zakladalam to troszke zle zapinalam ale teraz juz dochodze troszke do wprawy:):) angel mi tez upiecie zajmuje dlugo z 20 min. napewno musze na to poswiecic:O:O mam nadzieje ze nam dlugo beda one sluzyly:)boje sie ze koncowki pozniej sie beda koltunily:O kurcze dziewczyny a taka mocna roznica jest miedzy tymi sentetykami a naturalnymi?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziklol :) mi moze to tak zajmuje dlugo bo ja wpinam az 8 tasm:O ale to dopiero drugi dzien jak mam te wloski , pozniej moze dojde do wprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
karmelek a ty masz synetetyk czy nat??zalezy jaki synetyk,moja kol ma syntetyk a ja naturalne i nie widac roznicy,,niektore syntetyki sa dobre zalezy jak trafisz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Najwazniejsze,zeby sie nie plataly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziklol ja mam syntetyki, i sa takie same jak moje naturalne...troszke swieca..ale ja i tak musze swoje naturalne prostowac do tych dopinanych..a moje jak sie wyprostuje prostownica to tez troszke sa swiecace, wiec ja jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Sluchajcie a jak sie przechowuje takie wlosy?Wyjete z opakowania nie sposob wlozyc z powrotem.Ja wlozylam je do wielkich workow foliowych,ale troszke sie boje ,ze moga pozniej elektryzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja w siatce trzymam ;p,nic sie im nie dzieje ,a mam je juz z 6 miesiecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki:) kurcze dziewczyny wy tez tak macie...ze jak pojdziecie na dluzszy czas z domu w tych wlosach i pozniej jak je w domu zdejmujecie to ciezko pozniej was je rozczesac?? mi sie troszke koncowki placza:O:O ale jak je rozczesze to jest ok:O:O ja tez dziewczyny nie wiem gdzie je przechowywac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no wlasnie,mam to samo,wyjde nawet na chwile wroce i juz sie placza ,i trzeba rozczesac potem,gdzie nieraz wyeci ich troszke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziklol a ty masz naturalne czy syntetyk?? kurcze boje sie ze dlugo mi ona sluzyc nie beda:(:O w pierwszy dzien to chodzilam caly czas z grzebieniem bo mialam wrzenie ze sie poplacza ale ladnie sie rozczesywaly a wczoraj caly dzien je nosilam i moze z raz je rozczesywalam a pod wieczor jak je sciagalam to masakra :O koncowki sie placza:O moze i to jest normlane bo przeciez nasze naturalne jak caly dzien je nie czeszmy to pod wieczor tez ciezko je rozczesac. ale jak ja moje rozczesuje to koncowki sie od tego takie lekko delikatne sprezynki sie robia i juz nie sa takie delikatne w dotyku jak na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowaaa52
Takich włosów najlepiej nie rozczesywać a jeśli już to specjalną szczotką do włosów przedłużanych , ja tez jak rozczesałam pierwszy raz to masakra poplątały się później niesamowicie, teraz mam inne i rozczesuje je tylko palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja mam naturalne,jak konce robia sie brzydkie nalezy je podciac doslownie pare milimetrow i beda sie lepiej rozczesywac,ale fakt faktem moich tez latwo sie nie czesze ;/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Witam wszystkie clipo maniaczki ;) Od dawna nosiłam włosy syntetyczne i teraz w zeszłym tygodniu pierwszy raz skusiłam się na naturalne. Różnica jest niesamowita, a włosy wyglądają niesamowicie! Zakupiłam na Allegro zestaw złożony z 8 taśm, więc starcza na całą głowę, ale żeby mieć jeszcze gęstszą grzywę to chyba domówię jeszcze jedne włosy i pozszywam taśmy podwójnie. Jakby któraś z Was była zainteresowana super włosami w wyjątkowo promocyjnej cenie to ja kupiłam od tego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/item618814411_super_promocja_jak_nigdzie_clip_in_wlosy_naturalne.html Martwię się tylko czy włosy, jako martwe za szybko mi się nie zniszczą. No ale przy tej cenie to najwyżej kupię sobie nowe- o ile jej nie podniosą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciunia88
No i przyszly wczoraj jestem taka zadowolona,za az brakuje mi slow.Kolor idealny...tylko ze swoimi wloskami musze pokombinowac zeby za bardzo sie nie roznily od clipow...wiecie zeby sie ladnie zmieszaly...jakie macie swoje naturalne fryzurki? takie wycieniowane mocno? bo ja mam takie na rowni i wlasnie chyba trzeba je wycieniowac :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Najlepsza metoda rozczesywania sztucznych jest grzebyk o wasko rozstawionych zabkach.Wtedy bierzemy doslownie pare wloskow i delikatnie czeszemy od gory do dolu.Chyba nie da sie ich nie czesac ,bo w koncu koltuny sie porobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa czekoladowa
Hej dziewczyny, kupowałyście może włoski u Sandritki6 na allegro, ma same pozytywy i mnóstwo osób u niej kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dopinki takie jak stosuje Jessica Simpson, nie uważacie, że są lepsze, nie widać tak spinek i włosy są \"szyte\" tak jakby w większej ilości, prawdę mówiąc nie wiem co wybrać - czy pasma na taśmie czy włoski zszywane podwójnie (w tym pierwszym przypadku będę miała mniej spinek na głowie co jest bardziej korzystne, gdyż mam cienkie i delikatne włosy) Dziewczyny dzie można dostać takie dopinki?? https://ssl.allegro.pl/item600225312_wlosy_clip_in_jessica_simpson_100_oryginalne.html Pewnie są bardzo drogie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Widzisz jakie sa ceny ponad 900 zl,czyli prawda,ze te tansze nie sa prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×