Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

no nie wierzę ,że nowa strona:o Z naszym tempem to myślałam,że jeszcze ze 3 dni na tamtej będziemy:) cygaro,jak nie wiesz o czym pisać!!!!!!!!!!!Zrób no zdjęcie domku,jak teraz wygląda.Napisz co u Majusi.Mówi już??Ja wiem ,że wy z Izą piszecie o tym gdzieś tam ,ale my tam nie czytamy i chcemy tu!!!!!!!!!!!!!! Moja mała od jakiegoś tygodnia ma faze na trudne wyrazy:D np faktycznie,dyscyplina,niezorganizowany,zaskoczony,prawdopodobnie itp:D Mówi to prawie w każdym zdaniu:D Czasami to sie tak uśmieję,że aż płaczę.Oczywiście za drzwiami kibla bo jakbym sie z niej tak zaśmiała to czarna rozpacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj babeczki Kanapeczka Cygaro na marcówkach też sie nie odzywa buuuuu , pewnie okupuje naszą klasę , skoro spotkała tam swoje przyrodnie rodzeństwo to nadrobienie lat trochę jej zajmie . a u nas ratunku młody za nie całe 2 tyg. ma urodziny całe 2 lata , boshe ale ten czas leci , a co do nowych wyrazów to mamy zamiast bam bam -piłka ,mamy teraz pibam -piłka a tak buuu to buty , duu-duży, maaa-mały, kap kap -deszcz, micho-mięcho , miś-miś a i on nie jest chłopcem tylko misiem , od tygodnia mówi z zadowoleniem mamooooo było zawsze mama , jak zrobi kupę to mówi ee i dodaję fuuuuj i łapie sie za nos , a wiatraczek to fuuuu , i trzeba go rozumieć bo sie denerwuję , to tyle ze słownika mojego smyka :) popijam kawusie i zajadam chlebek ryżowy mniam mniam , zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapciu-ja tylko macham bo co ja mam z rana monologi prowadzić.A poza tym jakas niechęc do pogaduszek tu ostatnio nastala wiec sobie macham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze chce sie domagac kwiatkow kolo poniedzialku bo w niedziele mam urodziny i prosze pamietac bo nie bede przypominac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helolsik Kanapeczko a trza sie bylo czepiac.Konradek mial wczoraj imieniny.Kawalek tortu jest ale szybko bo go nie zawiele zostalo;) Dziekuje za gratulacje. Ja obiecuje sie poprawic z pisaniem,bo mam czyste konto teraz tylko trzeba prace napisac.Po wypadku dochodze do siebie,coprawda boli mnie tu i tam ale wrazie czego wezme tabse nie bede juz udawac twardziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obiadek mam bo mamcia mi teraz robi zebym nie stala o kulach przy kuchni i tak mam dzisiaj czerwony barszcz z koldunami ,schabowy,ziemniaczki i surowka z marcheweczki z naszego ogrodka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obiadek wcozrajszy[mialam gosci wiec mi zostało]michaskowi ugotowalam zupke. za 2 tyg moja wiki tez ma ur ale to jzu 7 !wrrrrrrrr ale jestem stara hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide teraz wystroic moje starsze dziecko bo idzie z ciocia do kina:) i postawie na kawe do tego tortu,czy ktos sobie zyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jaaaa chce torta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb no cos ty ?my sie nie starzejemy tylko nasze dzieci:) moja gwiazda tez wkroczy w powazny wiek 3 kwietnia.Juz bedzie miala roczek,i bedzie koniec z miesiecznicami;) roczek robie troche wczesniej bo w drugi dzien swiat,by wszystkim pasowalo,juz prawie wszystko mam: msza zamowiona,tort zamowiony,kamerzysta tez,napis juz jest balony,serwetki tez,jeszcze zaproszenia,i girlandy,potem tylko buszowanie w kuchni zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda tak chucznie obchodzisz rok?ja mysle ze michaskowi zrobie skromnie,....chcoc nie wiem pewnie tesciowa sie zwali mi na łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo mam zamiar potem "tatusiowi" przeslac fil ile traci:P starsze dziecie juz poszlo ,a mlodsze wreszcie usypia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam torta i \__/> i prosze odbierac bo ja tak dlugo nie wystoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda fajny ten kompleta ale ja boje sie kupowac spodni na alegro [zeby mi z dupy nie zjechały]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb ja jestem dobrej mysli,wrazie czego mama mi zwezi:) a spodnie kupilam sobie pierwszy raz na allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:) ruda, fajny komplecik:) podoba mi sie:) hb, ja to ci zazdroszczę, bo mojego chłopa to chętnie widziałabym raz na tydzień:P kanapciu, nie chciałam tu za dużo śmiecić moją budową, co by ktos nie pomyślał , że się chwalę:P a zdjęcie zrobię jutro, żeby było aktualne:) murują dziś ściany szczytowe:D a ty kochana jaki masz piec co?użytkujesz już trochę więc możesz wydać opinie:D jak się sprawdza? czupurku, twój mati dużo mówił, zanim majka cokolwiek wybąkała;) ale już nadrabia, co dzień nowe słówka:D teraz doszło -już, jeszcze, nie mogę/mogę, idź:D ale żadnego składania dwóch wyrazów:( ostatnio wygłupia się ze mną: siadam, zamykam oczy i mówię: gdzie jest moja córeczka, gdzie? a ona wchodzi mi niemal na głowę i krzyczy: tuuu, tuuu jet!!! i zostaję ukachana i ucałowana:) jakie to słodkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro moja niunia zakrywa sie pieluszka tetrowa ma taka jedna z niebieskimi misiami,zaklada sobie na glowe wtedy trzeba mowic "nie ma vikuni,nie ma" wtedy ona sie odslania i trzeba mowic"o jestes" wtedy trzeba razem z nia bic jej brawa ,ona tak dlugo potrafi sie bawic a jak sie slodko przy tym chichra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro co do tego pieca to my mamy taki na komputer sam reguluje temp ze zawsze cieplo jest i palimy mialem!!! a co do zabaw to gonie mojego synka i krzycze gonie cie uciekaj zaraz cie zlapie oj jak sie chichra az caly mokry jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaneta moja jeszcze nie chodzi i dobrze bo jakos by mi bylo troche trudno za nia nadazyc z kulami:P cygaro my mamy piec najnormalniejszy i palimy zmieszanym weglem z koksem i drzewem i tez mamy cieplutko,o tych na mial slyszlam ze sa super nie polecam na gaz i na olej opalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka ty dalej protestujesz,strajkujesz czy co?bo sie pogubilam my tu gadu-gadu a ciebie ni ma😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczynki bawimy sie podobnie a do zabawy nie mam krystaianka nie ma a jest dochodzi ,gonimy gonimy oraz razem wchodzimy pod ławę i sie niby ukrywamy i wtedy młody mówi ciiiii i tak siedzimy i mudlamy , a i najlepsze muszą być kije w dłoni i gonitwa za balonikami za piłkami i tak godzinami , a ostatnio jak jedziemy samochodem to mój mały jest pilotem i za każdym razem jak sie sie zatrzymuję na światłach za plecami słyszę jedź jedź jedź mama , a ojca lubi kijami walić po tyłku i woła aty aty , nie wiem skąd to wziął ja się śmieję bo mnie nie dotyczy , ale pewnego dnia może mi sie dostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pieca my mamy grysikowy , kurczę jeszcze w ubiegłym roku bym polecała ale w tym odradzam grysik tak podrożał że szok , w ubiegłym roku płaciłam za tonę ok 300,00 i na miesiąc starczało mówię o zimie a w tym roku wystrzelili cenę 690,00 dobili , dramat , jeżeli bym teraz wybierała to wybrała bym mieszany miałowo -grysikowy z podajnikiem aby sie nie narobić , ale może są lepsze i tańsze w użytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ostatnio sciaga nagminnie skarpetki i trzeba ja wtedy calowac po pasztołusiach(jak to mówi Konradek na stopki:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, kochane jesteście:D wszystkie się odezwały:) nawet żaneta sie wtrąciła jeszcze mi napiszcie nazwę pieca i firmę to sobie szybko znajdę na necie opis parametrów;) i będę w domku, bo teraz jest taki wybór firm, ale co się na jakąś napalę to znajduję negatywne opinie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cygaro teraz ci nie pomoge musialabym zejsc do kotlowni spisac wszystko z pieca.Wieczorem ci podam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro z tymi piecami jest tak, jak masz dużą kotłownię to bierz duży piec miałowy z podajnikiem aby załadować na cały tydzień i palcem nie ruszać do niego , tak jak ma szwagier , m brat , on jest hydraulikiem i ma duży piec kupuje miał za 250-300 zł za tonę opala nim dwa domy plus wodę , jak załaduję to przez tydzień nie dotyka palcem , później wybierze trochę popiołu czy tych zgorzelin i na tym koniec roboty a i załaduje podajnik , w razie co przepali bezpośrednio drewnem , a my pitolimy się z grysikiem , do podajnika wchodzi 50-100 kg niby na 4 dni starczy , gdyby nie ta cena grysika to ok a i rozmiar jak jest grysik za duży to ślimak nam staje i może sie spalić a i w grysiku zdarzają się kamienie i tu jest problem , ogólnie odradzam na sam grysik ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka z pomidorem ty babonie bo zaraz zobaczysz jak sie oflaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×