Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość pliszaa
nie moge bo nie mam swojego laptopa. i nie pamietam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka i jabłkowa jej nie smakuje? A malinowa myślę, że nie podejdzie, bo ona w ogóle nie jest malinowa. Spróbuj może takiego sposobu jaki ja stosowałam na początku. Do kaszek dodawałam owoców i szło. A teraz kaszki je bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
oczko ja to musze sie nałamać , żeby mi owoce wsuneła. straszna jest pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Wasze dzieci juz tyle różnych rzeczy jedzą a moja dalej tylko na cycu. Mam mini dylemat czy juz jej cos wprowadzać. Sa trzy opcje: 1. już bo bardzo interesuje sie tym co my jemy więc to najlepszy moment. 2. po skończeniu 6 miesiąca, jak literatura karze. 3. jeszcze później bo dziecko ze skazą biuałkową i czytałam że w takim przypadku nowe nowe pokarmy maja poczekac. :O ??? Ma któraś dziecko z alergią? Coś mi sie obiło, że dwie kreseczki i mama dzidka, tak? Jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi-mami moja jest na cycu le nie ma skazy ani alergii,zupki moje jak i sloiczkowe, deserki ze sloiczkow i zeswiezych owocow a i czasami kaszke mleczno-ryzowa wcina od bodajze 4mca w grudniu miala tylko przerwe bo plula a terazznow zajada nawet miecho jej smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi-mami książki co chwilę mówią co innego, dlatego nie trzymalabym się tego tak rygorystycznie. Szczególnie jeśli widzisz, że chce próbować nowych rzeczy. Wg. mnie punkt pierwszy na pewno odpada i nie jest żadnym wyznacznikiem, jeśli chodzi o takie sprawy. Wg książek, miesiąc temu powinnam siedzieć i płakac bo moje dziecko się nie turlało, teraz powinnam płakać bo nie sylabizuje i nie robi wielu innych rzeczy. Nie wiem natomiast jak jest w kwestii skazy. To musisz skonsultować z lekarzem. Pliszka a może spróbuj jej dawać kaszkę warzywną. Jest Misiowy ogródek, marchewka z groszkiem, ziemniak z dynią i brokułowa z czymśtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Ej normalnie wpadł mi pod reke temat na kafteri o kolesiach co wrzucają zdjęcia swoich fiutków i każą je oceniać. ejj no nei wiem czy smiać się czy płakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj jest coś takiego jak sexy fotka to jest śmiech na sali dopiero :D. Ja się udzielam teraz o tym ślubie i o ciotce co chciała ochrzcić dziecko :D. Ja pitole dobra baba, rozdarłabym na drobne kawałki, a potem jeszcze poprawił by mój mąż :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej w internecie niż w krzakach przy szkole jakto kiedyś bywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir, proszę cię :D Ja to zawsze spotkam jakieś z sisiorem na wierzchu jak spaceruje :D. Jak któraś ma ochote popatrzeć na siusiaki w całej okazałości to zapraszam ze mną na spacer :D. Jakiś chyba magnetyzm :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki maz mnie wkurzyl i wygonilam do drugiego pokoju :D Zaraz pewnie przyjdzie pogadac ehhh pliszka bo ja chcialam robic mgr ale w holandii jak wrocimy do krakowa to moze byc uj moze byc cos innego. co do kaszek to zgadzam sie z okoko malinowa jest do bani, nie chce mi jej dziecko jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
fakt malir tu ci przyznam rację .Ale i tak każdy kto ma ochote i może przeglądnąć forum z fiutkami. że administratorzy zezwalaja na takie treści.przecierz musza być jakieś uregulowania prawne , granice wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Z Twoimi papierami Jula to tylko UJ. oczko no niech mnie ide z Tobą na spcer , bez kitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
)Plisza zapraszam :D. Hehehe ja nie wiem o co chodzi. Od LO tak mam :D. Julka a jakie ty masz wykształcenie, w jakim kierunku się kształciłaś? Ja wam powiem, że przeraża mnie to że sex jest tak ogólnie dostępny. Co z tego, że administrator to skasuje skoro jest tyle portali na których bez najmniejszych problemów dziecko może objeżeć co chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licencjat human resources na ucl chcialam teraz magstra z psychologi pracy robic bo to podobne i by mnie przyjeli tutaj bo juz skladalam wniosek. seks jest ogolnie dostepny i moj kuzyn w internecie w googlach szukal golych babek i nasciagal wirusow, moj maz mu naprawil kompa i powiedzial ze jeszcze raz to naskarzy rodzicom :D Poki co nie dzwoni ze mu komp pada. Ma 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko widze Cie na innych topikach :D moj kuzyn nie mogl byc chrzestnym dziecka swojej siostry BOOO ma tylko slub cywilny i zyje w grzechu i najpierw wezmie slub koscielny a potem ksiadz go dopusci do bycia ojcem chrzestnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Dlatego ja chrzciłam w uk. nikt sie nic nie pytał , za nic nei musiałam płacić, i generalnei rewelka. a tu panowie w kieckach górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Mój tato mi opowiadał, że nie chcieli mu syna ochrzcić, który ma zespół downa dlatego , że nie miał ślubu kościelnego ze swoją żoną i czarny stwierdził, że to kara za grzech i nie ochrzci.poszli potem do innego kościoła i jakiś młody ksiądz im już nei robił problemu ale powiedział, że takie jest zalecenie watykanu , żey nei chrzcić."takich" dzieci z "takich" związków a było to jakies 20 lat temu. paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - ja mialam dokladnie to samo, bo do LO chodzilam przez park i przez 4 lata tej drogi widzialam z 10 razy wiecej fiutow niz przecietna Polka przez cale zycie:) A jeden kolo to nas blagal zebysmy popatrzyly az mi sie go zal zrobilo:) Jula - zgadzam sie z Pliszka, co UJ to UJ a nie jakas Akademia Pana Kleksa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
A co do kaszek to u mnie malinowa nawet przeszla za to po jablkowej jest odruch wymiotny, ale rzadzi bananowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odzew! :) Nasza pediatra, dodam ze wychwalana i oblegana, to jest fiś jakiś! I na dodatek chyba walcem rozjechany... Na podstawowe pytania owszem odpowie ale tak że człowiek od razu ma ochotę zaaplikować jej potrójne espresso! ;) Ale np na moje pytanie czy śluz w kupie oznacza że jelita są uszkadzane uzyskałam jakże wiele wyjaśniająca i jednoznaczną odp - chyba jej ten śluz nie przeszkadza bo przybiera na wadze. :O Ehh... Idę na jakieś prywatne konsultacje. A co jeszcze dobre - jestem podejrzewana o podtuczanie dziecka jakimiś megakalorycznymi rzeczami bo "jak to się dzieję, że ona tak przybiera na wadze, hmmm?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
możesz zawsze powidziec , że masz śmietane kremówke w cycach:)jak kolezanki Karusia i Magdulka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie wiem czy taki kierunek nie lepiej robić na Uniwersytecie Ekonomicznym, czyli dawnej Akademii Ekonomicznej. _Chimerka_ ehhhh szczerze, to mi się głupio zrobiło, bo ja własnie studiuję na nazwanej przez ciebie Akademii Pana Kleksa. A siusaków to ja się właśnie w KRK najwięcej naoglądałam :D. Pliszka bo to kara za grzechy i jeszcze do niedawna, w kościele nazwynao takie dzieci potworkami, jak to usłyszała moja znajoma. Ja nie mam problemu z księżmi. Ostatni mój kontakt z nimi był w szpitalu i szkoda że byłam słaba bo bym go normalnie zjadła tak idiotę skończonego. Chciałam skargę pisać, ale stwiedziłam, że to i tak nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi-mami ja to jak mi tak ktoś mówi to się śmieje, Karusia już mnie pocieszała, że popatrz karmię piersią i jakie mam dzieciątko duże. Olewaj sprawę, a skoro tak mówi lekarz, to nie warto do niego chodzić. A śluz w kupie nie zasze musi oznacząć, że jelita są niszczone :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko, chimerka witajcie w klubie "ekshibicjonista nasz przyjaciel"! Przy mnie też czają się za każdym winklem! Z tym że ja pierwszego spotkałam w podstawówce jeszcze. Stary pryk siedział na przystanku i sie branzlował a ja miałam zagwoztke co zrobić bo do następnego przystanku było baaardzo daleko a do domu jakoś wrócić musiałam. ;) Zaglądałam na pocztę. Śliczne dzieciaczki! anabanana świetna fota!!! To w ramach wieczornej kąpieli czy takie pluskanki? Emilke też w umywalce kąpałam , szybko przestała sie mieścić ale to dlatego że na takie złożenie w pół nie wpadłam. :P Ścięłam włosy, mam takie do ramion. Dziwnie mi bo od studiów miałam długie. Hmmm. no nie wiem dlaczego ale nie powalił mnie mój nowy wygląd, he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - sorry! Wyslalabym Ci kwiatka, ale nie wiem jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jak mialam 15 lat stalam na przystanku, bylo ok poludnia. Podszedl do mnie kolo i pyta na glos wprost: czy jest Pani zainteresowana seksem? Bylam tak zaskoczona, ze totalnie mnie zamurowalo zamiast zbesztac fagasa odsunelam sie zazenowana. A jeszcze kiedys jak jechalam tramwajem, myslalam ze kolo za mna probuje mnie okrasc wiec tak posprawdzalam kurtke czy wszystko ok. Nagle patrze w szybe a tam odbija sie wielka, sterczaca pala! Myslalam, ze sie zerzygam i szybko, mimo tloku poprzepychalam sie, a na moje miejsce ochoczo ruszyla starsza babeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiecie jaką najgorszą opcję ze wszystkich gołych siuraków widziałam. Koleś przyszedł do kawiarni, z pączusiem :D, zjadł pączusia i siedzi przy stoliku, czuję nagle dziwny zapach (od zawsze mam bardzo wyczulony węch), koleś coś tam szeleści pod stolikiem, myślałam, że grzebie w torbie. A on się kurcze w te serwetki spuszczał :D. Masakra. Bawił się pod stolikiem :D Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
o kuźwa ale się usmiałam z pana pączusia:))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×