Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

dziewczyny ja wam zaraz wysle moje fotki tylko wiecie nie przestraszcie sie:P moj mail kasia12347@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moje fotki poszly! teraz czekam na wasze.. pewnie jestem tu najgrubsza..:/ same laski pewnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a chętnie :) tylko zobaczymy czy będe miała jak bo cos koje kochanie wymysliło ale niechce jeszcze powiedzieć co :P a ja tak nie znosze niespodzianek :P kasiulka ok wysyłam zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja tez wysyłam :) dziewczyny co wy tu robicie :D takie laski z koci na osci chyba chcecie sie odchudzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi a moze i Ty podzielisz sie z nami swoim zdjeciem?:) ja mialam 2-3 dni dramatyczne, jadlam co chcialam..:/ ale teraz wracam powoli.. nie poddawaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina to ja hehe kasiulka a moge spytac z czego ty sie opdchudzasz :P bardzo ładna jestes :P chłopak tez fajna dupa hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka jaki chudzielcu... waże 81,4 kg mam szczupła twarz nogi w miare wporzadku ale ten okropny brzuch... normalnie załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiank_a a ty gdzie znikłaś? ;p fotke wysłałas czy jeszcze nie bo nie wiem czy z poczty wychodzic czy nie puki mi sie jeszcze nie zawiesiła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka papa ;* patrze że sama zostałam tutaj :P no trudno to ja tez sie zmywam hehe do wieczorka laski ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę Waszych postów :( paulinka, nie wysłalas zalacznika:P kasiulka20 - z czego sie odchudzasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×