Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

No to super :) Brakuje mi mojego Misia :( Kurcze zrobilam sobie te salatke i jej nie jestem w stanie zjesc a mialam mala miseczke :( a to mial byc moj drugi posilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze u was kafe działa u mnie przez jakis czas sie w ogóle otworzytc nie chciało :P firank_a ooo masz faceta z czata hehe ja tez :) przez przypadek dosłownie :P weszłam na czata bo dostałam cynk od kumpeli że mój poprzedni chłopak siedział i lasi podrywał... ja weszłam żeby go powkręcac a potem sie ujawnic i mnie zaczepił jeden koles [ten obecny] fajnie sie gadało i takie tam pierdoły no i tak jakos wyszło że jestesmy ze soba juz 10 miechów hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi :) Ja poznalam go czysto celowo przez gg :D szukalam jakis znajomych z mojej miejscowosci i tak go zaczepilam :D Jestesmy juz razem 2 lata :D Jestem na wydziale artystycznym a studjuje na slasku. a Ty gdzie sie wybierasz po maturze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie maluje juz nie i mam nadzieje ze juz nie bede musiala. Zadziwiajace jest to ze jak mowie ze jestem na artystycznym to odrazu mi sie ludzie pytaja czy maluje :P Nie lubie malowac za to lubie rysowac :D jestem na edukacji artystycznej. Ucza nas na nauczycieli :P ale na szczescie dyplom bede robic z czego innego a pedagogika jest skutkiem ubocznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzz jaka ja jestem wkur**a... :/ normalnie na nic juz nie mam ochoty... a ogólnie chodzi o zebranie w szkole... podobno mam zaliczyc 3 przedmioty a z jednego jestem zagrozona i moge być nieklasyfikowana bo mam 50 % nieobecnosci... kur**a jakim cudem? nie mam zadnej oceny tylko z jednego przedmiotu bo jak była kartkówka to mnie akurat w szkole nie było... a tak to jest ok i tu nagle wycha wkręca że z 4 przedmiotów udupiona jestem... no ja pier***e... ona jest nienormalna... tak samo jak wkreciła że moje 2 kolezanki sa wyzutkami w klasie... ja nie wiem ona ma chyba jakis kompleks mniejszości... ehh dziewczyny co ja mam robic...? stary teraz jest na mnie taki ciety że szok... :/ załamałam sie normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem.... ja bede szla pewnie na resocjalizacje:D jak ogolnie u was samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie nie dawno tez mialam taka sytuacje moj wychowaca zrobil akcje nawciskal kitu potem przepraszal mnie i moich rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo :( w liceum mialam podobna sytuacje co prawda mialam obecnoscie ale mialam sporo zagrozen w maju! z Angielskiego malam 4 paly na czysto!! Dodam ze w maju! A kobieta byla cieta na mnie:( na koniec roku mialam bodajze siedem dopow i kilka 3 malo co 4 a piatek to chyba nie mialam a jak mialam to moze jedna albo dwie. Moja srednia miala minimalnie powyzej 3. Tak sie zawzielam ze rok pozniej mialam srednia 4,5 a co najlepsze mialam tylko jednego dopa i chyba 6 szustek :D Dasz rade tylko sie postaraj. Pokaz na co cie stac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moja glodowka nie wychodzi nigdy jak mam dołka wiecie co nawet na silownie nie poszlam.....boze jakies zalamanie mam i to tak na mnie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fieranko rozumiem cie kiedys tez tak mialam :( gdy mnie cos zdenerwowalo gdy mialam dola to musialam jesc cos slodkiego potrafilam skonsumowac mnustwo tego zakazanego posilku :( A teraz mi sie odmienilo co prawda nie wiem na jak dlugo ale jak jestem zla to wrecz przeciwnie tak samo jak jest mi smutno. Tak jak dzis :( Wramach angielskiego poszlismy ogladac przedstawienie naszych kolegow z innego kierunku i na widowni siedzialam wsrud licealistow i gimnazjalistow. Zupelnie inne pokolenie niz ja :( Zdolowalam sie jak zobaczylam jak one rewelacyjnie wygladaja :( rewelacyjny makijaz super sylwetki i najmodniejsze ciuchy a ja? Spodnie szerokie sfeter gruby szerszy w paski w poprzech bez makijazu :(:(:(:( poprostu koszmar a to wlasnie ja powinlam wygladac jak kobieta a nie jak gimnazjalistka :( Szok Ciesze sie ze mam kochanego faceta ktory mnie kocha taka jaka jestem ale co bedzie za kilka lat ? Nie potrafie o siebie zadbac :( Nie akceptuje siebie i nawet nie mam z kim o tym pogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz ze mna...bardzo chetnie tez sobie ponazekam...jejku dziwnie dzis kazdy ma dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie grypka bieze imoze dlatego tak dzis mam :( Wlasnie leze i nudze sie nie mam co robic i nie chce mi sie :( nawet na gadu nikogo ciekawego nie mam... Fieranko a Ty czemu nie w szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam skrocone lekcje bo jutro matury probne...czuje sie cholera taka beznadziejna brzydka nie atrakcyjna:( ide sie polozyc wejde pozniej na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fieranko jak to?? przeciez mieliscie sie zareczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co się tu dzieje dziewczyny? Firank_a co ty piszesz? Jak koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko wiem co przezywasz bo mialam podobna historie przed moja matura tylko juz nie prubna :( Gdybys chciala pogadac na ten temat to przy moich preferencjach podalam maila wyslij mi na niego swoj nr gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co dodalam jeszcze swoj nr gg wiec jak cos tro tylko na nick i tam wszystko masz:) Moze to dziwnie zabrzmi ale martwie sie o ciebie bo wiem coczujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! no więc jak już tak narzekacie to ja tez sie dołacze... no więc głodówka nie wypaliła... mam cholernego doła... na nic nie mam ochoty.. a facet dzisiaj do mnie powiedział "kluseczko" i "pączusiu" ja pierdole jak ja sie wkurwiłam... i odrazu rzuciłam sie do niego za to... na poczatku nie wiedział o co mi chodzi... boooze jaki dół... co do wychy to jak dzisiaj zapytałam o te moje żekome zagrożenia to odrazu zmieniła temat i z tekstem że porozmawiamy o tym jutro... kurwa ta suka nawkręcała moim rodzicom a teraz ja mam przypał... a na koniec zeby sie odstresowac to chwyciłam za szlugi... laski ja nie daje se rady... wczesniej jak miałam podobną sytuacje [szkoła rodzice facet...] to se szramy zrobiłam... :( wstyd mi sie do tego przynać ale taka prawda pociełam sie... a teraz... szlugi poszły w ruch... firank_o dlaczego koniec twojego zwiazku? co się stało? martwie sie o ciebie! nie przejmuj sie napewno wszystko sie wyjasni i bedzie znowu dobrze... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsz dzien jest chyba przeklety te sie poklucilam z facetem :( Na szczescie nie groznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J45
Cześć dziewczyny jak waga? spada? --nie ? za dużo jedzonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J45 wyjdź bo sie zdenerwuje! ed85 ja nie wiem co to wczoraj było... w ogóle to nie rozumiem co się zemna działo przez ostatnie dni... dzisiaj dzień wazenia... weszłam na wage i... zonk... tak jak mówiłam waga podskoczyła... a to tylko dlatego ze \"przejadam\" nerwy, stresy i inne... NICK.............WZROST.......24.XI.......28.XI.......1. X II.........5.XII ________________________________________________________ firank_a..........167............81,5........79,4............-.................. CheriLady........180............82,5........82,1........ 81 ,2........81,6. Wytrwała........168.............76,0........75,5...........-.................. Bub-ek............168....21.XI..78,0........75,5...........-.................. ________________________________________________________ NICK..............10.XII.......15.XII......20.XII.......25.XII.......30.XII firank_a................................................ ........................... CheriLady............................................... ......................... Wytrwała................................................ ........................ Bub-ek.................................................. .......................... ________________________________________________________ ojj zdołowałam sie... od dzisiaj głodówka i musze wytrwac... laski patrze ze ostatnio to tylko ja sie waże... firank_a co z toba? dziewczyny chociaz dzisiaj sie zwazcie...!! zajze wieczorkiem :) buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się dziś zważyłam i jestem z siebie dumna, że tak twardo trwam a to przynosi efekt :-) NICK.............WZROST.......24.XI.......28.XI.......1. X II.........5.XII ________________________________________________________ __ firank_a..........167............81,5........79,4....... ... .................... CheriLady........180............82,5........82,1........ 81 ,2.........81,6. Wytrwała........168.............76,0........75,5........ ..................... Bub-ek............168....21.XI..78,0........75,5........ ...-...........74,0. ________________________________________________________ __ 10.XII.......15.XII.....20.XII.......25.XII.........30.XII firank_a................................................ ........................... CheriLady............................................... ......................... Wytrwała................................................ ........................ Bub-ek.................................................. .......................... Dziewczyny nie poddawajcie się i udowodnijcie swoim facetom jakie jesteście piekne, twarde i na co was stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×