Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Filip dziekuje za zyczenie ❤️ Poki co solenizant spi a rodzice kawkuja :) dzis malzon zrobil niespodzianke i ma wolne dzis i jutro , wiec 4 dni spedzimy razem :) Fajnie. Ciesze sie :D okoko sukienka sliczna :) pliszka ja pieczarek jeszcze nie dawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc- Filip dziekuje za zyczenia :) Kiedys ktos na kafe podawal linka do allegro, gdzie kobieta sprzedawala smoczki. Tez sie zbulwersowalam, tak jak tymi butami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn uzywane smoczki, bo jej synek odrzucil i ona wszystkie rodzaje sprzedaje :p Jejku człowiek sie spieszy i wysłowic sie nie potrafi :o okoko fajna jest ta strona co podalam z piernikami, kobieta dostala nagrode za blog roku. Ty tak uwielbiasz gotowac, jestes naszym forumowym specem :) Nie myslalas, zeby uporzadkowac przepisy i zrobic cos podobnego? :) Ja bede odwiedzac, reszta sierpniowek na pewno tez :D Yenny- zapomniałam sie zapytac jak syn i jego dziewczyna ? Przetrwali odległosc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używane buty to i dla dorosłego feee.. To tak jakby bieliznę po kimś nosić :o Julka ja cos od ciebie chciałam tylko nie mogę sobie przypomniec co.. :) Coś w zw. ze zdjęciami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Filipka! Jeszcze gubię się w tabelce. W pracy rozpierducha totalna. Boję się dosłownie odetchnąc głosniej. Ale o tym innym razem. Zazdroszczę Wam dziewczynki mozliwosci kupowania takich extra zabawek na roczek Waszych pociech. Jak mój był mały jeszcze takich cudów i wiankow nie było. Szczerze mowiąc to była "bida z nędzą" w porównaniu do tego co jest teraz. Julka - mój mlody załamany, jest chory, ma anginę ropną - i jest u ojca aktualnie, ja nie mogłam pozwolić sobie ani na zawolnienie, ani na urlop. No i jest uciemiony - ma zastrzyki. Więc siedzi w domu u ojca i tęskni - mieli się spotkać i na razie nic z tego. Ciekawa jestem ila ta "miłosć" przetrwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Julcia postawiłam na kalafiorową z grzankami młoda je uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i of course sto lat dla Filipa :))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
I od Chimery 100 lat dla Filipka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co laseczki. Raz na jakiś czas po ciąży sprawdzam sobie cukier i wiecie, że znowu zaczyna się coś dziać :(. Normalnie zaraz się popłaczę. Od kilku dni czuję się gorzej, mam wrażenie i uczucie bardzo niskiego cukru :(. I rzeczywiście wiruje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) wieki mnie nie było tak dla przypomnienia mama Konrada ;) mój mały już sam śmiga od ok3tyg, ma 9 zębów i pierwsze słowo jakie powiedział to... AUTO! tak nie mama nie tata tylko auto :D jeszcze trochę i będzie roczek, ach jak ten czas przeleciał, ekspres, wielkie buziaki dla wszystkich solenizantów 👄 👄 👄 okokok co do cukru to badaj sobie regularnie, najlepiej zbadaj sobie cukier tak ok 3 nad ranem wtedy jest to wiarygodny wynik, zbadaj sobie też przed posiłkiem i trochę po i zobaczysz jak będzie. M.oj mąż ma od 5 lat cukrzyce więc mam trochę doświadczenia, jak byś miała jakieś pytania to śmiało pytaj, postaram się jak najlepiej pomóc :) buuuuziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Niby rano było ok. Na czczo poziom książkowy. Zobaczymy. Moniś jasne, sprawdzam ten cukier, też się już z tym pobawiłam trochę. Ale w razie czego będe pytać. Laski jak mi się nic nie chce, a dzisiaj mam tyle roboty, że szok. Coś mi się chce spać. Ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wszystkiego najlepszego dla solenizantów i solenizantek!!!!!❤️ moja mała też drepta ale tak powiedzmy na razie po 2 metry i bęc na tyłek ale już się coś zaczyna dziać w tym temacie.Starsza dwójka chodziła samodzielnie mając po 10 miechów.Ta jest ociężała hehe.Ale wszystko w swoim czasie,nie mam na to cisnienia ,bo wiem z czym się to wiąże.Mała pławiła się w basenie na balkonie(dostała taki z baldachimem,to znaczy z pompowanym dachem) a teraz drzemka. oczko---pilnuj cukry bo z tym żartów nie ma sukienka prześliczna w moim stylu:-) moniś--❤️ pliszka--❤️ yenny,mapeciak,marzka,ana,jula,kurde no❤️ jezeli którąś pominęłam to przepraszam zaraz nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje laski zyje i mam sie...powiedzmy dobrze. za dwa tygodnie jade do Czarnogory, ale powiem sszczerze ze wolalabym w domu zostac i wreszcie spokojnie sie wyspac! za tydzien 8ego robie Dziabągowi urodziny, i juz za tortem i ciastem sie ogladam, zamawiam jedno i drugie. torcik wybralam ladny, ale nad smakiem sie zastanawiam, a ciasto "pychotka" bedzie. Takie z bezą, ja lubie ;)okoko pewnie kojarzy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat...!!! Chociaż przy dzisiejszym postępie medycyny może wypadałoby zaśpiewać dwieście lat, dwieście lat!!! :) Yenny w L byłam do czwartku rano. Przed następnym, przyjazdem na dłużej odezwę się wcześniej. Może nawet Oko będzie w pobliżu. :) Yenny fajnie tak poczytać relację z zakochania zdawaną z punktu widzenia matki! Wiem co moja przechodziła. :P Naturalna o szmerach w sercu mieszczących sie w normie rozwojowej też czytałam. Więc bądz dobrej myśli a my tu gromadnie potrzymamy kciuki za Natalkę, tak na wszelki wypadek tylko. :) Oko też miałam cukrzycę ciężarnych i tyłkiem telepałam ze strachu ze mi zostanie. Robiłam nawet badania kontrolne kilka miesięcy po porodzie. cukier na czczo i mocz. Było ok. ostatnio robiłam też hemoglobinę glikowaną wynik dobry. Ale cały czas mam schizy- nie schizy, że mi cukier spada bo momentami czuję się właśnie jak przy niskim. Za wysoki też miewasz czy tylko za niski? Moje dziecko przywitało dzień kolejnym zębiszczem, siódmym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybciorem bo zabieram się za biszkopt i serowe ciasteczka. Dzięki dziewczyny za doradztwo w sprawie kiecki, chyba si ę zdecyduje. Jutro Miki idzie do fryzjera :D. Na 8,15 a z nie chce myślec co to będzie :D. Kurde no ja do tortu też nawrzucam bezy :D. W sumie robię biszkopt przekładany bitą śmietaną z borówką amerykańską i bezą. A na wierzch znalazłam lepszą tą masę plastyczną. Po pierwsze jest zjadliwa, bo jest zrobiona w mleka w proszku. Jak bęziecie chciały to wam przepiszę przepis. Emi-mami pisz jak będziesz w lbl możemy się wtedy spotkac. Ja z tym cukrem to mam hmmm bardziej spadki. Dzisiaj po posiłku miałam 59. Błagałam Mikołaja żeby chciało mu się spac bo sama nie dawałam rady. Od jakiegoś czasu mam takie spadki. W następnym tygodniu nie w tym, tylko następnym pewnie będe miała wizytę u diabetologa. No i przy okazji wszystkie badania. Bo czuję się strasznie. Ręce mi się pocą, trzęsą, ogólnie jestem rozedrgana, śpiąca zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) Julka spóźnione życzonka dla Filipka i oko dla twojego Mikołajka ❤️ chłopaki chowajcie się zdrowo i zawsze otoczeni miłością :-D anabanana i inne mamuśki roczniaków wyślijcie fotki z urodzin :-) Ja swoje wysłałam ale tak jak pisałam nic ciekawego niestety nie wyszło :-( ale nadrobiliśmy sesją w parku :-) Przy okazji Natala zjadła trochę trawy, którą potem wyrzygała w całości :-0 mapeciak jaka z was wesoła gromadka i maluchy widać, że się bardzo kochają :-) ladymia Emilka śliczna i ta czuprynka ;-) super! julka Twój Filipos to po prostu mój ulubieniec :-D Świetny chłopaczek z cudnymi oczami i też świetną czuprynką ❤️ Pozdrowionka dla pozostałych dziewczyn 🌻 A ja się cieszę bo dzisiaj skończyłam robić tą fotoksiążkę i już zamówiłam :-D a ile nieprzespanych nocy mnie to kosztowało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Wszystkiego Najlepszego dla Waszych Roczniaczków:)🌻 Byłam ostatnio z mała u lekarza bo cos mi kaszlala i przy okazji8 lekarka wykryła jakies szmery na sercu ,powiedziala ze mam sie tym nie przejmowac bo to moze byc chwilowe dlatego, że rosnie i za miesiac jak przyjde na szczepienie i nadal je bedzie slyszala to nas skieruje do kardiologa.Łatwo sie mówi ,ze mam sie nie przejmowac!! Powidziala, ze jakby miala jakas wade serca to by to wykryli jak w szpitalu z nia lezala bo ja kilku lekarzy badalo jak miala zapalenie pluc.Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Aha mam pytanko czy ktoras z was dawala maluszkowi deflegmin ten w kroplach jak tak to w jakich dawkach,bo ja zgubilam ulotke a lekarka chyba cos pomylila😠 pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawałam Deflegmin, 1x10 kropli ale to jak Emilka miała ok 6 miesięcy, ale mam ulotkę i z tego co tu piszą to u dzieci stosuje się 3-4 krople/kg masy ciała na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Mia->no wlasnie w necie tez znalazlam ze 3-4/kg masy ciala na dobe a ona mi powiedziala 2x 25 kropli to troche za duzo hmm... dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna a dziekuje w imieniu Filipensa :) Duzo ludzi mowi, ze ladny z niego chlopczyk . Ja jestem matka wiec dla mnie jest najsliczniejszy :P Mikołajku dużo zdrowka i obys sie zdrowo chowal 🌻 wszystkiego najlepszego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzonka dla Filipka. Duże buziaczki 👄 Mikołajku wszystkiego dobrego w dniu urodzin 👄 naturalna zdjęcia śliczne, a Natalka jak malowana :) Mapeciak a Twoje dzieciaczki super się bawią :) Moje to sobie więcej krzywdy na razie robią. Dzisiaj siłowali się na skrzyni z zabawkami i niestety Julka poleciała i sobie rozwaliła to takie wiązanie między górną wargą a dziąsłem. Popołudniu też Max przycioł jej paluszki szufladą, to siada jej na nogach. Takich przykładów mogłabym wymieniać sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ostatnio znalazłam instrukcję od mojego automatu do pieczenia chleba i zrobiłam chlebek wg ich przepisu i wyszedł super. Jeżeli będziesz chciała to daj znać to prześle Ci przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTYNKO FILIPKU I MIKOŁAJU - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WASZYCH PIERWSZYCH URODZIN !!!!! ❤️❤️❤️ dziewczyny zepsuł mi się laptop ! Nie mam internetu. Teraz korzystam z uprzejmości znajomego ;) Nie wiem ile potrwa naprawa :(:( u mnie dobrze :) Roczek Majce wyprawiamy 15 sierpnia. Maja chodzi :):):):):) Juz sporadycznie raczkuje. Ciagle na nózkach. Siku w pieluchę ale kupki zazwyczaj w nocnik hehe :) Chyba będzie jej wychodzić nastepny ząbek - dolna dwójka - bo ostatnio jest marudna i w nocy często się wybudza. Czarek wreszcie mi sie rozgadał. Pięknie składa całe zdania :) Pozdrawiam Was gorąco, całuski dla Waszych maluchów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka oko jak tam po imprezie? Jak czytam twoje wpisy to od razu robię się głodna :-D takie łakocie opisujesz i wszystko wydaje się takie łatwe do zrobienia :-) a u mnie pewnie byłoby inaczej :-p Dzisiaj np przypaliłam w mikrofali takie gotowe gofry hehe :-0 zdolna jestem ;-) Prędzej mi wychodzą ciasta na zimno :-p marzka dzięki za uznanie :-) Viola U mojej małej to samo rozpoznanie szmerów serca, ponoć "normalnych" w tym wieku. Dostałam skierowanie do kardiologa...Mam nadzieję, że faktycznie wszystko z naszymi maluchami będzie ok :-) Julka serio twój Filip ma w spojrzeniu taki urok ;-) I zauważyłam też, że musicie mieć dobry aparat bo jakość większości zdjęć jest świetna. Czy to lustrzanka cyfrowa? A odnośnie fotografowania dzieci - znalazłam fajny link i sama muszę go zastosować :-p http://www.edukacyjnykrakow.pl/?cget=artykul&from=274

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×