Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinus ona

facet za grznica- czy jest taki co nie zdradzil

Polecane posty

Gość kinus ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinus ona
ciekawa jestem czy znajdzie sie taki ktory jest za granica i potrafi dochowac wiernosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ja nie wiem
jak mozna tak uogolniac ??? Przeciez nie wszyscy faceci zdaradzaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinus ona
no wlasnie czekam na takich czy ty jestes fcetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinus ona
to znaczy ze tylko dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
kinus ona - a czy sa kobiety, ktore nie zdradzily w czasie, kiedy im facet byl za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
kinus ona - a czy sa kobiety, ktore nie zdradzily w czasie, kiedy ich facet byl za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinus ona
tak sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinus ona
ja tez wole kase czy nie wiesz ze nie odpowiada sie pytniem ns pytnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinus ona
ale pytanie bylo do facetow paniom juz podziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój obecny facet zanim się poznaliśmy był 9 miesięcy za granicą i jej nie zdradził..czego nie można powiedzieć o niej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinus ona
ok amant zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika77ie
Zdradzaja...ale nie wszyscy,mialam okazje przyjrzec sie temu z bliska,bo mieszkalam jakis czas w bloku z samymi tego typu facetami(ja oczywiscie z moim wlasnym:)))i jak to na poczatku znalismy sie dosc dobrze,potem jak kazdy powoli sie dorabial,wyprowadzal,wzbudzal zazdrosc pozostalej grupy pozniej niechec i kontakt sie urywal ...ale tak czy inaczej widzialam jak tesknia,opowiadaja o domu,tyraja jak woly i takie bledne kolo,a w sobote czasem popija...natomiast w domach zony ukladaja sobie w glowach chore scenariusze,dzwonia z pretensjami,a chlopina momentami jest tak zajechany robota ze jak wraca po pracy to pada na pysk i najzwyczajniej nie ma sily i tematu do rozpisywania sie w sms-ach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony
a moja żona mimo że jest fajna laska, to niestety nie spełnia moich zachcianek seksualnych i dla tego szukam kochanki (a jak powszechnie wiadomo: najpeniejsze są mężatki, bo z mężatką nie ma wpadki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem jakiś czas za granicą i nie poznałem zadnego Polaka, który zdradzałby swoją kobietę. W przeciwieństwie do Polek, które na widok murzyna czy araba dostają głupawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas69
Byłem kilka razy za granicą i nie zdrdzilem. Wtedy nie chciałem, dziś już bym nie mógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez mieszkalam z facetem i kilkoma kolegami za granica. zaden z nich nie zdradzil swojej kobiety. owszem czasem mielismy jakas imprezke ale w swoim gronie i nic sie nie dzialo. duzo rozmawialismy i to jak opowiadali o swoich kobietach,to jak sie starali bylo dla mnie czyms pieknym. kobieta jak kobieta potrafi ulozyc swoj wlasny scenariusz pracy/zycia/bycia partnera za granica ale w 50% to sa tylko wymysly. naprawde nie oceniajcie mezczyzn z gory,bo nie wszyscy to lovelasy i badboye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu piszesz sam ze sobą dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mój obecny facet zanim się poznaliśmy był 9 miesięcy za granicą i jej nie zdradził..czego nie można powiedzieć o niej.........." Może tak a może nie. Nie zapominaj o tym, że dziś twój obecny facet ci powie wszystko a raczej nic co by go stawiało w złym świetle, bo inaczej miałby problemy u ciebie to chyba oczywiste. A pogadajmy np. za x lat czy bedziesz wciąż pisać że wszystko cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×