Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Gdzie sa wszystkie babolce po świetach????????????????????????????????? Witaj mursiana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak to tutaj bywa ze czasem z czytaniem nie mozna nadażyc a czasem wszystkie siedza i dojadaja po swietach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 🖐️no i ksiezniczka :)widzialam wlasnie zdjecia,ona normalnie jest Boska:)zdjecia super❤️ Ruda bidulko fluidki dla Ciebie na ozdrowienie................🌼 🖐️nowa mamusie:) Wpadlam zyczyc spokojnej i przespanej nocki🖐️ Ide synka przeloze do lozeczka,bo juz spi i sama sie poloze,bo mi strasznie nie dobrze:(za duzo sie obiadlam przez swieta,a teraz zdycham:( Do jutra kobitki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-machne sobie z rana cichutko aby nikogo nie obudzić. Rudamaxi-najlepsze zyczenia dla małej księżniczki,moc buziaków duzo szczęścia i zdrowka.Gdzie Cygara,Kanapki i inne po tych świetach??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie witaam przy snadanku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Cygaro wszystkiego najlepszego dla coreczki,niech Ci rosnie duza,zdrowa i bardzo madra:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa jakos pusto tutaj:(dziewczyny pewnie odsypiaja swieta;) U nas pogoda taka sobie:(poprostu przygnebiajaca buuuu:( Dzieciaczki rozrabiaja,ja juz sobie posprzatalam w domu,teraz czekam na siorke i idziemy w plener;) Dla wszystkich dzisiejszych jubilatow wszystkiego najlepszego:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Przesylam fluidki dla potrzebujacych ...............🌼 Zycze kobitkom milego dnia🖐️🖐️🖐️ A wogole jak Wam swieta minely:)???Bo u mnie bylo wesolo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mursiana:D ja jestem bardzo zajęta, kombinuję z tortem od rana, zabrakło mi bitej śmietany, biegiem do sklepu, szybkie chłodzenie w zamrażarce i idę kombinować dalej;) Sylwuś dzięki za życzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podziękowałam za miłe przyjęcie 🌼 ❤️ Oczywiście również przyłączam się do jak najserdeczniejszych życzeń dla córci🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ALUSI 👄 duuuużo zdrówka , uśmiechniętej buzi , moc zabawek wszystkiego najjjjjjj 🌻 Ruda sto lat dla Wikusi , moc buziaków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro z kąt mi się wzięła Alusia łaaaa łaaaaa Majusiu kochana samego zdrówka Ci życzę , wielu chłopaków ale samych mądrych , zaradnych , tolerancyjnych szarmanckich , samych pogodnych dni , 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i my zyczymy corci cygarkowej:) duzo zdrowka,jeszcze wiecej radosci,milosci bez liku i odlotowych prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro nie ma za co👄❤️ Wpadlam Wam zyczyc spokojnej i przespanej nocki,oraz kolorowych snow:) Mega fluidki dla potrzebujacych............🌼 Cygaro daj znac jak tam co z tortem i jak imprezka sie udala??👄 Trzymajcie sie cieplo do jutra🖐️lasencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllllooooooooWogóle to co sie z Wami dzieje?????Ja dziś po 2 tyg znowu dostałam okresik😭Niewiem co sie dzieje -czy to nadmiar zjedzonych prochów przeciwbólowych czy przekwitam już:D.Martwie sie wlasciwie😭Na dodatek coś mój umysl sie chyba lasuje bo wczoraj nie umiałam odrobić zad z matmy kl 3.Zad: Piotrek i pies ważą razem 42 kg.Pies jest 5 razy lżejszy niz Piotrek.Ile waży pies a ile Piotrek?Czy ja zdurnowaciałam czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololoi
Piotrek 35kg pies 7kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mursianka.Kurcze nie wiem co sie dzieje z dziewczynami.A co do zadania -dziecko musialo wykonac jakies obliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..warjuje dosłownie wrjuje w domu!!jesli to bedize dlugo trwalo takie mieszkanie na dwa domy to ja wysiadam!!szlag szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllllooooooooWogóle to co sie z Wami dzieje?????Ja dziś po 2 tyg znowu dostałam okresik😭Niewiem co sie dzieje -czy to nadmiar zjedzonych prochów przeciwbólowych czy przekwitam już:D.Martwie sie wlasciwie😭Na dodatek coś mój umysl sie chyba lasuje bo wczoraj nie umiałam odrobić zad z matmy kl 3.Zad: Piotrek i pies ważą razem 42 kg.Pies jest 5 razy lżejszy niz Piotrek.Ile waży pies a ile Piotrek?Czy ja zdurnowaciałam czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllllooooooooWogóle to co sie z Wami dzieje?????Ja dziś po 2 tyg znowu dostałam okresik😭Niewiem co sie dzieje -czy to nadmiar zjedzonych prochów przeciwbólowych czy przekwitam już:D.Martwie sie wlasciwie😭Na dodatek coś mój umysl sie chyba lasuje bo wczoraj nie umiałam odrobić zad z matmy kl 3.Zad: Piotrek i pies ważą razem 42 kg.Pies jest 5 razy lżejszy niz Piotrek.Ile waży pies a ile Piotrek?Czy ja zdurnowaciałam czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu mi znowu fiksuje na kompie.Nie gadalam napisalam ze szkoda że poszla ale ona sie i tak dobrze bawi na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babeczki:D imprezka się udała:) ale myślałam że będzie krótsza:P Maja przeszczęśliwa, bo dostała kaloszki i parasolkę z uszkami. Będzie w końcu mogła dreptać w kałużach :D :D :D ja teraz mam poważny dylemat, muszę zaplanować gdzie mają być w domku gniazdka włączniki, żarówki, bo zakładają elektrykę:( weź tu sobie zaplanuj w 5 minut:( jeszcze muszę rozplanować łazienki- armatura i kuchenne meble, mam wiele godzin na przemyśleniach;) już mnie boli głowa, a le to chyba po wczorajszym drinku:P benitko, dzięki za zdjęcie, dopiero pocztę przejrzałam:D córcia malowana jak mamusia:) a kanpacia to co ???strajk???? komp działa, bo na gg widziałam cię kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×