Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Boszzz!! to niezle pobalowaliscie!! :-D I posikaliscie...hehehehe mam nadzieje, ze sie nie przylepie do podlogi... ;-) Borewicz, Margotka 🖐️ 😘 Jak tam nowy dzionek?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek Wszystkim..!..to ja.... [puste pudełko ptasiego mleczka.] Gio.. ...nic do mnie nie mówcie..bo...nie moge sie śmiać..wszystko mnie boli..oddycham przez rurke..zeby brzuch sie nie ruszal..!:D Boże ..a skąd ja mam takie sińce na twarzy...!..nic nie pamietam..! J23N.Borewicz..:D...czy moglbys wymienic to pudełko..bom juz wszystko zjadła..! ...to mówisz ,ze za młodu ..robiłes różne goopoty...?....a ja to wiem napewno...i tak Ci zostało do dziś...! :D Wiecie co..ja sie nie bede rozpakowywać...bo juz obliczylam ...za miesiac nastepna przeprowadzka..to mi sie nie oplaca..za duzo mam klamotow..!:D Mowilam juz o limicie stron ..to se obliczcie sami...po dziesiec dziennie.. moze na miesiac starczy..!:D ...aaaa..i jeszcze cos Wam powiem po ...wielkiej znajomości...! ..przeczytałam wszystko ..do niedawna jeszcze mialam małe wątpliwosci ale teraz ...to już wiem napewno , ze.......................... ...........NAMI..powinien sie zająć..jakiś dobry... mózgolog...!:D...bo ... ...to ...normalnie ... jest ..nienormalne ..żeby ...normalni ..ludzie tak sie zachowywali...!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kefirki Danonki!! :D Akara ---> ja chcem zdjecia!! :D J 23 ----> w kosciele?? hahahahaha :D brawo!!! :D Nie chodzisz do kosciola, bo traumatyczne wspomnienia masz, cio?? ;) Jay ---> o swicie mnie pieso zerwal z lozka, bo go brzuch bolal i chcial na spacer, wiec szysbko spodnie wciagnelam na tylek, kurtke narzucilem i poganalam an dwor bez patrzenia w lustro... Troszke sie dziwilam czemu sie ludzie na moj widok usmiechaja a cio sie okazalo?? Ktos mi wasy domalowal!! :P Margot ----> te cio ja je mam zdjecia?? Tylko tego, co jest na nim tylko moja geba nie slij!!!! Jest okropne!!!!! PLS!!! Opowiadaj!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> a kto mowi, ze my normalni??? Bron Diable, my jak najbardziej nienormalni jestesmy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, wysle tylko zbiorowki, chociaz martwi mnie to, bo na jednym zdjeciu wyszlam jak bullterrier, zreszta widzialas wiec wiesz o czym mowie 😭 Chyba poprosze Sylvain, zeby mnie wycial z tego zdjecia - oooo, to jest mysl :D Haneczka, dzionek, na razie dobry :) Tylko nie wiedziec czemu boli mnie kolano ;) :D Gio, co ty za historie wypisujesz? My jestesmy jak najbardziej normalni :P :D To ty chyba za duzo wypilas i jeszcze nie wytrzezwialas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ----> nie nazywaj mnie normalna bo sie obraze :P Nie wygladasz nigdzie jak bulterier!! Gupia jestes ;) :P Jak wytnie Ciebie to ja tez chcem byc wyciete ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot >> ..pręgowana ma racje nie wyglądasz jak ...bullterier ..nie az ..tak..!:D👄 Margot zdiablona >>..napisalam ci taki dlugi list..i wyslalam ..ale ..chyba go wcielo..a moze doszedl..zobacz..Najwyzej jak dasz cynk..to napisze jeszcze raz..!:) never_be_the_sam >>...dziekuje...!..zostań z nami...!:) A teraz sie oddalam w podskokach i siadach kucznych..żeby mnie jakaś kaczka nie trafila.... robic obiad...!!!! [nie chce misie]. ..bo mnie ..mój kolega-mąż zrobi mi...eutanazje ..bez mojej zgody...!!!😭 No to ...Pa...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie oddalam, w celu zrobienia porzadku na polkach z ksiazkami :D nakupowalam ich ostatnio i juz mi sie nie mieszcza :P Haneczka ----> sprawdz skrzynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Borewicz, towarzyszu, masz kaca moralnego?:D Ze sie wygadales?:D Nie przejmuj sie, kazdy ma podobne przezycia :D Margot -> ja chcem foty!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde....sie roznioslo....po kątach ...o moim wyczynie w kościele :P...cholera...:D:D Gio...ja wiem...:P że mi juz tak zostało ....z tymi gupotami :D:D...ale co ja na to poradze.....:P:D:D...pudełko potem wymienie...jak sie troche ogarne....;)[dzień czyściocha]:D Hanka ...ja teraz ...ze wstydu ...to po kątach sie chowam ..i ..te koty ...wygarniam ...co sie nazbierały :D:D Tygrys...:Podczep sie:P:D...ja nic nie pamiętam:D:D:D Kachni ...:P;)...nic nie mam :D:D Margot......ja też kcem fotosy!!....bo im powiem czego cie bole kolano :P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszydzien na forum i od razu zakonczyl sie imprezka :D Dodatkowo ktos stare lozko ze zdiablona wyciagnal na ulice, wywolujac zainteresowanie panow kierowcow. Lozko znowu na miejscu, a zdjablona to podobno ciekawosc zaciagnela i tak juz zostala :) Juz wiem ze na nastepna imprezke trzeba przygotowac wiecej pampersow :D Ja tylko na momecik bo musze sie uczyc:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, zrobilam porzadek :D Borewicz ----> nic nie pamietasz?? Tiaaaaa, jakos trudno jest mi Ci uwierzyc ;) Znudzony ----> alez stare lozko trzeba schowac i chronic, tyle wspomniec sie pod nim kryje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakto mam wasiki?? Przeciez sie umylam!!! :P Jakto cio robisz?? Nio przerwe a nauce robisz, nie mozna tak bez przerwy, non-stop zakuwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ...Ty sie ucz ...ale nowych ...kroków...bo ...dzis tez nam zatańczysz..:):D;) Tygrys.....no co ....qrde....a kto powiedział ..że ja tylko ...wirtualne piffko piłem :D:D kto chce spagetti ??..ala Borewicz:D....troszke przesadziłem z miarką :D..i będe jeść do wtorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ----> a kto powiedzial, ze ja pilam tylko wirualne?? ;) Nie smialabym Cie podejrzewac o takie rzeczy :P Jak bez mieska to ja chcem, bo mi sie nie chce nic robic na obiadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ...Wow.....ale zimą powialo :) ...niestety ..spagetti ...jest bardzo mięsiste...powiedzmy 50/50:D:D ..to ja teraz ...na popołudniową drzemkę sie udam ...bo sie objadlem ..jak norka cmentarna:D:D .....Norka ...to nie ..o Ciebie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Sylvain wlasnie ucina sobie mala sjeste, no to ja bach, po lozko :D Zaraz wysle Wam zdjecia, tylko odepcham skrzynke! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Gio nie doszło :( :( znudzony ja se tyko pojedzic troche chcialam ;) ;) ;) jak wypije to mam diabelska fantazje :) :) :) Borewicz ja chce spagetti,lubiem miesko ,mmmm, :) wszyscy kaca lecza? ;) 🌻 ❤️ 👄 dalej ucze sie wysylac te cosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, juz prawie poszlo :D Tylko sie prosze nie przestraszc, bo na jednym wyszlam STRASZNIE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, nie boj nic, pampersow Ci u na dostatek :D Borewicz, norko cmentarna ;) jak masz nadmiar spaghetti, to przemailuj mi troche :D never be the same 🖐️ tu pod lozko zawsze mozesz wpadac, nie tylko ingognito, w koncu lozko to specjalne miejsce na Kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, tylko prosze zostaw moje nieszczesne kolano w spokoju :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 u mnie z rana, plan byl spac do ktorej wlezie, bo wczoraj poszlam spac o 3 rano.. a tu prosze nie, ma.. nie lubie w sobote wstawac rano, co to ma byc;-), ale pewnie tym sposobem zrobie wiecej rzeczy dzisiaj Borewicz> pierogow ani widu ani slychu, dzisaj sama sobie je zrobie, a Jon bedzie sia patrzyl jak je wsuwam.. jakas kara musi byc;-) Tygrys> dobrze, ze juz zmylas wasiska... kto to widzial tak sie paradowac po ulicy;-) dzien doberek wszystkim zmykam po kawe, bo przecie ledwo na oczeta widze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze robi cos niemiesnego dzis na obiad?? I moglby mi przeslac troche??? Potwornie nie chce mi sie robic obiadku, a glodna juz jestem ;) nbts ---> nio wlasnie, u nas pod lozkiem, to nie jest taki zwyczajny topik, wiec spokojnie mozesz tu zagladac czesciej :D Borewicz ----> norka cmentara, buhahaha :D dobre :D nie znalam tego gatunku jeszcze :D tylko nie chrap za glosno, dobra?? ;) Margot ----> Ty masz jakas paranoje czy cio?? Sie przypatruje, przypatruje i nie wiem gdzie Ty tak strasznie wyszlas :P Moja gebusia to i owszem, nie jednego moze wystarszyc, ale Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jay :D, nio ja tez planowalam spac do pozna, w koncu sie odespac ale moja psina inne plany miala i o swicie mnie z lozka zerwala :P Nigdzie nie paradowalam, jedynie stalam pod blokiem i staralam sie nie zasnac ;) Jacys tam ludzie mnie mijali i to oni sie tak dziwnie usmiechali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki...Margotki....zdiablone i ..stokrotki....zapakowane ...w koperte...mailową ...leci do was porcja:) .....stokrotka +porcja dla Sylviana.... to ja idem siem położyć..juz :D///uf....ale sie objadłem :) ...jak wstane ...to zrobie ..oponki ...i kawe......qrde...coś mnie...dzisiaj naszło ...na jedzenie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×