Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość kwadratuszka
kiedy pierwsze emocje opadły widzę różnicę w strukturze swoich włosów i clipów... ja mam włosy dość mocno błyszczące i miękkie, natomiast clipy są raczej matowe, bez połysku i sztywniejsze niż moje. Nie wiem czy jedwab zdoła zniwelować te różnice. najlepiej jeśli ktoś zaufany, ale obiektywny oceni jak to wszystko wygląda ;) Ogólnie z clipami wygodnie mi. Nie tapiruję włosów przed wpięciem spinek, wszystko się trzyma. Byłam dzisiaj w nich pierwszy raz na dworze ( w kościele :P). To była bezpieczna pora i bezpieczne miejsce na wypadek wpadki :D ale nic się nie zsuwa itd. fajnie jest mieć włosy... a nie takie ogryzki jak ja mam 😠 😭 zazdroszczę autentycznie wszystkim kobietom, które mają swoje naturalne piękne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
chodzę w clipach, robię kok, bo mam taką burzę włosów, że gorąco mi :D jedwab gliss kura pomógł. wszystko wygląda oki. bliscy i znajomi widzę, że patrzą... widzą jakąś zmianę na pewno, ale nikt nic nie mówi :D ja momentami nerwowo macam się delikatnie po głowie czy coś mi nie wychodzi... bo to dość mocno czuć pod palcami, a tak naprawdę tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
kwadratuszka fajnie ze udalo Ci sie dobrac clipy :) to naprawde swietna sprawa... ja dzisiaj zamowilam swoje... Mam nadzieje ze tez bede tak zadowolona jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
ona- gdzie zamawiałaś? na allegro? ja zamówiłam w cosmoshopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
ja zamawialam z cameronhair ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
ona- i co jesteś zadowolona z efektu? mnie wszyscy mówią jak ładnie mi się włosy układają i w ogóle jakie ładne są.. trochę to przykre w sumie, że to dzięki sztucznym włosom, ale cóż... prawda jednak jest taka, że teraz chyba już zawsze trzeba będzie używać tych włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Dobrym rozwiązaniem dla niektórych osób mogą okazać się nowoczesne uzupełnienia włosów. Zapraszam wszystkie Panie, które zainteresowane są takim sposobem . Nowe technologie zapewniają bardzo naturalny wygląd, włosy nosi się 24/dobę, można je wysoko upinać, kręcić, czesać w każdą stronę. W razie pytań lub chęci obejrzenia naszych zdjęć i materiałów proszę pisać na adres: sylvie2@onet.eu secrethair4u@onet.eu NR TEL. 663-052-323 http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7474 864 POZDRAWIAM ----------------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiamondGirl
hej ja kupiłam treski na allegro .na początku były super ale po miesiącu zaczeły mi się plątać i stały się bardziej szorstkie w dotyku zrobiłam błąd bo kupiłam nie matowe ale z połyskiem . w słońcu wyglądają jak sztuczne teraz wyszukałam super treski matowe własnie o takie mi chodziło moja kumpela nosi takie więc nie odróżniają jej się od włosów. oczywiście trzeba je pielęgnować od czasu do czasu umyć no ale swojego zestawu już nie założe trzebA PATRZEĆ CO SIĘ KUPUJE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Ja chodzę w moich clipach, wygodnie mi w nich:) Nikt nie ma szans zauważyć, że to nie moje :D Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja93
Kupowała któraś w cosmoshop średni blond bodajże nr22 ? bo chciałam sie dowiedzieć jak one w rzeczywistości wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja93
aha i jeszcze ile czasu macie takie włosy? (chodzi o to w przybliżeniu po jakim czasie one nadają się do wyrzucenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
wiesz co... ja nie kupowałam blondu, więc nie wiem na ile moja uwaga Ci się przyda, ale... ja kupiłam w cosmo... ciemny brąz.... i ciemny brąz to to nie był... raczej średni... więc może kup coś jaśniejszego, abyś ewentualnie mogła przyciemnić, bo w drugą stronę to będzie kłopot... ja moje clipy zafarbowałam, normalnie jak własne włosy i jest super... mają taki kolor jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklinaczka snow
Witam.Niebawem chce przedluzyc sobie wlosy,lecz nie chce ich niszczyc i poddawac jakims zabiegom Wiec sadze ze najlepsza metoda bylaby clip in. Przeczytanie waszych stron sporo by mi zajelo nawet nie wiem czy bym sie wyrobila z czytaniem do konca tego tygodnia lol a zalezy mi na waszej pomocy.Otoz moje pytanie ... czy latwo sie zaklada te wloski? czy jest to uciazliwie jesli tak codziennie ma sie to robic ? i jakie polecacie wloski - naturalne czy syntetyczne ? pozdrawiam wszystkie kobitki z tego forum oto linki syntetycznych i naturalnych http://allegro.pl/okazja-clip-in-on-100-natur alne-wlosy-na-tasmie-i1788957665.html http://allegro.pl/clip-in-on-przedluzanie-wlo sow-zestaw-tasm-geste-i1793684517.html czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklinaczka snow
Ktos mi cos poradzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrisza321
hej ;) a czy któraś z was dopinała je do boba ?? ostatnio skróciłam włosy i bardzo żałuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
zaklinaczko- ja mam wlosy naturalne, wiec je farbuje, prostuje itd. nosze je dzien w dzien. ale wpinam tylko 4 tasmy; z tylu glowy 2, kazda ma 3 klipy. na skroniach po 1 ( kazda ma 1 klip). zakladanie ich zajmuje mi nie wiecej niz 3min. banalnie proste!!!! nic mnie nie boli, nie swedzi, nie odstaje.. nikt nie jest zorientowany, ze mam cos doczepione. klipy czujesz pod reka, ale ich nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrisza321
no i jak ??? miała któraś z was clipy na bobie ?? PILNE !! ;D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryboza255
jest tu kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzechHair
Witam Serdecznie, GrzechHair w Gdyni wprowadził clip in/on. Serdecznie zapraszamy do zakupu. Można dowiedzieć się trochę od naszych klientów na nasz temat jak i też na blogach np. www.kassiaa.pinger.pl . Serdecznie Zapraszamy do zakupu. Pozdrawiam, www.grzechhair.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaNaKafe
hm... tak po łebkach czytam wasze posty ale trudno mi znaleźć wątek jakimi farbami same w domu farbujecie własne włosy i clipy. ja bynajmniej sama je farbuję i chciałam się z kimś porównać podzielić spostrzeżeniami odnośnie farb. cały czas nosze remy kolor numer 2 a farbuje z garniera 4 a wy jak robicie? miałam przedłużane włosy słowiańskimi, tak to był luksus ale przez microringi ringi niby nie dużo swoich włosów straciłam. od ponad dwóch lat nosze clip on i jestem mega zadowolona z nich :) no i moje uchowałam już do polowy pleców ale mimo wszystko bardzo nauczyłam się do clipów do burzy włosów hihi :P na pewno nie polecam firmy LongHair, albo remy albo słowiańskie. Proszę niech któraś napisze do mnie odnośnie farb numerów, firm farb na jakie farbujecie ale remy kolor nr 2 tak żeby były dopasowane z naszymi naturalnymi. :) i jak długo trzymacie farbe na swoich i na clipach :)) mail: sandra-tg@o2.pl dzięki z góry :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
Nowa... clipy mam ciemnobrązowe z cosmoshopu; farbuje swoje wlosy i clipy garnierem 4.15. w zasadzie to clipy farbowalam juz 2 raz. wszystko idealnie w sensie koloru i struktury. absolutnie nie widac roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
farbe trzymalam ok 30min i na swoich i na clipach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenasy
Kupiłam sobie zestaw i nie jestem zadowolona. Włosy wygladaja ok, cena 200 zł, ale zakładanie sobie samej calego tego zestawu trwa dlugo, a potem przez caly dzien trzeba myslec o tym, czy klipsy sie nie zsuwaja, czy nie ma przeswitow. Moze wygladaja ok, ale ja mam obsesje, ze mi odpadną. Ostatnio w autobusie jechała dziewczyna, miała źle doczepione i niektórzy się na nią dziwnie patrzyli. Nie chciałabym przeżyć podobnej sytuacji. Dlatego ja dopinam rzadko, na impreze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratuszka
ee klipy nie zsuna sie... ja zawsze celowo je ciagne, zeby sprawdzic :D czesze itd nic sie nie dzieje... a wpinajac je nie tapiruje nigdy pasma wlosow. wszystko trzyma sie super. ja nie chodze we wlosach rozpuszczonych, tylko spietych i wszystko wyglada jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOESHA
Hej! Jeśli chcecie naprawdę świetne włosy miedzy innymi Clip in, Polecam podany Link na Allegro, u tego Sprzedającego monika_honey dostaniecie najwyższej jakości produkt za przystepna cenę oraz przemiłą i fachową obsługę:). Włosy są w 100% naturalne Producent otrzymał w tamtym roku złoty medal na prestiżowych targach międzynarodowych oraz jest laureatem konsumenta. Ja jestem zachwycona, gdyż znam Panie które noszą od tego Sprzedającego Pasemka i Clip in przeszło rok a niektóre już nawet dwa lat ( ja właśnie z takiego polecenia na to konto trafiłam:)) i to naprawdę jest możliwe- Ja sama nosze swój zestaw Clip in już ponad rok i robie na nim wszelkie zabiegi fryzjerskie i jest w idealnym stanie:). Zresztą poczytajcie sobie komentarze na tym koncie i same się przekonajcie: http://allegro.pl/show_user.php?uid=4828827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mając proste włosy mogę doczepić clipsy z kręconymi włosami? czy któraś tak robiła? macie jakieś zdjęcia jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1960
matik2012 ja moje clipy zazwyczaj kręce na lokówce i dopinam do swoich prostych i wyglada super :) wystarczy tylko że swoje też trochę podkręcę od spodu i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie ale proste no i powiem że fajnie to wygląda :) kręciłam na lokówkę ale wyprostowały się po 1,5 godz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×