Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gunia dokładnie jak u Twojej czyli kupka już od 2 miesięcy za każdym razem w nocniku ląduje a z siusiami różnie bywa. Generalnie jeszcze zakładam pieluchę bo mimo wysadzania co godzinkę to są wpadki. No i bez pieluchy nie wyjdziemy na zakupy, spacer. Myślę ze latem to juz na 100 % się odzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go nie zmuszam na siłę do siusiania na nocnik bo jeszczę się zrazi chłopina ;) Czasem zawoła mama siuisiu i zrobi, czasem zawoła siusiu juz po tym jak zrobi w gatki w zazwyczaj jest że wcale nie woła więc musze go regularnie wysadzać. Każde dziecko ma swój czas wię napewno na nasze dizeciaki tez przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Julka on to dopiero tak od 4 miesięcy zaczął mówić. Teraz ma 2 lata i 3 miesiące. Wcześniej mówił po swojemu, po chińsku ;) Teraz mówi juz zdaniami złożonymi z kilku słów ale nadal niektóre słowa po swojemu np. klocki - cium cium, Maja - Mija, keczup- ajij he he.My go doskonale rozumiemy ale często ktoś prosi nas o przetłumaczenie niektórych słów :D Ponoć faktycznie chłopcy zaczynają mówić później od dzieczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Julka on to dopiero tak od 4 miesięcy zaczął mówić. Teraz ma 2 lata i 3 miesiące. Wcześniej mówił po swojemu, po chińsku ;) Teraz mówi juz zdaniami złożonymi z kilku słów ale nadal niektóre słowa po swojemu np. klocki - cium cium, Maja - Mija, keczup- ajij he he.My go doskonale rozumiemy ale często ktoś prosi nas o przetłumaczenie niektórych słów :D Ponoć faktycznie chłopcy zaczynają mówić później od dzieczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula pytam na zasbo wczoraj go sciszalam i zaczelam siezastanawiac czy ta biala puszke sie wyjmuje,na pranoe przyjdzie czas bo mala rzuca wszystkim co popadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magulka- pewnie masz ubaw po pachy z Czarkiem. ja akurat uwielbiam jak dzieci w jego wieku gadaja, a jak ich o cos zapytasz to czasami taka mina na twarzy sie pojawia, maly mysliciel hehe anabanana ja sprawdzilam i puszki nie wyciagniesz bo ona jest wszyta do brzuszka w ten bialy material.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Heloł :D. Nie wytrzymam nerwowo z tą uczelnią :D. Miki przespał się trochę, ja ogarnęłam dom, a teraz piszę na szybko bo zaraz zacznie domagać się mojej uwagi. Garnuszek rządzi :). W Krakowie pogda paskudna, więc siedzimy w domu. Dobrze, że mąż wraca wcześnie z pracy. Polećcie jakiś dobry film, bo byśmy coś oglądnęli wieczorem. Ostatnio oglądaliśmy Kochanice Króla, super bardzo mi się podobał. I do tego Kinsey, stary film ale dobry. Podyplomówka oczywiście juz na państwowej uczelni. Ale tak wam powiem, że zawsze marzył mi się doktorat, ale nie mam zielonego pojęcia i raczej wątpie by ktoś otworzył mi przewód jako dla studenta uczelni prywatnej. Kupiłam Mikemu Wańkę wstańkę ze Smoby seria Cotoons. Ale biedny się jej boi, a ona tak fajnie brzeczy jak kule chińskie te uspokajające, takie metalowe. Kurde no, ja się musze wprowadzić i jakiś czas w tym syfie, ale nie poradzę. Aż ci zazdroszczę, tego że nie musisz w tym uczestniczyć :). Mały tak nie robi. On w ogóle dziwnie robi, ale nie tak :D. Yennyfer, wiadomo czasem takie erotyczne wieczory są potrzebne :D. LolaMalutka mamisynkom mówimy zdecodwane NIE, ja jeszcze raz polecam książkę Trudne życie synowej i chyba jest taka ksiażka o obsłudze faceta :). No i oczywiście gratuluję podwójnego magistra :) Twoję dziecię powinno z marszu dostać indeks :D. Julka mam nadzieję, że rozmowa twoja z mężem owocna :D. Widzę, ze was kusza tą pracą. Kurcze, fajne takie dodatkowe profity. Cielęcina jest boska. Droższa jest polędwica wołowa. A cielęcina w każdym wydaniu, nawet żeberka są super, zdecydowanie lepsze niż z świnki. Ja czasami kupuję jak kupię, ale o cielęcine niestety trudno tak jak o wspomnianą poledwicę wołową, bo po prostu ludzie nie kupują. Psychologia pracy fajna rzecz, kiedyś też myślałam o tym. To jest bardzo dobrze rokująca na przyszłość specjalizacja. Coraz więcej firm poszukuje psychologów. Jeśli chodzi o prezent laptop, to powiedzcie mi na jakiego grzyba 8 latkowi laptop, komórka, kład, suter. Te dwa ostatnie by stwarzał zagrożenie dla siebie i innych. Anabananan też tego nie mogę znieśc. Dlaczego ludzie nie mówią jest fajnie, dobrze wszystko. Jak słyszę stara bida to odechciewa mi się rozmawiać i najchętniej bym się odwróciła i poszła w swoją stronę. U nas tak jak pisałam w dobrym tonie jest narzekać. Zabawki w większości są twarde. Coś miałam jeszcze napisac i zapomniałam, bo Miki się domagał uwagi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi-mami: u nas to jest tak. mała dostaje mleczko pepti 1. wieczorem robie jej kaszke ryzowa na tym mleku, taką na gęsto i podaję łyżeczką, rano dostaje czasem mleko trochę zagęszczone kaszką. zmieniam jej smaki tej kaszki - Liwce najbardziej podchodza kaszki Nestle :) poza tym w ciągu dnia je zupke/obiadek z mięsem lub bez i owoce. wprowadzałam pierwsze nowe produkty po 4 miesiącu, po 5 dałam mięsko. na początek dostawała pokarmy jednoskładnikowe, potem już mieszane. wcina wszystko az miło, zwłaszcza łyżeczką podawane. dzisiaj byłam u lekarki i będę robiła próbę przechodzenia na Bebilon HA, nadal jeszcze 1 żeby nie wprowadzać dwóch nowości. na początek mam dodawać raz dziennie jedną miarkę HA przez kilka dni, potem zwiększać. mam nadzieję, że za jakiś czas uda się całkiem przejść na zwykłe modyfikowane. a co do wagi. to moja córa od początku ma 25 centyl. i mimo, że je teraz dużo \"cięże\" dania, obiadki, zupy, kaszkę na gęsto to nadal się w tym centylu utrzymuje. od 2 stycznia do dzisiaj przybyła 700 g, więc taka to już pewno uroda dzieciaczków, że przybywają mniej albo więcej i nie zależy to od mleka jakie dostają. aha i jeszcze na temat rzadkich kup. u nas jakiś czas temu nagle kupy zmieniły się na takie typowo mleczne, ze śluzem i co karmienie. szybciutko odstawiłam wszystkie inne pokarmy i dawałam samo mleko. skonsultowałam się z lekarzem, i stwierdził, że skoro nie zmieniło się jej zachowanie, jest pogodna, itd. to nie ma co się bardzo przejmować. przez 5 dni podawałam jej Lakcid, wróciłam do uzupełnionej diety i wszystko minęło. i jeszcze jedno. wiem, że któraś z dziewczyn przeszła z pepti na zwykłe, tylko nie umiem sobie przypomnieć jej nick-u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly zasnal przed 12 obudzi sie kolo 14 zje zupe i idziemy na zakupy :) Mam ochote cos dla siebie kupic :D Dzis wlasnie zupa na tej cielecinie i daje pierwszy raz brukselke, pisza, ze po 6 miesiecu jest a ja nigdy nie dawalam. No i do takiej brukselki to chyba nie bardzo dac pol zoltka co? Nie pasuje jakos . Czy mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dasz cielęcine, to nie żółtko. Do bruselki mmmm sama bym zjadla pasuje żółtko :) Także następnymr azem możesz dać. Ja kupiłam sobie mega sexy bieliznę wczoraj, a na wtorek umówiona jestem do okulisty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raz sie poplatalam i dalam i mieso i pol zoltka, ale tylko jeden obiad :) Dziecko kupe zrobilo wiec wszystko w porzadku :D bielizna dobry pomysl, moze i ja cos sobie dzis wyszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już mam kolejną upatrzoną i zostawioną. Wczoraj gorset :D. Ale to był mus. Teraz mam chrapkę na komplet Triumpha już mam nawet odłożony Ultimate temptation http://isuana.pl/pl,product,228789,ultimate,temptation,whu.html tylko czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny pomysl moze i ja kupie sobie gorset na walentynki :D Tylko te co widzialam u mnie w sklepie to maja wiazania z tylu a mi ciezko by bylo samej sie zawiazac a skoro ma byc niespodzianka to nie chce zeby maz to robil :D fakt triumph ma bardzo wygodne staniki, lubie tez intimissimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo Ty mowisz o takim gorsecie wyszczuplacjacym pod sukienke tak? Bo mi swiata, ze taki chcialas kupic. Ja o takim sexy mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sexy, nie wyszczupla jakoś mega, taki ładniutki, do tego pończoszki :), i ładne majteczki :P. Gorset podnosi trochę tylko biust i modeluje. Nie jest to barchan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..............DP......WAGA.....DŁ.....IMIĘ....WAG A:6m....DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka... kotkaaaa.........16.07.08.....2300/1960...Tomuś/Kubuś... naturalna blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia...7,5 kg/66 cm Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa.. . Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka. ..11kg,75cm anabanana198...29.07.08.....3530....57cm...Martynka... Julka...............30.07.08.....3550.....?????....????? ??... okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj...o k 9,5 kg....ok 76cm Magdulka_24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja.... 9kg/75 cm Kurde_no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka.. . mmała.............9.08.08....... 2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...Maks(?) ... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... flamasterka......13.08.08......3540....54cm...Oliwka Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michael a...7,8-->74cm dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan.. . LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka... ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor.. . esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip.. . brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo... Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel. .. mama_dzidka....25.08.08.......3090....53cm...Liwia... --6,7 kg -- 66 cm eudaiomonia.....26.08.08......4060....60cm...Mikołaj... Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam sexy mamusie :D Ja rajstop tez nie nosze, zawsze ponczochy ale te samoprzylepne . Takich doczepianych na sznurkach do majtek nie kupilam nigdy, jakos sie balam. Sorry nie wiem jak to sie fachowo nazywa nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a majtki ze snoopym tez posiadam najlepsze co mam to czarne stringi z hello kitty :D a to w polskie kupilam w jakims kapphal czy jakos tak podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam Hello kitty :D. Tylko normanle, bo nie noszę stringów :D. A ja też nienawidze rajstop, jak mi się zsuwaja z tyłka :D. Zawsze pończochy samonośne. W tym gorsecie mogę odczepić te sznurki do pończoch, ale stwierdziłam, że nie będzie się tak zwijał do góry, niby nie powinien bo jest na fiszbinach, ale jakoś tak lepiej sie będe czuła. Nie wiem tez jak nazywają się te pończochy niesamonośne, chyba pończochy i tyle :D. A te sznurki tez nie wiem jak się nazwyają :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech ten moj maluch sie budzi i idziemy ! Taka sliczna pogoda. Mam tez do wydrukowania ponad 30 zdjec i powklejam dzis do albumu. Kupilismy mu taki wielki album z kaczorem donaldem i wklejamy zdjecia, zrobiony na dawny styl, sa kaliki itp. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście naskrobały od wczoraj:D Czytałam na raty bo sprzątałam po wczorajszej imprezie:) Znajomi wpadli wieczorem na moje imieniny o których zapomniałam:) Ale przynieśli winko, zakąski, nawet kanapki:) I opiłam się... wypiłam 1,5 kieliszka wina pierwszy raz od grudnia 2007. I miałam niezły humorek. Mam nadzieję że Emilka nie odczuje tego bardzo bo przecież w nocy ją karmiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki zasnął. Julka ja wszystkie takie albumy mam. Teraz ma jeszcze te prawie 2000 zdjęć do wklejenia i kilka albumów. Włąsnie wszystkie wklejane z takimi cieniutkimi kartkami oddzielającymi strony. Też mam jeden Mikołajowy z takim misiem :). A na czym kleisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko kupilam u fotografa taka specjalna tasme. Ona jest dluga bardzo, zwinieta w rulon jak zwykla tasma klejaca i powoli sie odlejaja takie kwadraciki 1 cmx 1cm Wlasnie kalki sa super, takie stylowe :D A kleisz tylko na jednej stronie czy na dwoch? Bo ja poki co na jednej ale sie zastanawiam czy w nowym albumie nie kleic na 2 stronach ale chyba nie mozna co? 2000 zdjec wow mega duzo My tak nie szalejemy :D zupa smakowala, juz go przebieram i na spacer zmykamy. Slyszalam wlasnie w tv ze rihanna zostala pobita przez swojego chlopaka, coz za historia ehh milego popoludnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, oko dzieki za gratulacje z tym mgr to jakos tak mi samo wyszlo,zawsze lubilam sie uczyc i moze corcia tez bedzie. Oko polecam film \"Libertyn\" smieszny ale historyczny moze sie spodoba,jest tam nagi Vincent Perez-warto to zobaczyc.Ja ogladalam to w oryginale bo znam francuski (to wlasnie jeden z moich kierunkow studiów) i bardzo mi sie podobal. Co do meza to nie wiem jak to bedzie ale nie mam juz sily walczyc z tesciowa,poddalam sie.Nie jestesmy anwet rok po slubie (byl w marcu) a ja juz mysle o rozwoadze ale nie stac mnie.MOja tesciowa ma bardzo mocny charakter ja raczej jestem ugodowa i spokojna ale teraz juz nie daje rady.Coz czasem nie wszystko uklada sie po naszej mysli...A nawet jakbym chciala odseparpwac meza od niej to nie mam jak bo ona zadzwoni z byle duperela a on leci.Ona nawet nie chce sie nauczyc obslugiwac neta choc ma konto internetowe tylko dzwoni po mojego meza i on jej przelewy robi ale coz... A co do ksiazki ktora polecila Oko to juz wszperalam ja na allegro i zamierzam kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ta taka taśma się nie sprawdza, ona się z czasem odkleja. Kup następnym razem zwykłą taśmę dwustronną, ona przetrzyma wszystko. Więcej zabawy, ale efekt na dłuższą metę. Ale ja nie wiem jak kleić na dwóch stronach. Ja kleję tylko na czarnych, tą biała cieniutką karteczkę pośtodku zostawiam. Pokaż mi jaki album kupiłaś? A my mamy tyle zdjęć, bo szewc bez butów chodzi. Wszystkim robiliśmy albumy, każdy miał po kilka a my tylko jeden. I wywołaliśmy zdjęcia od maja 2007 do świąt. Tyle wyszło. Ale część zdjęć, zrobiliśmy w formacie 5x5. LolaMalutka, ja też się lubię uczyć, ale hmm ja wolę swoim rytmem. Bardziej odpowiadałby mi system gdzie mozna wybierać przedmioty. Niestety Polska pod tym względem jest sto lat do tyłu. I niestey uczymy sie wielu niepotrzebnych rzeczy i nie przykłada się wagi do praktyki. Libertyna oglądaliśmy, podobał nam się :). Poważnie polecam tą książkę, http://www.medicon.pl/4392.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×