Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nie spie...nie spie...krzyneczkę Ci napełnilam...Pocieszm Cie...baaaaardzo! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo pliiiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jenyyy
A wy jeszcze to badziewie ciągniecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona!!!!! Wołam Cię!!!! Halo!!!! Gdzie jestes??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tia....najpierw pocieszać się każe a potem sobie idzie...no to ja tez zmykam....Coś zniknęli dziś wszyscy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia> chyba nie dane mi bedzie Ciebie zobaczyc;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie spie... Odreagowuje sesje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Na momencik tylko. Zaraz lece na zajecia i bede dopiero wieczorkem (ok. 20-tej) :o Kachni, dziekuje!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Odpisze jak wroce! :-) 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 :D:D:D Tak, tak wiem, stara i goopia! :P Przepraszam i uciekam juz do szkoly :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry Bardzo !!! :D Haneczka ----> dziękuję za zdjęcia. Faktycznie facet z psem, mmmmmmm i pies zresztą też :P A w jakim kraju ty przebywasz? Kachni ----> cieszę się, że zdjątka doszły w końcu :) A teraz ruszam do pracy. Dzisiaj idę na 10 więc mogłam chwilkę dłużej pospać i jeszcze wskoczyć tutaj na sekundkę. Odmeldowuję się, miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrrrrr w domu wczoraj net odzykalam na jakies 5 minut tylko wrrrr Dobrze, ze chociaz w pracy jest siec i chociaz na sekundke moge do Was zajrzec :D Air ---> :D na 10 .. :D :D faaajnie :D Dakota ---> :D Haneczka ---> hihihi nie, to moj outlook wariuje :D Ale fajnie jest dostac tyyyyle maili :D Slicznie za niewszystkie dziekuje :D Buzke tez dostalam ale dopiero wczoraj podczas tej pobudki mego netu ja sciagnelam :D Pikna ;) masz buzke :D ;) Kundel ----> nikt nie pamieta?? A kto smski co dzien wysyla?? Za to Ty chyba zapomnialas juz adres stronki ideii :P Margotka ----> glowka do gory, jakos Ci sie uda ten plan ulozyc :D 👄 Ja podobno tez mam jakis nieciekawy, nie wiem, jeszcze go nie widzialam :P Ty nei mow zes stara, bo wtedy i ja bede stara a ja jestem mloda :P :D Mayka ----> nie smuc jeszcze mnostow okazji bedzie przed Toba :D Zdiablona ---> sie nie smuc :D 🌻 :D Zosia ---> ❤️ mam Ci do przekazania pieniadze od Ewy ale tyle teraz pracuje, ze nie moge na godziny otwarcia banku trafic, przepraszam :( W srode na pewno mi sie juz powinno udac!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlem powiedziec dzbry i lece dalej ......ale nic nie trace bo wszyscy w szkolach albo pracy .Ot duma mnie rozpiera jak widze narod taki pracowity od rana :) Ha zobaczymy kto pierwszy zwagaruje .Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wagaruje, tylko sobie prace urozmaicam, ale ciiiiiiiiiiiiiiii ;-). Czesc wind. Czesc cala reszta. Wypadam z obiegu znowu. Nie mam czasu na siec. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :D :D :D Przyznaj, że podstępnie się czaiłaś, żeby zagarnąć dla siebie 1000. post ;) Diablico ;) 👄 Kachni 🖐️ rzadko Cię spotykam, ostatnio to chyba na inauguracyjnej imprezie... no tak, sesja... ale mam nadzieję, że wszystko do przodu :D 🌻 karaani i Kundel 🌻 wpadacie tylko na cześć :D🖐️ i pędzicie dalej :( a tu przecież sporo nowych Diabłów... Nie szukając daleko - ja sama na ten przykład :) Chętnie zadzieżgnę (tak to się piszę? ;) ) znajomość :) :) :) AIR, akara, Tygryska 👄🌻❤️ miłej pracy :D jeśli to możliwe :O wind 🖐️ taaak, prawda, że serce rośnie? ;) ja na urlopie, to się byczę. Dzisiaj spałam do 11 (tylko nie mów nikomu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :D :D :D Przyznaj, że podstępnie się czaiłaś, żeby zagarnąć dla siebie 1000. post ;) Diablico ;) 👄 Kachni 🖐️ rzadko Cię spotykam, ostatnio to chyba na inauguracyjnej imprezie... no tak, sesja... ale mam nadzieję, że wszystko do przodu :D 🌻 karaani i Kundel 🌻 wpadacie tylko na cześć :D🖐️ i pędzicie dalej :( a tu przecież sporo nowych Diabłów... Nie szukając daleko - ja sama na ten przykład :) Chętnie zadzieżgnę (tak to się piszę? ;) ) znajomość :) :) :) AIR, akara, Tygryska 👄🌻❤️ miłej pracy :D jeśli to możliwe :O wind 🖐️ taaak, prawda, że serce rośnie? ;) ja na urlopie, to się byczę. Dzisiaj spałam do 11 (tylko nie mów nikomu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabły. wpadam jak po ogień, bo mnie moje papiurki juz wołaja. TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI W PIATEK! stan mojej wiedzy nie wskazuje ze bedzie dobrze, ale jak potrzymacie kciuki diabelskie to bedzie OK. ;) bawcie sie dobrze, pozdrowieonka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHA :D:D:D Witajcie, witaj Dakota!!! Masz racje, wszystko do przodu, hihi. Wlasnie sie dowiedzialam, ze zdalam na dwie piatki :D Co za dzien :D:D:D Margot -> 🌻 czekam az odpiszesz :) Ide do kina na \"Moj Brat Niedzwiedz\", widzieliscie juz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diablice :) 🌻 Zosiu 👄 👄 i nie gniewaj sie ale ucieklam sobie spac bo mnie smutek zzeral :( ale mi polazlo gdzies:D nawet nie mogiem obejrzyc fotek buuuuu😭 moje dziecie ogooopialo i ciagle choruje :( wyrzekne sie jej jak nie skonczy z tym;) w domku nie mogiem sciagac tlustych plikow 😡 ale jak juz mi sie uda wyjsc z domu to drzyj wawo;) Margot,hihi wiadomo ze sie czailas na ten tysiaczek:) gratulacje:) Karani 🌻 Air cze 🌻 Tygrysku odbryknal Ci net :( to masz na pocieszenie 🌻 ;) Wind 🌻 hehe chyba nie mielismy przyjemnosci jescze :o ale naprawimy to :P Akara🌻 eee spoko zaraz wpadniesz w obieg :)ino czytania bedziesz miec sporo ;) Dakotka🌻 kiedy porozrabiamy znowu?;) jakos mi brak dzamprezki :O Kasiek🌻 bedzie dobrzeeeee obaczysz a trzymac i tak bede spoko :) Kachni🌻 faaaajnie ze zdalas :D ale zeby tak na piatki to nieprzyzwoite:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich! Jest piekielnie goraco w Varadero Cuba i czuje sie jak w piekle. Pogoda cudowna, mialem sie nie strzaskac, ale lezac pod parasolem zostalem strzaskany troche przez slonce. Bylismy autobusem pietrowym na wycieczce, miasto egzotyczne ze smieszna zabudowa. Jest tu ogromna ilosc hoteli. My mieszkamy w pawilonie, domku z czterema apartamentami. Mieszka sie fajnie, mamy duzy balkon z widokiem na ocean i na wschod i zachod slonca. Jedzenie smaczne i dosc duzym wyborem potraw, owocow, no co bede pisal jest tu wszystko. Codziennie nas zabawiaja, mozna sie uczyc hiszpanskiego, tancow latynoskich, codziennie mamy wieczorem rozrywke-przedstawienia na scenie lub w basenie, muzyka i dyskoteki. Najbardziej szalone sa dyskoteki do rana gdzie sie wyskaczemy jak wariaci, a rano nie mozemy sie dobudzic, haha. Calymi dniami chodzimy nabuzowani-ale nie pijani-tak zeby byc w odpowiednim wesolym nastroju. Bo my jak sie nabuzujemy to wszystko nas smieszy i mozemy tak caly dzien. wszystko co jest w hotelu lacznie z jedzeniem i alkoholem jest wliczone w cenie i jest bez ograniczen 24godz na dobe. Chodzimy na spacery po plazy ktora ma okolo 20km dlugosci. Do tej pory nie spotkalismy zadnych polakow, co nam sie do tej pory nie zdarzylo. Zapomnialem juz o zimie, a jesli taka gdzies istnieje to macie moje wspolczucie. Aby ten list do was napisac musielismy jechac do specjalnego miejsca, bo o dostep do internetu jest tu bardzo trudno. Ale czego sie nie robi dla przyjaciol. Jestesmy cholernie zadowoleni z wakacji zreszta juz tacy jestesmy. Ha ha. Nie czytalem waszych wypowiedzi od czasu naszego wyjazdu, ale postaram sie to nadrobic jak wrocimy do Kanady. Jestescie niezwykle rozmowni i w miedzyczasie przybylo wiele stron. Pozdrawiamy was wszystkich bardzo cieplo z Kuby, kraju ktory ma wspanialych ludzi, klimat i krajobrazy. Anielica siedzi obok mnie i pozdrawia was rowniez. Nastapny list bedzie prawdopodobnie z Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Zudzony ale masz fajnie jak ja Ci zazdroszcze gdy czytam o tych plazach u nas zima sniegowa zawierucha nawet nie chce mi sie konca nosa na zewnatrz wystawic:) Akara:) Zosia:) dzieki za zdjecia i w blond wlosach Ci tak samo ladnie jak w ciemnych:) Margot:) Zdiablona:) Tygrysek:) Kachni:) I dla Wszystkich buziaki:) Kurcze musze chyba wystawic nos a takze i reszte ciala na zewnatrz bo mi sie slodkiego chce a wszystko wyjadlam buuuuu Kurcze nie ma Ktos z Was pozyczyc prywatnego helikoptera zebym mogla tak szybciutko do Polski poleciec chociaz na kilka dni odwiedzic moja rodzinke:) hihihi.Cholera ze tez mnie musialo wywiac az za ocean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam dzisiaj dola jak smok... buuuu... No nic, pozdrawiam wszytskich i ide do wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Daboly....❤️ Pozadrawiam od Gio, która zostala na troszke przez rozmaite wiruski i awarie sieci nieco od kompka odizolowana. Ale pamieta o wszystkich 9jak to Giovi) i pozdrawia isciska Was serdecznie. Zdiablona... nie szkodzi , nadrobimy...Malutka wyzdrowieje! Tak t juz jest z tymi maluchami naszymi. U mnie cala trojka swinkuje....po kolei.Smutki wszelkie i doły od Margot Zdiablonej i Margot przecz...A swoję drogą czy to nie dziwne, ze imienniczki tzn nickowniczki w tym samym czasie smutasy biora? Tulaski dla Was dziewczynki. :) Kachni..brawo, zuch dziewczyna!!! Fakt..az nie przyzwoicie...piątka oki ale dwie na raz ?;) Kasiek - oczywiście będe z calej sily trzymala kciuki! 🌻 Darkusku Elfiku... tylko nam sie nie zasłodz... Jak piesek? 👄 Akarka...to nam sie dopiero dziewczyna rozpracowala.. Znudzony...nio piękniście nam to wszystko opisałeś...widzę oczami wyobrażni...Super! Az Wam zazdroszczę. Pozdrowienia dla Szanownej Anielicy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Jeeeeeeeeeeest!!! :D :D :D Maaaaaaaaaaaaam!! :D :D :D Mam neeeet!!! :D :D :D :D :D Nie dawno do mnie wrocil, mam nadzieje, ze na dluzgo ale jakby cio to szybko klikam do Was :D Dakota ----> merci, w pracy nawet bylo dzis milo :D Dark Elf ----> nie mam helikoptera, mam tylkow idly, chcesz?? :D ❤️ nie smuc sie 👄 Kachni -----> gratuluje!! :D :D A nie mowilam?? :D :D :D Widzialam tylko zapowiedzi tego filmu, bardzo mi sie podobalo :D A jak film?? Opowiadaj!!! :D Kasiek ----> stan wieszy, nie przesadza sprawy, ja tam WIEM, ze bedzie dobrze :D :D :D Margotka ----> ❤️ 👄 ❤️ :D Zdiablona ----> dziekuje, a TY masz na pocieszenie sto 🌻 :D i ❤️ :D Zosia ----> :D ❤️ :D Znudzony ------> ja tez chcem na Kube!!!!! teleportuj mnie do siebie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcę do teleportera z Tygryskiem! Tygrysku zmiescimy sie razem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko, oczywiscie, ze sie zmiescimy!!! To cio?? Lecimy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×