Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
Zdjecia z reki na n-k mnie rozbrajaja:) To ja mam szwagierkę klasa, kobitka (dwa lata mlodsza ode mnie) z klasą i kasą wiec nie ma byc o co zazdrosna, do tego ciepla, fajna i tak niesamowice bardzo zakochana w bracie męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my po obiedze turlamy sie po lozku :-) mala wlaczy z butelka z raczkami :-) a codo cienie pod oczami to ja mam od kiedy pamietam, nigdy nie mialam anemii ani chora nie bylam poprosty taka moja uroda dlatego niezbednikiem w kosmetyczce jest korektor pod oczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka super Ci sie trafilo z praca, fakt dzieci w gimnazjum sa teraz dziwne lekko :) ehh a moj dziec najadl sie zupy z buraka, zostawilam go na macie i poszlam na kibelek, wracam po minucie patrze ze on juz sie zdarzyl przeturlac na drugi koniec pokoju :D Wzielam go na rece i wyrzygal cala zupe na mnie. Ale sie wkurzylam, moja wina, glupia baba ze mnie ze go w lezak nie wsadzilam. Ale tak mi sie siku chcialo :( Za pol godziny zrobil sie glodny i wydoil cala butle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jula - niech moc bedzie z Malym:) Moja ulewa mi caly czas, ale tylko po mleku, zupą sie jeszcze nie zdarzylo. Na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka on od tego turlania raczej, tak to nigdy nie ulewal. Dzis zwymiotowal. A mam pytanie do Ciebie, czy jak mam licencjat ale z innej dziedziny i mam zdany ielts na 6pkt to moge uczyc ang? Zdawalam 5 lat temu jak trzeba inny certyfikat to chetnie pojde i zdam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Mysle, ze w panstwowej szkole nie, ale kazda jezykowa Cie zatrudni. W panstwowej trza miec przynajmniej lica i przygotowanie pedagogiczne. Raczej na pewno. Popoludniami jak zlapiesz dobry kurs to zestrzelisz 3 tauzeny za same popoludniowki, za parę godzin popoludniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bo generalnie uczyc angola bym mogla, jak bywalam w Polsce wszystkie dzieci z rodziny do mnie przyjezdzaly :D Przejrzalam ogloszenia o prace i oni chca licencat z filologii lub CAE. skoro placa lepiej na kursach to czemu wybralas szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula do szkolu musisz miec przygotowanie pedagogoczne albo syudia albo kurs choc noe wiem czytak owy jeszcze istnieje:-) ale tak jak pisze chimerka na popoludniowkach maszszanase dobrze zarobic bo w szkole niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Zawsze pracowalam rownolegle, szkola bo umowa o pracę i praca rano kiedy wolę, a kursy dla kasy i praca do wieczora czego nienawidzę. Poza tym mam dzialanosc gospodarcza wiec potrzebuje zeby mi zaklad ZUS placil, bo samej mi sie nie oplaca, a kursy to w 99,9% przypadkow umowa o dzielo lub zlecenie, wiec odprowadzaja tylko dochodowy. Zawsze poswiecalam sie pracy, bo mialam etat lub ponad w szkole, korki, kursy i tlumaczenia i calkiem niezlą kapustę, a teraz z 5,5 miesiecznym dzieckiem pierdziele to i wybralam najlepsze dla siebie wyjscie, nie od strony finansowej, bo przelew co miesiac marny bedzie, ale nie o kase tu chodzi. Popoludnia i wieczory chce miec dla Lejdi, meza i siebie:) Poza tym od strony przygotowania do zajec w szkolach panstwowych czesto masz klasy rownolegle czyli przygotowujesz jedne zajecia, a wykorzystujesz je w 3 klasach, a w szkolach prywatnych grupy rzadko sie dubluja wiec kazde zajecia przygotowujesz z osobna. Warunki pracy podobne, bo na jezykach jest podzial na grupy wiec pracujesz z 12 osobami. No i co rowniez wazne masz placone L4, skladki emerytalne, macierzynski, wakacje, grusze i trzynastke a kursy tylko na przepracowane godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Julka a ty nie chciałaś robić magistra? przecierz uj to tez niezła uczelnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Plisza - delikatnie powiedziane, UJ to zajebista uczelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
hahh ja wiem tylko badam Julke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
no a swoją droga to masz jusz ten samochód???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
anabnaaa , serducho mi pęka z tęsknoty, bo rudzielec siedzi u sąsiadów. a wczoraj mi pisali , , że zjadła listonosza :P prawie psisko moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
a Tyle razy mu mówiłam , żeby uważał na psa, ahhahah doigra się w końcu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak myslalam bo sama mam ruda i jest dla mnie jak i dla mojego K. jak dziecko.. :-) jesssu moje dziecko meczy garnuszek na klocuszek wlasnie sie pierdyknela dziaslami bo chiala go pozrec :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym wlasnie leci na polsacie chyba najgorszy odcinek chirurgow...masakra przelaczam bo juz zaczynam wyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
aha no i byłam u doktorki dzisiajw związku z waga małej i tym jej kaszlem niewiadomoz kąd. ma tylko zaczerwienione lekko gardło ale nie ma temp i nic więc pani doktor kazała odciągać wydzieliny z nosa. a co do jedzenia to mam jej dawać jeść częściej i mniej. no i mam taki plan dnia : 7.00--180 mleczka 10.00--180 mleczka 13.00 180 zupki 16.00--mleczko 20.00 --mleczko z kaszką . i zupka ma byc posna , raz w tygodniu dać poł żółtka, w , miedzy czasie owocej , albo słoiczek owocowy max 150 ml zeby niewpychac w nią niskokalorycznie . a Wy jak macie>???? podobnie??? nie mam nawet możliwości modyfikacji kaszek bo moja ryzowych do ust nei weźmie, kupiłam jeszcz dzisiaj na spróbowanie bananowa i malinowa może się skusi , to jak zmodyfikujemy plan dnia to jeszcze jedno mleczko zamienimy na kszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
o Jesssuu rzeczywiście... to ten najgorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy szczeniaczka uczeniaczka z fisher sie pierze czy ten mechanizm ze srodka sie wyjmuje?zdaje mi sie ze na metce jest znaczek ze sie nie pierze ale to byloby bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az z ciekawosci wlaczylam tych Chirurgow..ale sie skonczyli ;( o czym to w koncu bylo? dla mnie jedyne okropenstwa ktorych nie ogladam to meczenie zwierzat, bo rycze jak bobr, inne rzeczy, operacje, mogle ogladac bez zmruzenia oka. taki dziwak ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Zrobłam Mikiemu morfologię, widzę że wyniki w normie, płytki ma tylko wysokie, ale tak jest ok. To jednak chyba taka jego uroda. Kupiłam sobie sexy gorset i pończochy :D. Ale będe sexy mamma :D. A ja wam powiem, że jeśli chodzi o anglistów, to strasznie źle trafiałam na tych po UJ. Fatalni, jeszcze raz fatalni. Ale to ja miałam akurat takiego pecha :D. Julka na naszej klasie tak to jest. Tam gdzie młodzież wkleja swoje fotki, wkleja właśnie takie. To samo jest na stronie fotka.pl to taki hmmm. Nawet nie wiem jak to nazwać. Lolitki. Co do wychowania wnuków jest podobnie. Anabanana, jak smakował burak. Aha, już doczytalam :D Ja garnuszkiem już zwracam. Mały wsadza i wyciąga ręke a on wyje. Mama_dzidka. Ja kupowałam m jak mama, teraz nie kupuję nic, od czasu do czasu tylko. W każdej gazecie jest to samo. W danym miesiącu wszystkie piszą o podbnych rzeczach. Ale mamo to ja, jest chyba najlepsze. _Chimerka_ bo oni naprawdę nie są źli Plisza ja jeszcze raz napiszę :D. Heheh bo ostatnio lasencje podawały :D. 8:00 Śniadanie 180 ml mleka 11:00 II śniadanie kaszka ryżowa (około 3 łyżek) zrobiona na 150 ml mleka 14:00 I obiad 150 ml mleka 17:00 II obiad zupa ile zje -- --tutaj podaję owoce lub inny deser -- 21:00 kolacja 180 ml mleka A jakie kaszki próbowałaś? A co w tych chirurgach takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
kaszki mam bobovity i nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
buhahahaha ja jestem rasowa blond bez kitu :p bananowa i malinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
boszeee tzn próbowałam jabłuszko i kleik kleikowy a jutro ta malinke albo bananka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×