Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość __chimerka__
Karusia i mmala - tez chce beznarzędziowo w jamie macicy jesli urodzę całe łozysko! Karusia jestes rewelacyjna - powiedzialam Misiowi, ze po porodzie trzeba 6 tygodni czekac, ale widzę że wystarczą 2:) Szylusia - ból w dole brzucha to nie zadna norma, bo mnie jeszcze ani razu nic nie bolalo. Kurde, zostało mi 5 dni a tu nic NIC NIC. Dzis bada mnie polożna, i pewnie powie, ze zero progresu! W piatek ginka i zobaczymy czy zdecyduje się na wywołanie i kiedy. Wlasnie Oko - od momentu podlączenia oksy do przyjscia Mikiego na swiat, ile czasu minelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Coś dzisiaj kafe szwankowała. A my potem byliśmy na spacerze. Jednak jeszcze długie spacery to nie dla mnie. :D Ale damy radę :). Dobrze, że jest ogródek, to to co nie wychodzę, to Mikołaj poleży w ogródku w wózeczku :). Jutro się starzeję, o kolejny rok. Zobaczymy kto nas jutro odwiedzi :). _Chimerka_ oksy podłączyli około 14 a urodziłam o 18:40. Chociaż lekarz spodziewał się porodu w nocy. moja mała mnie na porodówkę wzięli podłączając oksytocynę, czyli około 14. Wcześniej dostałam tylko kroplówkę wzmacniającą, no i odbyły się wszystkie zabiegi przygotowawcze :). Także u mnie poszło szybko PS. Ostatnio w karcie doczytaółam, że samego parcia było 10 minut :D A ciagneło się jakby to były godziny. Ale co do tego to trochę się darłam, mimo, że byłam pewna, że nie będe. I wyobraźcie sobie, że baby stały pod moim pokojem i słuchały. Sadomasochizm ludzki nie zna granic. Za nic w świecie nie chciałabym tego słyszeć, gdybym czekała na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brombaomba
własnie rzuciłam okiem na naszą tabelkę i o zgrozo naliczyłam jeszcze 41 nierozpakowanych a tu połowa sierpnia w piątek. Jak ja bym chciała uwinąć się do piatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja-> gratuluje maluszka! No pieknie dziewczyny, coraz wiecej rozpakowanych. Wiecie co u Monis i Gimelki? Pewnie juz maja swoich synciow:) Oczko-> dzieki za odpowiedz. Karusia-> Ty chyba chcesz zebysmy zzielenialy z zazdrosci:D Szylusia, bromba, eudaiomonia, chimerka - zapomnialyscie o mnie? Ja dolaczam sie do klubu tych, u ktorych nic sie nie dzieje. CISZA, WIELKA CISZA. Zadnych boli, zadnych skurczow, jedynie bol w pachwinach. Tak wiec moj synus tez sie na ten swiat nie spieszy i trzeba bedzie czekac. A tymczasem moj lekarz upiera sie przy 20-tym jako dacie porodu. Ja nie wiem, jak on sobie to wyobraza. Jutro ide na KTG, ale pewnie nic nie wykaze, bo ja czuje sie dokladnie tak jak tydzien temu. No coz, sila wyzsza, trzeba cierpliwie czekac. Poza tym niewiele mam do pisania. Upal cholerny, ze nawet nie chce mi sie wychodzic z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnialysmy o Tobie ewitap swoją drogą to musz kuknąć w tabelę, ktora czego sie spodziewa u mnie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia-> nie rozumiem, dlaczego piszesz, ze twoje dziecko, ktore w 39 tc wazy 3400 gr, nie bedzie nalezalo do najwiekszych.... Przeciez masz jeszcze tydzien, przez ktory maly moze utyc dodatkowe 200gr. Bedzie wiec wazyl co najmniej 3600 gr.... Kobieto, to przeciez jest bardzo dobra waga! Wolalabys urodzic 5-kilowego kolosa? Po co, zeby Cie rozerwalo?Nie martw sie, bo waga Twojego dzidziusia jest jak najbardziej prawidlowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba-> ja znam tabelke prawie na pamiec:) Z wymienionych, oprocz Chimerki, wszystkie czekamy na chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec cos w tym jest,ze chlopakom sie nie spieszy i mecza nas do samego konca albo i dluzej:(:( A ja wlasnie sie niezle wkurwilam,powiedzialam mezowi,zeby rozlozyl wozek dla mlodego bo chce zobaczyc jak lezy w nim kolderka itp. No i rozlozylismy i dupa blada,nie mozemy zlozyc ani regulowac rączki,cos sie zblokowalo i dupa,jestem wscikla bo wszystko bylo sprawdzone przy zakupie i wszystko dzialalo i teraz nie.A to kurwa mac dosc istotna sprawa jest,bo jak wsadze wozek do samochodu jak sie nie bedzie skladal. Zadzwoniismy do hurtowni gdzie zakupilismy ten wozek i znowu zonk,pani mowi,ze wywialo te wozki,bo byly w atrakcyjnej cenie i dobrze zrobione i nawet nie ma ani jednego aby wymienic nam stelaz,a u producenta przestuj i nie wiadoo czy maja na tanie nowy stelaz aby nam przyslac czy oddadza kase za wozek😭😭 We czwartek ma jeszcze podjechac jakis facio z hurtowni,ktory u nich naprawia lekkie wady,no i ma zobaczyc,a jak nie da rady to wtedy ta kjak pisalam wczesniej odesla i trzeba czekac na nowy stelaz albo kase,a kurwa dziecko lada dzien,w czy bede wozila😭😭 Mam juz dzis dość..............ja nie urok to sraczka kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Szylusia, zlosliwosc rzeczy martwych! A moze to jakas drobna usterka i ten facet naprawi to w czwartek... Trzeba byc dobrej mysli, bo czasami same sobie nagrywamy film. A moze i dobrze, powkurzaj sie, to szybciej urodzisz:) /Nam to chyba juz nic nie pomoze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia-----> jakiej marki masz wózek/ Nasz pszyszedł dopiero dziasiaj - zamawialiśmy w necie Może powinniscie odczekać moment i ze spokojem podejść do sprawy powtornie. spokojnie obejzec wszystko.... może cos preoczyliście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba- nic nie robilam, bo juz w 32 tc zaczela mi sie skracac szyjka wiec sie oszczedzalam a na wizycie tydzien temu mialam juz rozwarcie na 2 palce i calkiem zgladzona szyjke. jak tylko maz przyjedzie z pracy to wybieramy sie na porodowke, zbada mnie znajomam mamy polozna, powie czy to juz czy jeszcze nie, lekarza wole omijac, bo oni lubia zostawiac na patologii a ani mi sie sni tam wegetowac. w kazdym badz razie krzyz boli mnie niesamowicie, brzuch twardy, ruchy sa czeste ale wolniejsze. gdyby to mialo byc dzis lub jutro to kurde nasza wyczekiwana data 14, pojdzie w las sie bujac a tak malo brakuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja troche nie na temat ale ktoras z was mieszka w HISZPANII tego co kojarze ?????? bo bylam dzis na zakupach i widzialam fajna torebke hiszp firmy LUPO- chcialam sie zapytac czy to znana firma w hiszp? torebka z lekka drogawa a na necie nie nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap------< quinny speedi zieloniutki flamasterka---> uszyska do góry kochana czasem tak bywa - ja marzyłam o 09.08.08 bo 9 lat temu od tej daty poznałam moje szczęście ale jak widac dalej jestem w dwupaku hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brombaboba🌼 Ja kupiłam wózek firmy naszej polskiej POLAK,jest to prawie identyczny wózek jak Mutsy,nazywa sie FX,jest naprawde super,ja lubie takie bez zbednych wygibasów ,w sensie prosty.....no i ten jest ok,ale cos sie spierd..........i jestem zła....... oto link do tego wózka,kolor ZIELONY:D:D:D:D http://www.allegro.pl/item417479206_fx_gondola_fotelik_torba_gratisy_okazja_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba-> te wozki Quinny sa super, sama nad nimi myslalam, a konkretnie o kolorze czerwonym lub wlasnie zielonym. Julka-> LUPO to znana i dobra marka. Jest wlasnie z Barcelony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap---> zdecydowałam się tylko dlatego, że udało mi się dostać go taniej prawie 500zł niz widziałam w sklepach. Zobaczymy jak sie sprawdzi. Fotelik niestety jeszcze nie dojechał a ja porodówke mam 60km od domu..... Właśnie co ile powinnam miec skurcze żeby spokojnie dojechać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie te wozki sa troche drogie, ale ty naprawde zlapalas okazje. Ja mam do szpitala 45 km i mam jechac jak bede miala skurcze co 5-7 min. A co, juz Cie biora bole? Widzialam na mailu zdjecia coreczki Mmalej - Zosi, Kurde no - Martynki, Anabanany- tez Martynki. Kurcze, one to maja fajnie, sa juz w domu ze swoimi Maluszkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap dzieki za odp. bo znalazlam dzis torebke z takiej miekkiej skory . bardzo mi sie podoba ale jest tez bardzo droga. wiesz mniej wiecej po ile one sa w hiszp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety,dziewczyny dopada mnie nawał mleka w cyckach,pomocy!!!! była dzis połozna,rety co za super babka nam sie trafiła.była chyba z 3 godziny.gadała i gadała,kazde pytanie ,watpliwosc dokaldnie omawiala.połozna jest od ponad 20 lat,a poglady super nowoczesne.regularnie uczeszcza na wszelkie kursy i czasem wie wiecej anizeli nie jeden pediatra. od dzis mała przed jedzeniem bedzie kładziona na brzuszku z goła pupa.bedzie nabierała siły i wietrzyc pupe przed odparzeniami. rezygnuje z husteczek nawilzajacych,pupe bede przemywała tak jak za czasów chłopaków,szmateczka czy tam pieluszka i zwykla woda. na cycki kapusta,krem jedynie do masazu,no i nie wyciskac pomiedzy karmieniami.po karmieniu przystawiac cos chłoodnego. samo karmienie-najpierw dzieco pije,wiec po jakim czasie do góry,do odbicia i znowu do tego samego cyca ,aby mogło sie w koncu najesc. nie przegrzewac,najlepiej body i gołe pytki,moga byc skarpetki/poki jest goroco na dworze i w mieszkaniach/. chyba przekonała mnie do szczepien.mojego D-na pewno. co do porodu,w osttanich minutach wskrzykneli mi cos tam dwa razy. to były takie dopalacze/momentalnie,od razu/,ze nie było mozliwosci nie przec.jak to sie mówi,rozrywało dupe.ups,przepraszam,ale dzieki temu zosia w koncu wyszla cała . acha,okazało sie,ze byla owinieta pempowina,ale to dopiero wyczytałam na wypisie.no i dobrze,jakbym wiedziała n apewno bym, zaczeła w tym szoku panikowac. dziewczyny,swiat przestawiony do góry nogami,ale jest BOSKO!!!! was tez to niedługo czeka,wiec nie denerwujcie sie i czekajcie na swoja kolejke:):) zmykam do obowiazków,pozdrawiam was serdecznie!! karusia,kochana,abys sobie nie narobiła jakis problemów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap---> wiesz co niestety nie biorą mnie bóle ale bardzo dziwnie się czuję............... Zaserwowałam sobie drugi dzis napar z tych liści malin i.... mam bombe jakbym jakigoś konkretnego drina strzeliła Świat mi sie lekko kolysze i tak mi błogo i jakiejs strasznej głupawki fostałam Moje kochanie patrzy na mnie jak na ufo i piska cobym uważała na to co pije a ja musze do kilbelka ale się boje że się ze schodów skaturlam.... ale by było A może głupawka tez jest jesdnym z objawów?????? Jakby było super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ja wiem tylko, ze to dobra i droga marka, ale o cenach nie mialam pojecia. Sprawdzilam na necie, ze nowe torebki LUPO oscyluja w granicach 180-200 euro. Juz obejrzalam nowe zdjecie Filipa - slodziutki!!! MMala- super, ze masz taka fajna polozna. Ja tez slyszlam, ze przemywanie pupy woda jest o wiele lepsze niz wszelkie chusteczki nawilzane balsamem. Oczywiscie wtedy, kiedy jest taka mozliwosc. W przeciwnym wypadku chusteczki sa jak najbardziej polecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba-> ale mnie rozbawilas tym textem:D Chyba tez poszukam tej herbatki jesli ona ma takie dzialanie uszczesliwiajace i halucynogenne:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap to u mnie sa po prawie 400 :o ale sa sprowadzane i pewnie dlatego. a podasz mi linka gdzie je znalazlas? bo ja szukam i nic nie widze...a moze taniej bedzie jak mi przysla z hiszp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata23
Hej dziewczyny mam takie male pytanko do tych ktore juz urodzily. Czy podczas ciazy lub po porodzie zrobily wam sie bardzo rozstepy? pytam z ciekawosci bo ja mam termin na 27 sierpina (juz niedlugo:) ) no i jak na razie nie zauwazylam ale ciekawa jestem czy po porodzie moga one sie pojawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki od 2 godz nie spie, obudził mnie tępy bol kregosłupa i ból podbrzusza.. co jakis czas czuje jakby mnie ktos obrecza sciskał ale nie jest to regularne, nie chce panikowac.. musze poczekac ale czytała ze niekiedy nie ma typowych skurczy tylko taki ból od kregosłupa... fakt boli ale jest do zniesiena, inaczej bym tu nie siedziała ale najgorsze ze nie przechodzi przy zmanie pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to esab masz zgwozdke ja miałam tak tydzien temu ale po kilku godzinach wszystkie objawy szlag trafił trzymam za Ciebie kciuki swoja drogą od wczoraj późnego wieczora mam skurcze nieregularne i bezbolesne i tylko co jakiś czas czuję jakbym zaraz miała dostac @ ciekawe - przejdzie????? a może sie rozkręcii????? Jak znam swoje szczescie to przejdzie No dobra to ide robic sobie paskudny napar z lisci malin a wiecie, że babka w zielarni powiedziała mi, że picie tego naparu powoduje, że poród jest łatwiejszy ja mam za soba dopiero 2 dni picia więc wątpię aby tak zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIS urodziła wczoraj ok. 14.30, poród przebiegł szybko.OBOJE czują się dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×