Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

BUDGIE-> didzia będzie zdrowa na 100000000000%, a poród napewno lekki, więc życzę Ci dużo radości z synka/córeczki, pociechy z męża/partnera i całej masy ciepłych, słonecznych dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czego używacie żeby zapobiec rozstępom? Ja na razie używam tylko oliwki, ale chyba muszę jeszcze cos kupić, bo niestety mam skłonności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ...dawno mnie nie było ale juz sie postaram naprawic :) dzis byłam u lekarza i na 90% powiedział ze bedzie chłopiec, tak mały wystawiał fifolka :) no i ja czuje sie dobrze ...dolegliwosci mineły ..pozostało tylko ciagniecie w podbrzuszu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDGIE -ja rowniez zycze wszytskiego naj. A propo urodzin - ja mam 23 lipca i prawdopodobnie w tym terminie najpozniej beda dzieciaczki na swiecie. Hehe jak dobrze wynegocjuje z ginem to moze 23lipca bedziemy we 3 swietowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam od dentysty i takiej dentystki jak ja mam to ze świeczka szukać :D jest super ślicznie mi ząbki zrobiła i nie bolało ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia moja droga jak się czujesz nadal cie męczy zgaga i nudności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrovilm z imprezki urodzinowej no i z najslodzych ciast najlepszy byl..... ogorek kiszony mniam mniam pozarlam ciotce pol sloika i wypilam cala wodetak mi sie chce kawsnego!!! awlasnie dzoewvczyny w ktorym tygodniu mozna juz rozpoznac plec? ja ide w czwartek i to bedzie koniec 15tc choc ja czuje ze bedzie piotrus :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was za te literowki strasznie brzydko pisze bo niestety prawie nie widze klawiarury na moim laptopie czas najwyzszy zafundowac sobie jakas lampke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia-> z tego, co ja wiem, manti tez mozna brac na zgage. A tak w ogole dziewczynki, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc anabanana, sadzac po tym ogorku, to chyba masz racje - Piotrus bedzie. A co Ty bys wolala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka81 jakoś zgaga ustała odpukać aaaaaaa mam nadzieje że nie usłyszała :p :p :p hehe u mnie słonko ale od 2 dni boli mnie dziwnie mocno brzuch - musze dzisiaj dzwonić do mojej ginekolog !!! :-( nie wiem co robić :-( :-( a wczoraj może wariatka ze mnie ale czułam sie jakby mnie od środka kopało dosłownie biorąc znaczenie -> czułam jak coś sie wierci i bije od tamtej strony w mój brzuch ... może schizuje ale nie wiem od 2 dni mam dziwne wrażenie że coś jest nie tak :-( zła jestem na siebie i smutna :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wiesz zawsze z mezem mowilismy ze bedzie corka jezyna ale od poczatku ciazy czuje ze bedzie to chlopiec, w sumie to obojetnie co bo i z dziewczynki i z chlopca bede dumna wazne zeby bylo cale i zdrowe ale mysle ze to piotrus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 - zapamiętam Cie jako mamusie która chciała nazwać swoją córunię Jeżynka :-) jak ozywiście nie będe miała czasu na kafe ... :P A Piotruś ładne i powiem szczerze ostatnio co są chrzicny to słysze że znów Piotruś :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia ty sie nie smuc ani nie zlosc na siebie tylko dzwon do lekarza bo wiesz trzeba dmuchac na zimne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno tu nie witałam teraz mam chwile w pracy wiec pisze właśnie kończy mi się 13 tydzień dziś mam wizytę bedzie mi robił te wszystkie badania łącznie z badaniami prenatalnymi troche mam stracha ale musi byc dobrze, coraz lepiej sie czuję na szczęście i chyba brzuszek zaczyna byc widoczny ja tego cholerka nie widze bo wszystko jeszcze mam luze a już bym chciała.... Po czym wy poznajecie ze bedzie chlopczyk czy dziewczynka ja najpierw wcinalam kwasne a teraz sie przestawilam na słodkie od początku nie moge patrzec na miesa wedliny okropieństwo, początkowo miałam cerę gładziutką a teraz opryszczyło mnie strasznie.... jakaś nietypowa jestem , mąż chce synka a ja córeczke pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milo :-) mi sie nigdy jakos szczegolnie piotrus nie podobalo ale mam wielu kolegow o tym imieniu i sa baaardzo rozni wiec nie ma co klasyfikowac imienia do charakteru no ale jak mowilam od poczatku do glowy wszedl mi piotus i tak juz zostalo, meza juz tez przekonalam haha bo on sie ze mna draznil i mowil zeby dac imie po jego ojcu czyli tadeusz-tadziu nie mam nic przeciwko starszemu mezczyznie ale malenstwu nigdy nie dalabym takiego imienia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska, z tym przewidywaniem, co bedzie, to jak z wrozbami... Raczej zbior przesadow. Tak naprawde wiadomo dopiero wtedy jak na usg sie zobaczy, jesli dzidzi chce sie pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie! Czy wiecie może czy USG ciąży I trymestr 11 do 13 tygodnia +6 (z oceną NT i kości nosowej) jest dopochwowe czy przezbrzuszne?? Jestem w 12 tc. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie! Czy wiecie może czy USG ciąży I trymestr 11 do 13 tygodnia +6 (z oceną NT i kości nosowej) jest dopochwowe czy przezbrzuszne?? Jestem w 12 tc. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. witam po malej przerwie. w czwrtek ide do gin. piekne walentynki:) oczywiscie maz idzie ze mna. brzusio mi rosnie. ostatnio nawet spotkalam kolezanke i powiedziala ze ona miala taki brzuch w 6 m-cu ciazy. ciekawe swoja droga jak ja bede wygladac?? wciaz czuje bulgotanie. moj kochany nawet rozmawie z tym bulgotaniem:) fajnie to wyglada. co do mdlosci to chyba mi przechodza. slyszalam ze dobre sa migdaly na te dolegliwosci. musialabym troszke posprzatac ale jakis len mnie dopadl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh gimelka ja tez mam w walentynki wizyte alesie ciesze bo zobacze swoje malenstwo!!! a co do brzusia to niedopinam sie w spodnie sprzed ciazy ale jakies wielkiej roznicy nie widac, fakt ze wieczorami mi brzusio dpoero wzrasta ale w dzien normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem to dopiero. teraz tez mam taki w miare normalny. a ze bylam wtedy na zakupach po poludniu...to byl bardziej okazaly:)ale co tam. w koncu moje malenstwo rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA mam tak samo jak anabanana, nie dopinam spodni, ale jak sie nie przyjrzysz, to nie zobaczysz. Dopiero wieczorem naprawde widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc chcialabym zeby juz byl widoczny!!! nie wsopmne juz o tym ze chcialabym zeby juz byl lipiec, sierpien tak nie moge sie doczekac tego malucha. Nawet kilka razy juz mi sie snilo ze urodzilam i mialam juz malenstwo haha to jakas schiza chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×