Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

A bardzo mi miło :). Ale ja nie mogę zobaczyć twoich zdjęć. Ale chyba wysyłałaś jakieś zdjęcia na maila, bo coś buzię kojarzę :D. Naturalna przy okazji kuknęłam na zdjęcia, twoje dzieciątko powala :D. Cudna córa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już obejrzałam :D. Super dzieciaki, a córa jaka wielka :). Ehhh. Gunia kochana, ale cię nie było, ostatnio nawet rozprawiałyśmy co z wami :). U nas wszystko ok, choroba po żłobku już jest, także cud. A co z biurokracją. Tragedia, dostają ci, którym się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym tygodniu byłam dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w żłobku,no i jestem na 26 miejscu na liście rezerwowej...a w zeszłym roku zrezygnowało 17 dzieci,więc raczej nie mam co liczyć na miejsce.Ale dyrektorka powiedziała że dzieci z listy rezerwowej w przyszłym roku dostaną się w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem dziekuje kochane!!!!! trochę jestem padnięta bo chodzę spać o 2 a wstaję przed 6. dziś miałam zebranie u pawła(oczywiście musiałam z misią iść) był wybój 3 klasowej.jak zawsze ja z marudzącym dzieckiem zostałam wybrana przez kochane mamusie jak przyszło co do skarbnika to żadna pinda nie chciała i tak siedzieliśmy godzinę w końcu wstałam zwyzywałam pół klasy i wyszłam potem pani pawła do mnie dzwoniła z podziękowaniami że moment się ktoś dobrowolnie zgłosił i oszczędziłam im siedzenia następną godzinę w klasie... w czwartek zebranie u emilii uf... praca,dom,dzieci jeszcze wczoraj miałam dentyste -leczenie kanałowe z misią na kolanach horror jakiś mój nie dzwonił ani nie odzywał się od 2 tyg cisza jak makiem zasiał nic więcej nie powiem bo po prostu nie wiem jesteście kochane zagladnę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu trzymaj się kochana ❤️❤️❤️ Gunia wreszcie !! 🌼 Dziewczynki nie mam czasu pisać, jestem do tyłu ze stronami. U nas ogólnie ok. maja znów ząbkuje. Normalnie ząbki jakby się z wora wysypały. Jeden za drugim wyłazi. Lejdi marudna, płaczliwa i w nocy pobudki. Mówi nowe dwa słowa - lampa i kotek :D Nadal bojkot kaszek i mleka modyf. Tylko na noc przemycam jej 210 ml. Dzieciaki zdrowe. Od 2 dni mamy kota przyblędę. mały czarny kociak oswojony. chyba komuś uciekł. Maja za nim jak dzika. kot delikatny, nawet nie zadrapie (narazie ;) ) Kupilismy kuwete i od razu wiedział jak się za nia zabrac ;) W sobote jedziemy wreszcie na na urlop :) Całe wakacje mielismy gości to teraz nam się należy spóźniony wakacyjny urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka w tym roku skończyła 12 lat,laska...zleciały te lata ze szok... Ale opowiem Wam historyjkę,o której sama zapomniałam ale ostatnio znalazłam przy porządkach taki zeszyt"pierwszy rok z życia dziecka",gdzie opisywałam różne zdarzenia już nawet jak była starsza: Miała wtedy 3 latka,środek lata a ona uparła się że chce założyć gruby sweter,więc tłumaczę że nie bo jest za gorąco ale nie docierały tłumaczenia i w końcu mówię nie i koniec.No to zabrała ten sweter i poszła do taty i mówi"tato ja chcę sweter" a tata"a ja chcę gwiazdkę z nieba",na to Ola pomyślała,popatrzyła i mówi"ale ja mam sweter":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze kiedyś,miała około 3 lat,była uzależniona od bajki "czerwony kapturek",czytałam jej tą bajkę 200 razy dziennie,więc znałam ją na pamięć,już tylko trzymałam książkę i udawałam że czytam a mówiłam z pamięci.Ola oczywiście znała również bajkę na pamięć,więc nie było mowy o tym żebym się pomyliła.No i któregoś razu poszła z książką do taty żeby jej poczytał(on nie był aż tak zaprawiony w czytaniu kapturka jak ja)Zaczął czytać ale raz gdzieś tam się zająknął,za chwilę zgubił linijkę...Ola mówi"tatusiu a dlaczego Ty nie umiesz czytać":D Myślałam że padnę,musiałybyście usłyszeć tą troskę w jej głosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikoreczko ja nei mam zdjęc na nk. jedyne moje zdjęcia w necie mam na naszej poczcie. wrzuce poźniej coś nowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki oczko dzięki :-p 🌻 julka Ja też czytałam, że w szczepionce mmr jest białko kurze i obawiam się o Natalię. Jeszcze nie potwierdziliśmy alergii badaniami. Doczytałam też, że tego białka nie jest dużo w szczepionce a przeciwwskazaniem jest tylko bardzo silne uczulenie z objawem wstrząsu :-0 Muszę to jeszcze skonsultować z lekarką bo my nadal jeszcze przed szczepieniem :-) i trochę to z winy przychodni bo nie ma kto szczepić i długie terminy :-D gunia Wytrwałości!!! karusia Trzymaj się kobieto i nie daj się tym rozlazłym babom na zebraniach- niech same trochę dupę ruszą! A o mężu to...brak mi słów :-( magdulka wypoczywajcie i cieszcie się babim latem :-) bo to chyba już ta pora :-D Moja młoda codziennie mówi jakieś nowe słowo naśladując nas :-) i czasem uda jej się powtórzyć ale w stałym użyciu nadal rządzi mama, tata, baba, dziadzia, dzidzia, mniam, nie itp sikorka dzieciaki mają czasem powalające teksty i te "przemyślenia":-) Nad morzem słyszałam jak jakiś dziadek opowiadał, że wnuczek zapytał się go - dlaczego ta woda z morza cały czas jest i nie wsiąka??? :-) ana Powodzenia z pracą!!! A z chłopem trochę wyluzuj bo szkoda nerwów na tyle problemów na raz. Ja też słyszałam, że po mmr może być reakcja po ok 5-10 dniach w postaci wysypki. U nas ok z małą- dzisiaj byliśmy u rehabilitanta-ortopedy i póki co powiedział, żeby nosiła normalne buty i po domu też butki a nie skarpetki, bez żadnych wkładek. Mają mieć sztywny zapiętek i miękką podeszwę :-) Mała może tak koślawić stopę na początku. Kontrola za pół roku. No i wyraził zadowolenie, że kolejne istnienie uratowane :-) bo Natalka dogoniła rówieśników z rozwojem ruchowym i rehabilitacja przyniosła efekty :-D Ja teraz mam dylemat jakie buty jej kupić na jesień i jakie po domu- póki co może chodzić w domu w tych sandałkach co ma. Nie wiem czy u was też ale jak zakładałam jej takie buty tekstylne domowe to strasznie pociła jej się stopa :-0 Znacie jakieś przewiewne butki domowe? A na jesień coś kupiłyście? U mnie Bartki w przecenie tylko chłopięce :-0 Kupiłam dzisiaj mleko NAN3 do gotowania owsianki, mammy i budyniu bo szkoda mi tego NAN HA z probiotykami gotować, poza tym jest 2 razy droższe :-0 Mam nadzieję, że mała będzie je tolerować bo je normalnie jogurty i serki więc powinno być dobrze. Jak podajecie dzieciom mięso? W pulpetach, kawałkach? Ja do tej pory mieszałam z warzywami ale chcę jej dać osobno. Zapodajcie jakieś przepisy sprawdzone plisss....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka Śliczna mała :-) Mam nadzieję, że nie żyjecie stale na walizkach :-) Świetne zdjęcia! marzka Biedna Julcia z tym bratem starszym :-) wytarmosi ją okropnie ;-) U was też tyniu tyniu rządzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laski Mikuś już zapierdziela jak mały samochodzik. Tylko jeszcze tak śmiesznie pierś do przodu wypina i goni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka wysłałam zaproszenie na NK ;) Jak znależć resztę Was?? MiM.M nasze inicjały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wczoraj się forum ożywiło :) i bardzo dobrze. wysłałam i ja namiary na mój profil n-k i trochę zdjęć na naszego maila. ostatnie dwa dni Młoda strasznie marudna i krzyczata. akurat tatuś miał dyżur i dała mu nieźle w kość. i już sama nie wiem, czy to jeszcze po szczepieniu, czy to zęby, bo wychodzi jej już porządnie górna jedynka. w ogóle to ma dolną jedynkę i górną jedynkę - taki kasownik hihi od kilku dni też pokazuje nerwy, jak jej coś nie pasuje to kładzie się na podłodze i zaczyna płakać grrr.... próbujemy to ignorować oczywiście, albo odwracać uwagę. od kilku dni też systematycznie myjemy ząbki - bardzo jej się to podoba. najpierw my szczoteczkę przez ząbki, a potem daję jej do gryzienia szczotę. mam tylko ostatnio problem z jej nocnym jedzeniem. do tej pory przesypiała do ok. 5-6 i dopiero wtedy dostawała mleko. od kilku dniu budzi się między 24 a 2 i musi zjeść. nie da się oszukać herbatką - zwyczajnie nie da rady zasnąć, a zjada całą butlę mleka. mam tylko nadzieję, że to długo nie potrwa, bo cofamy się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz Jasiu mi do uszka, Co tak dynda ci u brzuszka? Oj! Małgosiu - spytaj mamy! My to... "ptaszkiem" nazywamy; To "kogucik" (co nie lata), Ma "go" dziadziuś - brat twój - tata. Powiedz Jasiu - czy źle zrobię, Jak "go" złapię w rączki obie? Bierz! Małgosiu - zuch jest z ciebie! Będzie dobrze "mu" jak w niebie; Równie bosko będzie tobie, Jak majteczki ściągniesz sobie. Powiedz Jasiu - co się dzieje, Czemu "toto" (tak!) p ę c z n i e j e ? Oj! Małgosiu - tak już jest, Że i "ptaszek" miewa gest; Gdy się czule "doń" zagada - Kurczyć się "mu" nie wypada. Powiedz Jasiu - ale szczerze, Jak się karmi takie "zwierzę"? Oj! Małgosiu - to "żyjątko" Ma apetyt jak prosiątko Co zajada...? Czym...?I jak...? Dowiesz - kładąc się na wznak.. Powiedz Jasiu - bom głupiutka, Gdzie żeś wetknął mi "kogutka"? Oj! Małgosiu - pomyśl troszkę; Ten "drań" wziął cię za &"kokoszkę", A "kokoszka" winnaś wiedzieć, Na jajeczkach musi(!) siedzieć. Powiedz Jasiu - bo się boję, Czy "on" skala "gniazdko" moje? Oj! Małgosiu - mówiąc szczerze, W twą "niewinność" - ja... nie wierzę; Sam widziałem (miałaś roczek!), Jak "przysiadłaś" sobie smoczek. Powiedz Jasiu - czy tymczasem, Nie chcesz w pupę dostać pasem!? Oj! Małgosiu - jeszcze jak! Wprost -uwielbiam "tortur" smak; Ściskaj - duś mnie - szczyp po plecach... Bo to strasznie mnie podnieca! Powiedz Jasiu - czy mnie lubisz, Czemu (TAK!) się ze mną czubisz? Oj! Małgosiu -TOŻ TAK SAMO - Tatuś droczy się z twą mamą; Też... zabawia ją "kogutkiem", A ty jesteś. TEGO SKUTKIEM.. Mój Jasieńku - SKRÓĆ MI MĘKĘ, Poproś ślicznie mnie o rękę!? Oj! Małgosiu - w tym tkwi sęk, Że mój "ptaszek" nagle(!) zmiękł. HE HE HE :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mama dzidka i Bromba wysłałam Wam zaproszenia na nk,moje inicjały KN. Przetrzepałam Waszego maila:)Dzieciaki cudowne,słodkie i rozkoszne.Wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki, sikorka wyslalam ci zaproszenie na nk moje inicjaly to ES, karusia drugi raz nie moge juz c wyslac zaproszenia, jak chcesz to poszukaj mnie np u Oko i zapros to automatycznie mnie zaakceptujesz.. Gunia kochana myslalam o tobie ostatnio bardzo itensywnie mialam napisac maila na nmk ale poprstu brak mi czasu.. ale jak znajde chwile napisze :) u malej po wysypce juz nie ma prawie sladu wiec nawet do lekarza nie poszlam..chyba to jednak jakies uczulenie.. u nas dzis sliczna pogoda doslownie lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana-zaproszenie już przyjęte:)Dziękuję. Mapeciak Tobie również dziękuję za zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Karusia trzymam kciuki 🌻 Ale on sie w koncu odezwal? Mam nadzieje, ze sie nic chlopu nie stalo. Ostatnio porwali mojej kolezanki kuzyna wiec jak tak napisalas przez glowe mi przeszlo, ze moze cos sie stalo :o natutalna- moj ma na jesien adidasy za kostke, na zime kupie cos pozniej. A mieso mu daje w zupie, normalnie rozdrabniam blenderem, ale nie tak dokladnie jak kiedys, zostaja grudki i on to zuje sobie. Laski co sadzicie o takich butach do chodzenia po domu? Warto kupic? Podeszwa chyba sie nie zgina z tego co je widzialam http://www.zdrowebuty.pl/index.php?m=ass&s=ht83fm81hch20ayrxw4yje6ptlod9m9r&id_ass=87880 Kupilam te skarpetki z podeszwa w h&m ale mam panele w domu i mlody sie slizga wiec odpadaja. Dzisiaj biegl i sie poslizgnal i zaliczyl spory upadek :o Jeszcze jedno pytanie Moj mlody ma taki jakby osad na zebach, przy dziąsłach u gory. Cos zlotego sie robi, a myje mu zeby regulanie z pasta, czasami on sam szczotka dodatkowo szoruje. Martwie sie bo nie chce zeby prochnicy sie nabawil. Wasze dzieci tez tak maja? W czwartek wieczorem lece do Polski na ponad tydzien ehhh jak mi sie nie chce. Ale to ja lece z musu. Plus taki, ze sie z mama zobacze, wiecej plusow nie ma :o Bede musiala nadrabiac uczelnie pozniej a tego sobie nie wyobrazam. Mlody znowu do zlobka nie bedzie chodzil, mam nadzieje, ze z rytmu nie wypadnie i pozniej szoku nie bedzie. Remont sie juz konczy i niedlugo bede miala piekny salon :D W szkole jazda. Mam stresy, ze nie daje rady. Wypadlam z rytmu nauki i ciezko mi idzie. Chodze spac 1-2 bo siedze w ksiazkach i notatkach i ciagle cos musze pisac :( A po 6 musze wstac... Ostatnio nie mam na nic czasu, nawet nie bzykam sie z mezem bo opadam z sil. okoko zrobilam chleb i wyszedl super !!!!!!!!!! Ale na drozdzach, nie na zakwasie. Z tego przepisu, wiem, ze latwy ale fakt, ze wyszedl mnie ucieszyl :D http://arabeskawaniliowa.blogspot.com/2008/11/chleb-casereccio.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zyje i ma się ponoć dobrze,chociaż ja tego nie zamierzam sprawdzić nikt go nie porwał to był jego wybór a raczej konsekwencja pewnego czynu nie odzywa sie nie pisze nie dzwoni nie pyta o Misiorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła dziś przesyłka z Nestle.Kartka z życzeniami urodzinowymi,próbka mleka,gazetka o żywieniu i balon:)Misio kocha balony,więc mu od razu nadmuchałam i był przeszczęśliwy...przez 2 minuty bo balon zaraz pękł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karucha no co ty ????? trzymaj się kobieto dzielnie. juleczka spoko dasz rade, widze, że też masz ambicję w głowie. Ja się wybieram do lekarza, coś jest nie tak. strasznie bolą mnie biodra i nogi . krzyż drętwieje tak , że nie jestem w stanie podnieść małej. mam jakieś skoki gorąca i czasem tak mi pikawa szaleje, że nie moge złapać tchu. do tego przed okresem łapię wszystko co fruwq w powietrzu i czym się mogę zarazić ... masakra jakaś. teraz leże na ketonalu bo tak mnie napierdziela wsio od pasa w dół , że się złoże... szlag by trafił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myknęłam sobie w tył poczytać parę starych stron,bo Was nie znam za dobrze, i jak to się pozmieniało u niektórych.. Akurat trafiłam na stronkę, na której Karusia pisze o swoim związku z 20letnim facetem. I jak ją mama pedofilką nazywała ;) Może jednak każdy wiek ma swoje prawa i gość zwyczajnie nie dorósł do poważnego związku.. Karusia trzymam kciuki! Tam tez pisałaś, że najważniejsze abyś Ty była szczęśliwa i że w nieudanych związkach nie zamierzasz się kisić. Tak trzymaj 🌻 Ja ostatnie dni czuję się strasznie zmęczona i przybita. Mój starszy synuś ma problemy zdrowotne i czekam na telefon z chirurgii dziecięcej-mają mu robić badania. Ciekawe jakie terminy mają.. :o Znając realia naszego województwa kosmiczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam Was odnaleźć w znajomych dziewczyn, które mi wysłały zaproszenie ale się poddaję :D:D nie umiem trafić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyx
Julka ten osad na górnych ząbkach to prawdopodobnie początki próchnicy butelkowej :( Mja roczna cócia ma tak samo. Byłyśmy juz kilka razy na wizycie u stomatologa i stwierdził,że to właśnie początek próchnicy. Musze teraz po każdym posiłku myć ząbek pastą dla dzieci i dodatkowo raz w tygodniu smarować elmex żelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki, mapeciak ja ci wyslalam zaproszenie moje inicjaly to ES laski dzisiejszej nocy zdarzyl sie cud, mloda usnela o 20tej w nocy wypila 125ml sztucznmego mleka a potem jeszcze troche wody -ktore mialam wczesnie przygotowane i spalysmy do 10.20!!!!!!!!!!!!!!!!! nie szykala cyca nie kwekala nie marudzila tylko spala jak zabita wstala z usmiechem od ucha do ucha a ja nie pamietam kiedy sie tak wyspalam :-) Karusia ehhh z tymi chlopami ja uwazam ze moj 30letni maz tez nie dosrosl do bycua ojcem ... ale za to jest glowa rodziny, czuje sie za nas odpowiedzialny mimo wszystko.. duzo sil kobieto! Plisza kurcze 3maj sie i idz do lekarza! Jula nie mam pojecia co to na zabkach najlepiej byloby sie przejsc do stomatologa, a my bylysmy w miescie na zakupach i wrocilam ovczywiscie z bolem glowy teraz pije capucino a mloda zajada jakis znaleziony papierek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×