Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość zdiablona kiedys
akara a lej ile wlezie mnie tu juz nie ma nawet kicke se zmienilam i baaaardzo przepraszam za naduzywanie goscinnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot Zdiablona, mysle, ze kajalam sie dosyc... wiecej juz nie zamierzam... Jesli chcialas, zebym tez czula sie zle, to sie czuje... Ide spac, dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - no.. ja tez pomyślałam, że to Ty... przeczytałam jeden post o problemach z Kafe - i jakoś tak pomyślałam, że znerwiłaś się .. i zdiabliłaś jeszcze bardziej :) Zdiablona - po prostu zmień nick i nie histeryzuj.. ot co... Jay - heh... biedastwo :) akara hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA LENIE I SPIOCHY!!!!!!!!!!!!!! :D Jestem!!! Kawe pije, bo qmpela nie miala jej w domq!!! Skandal!! Za jakies 3h bede wiedziala jak mi poszly egzaminy... Troszke sie boje, ale w koncu tyle Diablow trzymalo za mnie kciuki, ze nie moze byc zle!! :D Super, co za wspaniale wiesci od Taty Zosi!!! Nio, teraz gdy on sie juz nie boi i snuje plany na przyszlosc to bedzie na 100% dobrze!!!!!! :D ❤️ :D Air ---> 12h?? biedactwo :D Akara ---> KilL Bill widzialam, ale tylko vol1, a Ty na ktorej czesci bylas?? I cio z obiecanymi fotkami?? :D Gio ---> gdzie BOrewicz??? gdzie?? ja go znajde!!! ja go brykne!! ja mu dam!! niech oddaje!!! :D Haneczka ----> jest juz jutro, odpisz :D J 23 ---> dokladnie tak!! Tyle, ze ja psa podrywalam, bo facet byl dla qmpeli :D Ale Ci powiem, ze psiak 100 razy fajniejszy od pana :D Kasiek ---> nio, Ty mialas do przebrniecia 10 stronek, ja tylko 3 :D Margotka ---> ja widze, ze Ty od czetego przebywanie pod lozkiem to sie Diablisz az milo :P Nie dosc, ze osexie nawijasz to jeszcze pijesz jak Diabel :D Bruderka z kazdym :D hihihi Rozki Ci rosna, az milo popatrzec :D Wind ---> :D 🌻 :D nastepnym razem, przyjdz w klapkach absenowych a nie bamboszach z poponikiem to Ci nozki nie zmarzna ;) loza szydercow ---> az siem wzruszylam!! szanowna loza, tylko do mnie indywidualnie sie zwrocila :D ano husky, nawet go widzialysmy, sliczny!! :D Zdiablona ---> ano, nie rob afery, bo nie ma ku temu podstaw, nie obrazaj sie, bo nie ma o cio. Postaraj sie Margotke zrozumiec :) I wracaj tu do nas bez dasow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...!!! ..ja w kwestii ...formalnej...! Przesyłka Specjalna ... do ..Margot..Zdiablonej...!!!!!!❤️ Nawet o tym nie myśl... żeby sie obrażac ...i zwiajć manatki...![tupie nogą] Własnie ci wczoraj pisalam ..ze tutaj nie wolno sie obrażac...! Gdyby wszyscy Ci ..ktorym ja ...mowilam rozne rzeczy sie mieli obrazić. .to daje ci swoje slowo...ze bylabym tutaj...s a m a ...!:D Na pocieszenie powiem ci ..ze mnie tez..tutaj dawali do wiwatu..ale sie nie dalam ..zostalam..i siedze mocno...! Zreszta widać na każdym kroku...jak mnie przezywaja...do najcięższej roboty gonią..!:D:D:D .............Margot...nie miala nic złego na myśli... tak poprostu ..jej sie powiedzialo... ale przecież MY wszyscy wiemy ..ktora z was jest ktora.. Oba nicki..zostaja... i nie bylo sprawy....! ...prosze ...potraktuj to z ...wiekszym humorem..!👄 ...wracaj...wracaj... nie żartuj ...! ..pleaseee ! wind >>..nic sie nie martw...ja ci osobiście zrobie te pompony..wydzirgam ci na drutach..! Margot >>..zdjęcia super ..ale odśwież swoją pamięć ..my mamy .. osobistą skrzynke.. gio..3 ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, Ty jak widze w jakis narcystyczny nastroj popadasz :P Ze cio, z eniby Ty taka bidna i zabiegana jestes?? Ze wszystko za/dla nas robisz?? hehehehehe Oj, tiaaa :D hihii Jakos Cie sprzatajacej nie widzialam :P A ze trzymasz mocno, oj tiak D: I cale szczescie, bo tu nudno bylo jakby Cie nie bylo!!! Ty, Danonku - Doktorku!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre...od dzisiaj nic ..nie robie...!...ładnie mi sie Nowy Rok zaczął..to juz ..jak se pomyślałam ..że do konca roku mam ..tak ..pracowac na najwyższych obrotach..to jeszcze mam szanse..poki styczen sie nie skonczył..troche zwolnic.. i dlatego..od dziś..pelny luz ..:classic_cool:... ...lenistwo... nie bede ..po was sprzatac..myc..garow po bigosach.. zbierac porozwalanych chipsow po calej podlodze i w ogole ..nic nie bede robić.. strajkuje..! Wiecie co..te moje ostatnie dwa dni po przeprowadzce pod nowe wyrko... ..udowodnily ze ..musialam sie odstresowac..i wyladowac nadmiar energii..!:D .dlatego taka \"goopawka mnie naleciala\".. ale tak w ogole...to ...jeszcze mi troche rozumu zostalo... ..wiec musze go pielegnowac..może jeszcze kiedyś sie przyda..!:D Tigre..konkursu nie będzie .przez .Borewicza ..a co on zrobil z moimi notatkami..to tylko on wie...jak nie wnikam ..!:D...do czego mu byly potrzebne..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Alescie nastukali! Impezki jakies! Az nie doczytalam wszystkiego! Taka rozpusta! I tak trzymac :-P Tygrysku, ja nadal nie dostalam tego adresu! A o2 juz mi chodzi. akara, jak ty taka zdolna jestes to ja sie kiedys do ciebie wybiore i moze ty ze mne zrobisz bostwo. Tylko z kasa musze wyjsc na prosta, bo to tanie nie bedzie. Oj nie. Pozdrowienia dla wszystkich, szczegolnie dla Zosi i jej Taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> a teraz niby udajesz, ze taka glupawka to u Ciebie rzecz sporadyczna i ze sie czesto nie zdarza?? Kogo Ty chcesz nabrac, cio??? ;) :D Ewa ---> przepraszam, mnie sie za to wszystko walilo :( Juz wysylam!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewunia>>..opowiadaj ..co tam u ciebie bylo..jak cie nie bylo..!:) Tigre...ciszej ...cos przecież musialam naściemniać..żeby se nie pomyśleli.. ..że calkiem zgoopłam...(przy was)..!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed kim Ty Gio, tak sciemniasz, cio?? Tu sami swoim, a redakcja Kefe i tak Cie zna :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello diabolatka. No wreszcie moge spokojnie wejsc i przywitac sie z wami👄 Duzo wody uplynelo ,od ostaniego mojego wpisu,no ale zlozylo sie na to wiele malych i wielkich mniej lub bardziej skomplikowanych spraw. Teraz moje zycie troszke sie ustabilizowalo wiec moze czesciej bede tu zagladac, oczywiscie jesli ktosik mnie nie wyrzuci;) Zmykam bo trza nakarmic stojace nade mna dwa male glodomory. Pa .Pozdrowionka dla wszystkich.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, Margot Zdiablona -> nie ma co brac tu czegokolwiek na powaznie... :D Mi na przyklad Gio przyprawila wielkie cyce i teraz wszyscy mysla ze takie mam :D A niech se mysla :D:D:D I niech zazdroszcza, bo wiesz, 90F to sie rzadko zdarza, zwlaszcza przy moich gabarytach :P:P:P Ale Gio jest kochana ❤️ i nalezy jej sie wielkie ptasie mleczko (Gio, moze byc kacze mleczko?:D) Tygrysku -> Trzymam a Ciebie mocno kciuki!!! Teraz przynajmniej wiem, jak wygladasz, bo Margot mi przeslala foty - i wiem, za kogo trzymam :) Margot -> jak masz wiecej fotek, to wal na kaczke. Nie wiem, na ktorym zdjeciu wyszlas tak okropnie??? Baby som straszne :D:D:D Na wszystkich wygladasz super. Ewa -> witaj! Ja z tymi imprezami nic wspolnego nie mam, ja tylko sprzatam i siki zmywam, jak se czasem Gio poleje po nogach... :D:D:D Czesc Marika -> 🌻 wpadaj czesciej juz teraz :) Dla wszystkich wielkie cmokasy. Prosze uprzejmie wysylac w moja strone czarne moce, zeby mi sie (nie)chcialo uczyc :D Dziobaski!!! 👄 Wasza na Piekielne Wieki Kach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablice nie wyglupiajcie sie, jest takie powiedzenie kto sie lubi ten sie czubi. My codziennie zaczynamy od nowa. Tak wiec zapominamy i zaczynamy:) margotki i margotki zdiablone usmiechnijcie sie. Zachowajcie donsy dla naszych przeciwnikow :) Hejka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>..:D..ledwo weszlam i znow płacze ...:D..takie michy to ..nie kazdy moze miec..i nie kazdego stac na to ..żeby je zostawiac w domu ..jak sie do ..ludzi idzie..!:D...a najbardziej to...szczęśliwy jest Borewicz..bo ma w czym ..chipsy nosić..( ..ale ..widac ciut przy małe..bo ciągle rozsypuje..!)..:D ..jeszcze informacja dodatkowa dla nowych ..Diablow..! ..nasze teksty o latających kaczkach to...wyjasniam .. . Kaczka to..naczynie białe ..emaliowane ..w szpitalu używane do...Dla Panow..!:D ..a Borewicz..vel Hans Kloss..lubi se nimi często rzucać..!:D Wal na kaczke ..to...znaczy pisz wiadomości e-mail ..do ..Kachni..bo ona ma adresik...kaczka --cos tam...!:D.... Tak ..tak...jak sam Naczelny ..powiedzial...dajcie se dziewczynki..Margotki ..po buziaku...i ...wieczorkiem ..pijemy dalej..!:D Cześć Marika.. troche cie znam ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was diablice i diably spod luzka rodem...!! :-D Jak tam humorki? Margot Zdiablona... no co Ty, nie wygoopiaj siem...hehe ;-) i nie daj sie prosic tylko wracaj szybciutko pod wyrko, bo Ci Twoje wygrzane miejsce zajme... :-P Tiger --> juz odpisalam, ale na razie krociutko, bo wlasnie wychodze! ;-) Margotko --> wieczorem zajrze na pewno do Polaczkow... :-D 😘 Dla wszystkich 😘 ❤️ 🖐️ Trzymajcie sie razem! I nie pijta za duzo.. :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a i jeszcze misie przypomnialo...że takie wielkie jak Kachni ..to miala... Madonna ..Van ..cos tam ..!...ale ..Kachni...o kaczym mleczku ..to nie słyszałam ..juz prędzej o wielkich ..kaczych ..jajach...!:D cześć haneczka ..wpadnij i do nas ..i wez ze soba Aleks..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot zdiablona.. >>.. zrobilam o co prosilas ..!..jestem wkurzona .wyslalam ci trzeci list ..i juz nie mam sily pisac tego samego..! Z mojego konta nie da sie nic wyslać..wyskakuje ..strona niedostepna i caly tekst ..szlag trafia..!..dlaczego..? ..napisz do mnie ..w sprawie tej stronki..sprawdz sama ..ona sie nie otwiera..albo zle cos napisalas... wiec podaj mi jeszcze raz ..! I zalatwiaj tam prędzej swoje sprawy.. procenty uciekaja ..a ja czekam ..na to twoje pifko po hamerykansku...bo wczoraj sie nie zalapalam..!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy Diably Wstreciuchy kciuki trzymaliscie?? Jeden egzamin w plecy :( Swoja droga dziwnie facet ocenial, qmpela miala to samo co ja i zdala a ja nie. Koles mial mniej niz ja - zadal. To pewnie przez to mam okropny charakter pisma... :( Haneczka ---> humorek taki :( albo taki 😠 nie moge sie zdecydowac. Zaraz zajrze do skrzyneczki, moze sie poprawi :) Kachni -----> za slabo trzymalas :( Marika ---> :D jak fajnie, ze jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D 🌼 Tygrysek - ważne, że tylko jeden... nie martw się... uszy do góry :) 🌼 Gio - no chyba nelezy Ci się trochę wolnego po tak wyczerpującej akcji :D:D Poza tym my tu wszyscy zgoopawkowani ;) Hmm dzięki za objasnienie kaczki.. nie wiedziałam, że to nie ma podtekstu zwierzęco kuprowego... tylko urynowy hihiih 🌼 ewa ja to nic nie czytałam :) 🌼 marika - miło Cie widzieć :D 🌼 Kachni - wszyscy (nie) chcacy uczyć się łączcie się :D 🌼 znudzonycenzura :) 🌼 haneczka :) 🌼 Zdiablona - w ustawieniach profilu można zmienić sobie także nick - ja Ci proponuję zmienić na \"Zdiablona\" :) 👄 dla niewymienionych ale również kofanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> jak sie nie martwic, jesli znow sie okaze, ze cos zrobie a to bedzie zle?? Kto ma mi wytlumaczyc te glupie zadania?? Nikt tego nie umie, a zdali!! Bo glupi facet, lubi jak jest wszystko ladnie napisane, a ja nie umiem ladnie!!! Juz taki mam charakter pisma i go przeciez nie zmnienie!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani...pojawiam się na chwilkę, gdyż od jutra znow nie bedzie mnie jakiś czas. Myślę, ze kiedy wróce to już z dobrymi wiafdomościami. 🌻 Nie potrafię słowami wyrazić swojej wdzięczności dla Was. Strach pomyśleć co błoby gdyby nie Wy! DZIEKUJE!!!❤️ w imieniu Ojca i swoim. Dziękuję Wam Kochani. Bardzo ważne jest dla mnie takze to a wlasciwie przede wszystkim, że caly czas czuje Wasze wsparcie i w oczach dosłownie ma Wasze Ogromne Serca. Nic nie dziej sie przypadkiem podobno i widać pisane mi było trafić tutaj i miec zaszczyt poznać tylu wspanialych ludzi. 👄 ❤️ Specjalne podziękowania dla Gio ❤️ ❤️ ❤️ Kochana moje gdyby nie TY...bez Ciebie nic by się nie zaczęlo. Gio największy ukłon w Twoją stronę. Chylę glowę i.... Gio...Ty wiesz... Bardzo dziękuję Anonimowej Osobie, której pomoc w ogromnej mierze przyspieszyla cała akcję. 🌻 ❤️. W podziękowaniu w Twojej intencji...za powodzenie i szczęscie w zyciu zostanie odprawiona msza w klasztorze oo.Franciszkanow. Taka sama w intencji Gio i Was wszystkich. Kocham Was. Wasza diabelsko wdzięczna Zosia. 🌻 P.S. Proszę o powrót Margot Zdiabloną ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby....się nie kłucić :P:P!!! ...papierów nie oddam :P,są dowodem tajnej inwigilacji i iście diabelskiej prowokacji. kaczki emaliowane..są jedynym ...narzędziem broni palnej:D..którą można tu używać...bo inaczej ....będzie sąd polowy ...pod łóżkiem :D:D:P ps... a teraz udaje sie ...w nie znanym kierunku...by rozwikłać zagadke ..braku piffa,i wyjaśnić sprawe nieznanego pochodzenia ...hamerykańskiego sikacza ,który zalewa..nam łózko.! Mam tez zamiar ...załatwić...stałe łącze ..z wszelkiego rodzaju ...rozlewniami ...alkoholowymi ...by wyeliminować...jakiekolwiek braki w nowym barku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zosienko!!!! wspaniale, ze juz sie lepiej Ty czujesz i ze Twoj Tata ma lepsze samopoczucie :D ❤️ ❤️ ❤️ Teraz bedzie juz dobrze, zobaczysz :D ❤️ Wlasnei dostalam smska od Kudnelka, pozdrawia Cie goraco :D I reszte Diablow tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia....Cześć......a wiesz ...wybacz...ale ja juz limit swej powagi wyczerpałem ❤️🌻..co powiedzieć miałem juz powiedziałem :) Ogromnie się ciesze ..że Tato ..juz czuje sie lepiej..i nadal trzymam kciuki,byś miała siły..i determinacje..jak do tej pory !..jestem z Tobą🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans mi zrobic nie chce, to sobie sama zrobilam!! O!! Martini rosso ktos ma ochote?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze zamias pifa jakies wino ?Od pifkowania brzuch mi rosnie i wlosy sie sklejaja (ciekawe czemu?)A wina w Polandii mamy takie cudne owocoe ,ryzowe ,jak nie znajdziecie to moze byc z gornej polki ale po co sie w koszta wpedzac ?Snobowac sie nie musze Gio > teraz wiem napewno ze pomponow mi nie zrobisz >.....bo ich sie nie robi na drutach .......Co was w harcerzach uczono ?.....Taki ladne byly i tyle lat razem ....buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini moze byc ..ale biale i na lodzie >haaa ale wybredny jestem ..polej polej posiorbiemy ale to bedzie rozchodniaczek bo do pracy musze pedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×