Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

Moje postanowienie adwentowe Wyrzekam się słodyczy = Kto ze mną ??

Polecane posty

taka ja witamy :) a ile masz wzrostu jesli moge zapytac? :) ja chce sie pozbyc tluszczyku z bioder, ud i talii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na biodra nie ma zadnych cwiczen.. :/ dobre jest slyszalam to: kladziesz sie na boku i podnosisz noge do gory i tak samo pozniej z druga noga (3 razy po 20 uniesien).. zaczynam od dzis robic..zobaczymy czy cos pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 172cm jezeli do mnie bylo to pytanko:) na bioderka mi pomoglo takie pedalowanie tzn rowerek w powietrzu bo stracilam w taki sposob ponad 10cm no ale i dieta tez byla nie ma co sie oklamywac ze cwiczenia same cos daly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170 :) i waze 56 ale- mam bardzo lekkie i delikatne kosci..ze widac na mnie kazdy kilogram :O zreszta zle sie czuje, jak mi zwisa mala oponka.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzis zaczynamy \"pedalowac\"? ile w ogole wytrzymacie? bo ja to chyba przy 5 minucie padne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka83 a znasz moze swoje wymiarki? tak dla porownania moglabys napisac bo mamy prawie identyczny wzrost i wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba sprobuje tyle minut ile sie da. Cos mi sie wydaje, ze dlugo nie wytrzymam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pedalowalam kiedys po 10min ze 3rzy dziennie i dawalam rade ale juz dawno nie smigalam tak na rowerku wiec pewnie juz tak fajnie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talie 74 :O tu jest za duzo :O biodra 91 udo 53 (ale ladniej wygladaja jak mam 51 :P bo w lato tyle mialam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna 123 nie no dla ciebie 56kg to chyba za malo by bylo. dosc wysoka jestes. chociaz kazdy jest inny. ja najlepiej czuje sie w wadze 53kg i mam nadzieje ze dam rade znowu dojsc do tej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi, zeby czuc sie w swoim ciele dobrze :) ja czuje ten waleczek na brzuchu :O talia*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a talie gdzie mierzysz? ze masz tak duzo no bez urazy:) ja biodra 89 udo 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co zaczynamy od dzis rowerek ja lubie gdy ide spac na łóźeczku sobie pośmigać nogami więc teraz bede takie koła kręcić;P napisze wam jutro ile minut wytrzymałam:)) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez w cieciu sie mierze i mam no hmmm 57cm:) i dlatego musze pare cm w biodrach stracic no ze 3 chociaz. latem mialam 87 w biodrach a w talii 60 a teraz jakos mi sie tak dziwnie zrobilo ze w talii schudlam jakims cudem a w biodrach przytylam buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom tak to uzaleznienie w pewnym sensie. Ale z 2 tyg nie ruszałam nic ostatnie 5 dni było 2 kostki dziennie czekolady gorzekiej i teraz znów nic. ;) mam spodnie o numer mniejze i musze sie postarać żeby były za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde taka ja to ty szcuplusia jestes w talii :) dziewczyny ja sie musze w koncu wziac za siebie... niedlugo sylwester .. ;) tylko boje sie ze w pracy sie znow na jakas czekoaldke skusze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna racja :) od dzis rowerek :) ja na lozku nie moge krecic ..bo mam miekki materac :P ale zaraz sie rzuce na podloge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze dac jakos rade. nie bede kupowala slodyczy to jakos wytrwam. i wogole mysle o jakiejs takiej dietce oczyszczajacej nom np jablkowej dwudniowej. a pozniej ogranicze jechonko i moze jakos schudne te 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×