Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

eudoimonia🌼 No ale tak jest babo,ze jak jestes po terminie to klada cie na patologiii,bo przeciez nie na porodowce,bo niewiadomo kiedy sie zacznie!!! Kurwa ja chce urodzic do 22-ego a najlepiej w ten wekend ale hmnnnn nie widze jakos tego A mój kotek chyba cosik czuje,bo od wczoraj jakis taki przymulony,zawsze dzikuje,skacze szaleje,czasami spi,a od wczoraj caly czas poklada sie,chodzi za mna,przytula sie i si na naszym łóżku co robi tylko i wyłącznie nad ranem a teraz caly czas.....a i nie przychodzi ad ranem sie do mnie pomiziac i pomruczec:(:( A juz sobie wkrecam,ze moze on cos czuje:P:P:Pale ze mnie czub!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMAłA--->złego licho nie bierze---:-) oczko--->wszystkiego naj,naj,naj w dniu Twojego święta! kurde--->ale ci się trafiło.Biedactwo! ja byłam dzisiaj u pediatry z małą bo przy wypisie ze szpitala miała dużą liczbę leukocytów i kazali po 2 tygodniach zrobić morfologię.No to poszłyśmy wczoraj na pobranie krwi(nawet się nie obudziła) a dzisiaj p-o wynik.Wszystko jest ok.szczepienie jak będzie mieć 6 tygodni a jak skończy 4 tygodnie mam jej podawać witA+D3 2 krople.Mała uwielbia cyca,nawet za dużo bo nieraz wisi i wisi.Mąż myślał,że to dla tego,że niedojada a po zważeniu okazało się ,że przez 2 tygodnie przytyła kilogram.Waży teraz 4800.Mam jej nie dokarmiać pod żadnym pozorem bo mam bardzo dobry pokarm.Jak odmawia picia to mam jej nie poić-cyc wystarczy,chociaż dla mnie to dziwne bo poprzednie dzieci piły a ten pieron nie chce nic do buzi co jest z kauczuku lub silikonu.Tak więc butelki odpadają i smoczek też.Jak skończy 5 tygodni to mam ją zaszczepić na rotawirusy bo idzie do żłobka.To nie jest szczepienie obowiązkowe tylko zalecane.Kosztuje 300zł.Zaszczepię ją bo mój syn leżał na to paskudztwo odwodniony w szpitalu w wieku 10miesięcy. dziewczynki2 w 1 ---.nie stresować się.Mnie też nie pomogły żadne dopalacze przyspieszające poród.. Ja tylko żałuję,że już nigdy w ciąży nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Mam chwilke to napisze Wam co i jak. Pojechalam w poniedzialek do szpitala, jak mi moja gin kazala. Przypomne, ze mialam sie stawic i we wtorek miec kroplowke. I pojechalam. Wiadomo, przyjecie, KTG i badanie(przez moja gin). W zeszly czwartek mialam plyciutka szyjke, a w poniedzialek twarda. Nie wiem czy to mozliwe. i moja gin, do ktorej chodze cala ciaze, dopatrzyla sie w szpitalu ze mam ten drugi termin jeszcze i ze w sumie nie potrzebnie tu jestem. Wieczorem odszedl mi sluz podbarwiony krwia. Rano we wtorek jeszcze tez. Mowi o tym na obchodzie, wiec musze isc na badanie( do mojej gin). Czop sluzowy najprawdopodobniej. Szyjka twarda i krucha. Do tego nadrzerka. Skurczy zero, twardnienia brzucha tez, wiec mozna isc do domu i wrocic w poniedzialek. eudaiomonia-> i co do tej kroplowki na wywolanie. Mowila ze moga mi ja podlaczyc, ale nie daja gwarancji ze cos sie ruszy. I tak 3 serie, po ktorych nie beda mogli mnie wypuscic. I ze porod jest calkiem inny na kroplowce, inne bole, ze lepiej miec te swoje naturalne, wiec mnie wypuscili i kazali czekac w domu, bo lepiej tu niz w szpitalu. Ale jak do poniedzialku nic sie nie ruszy to nie bedzie innego wyjscia bo juz bedzie 2 tyg po tym pierwszym terminie i tydz po tym drugim. Nagadala mi pelna czapke i wypisala do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie po seksiku przedwczorajszym, wczoraj i dziś rano było tak dużo gęstego śluzu, takiego hmm. jak zatykający katar:) i nie wiem co to... czy to po prostu śluz czy ten czop... no ale poza tym nic. A wogóle to tak bym pojechała gdzieś na wakacje, najlepiej nad morze. Wszyscy gdzieś są, znajomi na Chorwacji, kolega w Turcji, brat nad Balatonem a siostra we Władysławowie... A ja tu muszę gnić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Dziewczyny, ja sie piszę do Klubu, tych u których się nic nie dzieje! Bo nie dzieje się kompletnie nic! Na jakiej podstawie macie dwa terminy? Jeden z usg, a jeden z ostatniego okresu? Czy jakos inaczej to sie oblicza? Lady Mia - w ósmym miesiacu ciąży bylam w Chorwacji, mialam oczywiscie obawy, itd, ale mąż mnie przekonal i powiem szczerze to była rewelacyjna decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
ja mysle zebysmy wszystkie spakowane gdzies razem skoczyly na pare dni... moze nad morze ( porod w Baltyku- co wy na to?), zabraly ze soba kilku przystojnych lekarzy, spakowaly oksytocyne, maliny, ananasy, masazystow do brodawek i prywatnych trenerow od mycia okien... jak sobie to wyobraze- nas wszystkie w jednym hotelu, gdzie room service sie rozumie jako nadjezdzajaca kroplowe, a kelenra- lekarza- to sadze ze udaloby sie nam wszystkim troche wyluzowac na naszej niekonczacej sie 'ostatniej prostej'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Jestem jak najbardziej za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia🌼 Ja tez tak mialam po seksiku,wiec nie sadze aby byl to czop,niestety.To pewnie poprostu zbiór śluzu,spermy i wszystkiego innego,nawet tkanki wrazliwej macicy:( Tez mialam takowa nadzieje,bo nawet mi kilka razy na majtkach wyladowalo po jednym kawaleczku malusienkim czegos co przypominalo hmnnn kuleczke serka wiejskiego:P:Pale ciensza i podluzna,ale biala wiec to z pewnoscia nie czop bo malusienkie to bylo :( No ale to nie znaczy,ze nie mamy dalej sie seksic moze w koncu czlonki naszych mężów przepchna i wypchna te czopy i tym samym cos sie ruszy:P:P A mnie dzis cos pedzi do wc,nie mam jako tako rozwolnienia,ale zaraz smigne 5 raz,no i dół brzucha jakby bardziej boli okresowo,ale nie robie sobie nadziei;) A co do Bałtyku:D:D to nie chcialybyscie w nim rodzic,syff jak ta lala,pelno zielska i glonow oraz siennice wiec nie nadaje sie to kapieli dla kobiet w ciazy. Wiem bo w końcu mieszkam w Gdańsku i bylam nad morzem w niedziele,masakra Ale zapraszam do siebie bedziemy rodzily razem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
no to chimerka pakuj sie jedziemy do szylusi ha ha, ale mi cos odbija juz dzisiaj moze nie powinnam nic pisac.pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze ze sama nie jestem bez zadnych objawów,mam juz dosc tego czekania ale w koncu mi zostało jeszcze 2 tygodnie.Jutro jade na zakupy bo mojej córci sie zapasy pokonczyły a propo fajne promocje są w rossmanie od jutra: pieluszki babydream po 19.99,płyn lawendowy J&J * 8.99 3 paki chusteczek \"dzidzus\" po 10.99 4 paki chusteczek pampersa chyba 23 zł wkładki laktacyjne 3.99 butelka canpol 250 ml plus 120 ml gratis po 6.99 poza tym jakies kaszki soczki i herbatki ale to dla starszych dzieci.Moze wam sie to przyda-ja ide zapasy porobic co by moja córcia miała wszystko jak wyjade na wczasy na porodówkę.choc jak znam zycie to wszystko to sie skonczy a ja i tak z brzuchem zostane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Gonia 80 - melduję się spakowana i gotowa na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe No to ok,rodzimy w śmierdzacym Bałtyku:D:D:D A ja idu sie połozyć,bo już sił mi brak,dupko boli,bo już chyba z 7 raz byłam na kibelku,podbrzusze boli i lekko zaczynaja plecy,typowe objawy pierwszego dnia okresu......bleeeeeeeeeeee a przeciez nic takiego nie jadlam co by mnie tak czyściło?????? hmnnnnnnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GONIA, CHIMERKA właśnie skończyłam pakować torbę - jak mnie weźmiecie to jade z Wami!!!!!!!!!! Byłam dzisiaj na spacerze - długim - i na tymże miałam cały czas twardziutki brzuszek i nawet odrobune pobolewał co czas jakiś....... ale rwa mać jak tylko w domu dupsko posadziłam ----CISZA. no to wyszłam do ogródka i sapiąc zaczełam grządki pielić i huraaaa znów coś sie zaczęło kurczyć ......... wlazłam do domu, posadziałam dupsko przy kompie i zgadnijcie co się stało??????????? wszystko ucichło niech to szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ale jak Ty masz takie objawy to my nijak nie zdażymy do ciebie dojechać coby razem w tym brudnym Bałtyku rodzić....... Ale z całego serducha życzę Ci żeby to było tooooooooo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba🌼 hahhaa nawet i na mysl nie przyszło,ze to może być to:D:D:D:D Kurde chyba mi sie cos przestawiło,bo jak o tym nie pomyślałam to już niewiem co sie ze mna dzieje:P:P:P Hmnnn ale jak sie zastanowie to hmnnnn cholipa niewiem....czuje sie średnio,no ale zobaczymy pewnie przejdzie:D:D:D upsssssss lece do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wolę sie nie nastawiac,bo nie czuje,ze to jest to. Ale plus tego taki,ze mnie przeczyści i bedzie mi lżej:D:D Brzusio twardnieje ale nie czesto i nie regularnie........ Pewnie zjadlam cos nie tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu to co dzieje się w mojej głowie to jaki istny obłęd .... Wciąż o jednym i prawie bez przerwy..... chyba dla zmiany toru mysli poczytam sobie pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmnnnn Dziewczyny chyba sie rozpakowują,bo cichutko jakoś tak ja tylko sie udzielam z Bromba...:( Halo kobitki odzywac sie:P A ja mam juz dość dupsko boliiiiiiiii,mam nadzieje,ze 8-my raz byl ostatnim razem:D:D Skurcze sa ale w ciagu godziny co 9,8,6,5,8 minut czyli niezbyt regularne....hehe ale moze ta sraczka cosik zmieni:P:P:P Choc wątpię,młody nadal sie rusza sporo więc to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytalam i ryczalam
No ja przy pierwszym porodzie dostalam rozwolnienia o 24 a o 7.30 corka juz byla ze mna;)Skorczy tez nie mialam wcale mocnych i regularnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rozpakowują ale chyba zakupy :p właśnie wróciłam z rewmontu i byłam na zakupach ... moge rozpakować świeżego arbuzika i serki danio no i moje ukochane skickersy od których całą ciąże pewnie najbardziej utyłam :p No ale sie pochwale że u mnie jakieś skurcze dziś były po pare na godzine ale wszystko ucichło :( Szylusia ja tak kocham morze a ty mi mówisz że śmierdzące jest - w przyszłym roku odwiedze Cie jak sie zgodzisz z moim mężem i naszym Mikołajem bo już planujemy wypoczynek w przyszłym roku nad naszym polskim morzem - boje sie z małym rocznym dzieckiem do Turcji czy Grecjii jechać :( ... no więc zostaje nam PM - Polskie Morze :) Hihi chyba nie odmówiesz ciężarnej kobiecie :p hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam i ryczalam a jak nie miałaś skurczy regularnych i mocnych to skad do jasnej anielki wiedzialaś że to już ja oszaleje ja już nic nie wiem no chyba, że Ci wody odeszły powiedz powiedz bo umrę z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudoimonia🌼 No co pisze prawdę,tak jest ,ze nasze polskie morze jest syfiące,dlatego sie nie kąpię w nim od 3 lat,raz,ze zimne,dwa zawsze nałykam sie tej syfiącej osolonej wody,trzy namęcze sie nieziemsko pływając:D:D Wolę skoczyć nad jeziorko ,których w poblizu w pip,czysciej,fajniej i mozna poplywac,mój mąz tez nie preferuje morza:D:D Ale spokojnie jak bardzo chcecie zapraszam:D:D Brombabomba 🌼 No właśnie mialam sie pytac czytalam i płakałam o to samo:D:D,bo cholera jak bede miala tylko sraczke to kutwa jeszcze urodze w domu,no bo jak ze sraczka do szpitala mam jechac:P:P:P A co do skurczy to hmnnn kurde wiesz co ja przez wiekszosc ciązy je mam i czasami dawały w kośc tak,ze iśc nie mogłam,a teraz hmnn lezę sobie i je czuje,tzn,staje i twardnieje mi brzucho i czuje ucisk i ciezko sie oddycha i musze wtedy zmienic pozycje,ktora daje troche ulgi,do tego te bole podbrzusza,plecy delikatnie i sraczka:D:D,no ale to raczej nie to,bo nic sie nie pogarsza a tak niby powinno byc,aaa i skurcze sa nieregularne nadal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia 🌼 ja sie tak dopytuje bo mam dzisiaj cały dzień jakieś skurcze ale one mnie nie bola tak mocno tylko czasami odrobinke :) godzine temu młody sie zaczął rzucać jakoś mocniej i jak mnie chwilami zakluje tam w dole ale tak przez pare sekund to mam wrazenie, że młody mi zaraz wypadnie i skąd ja mam wiedzieć czy ja mam jakies rozwarcie czy nie... a po wczorajszym seksiku kochana to ani grama śluzu w gatkach nie mam Sahara normalnie a wszędzie piszą, że tuz przed to jakies hektolitry mogą wręcz wypływać..... Jak tak dalej pójdzie to ja zaczne podejzewać, że ja w ciaży nie jestem tylko takie wzdęcie mam ........... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt się nie odzywa to ide rozmyślać o moich egzystencjalnych problrmach do wyrka... golne sobie jeszcze wywaru z liści malin i niech sie dzieje co chce.... śpijcie dobrze kobitki:0 a co ja chrzanie NIE SPAĆ ROZPAKOWYWAĆ SIĘ!!!!!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez mykam do wyrka,poudawac ,ze spie a moze uda mi sie,choc jak tam dalej pojdzie to dupa blada........juz nie mam czym robic,brzuchol sie stawia,no ale poczekamy,pewnie po nocy przejdzie..a jak nie to smigniemy do szpitala,mam nadzieje,ze nie w nocy,bo bede zmeczona:P:P:P No to pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytalam i ryczalam
Ja lezalam juz w szpitalu bo bylam po terminie.Na nastepny dzien mialam zapisane wywolywanie porodu.A w ten dzien poprzedzajacy zaczelo mnie bolec podbrzusze ale slabo i nieregularnie.Poszlam do lekarza a on na to ze to skurcze(w zyciu bym nie zgadla bo takie slabe) ale ze do rana to sie raczej nic nie wydarzy.To byla godzina 20.Polozylam sie ale nie zasnelam a o 24 zaczelam latac z rozwolnieniem i pielegniarka mnie zaczepila za czym tak ganiam po korytarzu to jej powiedzialam a ona na to ze zaczela sie juz akcja.No i lewatywa,golenie itd.Na porodowce bylam o 1 w nocy a o 7.30 byla juz mala.Dodam tylko ze prawie cala noc przelezalam jak na plazy takie slabe mialam skurcze.Dopiero nad ranem zrobilo sie ostrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam i ryczalam jak czytam co piszes to mam podobnie, moze powinam pojechac do szpitala?? kurde sama juz nie wiem a na dodatek mam tępy ból krzyża i podbrzusza, ktory promieniuje na biodra i nogi.. rozwolnienie tez jest dzis 4 razy... i wrazenie ze mnie tam w srodku boli... jakby sie cos rozwierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×