Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

Moje postanowienie adwentowe Wyrzekam się słodyczy = Kto ze mną ??

Polecane posty

no chyba ze na takiej MZ -Mniej Zrec ;) zazwyczaj tylko wlasnie ograniczam troche jedzenie i wiecej sie ruszam i kilogramy leca..tylko wiadomo nie ma szybkich efektow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez na mz zawsze jak cos bylam. dobra dorotka ja zmykam. tez musze troche popedalowac:) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o matko..wytrzymalam piec minut... moje biedne nozki.... mam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie lepiej :) oki,uciekam dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm .... na boczki , 200 brzuszków , hula hop 5 miniut. I na nogi reszta . ;) . Czyli rozciąganie do szpagatu ( to akurat robię co dzien);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na boczki te cwiczenia o ktorych ja pisalam..czy cos innego? bo chetnie bym cos zrzucila z tych boczkow..nienawidze jak mi cos ze spodni wystaje :/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co pisałaś ;) i jeszcze skretkoskłony i te inne . mi juz zeszło przez 3 tyg o numer mniej. jesetm zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zapomnialam ze skretosklony istnieja..tez sa dobre :D nie no teraz uciekam, do jutra kochane :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizard
ja tez chetnie sie przylacze zawsze robie takie wyrzeczenie na adwent i post!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedne dziewczyny...
...a ja sobie spokojnie zaraz zjem całe opakowanie bitej śmietany w aerozolu ciesząc się przy tym, że mam dobrą przemianę materii :classic_cool:🖐️ P.S. Współczuję... Jak można żyć bez słodyczy!? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja współczuje tobie że twój organizm nie jest bogaty w witaminy tylko w sztuczne barwniki z bitej smietany co niestety jak widac juz pokazuje na umysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj wytrwalam 10min pedalowania i jakies 50min innych cwiczen. oby tak dalej i bedzie dobrze. a co do tej smietany bitej. buuuu zeby mi ktos kazal cos takiego zjesc to bym sie pozygala. nie lubie czegos takiego. wiec zazdroscic nie mam czego. stworzylam swoj plan cwiczen:) rano po przebudzeniu 100 brzuszkow jak na poczatek. po poludniu 30min biegu w miejscu wieczorem okolo godziny cwiczen takich roznych:) a i jeszcze chce zaczac chodzic na lyzwy:) to tak z nudow ale mam nadzieje ze jakos to zaowocuje w moim wygladzie. a i jeszcze bede sie owijala folia:):) niby to cos daje:) ale mam tych postanowien:) i mysle ze to ze slodyczami postanowienie to u mnie najlatwiejsze bedzie:) ale wytrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde noo tyle sie napisalam i jakis blad mi wyskoczyl taka*ja tez musze sobie utworzyc jakis plan cwiczen...a jak na razie od rana mam duzo ruchu...myje okna :P ;) i sprzatam w domu ;) pozdrawiam, niedlugo do was wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczyny ja mam fatalny czas 2:55 min:( ale dzis wytrzymam dłużej to był pierwszy raz, a skręto skłony to jak robicie ?? Ja mam troch problem z kręgosłupem i po brzuszkach tak mnie krzyż boli:( dlatego ja robie takie ze tułowie nie odrywam całe od podłoża papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale szybko temat sie rozwinał i sporo nas sie tu zrobiło. Jak wczesniej napisałam to juz moj kolejny rok - i zawsze radziłam sobie - jedząc np. ziarna słonecznika lub warzywa lub jakis owoc...Nie ukrywam, ze chciałabym troche schudnąć bo mi sie przytyło tylko jakos nie moge sie za siebie zabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde glowa mnie boli, chyba dzis za dlugo spalam... no to jak, dzis pedalujemy dluzej? mnie jeszcze czekaja brzuszki :) a skretosklony robie tak: staje w rozkroku, pochylam sie i dotykam lewa reka- prawej nogi (palce u nog), prawa reka-lewej nogi i tak energicznie wymachuje (na przemian) ;) mam nadzieje, ze zrozumialas o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :D jestem juz po brzuszkach i po pedalowaniu (zaledwie 6 minut- o minute dluzej niz wczoraj, ale czulam, ze wiecej nie zrobie) jezszce zamierzam troszke potanczyc :) kolejny dzien bez slodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, powiem ci, ze jak siedze przed kompem to wtedy jakos zachciewa mi sie jesc ... :/ albo w ogole na wieczor..mam jakies zachcianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór to najgorsza pora leci fajny film a ty ale bym sobie cos zjadła . a potem myslisz po co mi to było? Ja wróciłam niedawno więc zjadłam sobie pół kromki chleba bo w zasadzie jadłam dzis na sniadanie bułke z pasztete i 1 pasztecika na miescie . cały dzien w biegu .;) zero słodkości oczywiście . ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Dziewczyny jak tam sobie radzicie ja narazie nic słodkiego nie zjadłam;P i robie rowerek heh dzis wytrzymałam 7 min. i bede każdego dnia dokładała sobie 2 minuty, mam nadzieje ze do świąt coś spadnie:( Pozdro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh napewno cos spadnie ; D mi jeszcze 2 tyg diety i potem MŻ . ;) Dziś zjadłam 1 herbatnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyh jem małobo jestem w ciagłym biegu najcześciej w tyg same owoce warzywa a w weekend jem obiad czyli np mieso zórókwa zmieniaków nie lubie wiec nie jem. kiedys to wracałam do domu o 20 i jadłam bo głodna byłam a teraz moze tylko jakies jabłko i koniec i schudłam juz 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny jestem z wami bez słodyczy:) ale mam pytanko czy paluszki tez zaliczają sie do słodkości;P będzie to grzech jeśli się skuszE?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×