Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

poprostu masz rewelacyjne mleko,idealnie dopasowane do potrzeb maleństwa które dziecko trawi prawie w całości i dlatego nie ma częstej potrzeby wypróżniania. nie martw się wszystko jest w porządku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako jedna z mamus dziekuje w imieniu reszty mimiala:-))) mamuska m tez wlasnie to pisalam bo karmie piersia i moja mala tez robikupka 1-2 razy w tyg rzadko zdarza sie 3 i wlasnie wyczytalamto w innym topicu moja mala jestszczesliwa nicnjej nie boli wiec luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie mama--->tez mi sie wydaje,ze jezeli karmisz piersia to jest mozliwosc ze masz idealnie przystosowany pokarm do potrzeb dziecka i prawie w całosci sie wchłania.co do czopka to kurcze nie wiem.w pupie jest ciepło i gliceryna normalnie rozpuszcza sie w takiej temperaturze.u mnie przy tamtych dzieciach wychodził nieraz cały ale wtedy,gdy go włozyłam a za 2 min była kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie mama
i wes tu sie nie martw w sumioie nic mu nie dolega usmiecha sie i jest pogodny ale 10 dni to troche dlugo bez kupki i jeszcze do tego ten czopek w nocy jak karmilam to zmienilam pielusze i nic nie bylo a i jak bylam u lekarza na 8 dzien to zalecila czopek i powiedzial zew na pewno kupka bedzie olbrzymia a tu taka srednia ........... no nic w poniedzialek do niej zadzwonie i rozpytam co i jak karusia tez moim zdaniem gliceryna powinna sie rozpuscic !!! chyba ze nie miala w czym a moze za plytko wsadzilam ? przez 3 miesiace 2 * 3 dziennie potem co 2 dzien 1 lub dwie a teraz ...........ach szkoda gadac moze to ja za bardzo sie denerwuje amoze cos nie tak ok nie chce wam juz tu smecic pozdarwiam was wszystkie serdecznie i wesolych swait wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawracasz głowy.wiesz w pupie nawet płytko jest temp 36,6 bo człowiek jest istota stałocieplna i wg mnie powinien sie rozpuscic nawet jakby nie miał w czym bo to nie ma znaczenia.zapytaj moze lakarza w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo podgrzej wode w kubku do 37 stopni i włóz tam czopek.zobaczysz czy sie rozpusci.w pupie temp jest o pół stopnia wyzsza dlatego w 37 stopniach a nie w 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie mama
dzieki karusia sprobuje z tym czopkiem w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUUUPPPPIIIII !!!!! MAMY PIERWSZEGO ZĄBKA- DOLNA JEDYNKA :-D :-D już się przebił ale Majka i tak jest marudna i płaczliwa, Dziąsełka są czerwone ale twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje pięknie !!! Teraz tylko potrzebuje wytrwałości bo drze pyszczek aż miło... :-O Tatus juz od godziny próbuje ją wyciszyć ale udaje się tylko na chwilę. Kąpiel nie pomogła. Dałam jej czopka przeciwbólowego i posmarowałam dziąsełka. Już wczoraj wydawała się podejrzana bo też ponad 3 godziny popłakiwała i w nocy wybudzała z płaczem. Kurde u synka 2 pierwsze wyszły bez żadnego problemu a z Majką zapowiada się jazda bez trzymanki... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia suuuper hi hi A my tez mamy mały sukces-dzis Bartunio pierwszy raz sie przewrócił z brzuszka na plecki.wasze dzieciaki pewnie juz dawno to opanowały no ale on jest z 30 sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia mała jest z 7 sierpnia a nadal ma problemy z obracaniem się z brzuszka na plecki... Mam nową stopkę z okazji dzisiejszego święta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka gratulacje dla Majeczki :) Niestety a raczej stety :P my nie potowarzyszymy. Na zabki sie nie zapowiada jeszcze:) gunia a moj jest z 30 lipca i obrcaca sie slabo, tzn kilka razy sie udalo ale fartem :D Gratulacje dla Bartusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie, jakie polecacie żele na dziąsełka? macie jakieś sprawdzone i przede wszystkim dobrze działające? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam CALGEL I BOBODENT. Wg farmaceutki oprócz walorów smakowych to niczym się nie różnią...No po za ceną oczywiście. Calgel jest droższy. Kurde nie mówcie, że tylko ja przez to teraz przechodzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D. Heloł. Ja mam nową fryzurę, super, ścięłąm na krótko. Do tego nowy kolor, ładniutkie paznokcie. Kupiłam sobie też w końcu małą czarną. Ponoć powinna być w szafie każdej kobiety, to już mam :D. I do tego garnitur w H&M za całe 125 zł. Marynarka i spodnie, jakaś promocja tygodnia. Jestem bardzo zadowolona. Bieliznę skoczę może kupię w Lublinie, pochodzę i coś trafię. Ja już nie wiem co z tymi zębami mojego malucha. Niby cisza, a coś nie tak. A daje mu gryzaki te co kupiłam i tak jakby trochę lepiej. No i kupiłam Bobodent, jest najtańszy a wszystkie to jeden czort. Gunia ja ci to mleko wyślę po świętach, bo na śmierć zapomniałam zabrać z Krakowa. Ale pamiętam. Czy któraś z was chce Bebilon smaczny sen? Bo dostałam puszkę w promocji w paczce. A co u was? Ja jutro do teściów jadę. Jakoś nie wiem, denerwuję się. Ehhh. No ale co tam. Damy radę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko ja tez wlosy zrobilam, ale tylko podcielam koncowki wiec sie nie liczy :P Pokarz nam co zrobilas :) ja do tesciow jade na drugi dzien swiat i zostaje do 6 stycznia ! Ale my sie lubimy wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY się powiedzmy że lubimy. Jest zdecydowanie lepiej niż było. A było kiepsko. A ja obcięłam na krótko i zrobiłam kolor ciemna czekolada. A pokaże wam jak będe miała zdjęcia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo halo Ja tesciową uwielbiam, pod kazdym względem kobita zajebista! Karusia - nic zupelnie nic?! Nawet jak sama jestes? Gunia - gratulacje dla Malucha, moja Mala przewrócila sie parę razy i tez mam wrażenie, ze fartem i jest z 28 sierpnia, a przedwczoraj po raz pierwszy i jedyny niestety na razie z pleców na brzuch Esab - ja tez lubie szybkie numerki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko czekamy na zdjecia :) moj maz jutro bedzie jejku jak sie ciesze :D Prawie jak na mysl o nasza pierwsza randke hehe juz ustalilam z mama, ze wychodzimy do restauracji i do kina a ona siedzi z malym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Magdulka - gratulacje dla Majeczki! To chyba pierwszy ząbek u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Miki przewrócił się raz. Obraca się na boku bez problemu. Ale z brzuszka na plecy raz. On jest leń, w ogóle nie lubi leżeć na brzuchu. Nie ma więc sposobności za bardzo :D. Łapie w obie ręce, sięga, gaworzy, i robi inne różne rzeczy, ale nie obracanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas cisza nastała :D Ja spac nie moge, dzis pospalam prawie do 10 :D:D Maly wstal przed 7 ale dzis sobota wiec tata go wzial i sie z nim bawil, karmil itp az sama sie obudzilam o 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam wlasnie na gazecie, ze niby najlepsze mleko to enfamil. Ja w zyciu nie slyszalam tej nazwy :D Poszukam i zobacze czy ma sklad podobny do bebilonu, mi w szpitalu mowili, ze bebilon jest dobrym mlekiem i sami nim karmia noworodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak dają. Mnie to przeraża, ale nic się nie odzywam, powiedziałam tylko że bym nie dała,. bo przecież uznaliby mnie za matkę polkę. Ten Enfamil to jest głównie w aptekach dostępny. Julka a chesz Bebilon smaczny sen? Póki jesteś w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×