Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

anabanana trzeba było zamrozić na zapas :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dam ogłoszenie, szukam dawcy spermy do porodu.może się jakiś zlituje. wysoka cycata długie włosy zielone oczy. a zapłace za usługe . noralnie brzuch mi sie telepie ze śmiechu buahahahhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z tym co pisza w linku podanym przez oczko to do masażu piórkiem, pieszczotach piersi przy popijaniu ziołowych naparów to mozna jeszcze dorzucić uciskanie kciuków ze wskazującymi.... Tylko skad tyle rąk wziąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego masażu piórkiem to żeby pomogło to chyba takie pawie wielkie musiałoby być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba tylu bezrobotnych jest, czas dac im prace :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah jej dziewczyny lece sie polozyc bo juz usiedziec nie moge, plecy bola oddychac nie moge a zamiast piersi od kilku dn mam dwa wielkei kamole :-) milej i spokojnej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szejku niech ci sie przysni :p :P oby nie za intensywnie bo jak się mężowi wytłumaczysz buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra babeczki Prawie krzeslo zamoczyłam Brzucho mi sie wytelepał i moj maluch sie obudził. Rozpycha sie łobuziak, że usiedziec nie mogę. Idę wiec zalegnąc na wyreczku. Jakby co to szampanskich humorów i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam żeby powiedzieć Wam DOBRANOC!!! :) Bo ja zmykam do łóżka, aha zapomniałam napisać że jestem na weekend sama bo mój m. pojechał sobie na zlot zabytkowych motocykli do Czerska pod Warszawę, tak że to chyba moja pierwsza samotna noc gdzieś od 2 lat. Ale mam kocice które zawsze z nami śpią a teraz mamy całe łóżko dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :-D Ja właśnie dzisiaj zaczynam malowanie naszego pokoju :-) Planujemy na 2 kolory i wczoraj kopiliśmy już farby. Oczywiście zupełnie inne niż planowałam ale mam nadzieję, że będzie ładnie. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie!!! ;-) pliszka i carmelina- jestem w szoku po tym co napisalyscie, ciesze sie, ze macie duzo sily ale Ci wasi faceci zasluguja na kopa w dupe! nie rozumiem takich drani! moze was pociesze jak napisze, ze my z mezem tez przezywalismy duzy kryzys, wydawalo sie, ze to juz bedzie koniec miedzy nami. mieszkalismny u tesciowej, ona w sumie byla ok, ale zaczela ja buntowac szwagierka, ktora nie wiem dlaczego ale mnie nienawidzi, tak namieszala miedzy nami, ze ja juz mialam dosc. wyprowadzilam sie, maz oczywiscie zatrzymywal mnie wszelkimi sposobami ale powiedzialam ze nie chce mieszkac z nimi pod jednym dachem. nawet jego tez juz nie chcialam widywac przez to wszystko, bo one nas sklocily na maksa. w koncu sie przemoglam i udalo nam sie odbudowac to co bylo na poczatku, zamieszkalismy w wynajmowanym mieszkaniu, zdecydowalismy sie na dzidzie i miedzy nami jest lepiej niz kiedykolwiek. czasem tak jest, ze przychodzi wielki kryzys wydaje sie, ze to koniec a za jakis czas wychodzi slonce. wierze, ze u Was tez tak bedzie! odnosnie tych 48 zl - nie mozna zlozyc wniosku o ten 1000zl z tytulu urodzenia dziecka bez wniosku na zasilek. sklada sie wniosek o zasilek rodzinny i na tym wniosku zaznacza sie tez opcje o ta zapomoge z tytulu urodzenia dziecka. dostaniesz wiec ten 1000 i 48zl co miesiac jako zasilek rodzinny. u nas tak jest, ze idziesz do gminy i osobiscie odbierasz te 48 zl. raczej na konto nie przysylaja. i to mnie denerwuje, wolalabym zrezygnowac z tych 48 zl ale nie da sie. moja mala tez ostro kopie i znieksztalca mi brzuszek. jak wieczorem kladziemy sie z mezem na lyzeczki, maz zawsze musi zlapac za \"cycuszka\". bo bez tego nie zasnie, to mala kopie go przez brzuch po rece, jakby chciala, zeby zabral lape :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Witam w sobotnie przedpołudnie. Od poniedziałku przestanę się wysypiać, bo zaczęli robić elewacje u mnie w bloku i już dzisiaj łazili mi przy oknie na rusztowaniach. Dramat. Od dzisiaj chyba przestanę jeść morele, które uwielbiam. Jadłam sobie kolejną, otwieram patrzę a tam wielki obrzydliwy, czarny skorek. AAAAAAAAAAA, nienawidzę owadów, wogóle cierpię na entomofobię, boję się motylków, mrówek, pszczół i wszelkiego innego robactwa. Nie wiem jak ja dam radę z tym przy dziecku. Koszmar, chyba, że obudzi się we mnie odwaga matki i za wszelką cenę będę bronić dzieciaczka. Narazie na wszystko zakupiłam mu moskitiery, na oknach też mam. Ehhhh PS. Ładnie się nabijacie, ale to dobrze, przynajmniej rozrywka w nerwowych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo!! Nocka przespana nawet fajnie. Zaraz sie zbieram i ide oglądać nowe mieszkanie. Mam nadzieje, że sie uda ;) Mama dzwoniła wczoraj , że przyjedzie dopiero na poczatki wrzesnia bo bilety drogie baardzo .I hmmm obleciał mnie strach. nie fajnie.ale jakoś to bedzie.jest brat i szwagierka.i pies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane a u mnie ciezkiej pol nocy i ranek, moj maz wrocil zdiz o 3 rano wiedzialam ze cos sobie podrinkuja bo wiadomo czasami w gronie kolegow nawet i mu sie nalezy ale po powrocie do domu po wypakowaniu i przywitaniu z psem-nie ze mna moje kochanie wzielo psa i poszlo na dwor myslalam ze wyprowadzic psa no ale niestety sie juz go nie doczekalam!!! masakra te chlopy to wielkie nieodpowiedzilane dzieci!!!! okazuje sie ze spotkal sie z kolegami i do teraz siedza na dachu i buduja golebnik w stanie upojenia!!! oczywiscie zabralam psa kazalam mu wracacdo domu ale nie pomoglo cos mi se zdaje ze zamiast on mnie to ja jego poturbowanego (jezeli niedaj bog spadnie z dachu) bede wiozla do szpitala!! mowie wam zabic to malo!!!! on jak on da sobie rade ale ja jak zwykle zamartwialam sie o moja kochana suczke ktora dla mnie jest prawie jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ale wesoło było tu u was wczoraj wieczorem.heheh,poszukiwani dawcy spermy,niezle. A GDZIE SIE PODZIAłA KARUSIA????JUZ WCZORAJ ZAUWAZYłAM ,ZE JEJ NIE MA I NAWET MYSLALAM SOBIE,ZE DZIS PRZECZYTAM,ZE MAMY KOLEJNA DZIDZIE, fajnej soboty zycze,narecki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananbana,nie denerwujsja,pijany zawsze ma szczescie,tak,ze nawet jak spadnie to i tak nic sobie nie zrobi. mój wczoraj tez spotkał sie z kolegami,na szczescie nie za długo:)zajarali sobie fajke pokoju,tak wiec wrócił cały uchachany,a za chwile juz chrapał,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. laseczki jestescie niesamowiete! Moj maz rozpoczal urlop, wiec moze uda sie nam cos wywolac:) pliszka i camelia->az wierzyc sie nie chce, ja nie wyobrazam sobie czegos takiego. Dobrze ze jestescie sline i dajecie rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, nie chce mi się nic. Jestem unudzona, tęsknie za mężem, nie mogę sobie znaleść miejsca. W ogóle jest do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko- jak maz przyjedzie to na pewno Ci przejdzie zly humorek ;) nie gryza Cie te satniki z allegro? bo ja przymierzylam jeden i po kilku minutach zdjelam, bo gryza jak jasny pieron!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe flamasterka nie próbowałam, przymierzyłąm tylko i zdarłam to z siebie :D. Najwyżej się będe draoać w szpitalu. Może by je wyprać w płynie do płukania tkanin. Tak zrobię zaraz. A dzisiaj w ogóle jakiś lipny dzień rozpoczęty od robaka w moreli, blehhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała--->❤️ 🌼 ❤️ ja wczoraj miałam bóle co 5 min do 3 w nocy potem zasnęłam,dzisiaj znowu.Jak co to pojadę ale na razie nie ma z czym chociaż mój M panikarz to jak by mógł i bym się dała to by mnie już wczoraj powiózł:-)spał w ubraniu...boli mnie ale nie znowu tak bardzo więc nie będę się wygłupiać.Na razie czekam na rozwój sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, no to trzymamy kciuki :D Ja to wiecie czego się przestraszyłam, że mogą wywoływać poród, chociaż ponoć mnie to ominie, nie będą mi tej oxytocyny podawać i dobrze :D Ponoć mało przyjemna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmelina,pliszka--->kobiety kochane ściskam was i jestem z wami myślami...Boże ale te chłopy głupie...śpieszmy się kochać mężczyzn,tak szybko głupieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No i jestem!ale wciaz w jednym kawalku (niestety). Skurcze meczyly mnie dwa dni, w pewnym momencie mielismy juz zbierac sie do szpitala az tu nagle wszystko przeszlo.Skurcze byly coraz rzadziej i teraz siedze dalej w domku bez zadnych oznak zblizajacego sie porodu!Czuje sie jakbym lizala lizaka przez szybe!hehe.Nasza niunia wystawila nas do wiatru!Tylko miesnie mnie strasznie bola tzn w nogach i rekach.A i plyna mi hektolitry czegos z p**ki, ale to na bank nie wody bo sa geste i biale.Tez macie cos takiego? I teraz to lepiej zeby dzidzia poczekala jeszcze troszke bo wybieramy sie dzis na parapetowe do mojej siostry!Beda jaja jak sie nie poslucha bo bedziemy miec z tamtad kawal drogi do szpitala- jakies 50km!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×