Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

pochodziłam trochę w tych swoich i stwqierdzam, ze są całkiem ok ;) wyczesują się trochę niestety.. mam nadzieję, ze za 2 mies nie zostanie z nich tyle, co na zdjęciach powyżej z clipów od Sandritki.. po co Wy prostujecie te clipy? one nie są idealnie proste? bo moje są, ja własnie lekko pokręciłam końcówki żeby nie były takie sztywne i proste, bo moje naturalne takie nie są :) w każdym razie - dzięki za opinie i podpowiedzi przed zakupem - bardzo fajne te zakupione przeze mnie włoski :) tylko kolor za jasny stanowczo, ufarbuję je przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
pokaz jakas fote Samanta z klipami i bez jak mozesz,pozdrawiam ps ja swoich tez nie prostuje,wogole troche psikne odyzwke i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzzza włosów
Cześć dziewczyny. Miałam kiedyś włosy od tej Sandritki z Allegro, ale okazały się bardzo rzadkie a do tego po miesiącu wyglądały jak szczecina. Teraz kupiłam w sklepie internetowym www.cosmoshop.pl i jestem na prawdę zadowolona. Wydaje mi się że 6 pasm to za mało, teraz mam 7 i jest o niebo lepiej. Chociaż zastanawiam się czy nie kupić sobie drugiego zestawu i tych taśm nie pozszywać podwójnie żeby mieć na prawdę grzywę jak u lwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzzza włosów
I w tym cosmoshop to mają takie inne, dla mnie lepsze spinki- takie zaokrąglone na końcach i lepiej trzymające, że bez tapirowania się cały czas trzymają. Ja tych on Sandritki nie umiałam jakoś dobrze wpiąć i czasem mi się trochę zsuwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clipka
Ja nie wiem, dla mnie jakieś podejrzanie tanie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
jak kosztuja 100zl napewno nie sa naturalne w 100% tak mysle,,kobitki dawac jakies foty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozecie
hey dziewczyny! mam pytanie poniewaz rowniez zakupilam wloski clip in, jak one wygladaja na krotkich wlosach ?? tzn nie tak doslownie krotkich tylko takie do polowy szyi mam z tylu,a z przodu troszke krotsze.... bedzie to fajnie wygladalo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja swoje wloski niedawno scielam i sa wlasnie okolo do polowy szyii,no i niestety na ten czas moje klipy poszly w odstawke bo jak dopielam widac okropnie bylo moje krotsze duzo wlosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ale piszesz ze je kupilas,wiec chyba sama powinnas wiedziec,daj moze fotke,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivionka
tak kupilam ale czekam na przesylke wiec nie wiem jak to jest :] dlatego pytam :) ale widzialam filmiki dziewczyna tez miala krotkie wlosy i nie bylo nic widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam wasze wypowiedzi , od jakiegos czasu chce sobie przedluzyc wloski , mam tak troszke za ramiona , ale maze o dlugich wloskach do pasa . Na taki efekt bym musiala czekac wiele lat a ja nie chce . Zazdroszcze tym co takie maja . Jaka metoda bylaby dla mnie najlepsza ? Czytam tutaj o clip on dopinanych wlosach . Mam pare pytan . CZy w tych wlosach mozna spac ? Czy mozna je nosic na codzien . CZy one mi nie odpadna jesli je np. lekko szarpne ? No i czy to wyglada naturalnie . Ja mam geste wlosy , Czy nie bede miala zbyt duza objetosc . Jakie jeszcze znacie sposoby i jakie nie niszcza wlosow i sa fajne . Prosze o odpowiedz . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
jak masz geste wlosy to napewno bedziesz musiala duzooo tasm wpiac,bo tasiemkii sa bardzoo cieniutki spac w nich nie spalam bo mnie juz po paru godz urazaja spinki,wiec nie wiem ,mysle ze napewno da sie w nich spac ale moze bolec czy tez lekko podraznic,bo to wkoncu spinki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no jak je szarpniesz nie odpadna,jak dobrze wepniesz nie powinno byc az tak widac,choc po paru godzinach wiesz jakas tasemka moze lekko da sie zauwazyc,chyba ze bedzesz je czesto czesac czy reka przeczesywac ja mam cienkie swoje wlosy a te z clipow na tasmie sa struktora nico grubsze niz moje,i widac z boku jak sie patrzey ze tu inny wlos i dalej tez inny,ale wiesz ja jestem przewrazliwiona i wszytsko zauwaze u siebie czasem tez widac ze ma sie je wpiete,czego ja niebylam swiadoma,ale chlopak mi powiedzial juz pare razy ze widac tasme,dlatego teraz je nosze nie powiem ale zadkooo,a dawniej prawie codziennie tyle ze tylkow spietych chodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem zainteresowana metodą przedłużania włosów clip in:) Byłam nastawiona na zakup u sprzedawcy o nicku "CLIP IN" na Allegro, ale widzę,że polecacie sklep internetowy http://www.cosmoshop.pl/index.php:) W opisie jest napisane, że włosy z tego sklepu są naturalne, ale czy można je prostować, kręcić i farbować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włosy z tego cosmoshopa kupiłam jakiś miesiąc temu i jak na razie są ok- jestem pewna, że są w 100% naturalne. Nie prostowałam ich jeszcze, ale kręciłam na lokówkę i bardzo dobrze to zniosły. Ja ich nie farbowałam, ale moja koleżanka też stamtąd ma i przyciemniała jasny blond na taki ciemny i wyglądają ok. Pewnie z czarnego trudno by było zrobić platynowy blond, ale zmiana o kilka tonów zwłaszcza na ciemniejsze jest ok. Dziewczyny czy któraś z Was próbowała pozszywać sobie dwie taśmy razem, tak żeby włosy były gęstsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - zrobiłam tylko na szybko w weekend fotki, ale na nich to wygląda fatalnie :P aparat podresla wyraźnie róznicę w odcieniach moich i doczepianych ;) a na żywo prawie nie widać, coś jak pasemka jaśniejsze, i w ogóle.. jak zrobię lepsze to obiecuję wstawić, ale najwcześniej w okolicach weekendu :) nie noszę na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas sie zastanawiam nad kupnem clip in z jednej strony to jest bardzo dobry , szybki i nie za drogi sposob na przedluzenie wlosow w porownaniu z przedluzaniem za ponad tysiac zlotych , a i tak wlosy umocowane przez fryzjera np. sposobem na ringi nie wytrzymuje dlugo bo po paru miesiacach trzeba przeczepiac je wyzej . Podajcie moze plusy i minusy tego cudenka . Słyszalam ze po jakims czasie skora glowy boli i swedzi to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Według mnie, plusy: + piękny wygląd robiący wrażenie :D + zdejmujesz i zakładasz kiedy chcesz + niedrogie (w porównaniu do innych metod) + możesz je farbować (oczywiscie jesli są naturalne), prostować, obciąć + nie niszczy naszych włosów + można je nosić wiele miesięcy przy odpowiedniej pielęgnacji + jak są dobrze wpięte i dobrane kolorystycznie, to nie widać że doczepiane Minusy: - trzeba bardzo często je nawilżać i bardzo o nie dbać, dużo bardziej niz o swoje - po jakimś czasie i tak stają sie suche, wypadają - czasami widać te taśmy - czasami swędzi skóra głowy od spinek - spinki są lekko wyczuwalne przy dotyku Mimo wszytko, i tak uważam że klipy są super :) A minusy jakieś muszą być, i tak minusy które wymieniłam to nic w porównaniu do plusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssaaa
Mnie się wydaje, że to że wypadają i robią się suche, to nie wada tej konkretnej metody. Wszystkie włosy doczepiane, ponieważ są martwe starczają średnio na 6 miesięcy przy dobrej pielęgnacji, a potem czas kupić nowe. Tak jak wszystko czego używamy nie jest to coś na całe życie i się normalnie zużywa. Wczoraj zamówiłam zestaw dla siebie i nie mogę się doczekać! W sobotę idę na wesele do koleżanki i mam zamiar wyglądać super :) Mam tylko nadzieję, że do jutr przyjdą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a powiedzcie.. jak często myjecie wloski z clipikami i jakie odżywki (i też jak często) stosujecie na nie, żeby jakoś wyglądały :) co naprawdę je nawilża itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssaaa
Ale super!!! Przyszły moje włoski! Są extra, wcześniej miałam syntetyki i wcale ich nie nosiłam, bo wydawało mi się, że wyglądają idiotycznie jak kiepska peruka. Za to te są świetne! Niczym nie różnią się od moich własnych :) Od razu lepiej się w nich czuję, zakładam je dzisiaj do pracy, ciekawe co powiedzą na to moje kumpelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackbarbie
Zastanawiam się nad kupnem włosków. Miałam już przedłużane wcześniej na keratynę, ale mi zaczęły szybko wypadać pasemka i do tego swędziała mnie głowa. Rosaa a ty gdzie kupiłaś swoje włosy? Nie chciałabym wydać kasy na jakieś badziewie, no i zależy mi na tym żeby dostać szybko zamówione włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moich włosów za często nie myję- w sklepie powiedzieli mi, że im mniej ingerencji tym lepiej i tak jest rzeczywiście. Ze względy na to, że nie dotykają skóry głowy to się nie przetłuszczają, a na noc jak się głowa najbardziej poci to się je odczepia. Nawilżam je tylko za pomocą jedwabiu firmy Farouk- szczególnie końcówki. Ja mam moje miesiąc i myłam je dopiero raz- noszę je jakieś 3 x w tygodniu. Moja koleżanka ma 3 miesiące i cały czas wyglądają ładnie, ale też myje je rzadko. Ja nie używam pianek i lakierów, więc może dlatego moje włosy nie potrzebują częstego mycia, nie wiem jak to jest jak się używa dużo produktów stylizacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssaaa
Barbie ja kupiłam w tym sklepie co polecała "burza włosow"- super szybko mi przyszły, bo jeden dzień tylko czekałam. Jestem z nich bardzo zadowolona, wyglądają jak moje własne :) Aż się teraz dziwnie bez nich czuję, jakbym była pół-łysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×