Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Margot....masz racje....morfeuszka tyz jeszcze do bani :D:D:P Kachni...e.....to nie tak ...musisz ...miski ..im pod głowy po podkładać...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni...:D:D:D[leje po nogach]..i se michą..limo podbiłam ..tak sie cholera rozbujała...bez ten moj,, smiech...psia mać..!..:D:D:D ...a niech .to wszystko...lezy .:D.jak sie przewrocilo.. Jutro ..przejdzie walec i ...wyrówna ...:D ..spaaaaaadaaaaam..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, Borewicz! jeszcze sie przyzwyczaja i bez mojego cyca nie usna!!! :D:D:D Magrot -> ja mowie serio. Mowisz - masz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze na chwilke , posylam wszystkim na dobranoc, pachnacego mietowa pasta buziaka 👄 :D Gioooo ---> a cio z konkursem spod starego lozka?? ;) Dakota ----> oj ale bedziesz miec siniaki, jeszcze powiedze, ze pod lozkiem bija :P J 23 ----> siem odezwales!! a kto sie urwal na pol godzinki i nie wiadomo co wtedy robil??? hę?? :P Margotka ---> ;) ❤️ :D Haneczka ----> czekam z niecierpliwoscia :D ten, nio, eeeee, baaardzo upojnej nocki zycze :D Kachni ----> nie sprzataj,a po cio?? Diabelki lubia taki artystyczny nielad :D Bardziej swojsko wtedy jest :D Gio ----> gdzie tu z walcem pod lozko bedzie!!!! nie wolno!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mi ta leje na podloge :D:D:D Ty myslisz ze takie siki to latwo posprzatac?:D:D:D Sikaj do michy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys 👄 ;) :D 🖐️ :classic_cool: ❤️ 🌻 Kachni, ale tak do michy??? :D:D:D Ja kiedys jak bylam mala to sikalam z kuzynem przez balkon :D:D:D Mojemu kuzynowi sie udalo... a mi... coz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszesz... Margot -> malo mnie znasz?:classic_cool: Mowisz - masz :) Ja sikalam do miski w mlodosci (b. wczesnej), na wakacjach na wsi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..ła.....:D:D:D:D nie udało Ci sie ..przez balkon :D:D:D:D:D Tygrys....qrde....no ....ten tego no ....za potrzebą:D:D ... a potem nadrabiałem straty :D:D przestańcie juz sikać ....bo pampersy rozdam :D:D ...a swoja drogą ...to ja kiedys sie w kościele posikałem .się...ze śliechu ...na mszy....taką miałem gupawke ...z kolegą ...że ..nie wytrzymałem ..i jak ...trza było klęczeć ...to .....:P poszło ....ale ..miałem wstyd....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jutro postaram sie wyslac Wam zdjecia ze zjazdu - teraz nie dam rady, bo krzynka mi siadla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nie udalo sie :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale ty jestes lepszy - w KOSCIELE, swietym miesjcu bozym :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Margot, Margot... Powiedz jaki smak lubisz? I adres wal na kaczke. Borewicz... ja sie posikalam kiedys na lekcji religii... jak jeszcze byly w kosciolach... nie wiedzialam, gdzie w kosciele jest toaleta... :D a wstydzilam sie zapytac zakonnicy... No i mi sie cieplo w rajtuzkach zrobilo :D:D:D Kurde ale mi bylo wstyd :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, bede zmykac :) Dobranoc wszystkim 😴 Do dzisiaj po poludniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrczi i jak tu isc spac jak tu takie sikajace historie leca :D:D:D:D:D:D:D:D:D Kachni, walne pozniej na kaczke, bo konta mi nie dzialaja :( Dziekuje Ci za wszystko kochana ❤️ I pozwol mi sie jakos odwdzieczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot -> ale to prawdziwa historia :classic_cool:, u Karmelitow sie poszczalam :D:D:D W wieku 7 lat. Nawet nie macie pojecia jak ja sie wstydzilam wtedy!!! Ze w kosciele... To byla dla mnie tragedia... :D:D:D Balam sie, ze sie Bozia obrazi... ale mama mi wytlumazyla, ze napewno nie! :) Bosz, na wspomnienia mnie wzielo :D To co Borewicz, gdzie sie jeszcze poszczales? A moze cos powazniejszego zrobiles?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, to juz chyba lepiej, ze nie chodzisz :D:D:D Ja zreszta tez nie. Ale mam w zanadrzy wiele smiesznych hisoryjek z mojego zycia z tym miejscem zwiazanych :D No nic, teraz naprawde juz ide spac [spioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, nie chcecie mi dac spac... mnie tez wzielo na wspominki, ale na oczy juz nie moge - do trzech razy sztuka teraz ide spac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni...nic więcej nie powiem :P...bo nie ..i juz ...mam tez wiele ...śmiesznych..opowieści dziwnej treści ...ale bez przesady :D:Dnie wsio na raz :D:D oki...też się zrywam ...do wyrka.....głowa dziwnie sie kolebie nad klawą ....:D:D papatki i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diablice i Diably sztuk jeden (gdzie sie podzial znudzony?). Kachni, wybieralam sie do Krakowa, ale nie wypalilo, przyjade w kwietniu. Ide spac. Jak juz zrobie i wywolam (co troche potrwa) zdjecia Angie a la lata 20ste to zrobie liste chetnych :-). Slodkich snow, diabelskie nasienie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze tu jeszcze nei po imprezie.. ja tu gotowa do balowania pod krawatem a tu prosze wszyscy sie na Morfeusza rzucili;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja wrocilem a wy juz spicie. Ale wy to macie zdrowie, dopiero topik zalozony a wy w kikla godzin naklikaliscie tyle, co na niektorych topikach zejmuje innym kilka miesiecy, ha ha. Jay obawiam sie ze oni juz smacznie spia, a dla nas zostaje przyjemnosc pozbierania pustych butelek. O prosze kolo Borewicza wala sie co najmniej 10, a Gio nie gorsza z 8 haha. No prosze pampersy sie walaja, O.K. tym razem posprzatam po was. mala tu sie nie mowi niesmialo bo nikt ciebie nie uslyszy. Tu sie wydziera i dopiero wtedy do nich dociera. Ale mi sie rymlo. No to spijcie, a my z Jay po sprzataniu uwalimy sie obok was. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony> no nie, przypaa mi tylko rola sprzatacza?;-) a ja tu sie tak stroilam.. chociaz Marot mowila, ze krawata nie trzeba.. nie szkodzi, posprzatam... i jeszcze domaluje wasy spiacym diablom.. posprawdzac se z rana w lustrach;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie [czesc Juz jestesm na nagach - wyrzucilo mnie z lozko to, o czym wczoraj tak zawziecie rozmwailalismy z Nie-Ze-Mna-Te-Numery-Bruner-07-Zglos-Sie i kachnie :D No, ale po takiej imprezie... smai rozumiecie.. ;) :D Teraz uciekam, ale wpadne tu pozniej - buziaczki dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie [czesc Juz jestem na nogach - wyrzucilo mnie z lozko to, o czym wczoraj tak zawziecie "dyskutowalismy" z Nie-Ze-Mna-Te-Numery-Bruner-07-Zglos-Sie i Kachni :D No, ale po takiej imprezie... sami rozumiecie.. ;) :D Teraz uciekam, ale wpadne tu pozniej - buziaczki dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....o prosze....Kierownik ....wrócił z baletów ...o 04:01...i jeszcze mu mało ..:D;) Jay......jak tam pierogi wyszły?:D ....qrde...aleś sie wyrychtowała...pod krawat..:D ..a my tak ...spaliśmy ...z pampersami..pod głową :D:D......całe szczęście że kierownik ..troche ogarnoł :)...o jeszcze piffko nie dopite zostalo:)...uf...jaki kaczor ...z rana ...:D Margot....qrde....to trza wyciąć....cholerka...:D:D..ale wstyd:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×