Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość Blondiex
madziklol : naprawdę aż tak źle to wyglądało ?? :(:( Ja też mam włosy do ramion, ale one są strasznie wycieniowane ...jakoś dziwnie, z profilu to wygląda jakby były ścięte na ukos .... ;/ masakra ;/ W dodatku są tak popalone że szok a ja marze o długich .... kiedyś takie miałam ale od prawie 3 lat nie moge ich zapuścić bo mi się bardzo łamią :( Dzisiaj zamówiłam sobie 4 taśmy po 14 cm szerokości 50 cm długości kolor bardzo jasny blond wpadający w biały. Mam nadzieję, że jeszcze w tym tyg. dostane paczkę :) Nie moge sie już doczekać. A jak faktycznie będzie to bardzo źle wyglądało to będe najwyżej nosić czapeczkę z daszkiem hehe :) :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wiesz co opaska ci pomoze,nie waazne jaka czy cienka czy z materialu ale sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
hej dziewczyny . mam pytanko czy sa wsrod was takie ktore maja cienkie wlosy a nosza np 4 tasmy na raz ?? wydaje mi sie ze jak sie ma grube mocne wlosy to oczywiscie to ladnie wyglda tasmy zakryte i jest ok ale przy cienkich wlosach ja mam obawy do zalozenia tylu tasm ? dlatego nosze tylko jedna 15 cm i dwie male po 5 cm ... czy ktoras z was ma tez cienkie i delkatne wlosy np do ramion a nosi wiecej tasm ??? i jak sie z tym czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja mam bardzooooo cienkiiieee wlosy,ale wpinam tylko 3 tasmyy wiec jak wepne widac bardzooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
Madziklol : wypróbuje z tą opaską ale jescze coś pewnie wymyslę jak dostane przesyłkę i założe włosy. Ewela - właśnie ja mam taki problem. Zamówiłam sobie 4 taśmy po 14 cm każda. Rozplanowałam to tak, że pierwsza taśma będzie na samym dole, nad tą taśmą będą 2 i nie wiem co zrobić z tą 4 ... chciałabym ją przeciąć na pół i wpiąć po bokach ale nie wiem czy to możliwe... ja nie dość że mam sianowate włosy, to na dodatek baaaardzo cienkie, meeega wycieniowane i najdłuższe sięgają do ramion. No niestety większość fryzjerek w tym kraju to tacy "fachowcy" że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać... Przemądrzają się jakby pozjadali wszystkie rozumy a większość z nich nie wie nawet ile to jest 1 cm (zawsze gdy prosiłam o podcięcie 1 cm włosów to ścinała mi conajmniej 4 razy więcej) Ostatnio też chciałam podciąć tylko 1 cm, to mi wariatka tak wycieniowała włosy że wyglądam jakbym była łysa... i dlatego boję się że ta partia włosów nad taśmami nie pokryje ich całkowicie i to wszystko będzie widać .... jutro powinnam dostać paczkę to napisze czy te klamerki są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
Blondiex ja mam takie same wlosy jak ty dokladnie jak opisujesz pocieniowane do ramion cienkie i mam jakby dwie warstwy jedna krotsza a druga od spodu dluzsza i jak zakladam swoje tasmy to mam wrazenieze wyglda to w maire ok ale jak bym mia;la zalozyc np 4 duze tasmy to nei wiem jaki byl by efekt ...najlepiej jak przetniesz jedna z tasm i dasz sobie na skronie przy twarzy zeby wlosy na calej dlugosci miay podobna fakture dlugosc i kolor , powodzenia jak juz dostaniesz wloski to napisz co i jak wyglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezka
Blondiex a te wlosy u gory to bardzo krotkie masz? bo mi nawetniektóre do ucha nie siegają bo mam tak mocno wycieniowane wiec jak dostaniesz te tasmy to napisz koniecznie jak to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
ewela2235 Wiesz co wstawiłabym fotki jak to wszystko wygląda u mnie przed i po ale kurcze nie mam czym zrobić :( Najpierw spróbuje dać 4 duże taśmy bo obliczyłam sobie tak : 14 cm na dół - idealnie, potem wyżej 2 taśmy po 14 cm to akurat mi się boki pokryją też i nie wiem co z tą 4 zrobić może nie będzie potrzebna a jakby coś to spróbuje wpiąć nad te 2 :) ew. tak jak pisałam wcześniej przetne na pół i dam po bokach jeśli te 2 jednak nie wypalą :) (mam nadzieje, ze dobrze wytlumaczylam hehe) śniezka: Ja mam okropnie te włosy wycieniowane :( mam aż 5 albo 6 warstw... wygląda to tragicznie niestety takie mamy fryzjerki w kraju. Już dawno temu się zraziłam do salonów fryzjerskich :( Moje najdłuższe włosy sięgają troszkę za ramiona a najkrótsze podobnie jak u Ciebie nie sięgają nawet ucha ... mają 8 cm... Najgorzej wygląda to z profilu bo nawet ucha nie mam zakrytego... tragedia poprostu! Jutro jak dostane paczkę to Wam dziewczyny napiszę jak to dokładnie wygląda bo widzę, że takie same problemy mamy :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
Wybaczcie że trochę się powtarzam z moimi postami np. o tych taśmach hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezka
no ja wlasnie swoje zmierzylam i te z góry maja ok 10-11cm a te najdłuższe są za ramiona juz prawie mi sięgaja do piersi ale przeciez jak sie tą tasme wepnie to trzeba bedzie ją zakryc jakimis wlosami i jak ją zakryje tymi z gory to moze to wygladac troche glupio no bo te na dole będa na mase dlugie a na gorze do ucha? ja tez mam uprzedzenie do fryzjerów bo ostatnio mialam grzywkę ściętą do polowy czoła albo i krocej i wygladalam jak debil ale juz mi za brwi sięga naszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
Śnieżka - a ile masz tych tasiemek ? i jakiej szerokości ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezka
ale ja jeszcze wlasnie nie kupiłam dopiero mam zamiar tylko nie wiem czy będzie mi to pasowało po prostu, a ty jak będziesz miała juz swoje w domu to napisz jak wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
Ehh... ja dostałam dzisiaj te włosy ... tragedia poprostu... Źle dobrany kolor, są bardzo błyszczące i wyglądam w nich tandetnie jak lalka barbie. Bo one są prawie białe... W dodatku te klipsy są bardzo widoczne niestety nie mam czym przykryć tych klipsów bo jak przykryje je moimi włosami z góry to mi się robią prześwity i to wszystko widać ... Noszę czapeczke więc wygląda to w miare ale te włosy ... tak się błyszczą i z kilometra widać że to sztuczne... Przy moim pierzu a sztucznych błyszczących włosach różnica jest ogromna.... Ale wy dziewczyny macie pewnie ciemne włoski wiec u Was będzie to na 100% lepiej wyglądało... Najlepiej jest kupić komplet taśm na calą głowe bo takie 4 duże są poprostu... za duże. I te taśmy są dosyć grube...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezka
Blondiex a za ile ty te taśmy kupilas?? bo ja wlaśnie boję się że znów kupie blyszczące bo juz sobie kilka miesiecy temu perukę kupilam i byla straszna, kolor zupelnie inny niz na aukcji i do tego te blyszczace straszne wlosy ktore po 1 nalozeniu tak sie splataly ze szok, ale wtedy jeszcze nie wiedzialam o tych tasmach bo jakbym wiedziala to bym te tasmy kupila a co do twoich wlosow to jak wyglada ta roznica we wlosach bo te twoje z gory pisalas ze sa krotkie a ta treska chyba dosyc dluga jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
Taśmy kupiłam na allegro za 27 zł każda. Kurcze przepłaciłam bo widziałam na allegro cały zestaw tych taśm za nie całe 80 zł. te moje włoski sa bardzo miękkie, miłe w dotyku tylko gdyby nie ten połysk... moje też się plątają bez przerwy muszę je przeczesywać... A różnica jest taka, że te moje włosy które kupiłam mają 50 cm. Moje naturalne sięgają najdłuższe leciutko za ramiona i jak dopne te sztuczne na sam dół to już to tragicznie wygląda szczególnie z profilu bo moje włosy po bokach mają ok 10 cm góra :/:/ wiem beznadziejna sprawa. Myślę, że gdy kupisz sobie cały komplet to będzie oki. Ale ta metoda nie jest raczej dla cienkich włosków... bo tak jak pisałam - taśmy są dosyć grube jest na nich mnóóóstwo włosów. Ale ja się nie znam na tym, nie chcę Ci źle doradzić. Ale spróbuj z tym całym zestawem bo mniej za niego zapłacisz a będziesz sobie mogła dobrać szerokość tasiemek i wogóle więc napewno będzie to nie najgorzej wyglądało :) pisałaś że Twoje włoski u góry mają ok 10 cm a ja gdzieś czytałam że aby przykryć klamerke to trzeba mieć właśnie te co najmniej 10 cm włosów :) Mam nadzieję, że nie będziesz żałowała zakupu tasiemek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
W sumie to jak chodze w tej mojej czapeczce to mi się to podoba :) Zaczynam się chyba przyzwyczajać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
dziewczyny piszecie ze macie krotsze wlosy nawet po 10 cm u gory wiec dlaczego po prostu nie obetniecie tych dlugich dopinek ktore maja po 50 cm ja swoja obcielam i to tak dosc konkretnie o jakies ok 7 cm i teraz wygladam w nim o wiele lepiej sa naruralne , dlugosc zbilzona do mojej i nie widac wogole roznicy miedzy moimi a sztucznymi wiadomo ze wloski na dopince za dluzsze bo jak mi wlosy podrpsna swoja czy cos bede miec akurat w sam raz , radze wam podciac wlosy wtedy bedziecie wygldac na pewno w nich korzystaniej jesli wase wlosy sa cienkie i roznej dlugosci albo mocno pocieniowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
ewela - hehe no ja właśnie o tym samym pomyślałam i w ten sposób zepsułam sobie taśme - cała ja :] Bo na mojej taśmie jest baaardzo dużo tych włosów i ogólnie mi się bardzo źle je skracało. I ściełam je na prosto i to wygląda teraz bardzo źle...a reszta tych tasiemek jest tak fajnie pocieniowana. Ale nawet gdyby udało mi się je tak fajnie skrócić i pocieniować to i tak by nic z tego nie było. Dlatego, że mam strasznie zniszczone, przesuszone i matowe włosy a te sztuczne sa bardzo gładkie i błyszczące w słońce tak się od nich odbija że aż w oczy rażą hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja to prawie ciagle w kitce chodze,a wczoraj je ubralam rozpuszczone i boszeee okropnie:( na poczatku super ale juz po 15 minutach zaczelo mi te tasmy widac ,,,ja nie iem juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
Madziklol: Wiesz co ja zauwazyłam w moich tasmach coś takiego, że 1 taśma to tak naprawde połączenie dwóch cienkich tasiemek i je da się rozdzielić trzeba tylko przeciąć te nitki które łączą tasiemki a potem naszyć tą cienką na klipsa. Może Ty też masz takie taśmy? Nie wiem może one wszystkie takie są... i wydaje mi się, że gdyby Ci się to udało to te tasiemki pod włoskami byłyby znacznie mniej widoczne. Bo tak to są grube i dlatego tak się odznaczają pod cienkimi włosami. Mi tam wszystko jedno bo i tak nie rozstaje się z czapeczką :) niestety nawet jak zwiąże w kucyk to widać, że są sztuczne pisałam wcześniej dlaczego (moje - siano, sztuczne - mega jasne i błyszczące) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondiex
Tylko martwi mnie jedno - tą taśmy mam od wczoraj a juz robi się z nich siano :( końcówki są już zniszczone a niedługo będa przypominać moje własne :(:( Bardzo się plączą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ale jak je porozdzielam wyjdzie na to samo chyyba bo bede musiala ich wiecej wpiac :(,,,,,a jak sie wam konce robia sianowate trzeba je wtedy odzywic i lekko zamoczyc,a jak nie pomoze choc powinno to lekko podciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaaaa88
jamajka89 CIESZE SIE ZE MOGŁAM CI DORADZIĆ JA TEZ JESTEM Z NICH BARDZO ZADOWOLONA DOKUPIŁAM SOBIE TEZ DO TEGO Z INNEJ AUKCJI PARE PASEMEK BLOND NA RINGACH KTORE MOZNA ZDJAC I FAJNE PRZYSZYC DO TASMY:)KOMBINACJE HEHEHE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
gwiazdkaa 888 opowiedz o tych pasmach na ringach??????jak to wyglada i gdzie je doczepilas??nie do swoich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : Gwiazdkaaaa88 W tych taśmach co zamówiłaś są spineczki w rozmiarze M, nie są zbyt duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdkaaaa88
madziklol TE PASEMKA NA RINGACH DOKUPIŁAM SOBIE TAKIE POJEDYNCZE PASEMECZKA I SOBIE PRZYSZYŁAM DO TYCH TASIEMEK CLIP IN ALE LECIUTKO ZEBYM MOGŁA JAK MI SIE ZNUDZA ODCZEPIĆ:) **akacyjka** JAK DLA MNIE SA REWELACYJNE MAJA W DODATKU SILIKON KTÓRY UTRZYMUJE BARDZIEJ NASZE WLOSKI WCZESNIEJ JAK JUZ WSPOMNIALAM ZAMOWILAM NIBY TEZ NATURALNE ALE WYGLADAŁY STRASZNIE JAK WLOSY LALKI BARBI I MIAŁY O WIELE WIEKSZE SPINKI:)NAPRAWDE GORĄCO POLECAM TE KTÓRE TERAZ ZAMOWIŁAM LINK JEST NA WCZESNIEJSZEJ STRONIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie je oglądałam, tylko dziwczyny wczesniej tam pisały ze lepsze są spineczki S. ale skoro mówisz że są dobre :D to Ci wierze. A mogłabyś wysłać zdjęcie z Tymi włoskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio.
Lubię Wasze przedłużone włosy bo można za nie ciągnąc jak obciągacie mi laskę, pozdrawiam cipeczki moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a czesio chyba forumpomylil co,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×