Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Czesc kochane... Ja dopiero przed godzina dotarlam do domu, od piatku bylam u siostry... dziekuje wam raz jeszcze za gratulacje :-) Jeszcze nie doczytalam co naskrobalyscie bezemnie ale nadrobie to, narazie troszke poodpoczywam bo po podrozy jeszcze auobusem (nie dlugiej bo tylko 45min) i upale jestem pdanieta... pozdrawiam was wszystkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ale dzis upał masakra ,poszłam pozałatwiać kilka spraw i jestem padnięta. Oczko-> mi nie puchną nogi ale odkąd wrócilam ze szpitala ciągle mnie łapią skurcze łydek koszmar,co za ból..nie do zniesienia i to w nocy jak sie przebudze masz tez tak??albo któras z dziewczyn. Ja w sobote mam ślub:D:D bedzie ciezko bo ma byc podobno upał 30*C ale damy rade hehe.Moja mała wazy o 100g wiecej od twojego hehe,robili mi USG w szpitalu i tez długo bo wszystko mierzyli ale dobrze przynajmniej wiemy ze jest wszystko ok;)Co do porodu to ja wogóle sie nie stresuje bo nie ma co i tak to nadejdzie i trzeba bedzie przez to przejsc:)aaa w końcu pokupilam dla siebie i dziecka wyprawke do szpitala hehe najwyzszy czas ,dla dziecka to u nas tylko wymagaja pampersy i husteczki i to wszystko no i ubranko na wyjscie ale dla mnie to jest juz tego wiecej :)Powodzenia na egzaminach:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! viola,ja w sobote tez na slubie i weselisku,tylko jako gosc,u mojej młodszej siostry.z rana jade z chłopakami pomóc ustroic sale. lady,ale wesoła fotka,masz bardzo zgrabny brzuszek!kurcze,ja przeczytałam ten artykuł od karusi i sie zryczałam,boze co za obciach. dzis spotkałam pania ze złobka,w sumie ostatnio myslałam o niej,bo mieszka na tym samym osiedlu.była to ulubiona złobkowa ciocia mojego młodszego syna.w przyszłym albo za dwa tygodnie musze sie tam przejsc,bo teraz bardzo ciezko o dostanie sie dziecka do złobka,a ja bym chciała aby moja zosia tam chodziła jak skonczy roczek i wszystko bedzie ok. tak jak myslalam moje wyniki moczu fatalne.przez 10 dni biore tabletki i globulki,a 17 maja kolejna wizyta z badaniem moczu. okko ,kurde to sie najadłas strachu,nie zazdroszcze.boze,nie wyobrazam sobie juz na takim etapie aby miało sie cos złego zdazyc. wczoraj byl ost.odcinek \"ranczo\",szkoda,bardzo polubiłam ten serial. bede czekała na jesien,na gotowe na wszystko,39,5 i ranczo.mam nadzieje,ze zosia \"pozwoli ogladac\". zmykam,bo juz mnie wyganiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady mia---------------bardzo ładnie:D mój też chętnie by mnie rysował cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia piękna brzuszkowa buźka :D Viola mnie też łapią skurcze łydek. Lekarz zalecił 3 razy dziennie magnez z witaminą b6m albo 2 razy dziennie po 2 tabletki. Biorę teraz MgB6 i czuję poprawę w nocy :). Trzymam kciuki za ślub, na pewno wszystko się uda, a może nie będzie tak okropnie gorąco. Poza tym pewnie na sali będzie klimatyzacja, a i kościół to chłlodno. Mmała3 to ty kochana też przybalujesz, ale wam zazdroszczę, też bym gdzieś poszalała, zjadła coś pysznego :D MMMM. Co do szpitala, to u mnie dla maluszka trzeba tylko hmmm, chyba pieluszki i nic więcej. Nawet ciuszków nie trzeba. A co do żłobka, to mój maluch już ma miejsce zarezerwowane, też pójdzie jak będzie miał roczek :) Także miejsce od przyszłych wakacji na niego czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vola--->no to się imprezka szykuje!Pięknie!Lubię śluby!życzę Ci ,żebyś byłam taka szczęśliwa jak ja!!! oko-->zdałaś -gratulacje!!!A co do plamienia po badaniu to uczulam wszystkie dziewczyny,że tak może się robić.Ale stres jest stresem i sama bym pojechała to sprawdzić i się uspokoić. A wiecie co?Mnie lekarz ostatni raz badał jak szłam kartę ciąży zakładać...dziwny chyba jakiś.Ale ja wiem jak powinnam się czuć przy rozwieraniu się szyjki a nic takiego mi się nie dzieje,badania o.k więc nic nie gadam.Ja na usg idę 20-go i ma ono rozstrzygnąć o cesarce.Chyba jest już głową w dół więc myślę ,że urodzę tak jak chciałam-normalnie. Nie chce mi się już pracować ale jeszcze jakoś sie zmuszam.Przynajmniej do 20 jak dzieci zaczną wakacje.Ale juz mi sie okrutnie nie chce,co wywołuje u mnie wyrzuty sumienia ,ze jestem leniwa...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz też zalecił odpoczynek i powiedział, ze rzakdo bo rzadko ale się zdarza. Ale musiałam sprawdzić. W sumie pierwszy raz w ciąży lekarz badał mnie z wziernikiem i wogóle tak dogłębnie. Karusia nie martw się moje dzieciatko znów jest poprzecznie, a bardziej na ukos, coś się nie chce odwrócić główką do dołu. Najgorsze, że zaczyna mi to sprawiać już ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś-27 łojejeje :-) Artystka ze mnie ale jak sie przyrządza komuś impreze urodzinkową to jak można coś zrobić bez odsmakowania ;-) :p tatar zjadłam przynaje sie bez bicia raz w ilości ... do odsmakowania :p Ale całą ciąże ani grama więcej :-) A właśnie ustaliliśmy imię : MAJA :-) nie Majka jak Majka Jeżowska ale MAJA jak MAJA Ostaszewska :) Miał być Mikołaj no ale że nic jej nie urosło ... będzie Maja :-) Zrezygnowałam z szkoły rodzenia - debilki tam pracują!! Z moim ogromnym brzuchem mam specjalnie jechać 1 godz autobusem żeby sie zarejestrować między 10 a 13 żeby potem w jakiś tam dzień jechać na 1 godzine wykładu o rodzeniu . Masakra powaleńcy - ani z nikim sie zabrać .. ani samemu jechać - boli mnie brzuch jak jade kilka godzin rozklekotanym busikiem . pap do jutra :) będe tu teraz częściej , nie musze już leżeć plackiem ani nie jeżdże na remonty ... nic tam po mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! no nie,czy wy tez tak szybko sie budzicie???wczoraj mówie chłopakom zeby mnie nie budzili,bo chce sobie pospac.budze sie rano i co..słysze,ze ktos chodzi po mieszkaniu,no,a to znaczyło dla mnie,ze to pewno którys z chlopaków,co znaczy,ze nie ma jeszcze 7-mej.tak tez było 6,40.wrrr.to nawet mój pies jeszcze spi w najlepsze!a wcale nie chodze tak szybko spac,jakos tak ok 22,30. karusia,wcale ci sie nie dziwie,im blizej wolnego tym bardziej chce sie juz zostac w domku.ja chyba kryzys mam juz za soba i coraz mniej mysle o pracy.dzis jestem umówiona z kumplem,podjedzie i wezmie ode mnie kolejne zwolnienie,tym razem na cały miesiac,do 2.07.ciekawe ile jeszcze ich przede mna.bardzo chciałabym urodzic na poczatku sierpnia. ja juz sie całkiem pogubiłam.nie mam pojecia w którym jestem tygodniu. eudaimonia ja jakos w ogóle nie myslałam o tej szkole.coraz czesciej za to mysle o \"wynajeciu\"połoznej.maja,bardzo ładnie,na prawde:) a wiecie,ze ostatnio zanim tu zagladam,podczytuje topik o mamusiach z kwietnia.rety,ja tez juz bym chcial miec córcie przy sobie! dobra,zmykam,ide farbowac włosy.musze odswiezyc kolor na weselisko. narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa,a wiecie jaka jestem opalona!!!to te spacery w sloncu.ciesze sie,bo nie bede blada jak trup na sobote.moja strasza siostra jak mnie zobaczyła to zaraz na drugi dzien pojechali na działke i pól dnia wystawiała sie na słoncu.pisala,ze sie spiekła.hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dzis wstalam o 7.38 co bardzo mi pasuje (moj dotychczasowy czas spania to 24.00-10.00) a ja chce sie calkowiciep rzestawic na 22.00-8.00 lato w pwlnmi wiec szkoda dnia :-) hmm co do szkoly rodzenia to jak juz odbiore prawko zamierzam sie umowic i wybrac chociaz zeby zobaczyc oddzial, porodowke i oswoic sie z tym miejscem, moja przyjaciolka jak najbardziej mi ja polecala w naszym szpitalu ja teraz pije kawe i zajadam drozdzowke mnaimmmm, w czwartek mam wizyte ciekawa jestem ile urosla moja mala i ile ja przybralam a cos mi sie zdaje ze teraz bedzie wiecej niz 1kg... bo dogadzam sobie jak tylko jak moge :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze mamusie spia... ja przetrzasam allegro w poszukiwaniu sukienki i klapek bo na zwykle zakupy brak mi checi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja też wcześnie wstaję. Ale potem leżę w łóżku jeszcze. Nie wiem co mi się przestawiło. Na szkołę rodzenia się nie wybieram. Piekny kolejny dzień. Dzisiaj po południu mam egzamin. Nic a nic się nie uczyłam :P Hehehe. No może jakoś pójdzie. A teraz siedzę i zajadam truskawki z jogurtem na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ja śpie do ... 9 czasem 11 :-) mój mąż o 6 wstaje a ja potem sie kłade i tak sobie spiem :) w poniedziałek jade jednak na te 1 zajęcia z szkoły rodzenia . Ale i tak nie mam chodzić na praktyczne bo będe miała cesarskie - ... może dobrze może źle . Zobaczymy - tymczasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze temat porodu w modzie - ja jeszcze staram sie o tym nie myslec - jeszcze daleko :).................... czuje sie dob4rze swietnie tez spie, wyniki ok , cukier w normie jedyne zastrzezenie lekarza to to ze sporo przytylam -- ale zanizylam wage wyjciowa a oni patrza na wage przed ciaza a wiec sie nie przejmuje tym - na slodycze nadal nie mam ochoty i staram sie jadac zdrowo dzidzia sie rusza - az brzuch chodzi takie przyjemne fale czuje - a i lekarz mi powiedziala ze niektore kobiety nie czuja kopniaczkow tylko ruchy a wiec ja do tych naleze bo czuje ruchy i to bardzo wyraznie czuje jak sie przemieszcza a i do tego lekarz mi pokazywala na usg ze kopie - tylko ja to jako ruch odbieram uff najwazniejsze ze wszystko w porzadku z wakacji wrocilismy opaleni i rozleniwieni az ciezko wrocic do normalnosci :) ale bylo zaje - fanie!!!!!!!!!jednak zmiana klimatu i otoczenia dobrze wplywa na psychike ciezarnej i nie tylko:) takze teraz bede juz do was czesciej zgladac i sie odzywac to tyle pozdrawiam papapppaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana mały masz ten brzuszek jak na początek 8 miesiąca, mój to już jest taki na początku 7... ale ja to chyba tłuszczyku mam więcej:D Moja mała też się bardzo rusza, ale nie czuję już takich kopniaków, raczej przekręcanie i łaskotanie:) Aha i wczoraj 2 razy i dziś rano to chyba miała czkawkę chyba tak po 10 minut bo czułam takie leciuteńkie prawie regularne szarpnięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) ale mam do nadrobienia w czytaniu;) Natomiast brzusio anabanany nie omieszkałam obejrzeć - śliczny i kształtny:) no i rzeczywiście nie jest bardzo duży jak na 8 miesiąc:) mój mąż twierdzi, że moje brzucho jest większe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja calay czas mowie ze wcale nie jest duzy, i tez tak slyszalam od innych choc ostatnio uslyszalam od kilku osob ze jest baaardzo duzy... mi pasuje widze z dnia na dzien ze sie powiekasza wiec malutka rosnie co najwazniejsze a moze maly ale jest juz ciezki, z takim brzuszkiem nie wiem co bedzie za 2 mies. na samym koncu haha ojej ja przed chwilka wstalam polozylam sie w sypialni przy iotawrym oknie i tak przerzemalam 2.5h-czyste szalenstwo :-) a wy moje kochane mamusie prosze regularnie wklejac swoje brzuszki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
No halo dziewczyny! Ja z kolei mam wrazenie, ze Anabanana ma brzuszka giganta:) Jestem w 29tc i mam wrazenie, ze w ciagu ostatnich kilku dni tak niesamowice urosl mi brzuch, ze w 32 pewnie dogoni brzucha Anabanany:) Pozdrawiam Wasze brzuszki i Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny byłam na badaniu dzisiaj i okazało się ,że ubyło mi pół kilo przez 3 tygodnie...dziwne...ale nie mam apetytu ,zresztą nigdy nie miałam...20 czerwca idę ostatni dzień do pracy!Jupi!!! Anabanana--->super brzucho!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ale jestem w podłym nastroju, chociaż poprawiony zaj.... słodkimi naleśnikami z lodami i bitą śmietaną (wiem, wiem, że mi nie wolno) no i 3 bluzkami. Nawet mi się nie chce mówić czym. Ogólnie jedno co jestem w stanie stwiedzić to fakt, że 3/4 osób które studiuje nie zasługuje na dyplom szkoły wyższej. Albo inaczej, już wiem dlaczego tak nas traktują, studnetów uczelni prywatnych. Jak debili, ale wszystko stało się jasne. Moje maleństwo rozpycha się w brzuchu. Wogóle zaczynam bać się, że urodzę wcześniej. Jak się będe tak stresować to na 100% Mikołaj się wścieknie i wyjdzie wcześniej. ;(. Anananbanana śliczny brzusio :). Karusia, widzę, że urloip podobnie zaczynamy. Hehehe a wagi ci zazdroszczę, też tak chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny karusia mi sie wydaje ze jezeli maluszek zdrowo rosnie i sie rozwija nie ma co sie zbytnio przejmowac waga, ja tez ostatnio nie mam apatytu a to dlatwgo ze na dworze coraz cieplej-zawsze tak mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Tez cos ostatnio tyje, niestety, chociaz apetytu jakiegos giganta nie mam. Od pocz. ciazy 8-9kg, ale w ogole tego nie widac. Nie wiem gdzie to sie gubi. Firma, w ktorej pracuje dodala nam dzis kolejny benefit, 10000 SKK (troche ponad 1000 PLN) dla maluchów urodzonych po 01.06. Milo z ich strony:) W pracy zostaje co najmniej do 30.06, a nawet rozwazam zostanie do konca lipca, ale to zalezy od samopoczucia, czy bedzie mi juz ciezko i takich tam innych sytuacji. Poza tym dobrze byloby wrocic do Polski i zaczac sie przygotowywac do najwazniejszej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... JA juz od 7.08 nie spie, jestem juz po spacerze z sunia i po zakupach :-) teraz czas na kawe i drozdzowke ... Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×