Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Witam Was kochane, ja obecnie nie mam komputera bo cały czas są z nim problemy po tym jak Emilka wylała mi wodę na klawiaturę... Teraz piszę ze stażu, właśnie zaczęłam 2-gi miesiąc i bardzo mi się tu podoba i jest szansa że mnie zostawią. Zobaczymy. Aaaaa i najlepsze życzonka urodzinowe dla wszystkich naszych dzieciaczków. Buziaczki. Emilka ma jeszcze 2 tyg do urodzin. Powiem Wam że w ciągu ostatnich 2 tygodni polubiła kąpiele i nocnik, sama biega i sika co pół godziny, a jeszcze niedawno ryczała na jedno i drugie. A ten nocnik to chyba zasługa mojej mamy bo w końcu to ona z nią siedzi jak ja jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Karusi- zobaczyłam na nk że ma dziś urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :):):) Jak ja dawno tu nie zaglądałam :o:o:o Przesyłam moc życzeń Waszym dzieciakom!!!!! Zdrowia i radości. Wam i sobie dużo cierpliwości.. ;) Mój Miki super dogaduje się i wychowuje z 6letnim bratem. Jestem mega zadowolona ze współpracy ;) Pozdrawiam i zdrowia życzę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja tak szybko zaznaczam swą obecność i fakt, że podczytuje nadal. U nas choroba, nie wiem co jest. Mikołaj ma któryś dzień z kolei 39 gorączki, nie wiem z jakiego powodu, żadnych innych objawów, mam obserwować pod kątem kawasaki. Ale na razie nic się nie dzieje. Zachowuje się normalnie, je normalnie, śpi normalnie, tylko ta gorączka. Ja natomiast wypompowana, mam ogórki zamówione, jeszcze dostałam około 10 kg, więc muszę robić, no i na niedzielę Mikołajowe urodziny, a ja nie mam ani weny, ani chęci, szczególnie, że średnio z chęciami u rodziny, więc mi się też nie chce. Potrzebuję ciszy i odpoczynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat! Sto lat! Dla naszych małych jubilatów! Rośnijcie zdrowo i bądźcie grzeczni :) My dziś wieczorem wybywamy na morze. Jednak ta opcja wygrała. Przedłużyłam sobie urlop i jedziemy. Mam tylko nadzieję, że nie będzie jakoś specjalnie padało :) Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) :) Dziękujemy za życzenia 🌼 Urodzinki były super ! Maja taka szczęśliwa, że szok ! Zdmuchnęła świeczuszki z tortu a potem z pomocą tatusia nalewała wszystkim do kieliszków szampana Picolo :D hehe I biła brawo jak śpiewaliśmy Sto Lat :) Z prezentów też zadowolona ale najbardziej przypasował jej prezent od dziadków - wózek dla lalki i lalka typu bobas. Taka zwykła, nie interaktywna ale bardzo fajna :D O jaka szczesliwa :D Cały czas coś przy nim robi. Wozi lale, układa, przekłada .. Bardzo udany prezent ! Później grillowaliśmy sobie w ogrodzie. Pogoda nie była najlepsza ale nie padało więc nie tak źle ! Także ogólnie jestem bardzo zadowlona bo wszystko fajnie wyszło :D Dziś ma urodzinki córeczka Kurde No - więc przesyłam gorące buziaki !!! 100 lat :) :) :) 👄👄👄 Mama dzidka udanego urlopu !!!! Życzę Wam pięknej pogody :D Oczko i jak dziś Mikołaj ?? Jest gorączka ? Zdrówka , zdrówka i jeszcze raz zdrówka !!! Mapeciak ja również mega zadowolona z relacji między Czarkiem a Mają ! Rewelacyjnie się dogadują ! :) Mogłoby tak zostać na zawsze :D Lady no to świetnie, ze zadowolona jesteś ze stażu ! W takim razie życzę Ci, żeby Cię zostawili na etat skoro jest taka możliwość :D I gratuluję Emilce nauki nocnikowania :D Pozdrowionka gorące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dzisiaj mam wolne bo za godzinę zbieram się na szkolenie. Trochę mi się nie chce. Taka piękna pogoda, a na urlopie się nie było. No ale co zrobić. Życzę wszystkiego dobrego dzieciaczkom które obchodziły urodziny. Mikołaj od września idzie do grupy 3. Przeskakuje o jedną, bo jest duży :D. Hehehe. Aż się boje. Ja pewnie będę bardziej przeżywać niż on. Nadal dziecię nic nie mówi. Nie wiem kiedy mu to przyjdzie. Pani kierownik żłobka, mówi, że jak pójdzie do tamtej grupy, to zacznie mówić coś. No a ja już zaczynam też dumać nad żłobkiem. Miałam napisać do MEN, ale może znajdę coś w necie. Dzisiaj nic mi się nie chce, przygotowałam leczo mężowi, bo ja będę jadła tam. I zaraz zabieram się do mycia. Urodziny Mikołajowe wypadły tak łooooo. Nie obyło się bez problemów. Gorączka przeszła kilka dni ponad 39 i nic więcej. No i po gorączce. Kurde no, miło cię znowu widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko - moja Emilka też miała w maju ze 4 dni gorączkę ponad 39 st i przeszła jej i nie wiadomo co to było. Emilka gada jak nakręcona, ostatnio mi pięknie powiedziała jak ją odbierałam: "Była burza i się schowałam do sklepu z babą Elą":) poza tym dużo śpiewa - ma swój repertuar: Wlazł kotek, Jedzie pociąg z daleka, Stary niedźwiedź, Pieski małe dwa, Była sobie żabka mała i Ogórek:) I na prawdę śpiewa melodyjnie i zrozumiale, poza tym ładnie śpiewa z Garnuszkiem na klocuszek te piosenki co tam są wgrane. Aaaa i pięknie załatwia się do nocnika, przez dzień chodzi bez pieluchy, ale przez noc nadal dużo sika bo rano pielucha waży tonę:) Tak że pod tym względem super.Normalnie z dnia na dzień się nauczyła. Ale za to jest taka niedobra jak gdzieś pójdziemy, byliśmy w sobotę w Sandomierzu przejazdem, poszliśmy na rynek a ta tak nam uciekała, wogóle nie patrzy gdzie idzie, czy jesteśmy za nią, jak ją za rękę bierzemy to wpada w szał kładzie się na chodniku. Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzonka i też życzymy wszystkim byłym i obecnym solenizantom wszystkiego dobrego :) Lady kurcze to nie ciekawie wam wasza mała odstawia cyrki. U mnie jak Julka robi bunt aby iść za rękę to po prostu ją łapię za nadgarstek tak aby mi się nie wyrwała i najwyżej idzie na syrenie, ale w miarę szybko się uspokaja. U nas jak na razie jest w miarę ok. Maluszek którego noszę to będzie dziewczynka :) Jak na razie to ma być Jagódka i najprawdopodobniej zostanie tak do końca. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Marzka u nas to nie bardzo działa, jak tylko ją wezmę za rękę to siada na ziemi i płacze i krzyczy "Nie trzymaj, Emi sama" Jeszcze jak mąż ją weźmie to jako tako idzie z "syreną" jak to nazwałaś, ale ze mną od razu gleba:D W ogóle czasem to jest taki aniołek, przytula się, daje buzi itp a innym razem bije, kopie, ucieka. Ech. A w ogóle to jest złośliwa, np ma coś w ręce i ja jej mówię daj mi, to ona "Tacie dam" i daje mu i jeszcze ostentacyjnie się na mnie patrzy. Albo jak ją chcę np uczesać to "Nie mama - tata czesze" i musi ją tata uczesać chociaż mu to kompletnie nie wychodzi :P Ma charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przysłałybyście mi hasło do maila bo nie mam bo kiedyś tam zmieniałyście. Mój e-mail: zvirka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze do Was pytanie- może akurat. Potrzebuję płytkę instalacyjną (kopię) z systemem Windows Vista Home Basic może któraś z Was ma? Bez klucza bo klucz mam swój oryginalny ale płytka mi się złamała... Pytałam znajomych ale mały odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuu Marzka :D:D:D:D ale super !!!!!! Gdybym zdecydowała się na trzecie dziecko - a marzy mi się to - to bardzo chciałabym mieć drugą dziewczynkę !!! :D Gratuluję kochana !!! 🌼 Lady nie mam takiej płytki instalacyjnej. Hehe ale cwaniara z Twojej małej :D Maja jest zazdrosna o mnie. Jak Czarek przytula się do mnie to ta zaraz podbiega i go odciąga za rękę. No ale nie pozwalam jej na to. Jest tez zazdrosna jak mój Mąż przytula się do mnie, daje buziaka. Włącza wtedy syrene i piszczy ! No normalnie zazdrośnica. Ona może do wszystkich się przytulać, wszystkich całować ale jej Mamusie tylko ONA może hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niestety nie pomogę, bo mam XP HE. Faktycznie Twoja Emi ma charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ma któraś z Was inną Vistę np Home Premium bo ponoć można wybrać wersję przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja mało zagladam ostatnio, bo nie mam w domu laptoka, małżon do pracy zabrał, a ze stacjonarnego syn korzysta. No i lipa :-( Ogólnie u nas ok, Antek chowa się zdrowo, jedyna wada to minimalny wodniak jaderka. W poniedziałek kończy 2 miesiące, a waży już 5880, wczoraj był ważony. Rośnie szybko, nawet niektóre ubranka na 74 są już na niego ok. Ładnie śpi, w nocy budzi się tylko raz na karmienie, a zasypia w łóżeczku sam - kładę go, smok w dzioba, ulubiona melodyjka, pieluszka i głaskanie po główce - zwykle zasypia w kilka minut, czasem smoka wypluje to trzeba mu podać. Odpukać, oby nie było gorzej. Prześlę zdjecia na @ Starszy brat zwariował na punkcie brata, nawet się tego nie spodziewałam - że aż tak to będzie wyglądać. Tatuś też zakochany i dużo się Antkiem zajmuje, ale niestety - miedzy nami nie zawsze różowo, raz - jeżeli chodzi o wychowanie i pielęgnację niemowlęcia to jest "najmądrzejszy" i doprowadza mnie do szału. Koorwa, ostatnio marudził ze mam mleko za chude(!!!!!!!!), a dziecko w niecałe 2 tyg. utyło 40 dkg. No i są nerwy, a dwa - niedawno między nim a moim starszym synem był konflikt, no i do tej pory się na siebie dąsają i o to też są spięcia. Ale jak pisałam - ogólnie jest ok. Dziewczyny - wszystkim małym-dużym jubilatkom i jubilatom składam serdeczne życzenia zdrowia i samych szczęśliwych dni! Oby słoneczko zawsze swieciło Waszym dzieciaczkom i rosły Wam na pociechę. Kurde no - witaj, dawno się nie odzywałaś. Co u Ciebie??? Karusia????????? A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokookok-->100 lat!!!!! wszystkiego najlepszego i żeby nie zabrakło słneczka dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla solenizantów :) Yenny Antek jest słodziutki !!! Śliczną ma buźkę :) Ogólnie to duży facet z niego hihihi A Ty pięknie wyglądasz. Promiennie :) U nas nic nowego. Dzieci zdrowe. Wczoraj były strasznie marudne ale nie ma co się dziwić. Wieczorem 2 burze przeszły nad nami. I to takie porządne, że wyłączyliśmy wszystko z prądu. Błyskało się raz za razem. A dziś znowu duchota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo ale pustki. Jutro moja Emilka ma urodziny, ale na jutro upiekę tylko ciasto jakby ktoś nieoczekiwanie przyszedł, a tort będzie w niedzielę. A na prezent od mamy i taty dostanie huśtawkę, taką drewnianą ogrodową (to też prezent dla nas bo będzie i taka 3-osobowa i obok zwykła mała dla Emi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla przypomnienia kiedy kto ma urodzinki:P Marzka............3.07.08...Julka naturalna blondynka..22.07.08...Natalia Viola27............25.07.08...Vanessa Karusia1978....26.07.08...Michalinka anabanana198..29.07.08...Martynka Julka..............30.07.08...Filip okokokoko.......1.08.08...Mikołaj Magdulka_24.....7.08.08...Maja Kurde_no.........8.08.08...Martynka mmała.............9.08.08...Zosia Mapeciak.........9.08.08...Mikołaj Malir..............11.08.08...Maks Moniś-27.........12.08.08...Konrad Pliszka...........15.08.08...Michaela dwie_kreseczki...15.08.08...Bartuś Gimelka...........17.08.08...Gracjan LadyMia..........18.08.08...Emilka ewitap............18.08.08...Vctor esab..............19.08.08...Filip brombabomba....20.08.08...8,8kg Szylusia...........24.08.08...Kornel mama_dzidka....25.08.08...Liwia eudaiomonia.....26.08.08...Mikołaj chimerka.........28.08.08...Zuzanna Gunia222.........30.08.08...Bartuś ekino.............3.09.2008...Blanka Dużo nas z tej listy nie zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście towarzystwo nam się wykruszyło ... :( Mało już dziewczyn pisze. Wielka szkoda..! Lady gdyby jutro nie zajrzała to ucałuj ode mnie Emilkę !!! Słodkiego i kolorowego dzieciństwa :) 👄👄👄 Dziewczyny byłyście już na bilansie ??? ja chcę zapisać Maję na wrzesień. I jeszcze jedna sprawa. Pamiętacie, pisałam kiedyś, że Majka miała problemy ze stopami ? Że źle była ułożona w brzuchu i jej ugniatałam nóżki czego skutkiem było zniekształcenie ? Miała kontrole u ortopedy, łuski gipsowe, stały gips i buciki ortopedyczne. Przez długiiii czas wszystko było dobrze ! Stopy wyglądają normalnie, wszystko wróciło do normy ale jest jeszcze jedna rzecz, która mnie niepokoi. Otóż podczas chodzenia czy też biegania lewą stopę ustawia do środka. Nie jakoś bardzo widocznie ale jednak ! Na bilansie muszę poprosić o skierowanie do ortopedy. Już znowu zaczynam się martwić czy nie będzie problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka z Julką już ponad miesiąc temu byłam na bilansie ;) Jeżeli chodzi o te nóżki, to podejrzewam że dostaniesz skierowanie bez problemu, a nie wiem przypadkiem czy i bez skierowania się nie dostaniesz, bo idziesz z tą samą dolegliwością. Spróbuj spróbować ją zapisać bez skierowania. Jeżeli jest kontynuacja leczenia to chyba nie potrzeba skierowania (tak przynajmniej kiedyś było). Podejrzewam, że jak ortopeda ją obejrzy to zaleci wkładki i buciki ortopedyczne i możliwe że jakieś ćwiczenia. U mnie Max chodzi w butach ortopedycznych z wkładkami bo ciężar przy chodzeniu daję na wewnętrzną stronę stóp. Obawiam się, że Julka też będzie nosić buciki, ale to mamy na razie czekać do 3 roku życia, bo może jej się wszystko wyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻 ja tez juz bylam na bilansie wszystko jest ok. U Nas ten bilans wyglada tak: Czy dziecko widzi,czy dziecko słyszy,czy dobrze chodzi,czy samo je,czy potrafi wspiac sie na krzesło,czy zglasza swoj potrzeby fizjologiczne i tyle no jeszcze mierza i ważą. sama bym sobie mogla to w ksiazeczce wypisac hehe Zębów tez nie ma wszystkich a wpisala jej uzebienie pełne hehe szkoda gadac wszystko na odpier****** Dzisiaj brzydka pogoda caly dzien siedzimy w doimciu:-/ rzeczywiscie malo nas został:( pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem. Cisza jakich mało. Dzięki za życzenia urodzinowe. A i składam wszystkim dzieciaczkom. Maja Martynka Zosia Mikołaj Maks Konrad Michaela Bartuś Gracjan Wszystkiego najlepszego dla was kochane maluchy. Najważniejsze czego wam życzę to zdrowia, bo to ono jest najważniejsze. Szczęśliwego dzieciństa, mnóstwa zabaw, mnóstwa kolegów, mało problemów i wszysktkiego naj naj naj. Ja już po szkoleniu. Niewiele się dowiedziałam :). O języka migowego liznęłam :D. Ale chcę się zapisać na porządny kurs migowego, ale czekam aż będzie dofinansowany. Bo tak to kosztuje 400 zł jeden stopień a chcę zrobić 3. Powiem wam, że jakoś nie mogę odpocząć jestem non stop zmęczona. Chyba potrzebuje urlopu. Zrobić trzeba wszystko to co mam zaplanowane, a z wieloma rzeczami nie mogę się wyrobić. Dziewczyny ja nie byłam jeszcze na bilansie, ale się wybieram. Mikołaj nadal nie mówi. Od września idzie do starszaków. Może wtedy zacznie. P. kierownik żłobka mówi, że rzadko zdarza się, że dziecko tak dobrze rozwija system gestów. Osoby które go nie znają, na zasadzie skojarzeń są w stanie zrozumieć wszystko. Może zacznie mówić. Ale to już chyba pisalam. Już sama się gubię. W przyszłym tygodniu lecimy do dentysty na kontrolę, Miki dalej ma tylko do 4 wszystkie. Piątek brak. Biedne to dziecię które zatruło się tym sromotnikiem. Ale nie wiem jak można dawać dzieciakom takie grzyby. :(. Biedactwo. Rzucicie jakieś dobre książki, bo już nie wiem co czytać. Albo jakiś dobry film. Ja wam polecam ze spokojnym sumieniem Incepcję i Wyspę tajemnic. Oglądajcie i bawcie się dobrze. U mnie trochę problemów różnej natury. Powiem wam, że coraz sobie gorzej radzę ze wszystkim. Rzekłabym że czasami sobie nie radzę. Nie wiem już co z pewnymi sprawami robić a co zostawić. Blada d.... Magdulka z tym skierowaniem to na pewno nie będzie problemu. Wybieraj się jak najszybciej, zeby jak najszybciej korygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) 100 lat w zdrowiu i szczęściu dla Emilki i Victora 👄👄 Dziękuję dziewczyny !! Tak zrobię. Najpierw spróbuję Maję zapisać do ortopedy na to stare skierowanie sprzed dwóch lat. Do tego samego lekarza. Marzka a u Maxa jest jakaś zmiana od kiedy nosi te buciki ortopedyczne ? A Ty jak ogólnie się czujesz ? Jak dzieciaczki reaguję na brzuszek ? :) Violcia no niestety te bilansy są na odpierdziel. U mnie też tak jest. Z Czarkiem trwało to wszystko może z 10 minut. Pielęgniarka wypytywała co potrafi a czego nie. Zważyła, zważyła i finito. A pediatra obejrzała czy nie ma skoliozy, zbadała wzrok, sprawdziła uzębienie i mówi, że wszystko jest ok ! Ja całkiem inaczej wyobrażałam sobie taki bilans. Oczko Ja gdzieś czytałam, że grzyby ponoć można podawać dziecku od 3 roku życia. Pewnie rodzina tego chłopca pomyliła Sromotika z Kanią :( Bardzo podobne grzyby. Mój tata uwielbia w wolnym czasie łazić po lasach i zbierać grzyby. Robi to od kiedy pamiętam. Nigdy nie zbiera grzybów co do których nie jest pewien. Ale on to raczej kurki, podgrzybki., prawdziwki, maślaki. Nawet do Kani nie jest przekonany więc rzadko przyniesie do domu. Czasem mi podrzuci kurki bo bardzo lubię robić je w śmietanie z koperkiem ale ja NIGDY nie dałam swoim dzieciom. Są ciężkostrawne. A mój Czarek to nawet pieczarek nie lubi. Mówi, ze nie będzie jeść grzybów hehe Jesteś zmęczona więc nie ma co się dziwić, że masz taki nastrój. Przydałby Ci się urlop.Za dużo masz na głowie. A jeszcze chcesz sobie kurs zafundować ;) Oj Ty Pracusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka jest poprawa, bo już tak nie łazi na palcach i lepiej chodzi. Czy będą jakieś lepsze efekty to się zobaczy. W październiku mam z nim kontrolę u lekarza który zalecił wkładki i buty i zobaczymy co ona powie ;) Nie jest najgorzej z moim samopoczuciem, chociaż bywa że mam niezłe jazdy ;) Do dzieciaków jakoś jeszcze za bardzo to wszystko nie dociera, może jeszcze dla nich za wcześnie. Może też mój błąd bo za bardzo im o tym nie mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×