Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ten artykuł jest przerazajacy..dlatego ja nie eksperymentuje i szczepie tymi bezpłatnymi... zreszta wszyscy sie na nich wychowalismy i nic nam nie jest prawda?? a te płatne to tylko nabijanie kasy koncernom medycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no-> rozumiem Cie kochana, bo ja zdalam prawko za czwartym(!) razem. Bylam juz zupelnie zwatpiona..., ale nie poddalam sie. Prawda jest taka, ze trafilam na normalnego egzaminatora, bo ci poprzedni to banda chamow i szowinistow. Ty tez zdasz, zobaczysz! Nie poddawaj sie i w uwierz w siebie! W koncu sie uda! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki!!! Karusia, żądamy fotek :-D Esab, moja mała jest starsza od Twojego maluszka o 2 tyg a jeszcze nie potrafi obracać się z brzuszka na plecki. Tylko z plecków na boczek. No ale pewnie za ciężką ma dupcię he he :) Cały czas pakuje piąstki do buzi i grzechotki też.Słodko się śmieje do nas i gaworzy :) Nie lubi leżeć na brzuszku, chwilę poleży i jest protest :) Główkę już trzyma długo i prosto, nie lata jej na boki jak do niedawna. Niedawno dostałam od koleżanki paczkę Huggisów Premium 3. Kilka dni temu skończyły się Pampersy więc zaczęłam małej zakładać te hugissy.Jestem wściekła. Nie wiem dlaczego ale już chyba z 10 ich przesikała. Poprawnie zakładam, często zmieniam a i tak je przesikuje.W nocy wstaję i ją przebieram a nawet prześcieradło w łóżeczku muszę zmieniać. Ciekawe czemu tak jest.Z pampersami nie mamy tego problemu. Może ona ma za dużą pupę do tych pieluch ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez sprawdziłam i tez mam euvax b a myslałam ze to tylko te płatne tak sie nazywaja...szlag mnie trafi zaraz !! trzeciej dawki juz mu tego nie dam pieprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedz gdzie sa ludzie ktorzy powinni ponosic za to odpowiedzialnosc, za sprawdzanie tego i wprowadzanie do uzytku?? jak sie zdarzy cos takiego to wszycy rece umywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wycofali to napewno następne szczepienie będzie już szcepionką o innej nazwie. A jeśli pielęgniarka będzie chciała zaszczepić tą Euvax B to zrobię zadymę!!!! Boże, jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los bywa okrutny..az boje sie pomyslec ze mogłoby to spotkac mojego Filipka..chyba bym tego nie przezyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , które miały tę pieprzoną koreańską szczepionkę-----------> my mieliśmy Infanrix firmy GlaxoSmithKline zintegrowaną 5 w 1. Ivo zniósł ja świetnie. Spał dobrze, nie gorączkował. Znajoma położna mówiła mi, że to jedna z najlepszych i najczystrzych szczepionek na rynku. Ja sie na tym nie znam ale ufam tej kobiecie. Zapłaciliśmy za nia w przychodni 120zł. Wiem, ze gdzieniegdzie biora za nie nawet 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała miała tę samą co Ivo, też super zniosła, ja na wzwb na razie nie szczepię ale bede wiedziała na przyszłość. no Karusia sprawdzam poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia--> no tyłek masz zajebisty . Ja pierdziele, to się nadaje na reklame Matki Polki , trójki dzieci, karmiącej, przyszłego zawodnika sumo piersią...i kto w to uwierzy???? :) mi się podoba. A propo to macie jakies tatuaże?? no oprócz KArusi bo ta ma:) Ja mam trzy. Ot tak pytam , ja je po prostu uwielbiam :) Bromba--> moja miała taką samą szczepionke jak Ivo, tez ją świetnie zniosła, a na wazb nie szczepię teraz ale na przyszłość bede wiedziała. Lady mia--> no i jak Emilka??? lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta eubax b jest podawana wraz ze szczepieniem 5 w 1, tak mi się wydaje. Karusia ależ Ty masz figurę..... Jak ja Ci zazdroszczę!!!! Też bym taką chciała :( Super fotki :) :) :) aaaa no i wreszcie widzimy Cię z doczepianymi włosami- czadowy efekt :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też ta cholerna szczepionka bo wzw B jest za darmo właśnie dzwonie do przychodni zapytac co jest grane dlaczego podali mojemu dziecku szczepionkę o której WHO wypowiedziało się negatywnie!!! Co za paranoja, w tym kraju naprawde nie da się życ w szpitalu po urodzeniu dostal inną, czyli jeżeli zapłacisz dodatkowo to masz szanse że nie otrują Ci dziecka :-( Popłakałam się jak to czytałam JAKAŚ FIKCJA ojcu umiera dziecko a oni szukaja śladów krwi? Debilizm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestaje płacić podatki, w dupie ich mam, o samolot sie kretyni kłucą za moje pieniądze, a dziecku podqają gównianą szczepionkę, wogóle chcemy z mężem wyjechać z tego kraju straciłam nadzieję że tu będzie mozna żyć i wychowywac dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje -banda debili nami rządzi-nic dziwnego ze ludzie uciekają... ja mam jeden duży tatuaż,ktory sobie sama narysowałam i koleś mi go zrobił domowej roboty maszynką:-) mam kolczyk w nosie i w języku.Włosy doczepione są super.Za Chiny bym takich nie wyhodowała:-) oj dziś wzięłam się ostro za brzuszk bo muszę oponę spalić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia ---> kolczyki to dla mnie nie ale tatoosy owszem , a włosy sie da ja mam troche dłuzsze, tylko czarne . no nic podesle fotke jak wygladam . w zyciu nikomu nie wysłałam swojego zdjecia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski nie odzywalam sie dlugo bo wyladowalam na kilka dni w szpitalu ot tak sobie zemdlalam a tu sie okazalo ze mam za malo wody w organizmie i inne rzeczy. Mam depresje - od tego to sie wzielo i chodze juz od kilku tygodni do psychologa, dal mi recepte na jakies prochy cos w stylu prozac ale nie wykupilam jeszcze. Oczywiscie sama zastanawiam sie skad to sie u mnie wzielo. Musze to napisac bo juz sama za duzo o tym mysle. Skonczylam UCL w londynie, jedna z lepszych uczelnie , dostalam zajebista prace o jakiej marzylam przez 3 lata i nagle BUM bo na tabletkach anty zaszlam w ciaze. wielki szok dla mnie. maz sie cieszyl, wspieral mnie potem sie okazalo ze ciaza zagrozna wiec zrezygnowalam po miesiacu z pracy i lezalam w lozku- zreszta pisalam o tym, ze mam wade macicy i inne takie. potem on dostal awans w pracy i zmienilismy kraj. ja sama w domu od rana do wieczora bo on w pracy i rozne mysli sie w glowie klebily. ale ciazy bym nie usunela, bo i o tym myslalam. caly czas sie usmiechalam, udawalam, ze sie ciesze . wszyscy wokol sie nabrali wchodzilam na forum czytalam jak sie wszyscy ciesza, wozki kupuja i inne gowna i chcialam sie jakos przylaczyc do tej radosci. slabo mi wychodzilo, ale sie staralam a naprawde to bilam sie z myslami ze nie chce mi sie zyc :( nie myslalam o dziecku ... urodzil sie maly a ja lezalam w lozku i patrzylam na niego jak na malego intruza ktory zatrul mi zycie. Jest mi ogromnie wstyd za to , ze tak pisze i ze tak myslalam. Zostawialam go z mezem w domu i pod byle pretekstem wychodzilam. najczesciej na zakupy. Wydawalam mnostwo kasy na ciuchy, kosmetyki i inne rzeczy ale to mi nie poprawialo humoru tylko jeszcze bardziej dolowalo. moj maz zauwazyl co sie ze mna dzieje i wzial tydzien wolnego i mnie zawiozl do lekarza. kocham moje dziecko i wszystko bym dla niego zrobila, jednak milosc do niego przyszla jak mial jakies 4 tygodnie... przez te 4 tygodnie go nie chcialam, mysle ze moja psychika zdzialala tez to ze mi pokarm zanikl, zanikal powoli az nie bylo go wcale. karmie juz tylko butelka. a dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka-> rozumiem Cię, swoją drogą masz fajnego męża, że zrozumiał, nie zatruwaj się już tym co było. Jak to mówią praca nie zając... sobie też tak tłumaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julka, to typowa depresja poporodowa. Nie obwiniaj się, to samo powstaje. Przeczytaj nasze wcześniejsze wpisy. Każda z nas miała podobne problemy :( Bardzo Ci współczuję bo wiem jak się męczysz z wyrzutami sumienia. U mnie przy pierwszym dziecku też zakończyło się utratą mleka. Najważniejsze, że dostałaś leki. Zaczniesz je brać i wócisz do normalnego samopoczucia. Trochę to napewno potrwa ale będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ---> a ty jestes w londynie czy w polsce??? bo ja już nie pamiętam magdulka --> dzięki Spadam na spacerek bo jż nie odejde od tego kompa:) do pożniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×