Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Borewicz ...Nie kracz ...bo wykraczesz ...!!!..i znowu znikne z netu..!!!.. ..cooo jest z Toba...???..sarna jest pusta ..i nie mam zadnych wirusow ...😭😭😭 Kasiek dzieki...odpisalam na GG..!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przykroscia stiwerdzam, ze CZAS JUZ WSTAC!!!! Wy leniwie Diableta!!! i raz, i dwa.... no co jest?? Gimnastyke Wam tu robie.... wstaaaajemy!! aaa nie zaspiewalam... ale ja znow chrypie... no truuudno :P Kiedy Diably wstaja z rana Sa wesole, wypoczete (hahaha) Usmiechniete i świrnięte :P Slonce gdzies sie zapodzialo Lecz to trudno, gorzej bywalo :P Za tem raz, zatem dwa Diably wstaly uhahahaha :D tiaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m back :D Tak tylko szybciutko i w skrócie :) No ładnie, 5 nowych stron przez dwa dni doszło, święta przed kompem spędzacie czy co? :P;) Gio --> Na pewno nie przynudzasz, masz ochote to pisz wsio na następny raz :) Buźka 🌻 i trzymaj sie cieplutko :) Zdiablona i Tiger --> A ile osob na pewno we Wrocku będzie? Tak sie zastanawiam, czy moze jechac, na ile i gdzie ja tam zaparkuje swój tyłek... Nie wiem czy to wypali, a kusi jak diabli... :P:D Kachni -->❤️ czy u Ciebie wszystko dobrze? Buziaki i uściski 🌻 Fajnie ze wpadłaś, ale nadal mało Cie tutaj... :( Odezwij sie do mnie na tlenie!!! - nie mogę Cie znaleźć :( Hehehe... Air --> Co Ty, stara panną nie zostaniesz :D Pogłaskaj kociaka ode mnie :)🌻 Mam nadzieje ze mu nic nie jest takiego. A u mnie wszytko fajnie dobrze, słonecznie... :) W niedzielne popołudnie pojechałam na wieś do kuzynki i zostałam do wieczora w poniedziałek.. Tam to dopiero czuć i widać wiosnę... Zaby składają w bajorkach jajeczka, bąki i motyle latają nad łąką, bociek łazi na długich nogach, jaszczurki przemykają pod nogami... Cieplutko i cudnie... Wybrałyśmy sie na długi spacer z psami i wygrzewałyśmy na słońcu... Jakieś zdjęcia są to moze potem wyśle. Super kotka tam była, pieszczoch jakich mało, właziło to to na kolana i wywracało sie na brzuch, łasiło, zeby głaskać i drapac... :) Obżarłam sie w te święta - i teraz sie martwie ze mi brzuch rośnie tylko - a ćwiczyć to mi sie nie chce :P No i wieczorkiem wróciłam i zaraz pojechałam z Aniołem na piffko (dostałam wodą z pistoletu przy okazji :P) a potem.. tego... :D Późno poszłam spać hehe.. Znikam, zgłodniałam troszku :P Idę zobaczyć co dobrego w lodówie zostało... :P 🌻 Pozdrawiam wszystkich, lece na ogród :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej ho :) Pustki dzisiaj wszyscy się wzięli do roboty :) Tylko Tygrys jak zawsze na stanowisku, z pieśnia na ustach :D Elles ---> cieszę się, że tak miło spędziłaś święta, ja z moich tez jestem zadowolona :) co do tej starej panny to mam cichą nadzieję, że nie zostanę :P Byłam z Frodem u weterynarza. Wspaniała pani doktor. Wzięła kota na ręce, zaczęła do niego mówić i zaraz się uspokoił. Była rewelacyjna :) Powiedziała, że prawdopodobnie on zeżarł trochę liścia od kwiata doniczkowego. A tak kurcze pilnowałam. Dostał zastrzyk, jeszcze jutro i pojutrze idziemy na kłucie i mam nadzieję, że będzie dobrze. Poza tym wszystko z małym ok :) Ja się dziś zabrałam do nauki. Obecnie na tapecie filozofia egzystencjalna :D same ciekawe rzeczy, ale full tego znowu, moja biedna głowa, gdzie to sie wszystko ma pomieścić ja się pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeesc Diabelskie Danonki!!!! :D humorek mam wysmienity :D :D :D ja jednak kocham plywac :D :D :D Odkrylam tez, ze na Cyprze potrzebuja ratownikow, zamierzam sprobowac :D :D :D Tylko qrcze, czy mi psa pozwola zabrac?? :( Air ---> ucalj Frodka w nosek ode mnie :) Dobrze, ze juz z nim lepiej a jeszcze lepiej, ze taka wspaniala pania doktor trafilas :D nic o nauce nie mow, ani slowka... Elleska ---> alez Ci zazdroszcze... tak sie po wsi wloczyc i przyrode obserwowac... suuuper :D Musi dojsc do spotkania we Wrocku, musi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Cześć..Danonki:):D:D..normalnie ..makabra dzis w pracy...cały czas bym ..jadł i jadłi jadł ......i jeszcze jadł ...tak sie rozepchałem ..przez te ..święta:).... a własnie ...czy jakieś konkrety ...poleca w sprawie ..spotkania we Wrocku ?? ..kto będzie ? ..no i termin !! Znudzony ..mówił o 10maja ..ale to jest poniedzialek! ...nie wiem jak wam ..ale mi kategorycznie odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu mam nocna zmiane. Nie pamietam kiedy ostatni raz pracowalem w nocy. Ale jakos sie przestawilem. Nie bylo zle. Zapowiada sie ladna i ciepla pogoda. Teraz pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, co powiesz na 8 maja?? Dzieki pracy w nocy mozesz podziwiac i w pelni wykorzystac dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po świętach 🌻 ❤️ ... dobrze że Was nie rozsadziło po obżarstwie :P ... u mnie mało brakowało :P ... myślałam że pęknę w szwach tak się objadłam :P :P Dzisiaj miałam wolne w pracy więc dla relaksu po ciężkich dniach poszłam do ... fryzjera :) ... nie ma to jak dobre odstresowanie :P ... ścięłam włosy i ............. płakać mi się chce... tak wyglądam :P :P ... znacie może jakiś dobry środek na porost włosów ......😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... piszę juz z własnego domku :( wróciłam prawie 2 godziny temu, a jeszcze nie mogę uwierzyć w to, że nie przytulę się do mojego Anioła dzisiaj w nocy :( a następne spotkanie ... oj, tak naprawdę to chyba za miesiąc :( :( :( i jak tu wytrzymać? dobrze, że jest praca, która mi wypełnia czas a jutro trzeba na 7:05 :( no to dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Po wczorajszych breweriach to kark mnie boli i mam skaleczoną noge.. :P Cholera :P Ja sie dzisiaj budze, chciałoby sie jakieś ciacho wrąbać - a tu ni ma :P Rodzinka wczoraj wszystko wyjadła 😭 żadnych słodyczy... :(:P Słucham sobie właśnie nowej płyty Dido.. :) I chyba mi sie bardzo podoba, takie spokojne i teksty też ładne.. :) Vacik ---> a moze spójrz jeszcze raz i ... moze nie jest tragicznie co? :) Wykombinuj jakiegoś fryza, jakie masz kudełki? Zaraz coś poradzimy wszyscy :)🌻 Jest ktoś jeszcze czy niet? A mam pytanie - zwiazane z internetem, coś mi sie tu porobiło. Wchodze na strone i chcę coś otworzyć w nowym oknie - a tu takie małe coś mi tylko wyskakuje... Gdzie to sie zmienia zeby od razu było na cały ekran a nie klikam ciągle maksymalizuj... :P wie ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i cześć Mała :) Elles...ja mam jeszcze szarlotke...na jedzenie juz nie moge patrzeć :)...o Dido ..no,no:) fajna jest ta płytka :)..a z tymi oknami ..to też tak mam czasami :D... i jakos potem się same normalnie otwieraja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zdowu nie bylo mnie tu z tydzien i pewnie tydzien kolejny tez mnie nie bedzie gdyz za tydzien w piatek mam egzaminy z 5 lat a jeszcze nic nie umie wiec bede musiala troszke posiedziec nad ksiazkami moze znajde 5 min aby wpasc na chwilke ale jeszcze mam zaleglosci z czytaniem nie wiem co sie tu u Was dzieje jak wam minely swieta wiec troszke mi to zajmie zanim to nadrobie zycze Wszystkim milego tygodnia i czekam na kolejne meile od Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> właśnie sobie zrobiłam drugą kolacje.. :P A co do okien to skoro sie tak zrobiło samo przez sie to chyba zniknie też samo.. :) Mayka --> Już teraz zycze Ci powodzenia, i samozaparcia w czasie przyswajania ogromnej masy wiedzy... 🌻 Niech diabelska moc bedzie z Tobą :D:classic_cool: Kot mi tu wariuje, nie wiem o co jej chodzi, wpuściłam z ogrodu do domu, dałam jeść a ta mi tu lata wkoło łóżka i srruuu do drugiego pokoju i spowrotem.. :P Zaraz jej dam kopa w tyłek i znów na dwór poleci jak sie jeszcze nie wybiegała, będzie mi tu szaleć nocą wrrrr.. A w ogole, Diabły - to jakiej słuchacie muzyki? Co polecacie? Jakieś fajne kawałki - to mówcie, ściągam ostatnio i słucham i słucham i słucham... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzonycenzura ..., kurcza zazdroszcze tobie Polandu :(,ale nie watpie w to ze milo spedzisz tam czas z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabka, werble i tygrysi spiew Tak sie zaczyna Wasza pobudka Wsatwaj Diable, bo wiesz dobrze o tym, Ze gdy nie wstaniesz beda klopoty Slonce Ciebie minie, staracisz dzien caly Przygody wesole beda Cie omijalay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, ze Mayka zrobila dzis pobudke, bo ja jzu nie tylko chrypie ale przy najlzejszej probie spiewu dostaje pieknego ataku kaszlu :D :P Cudny mam kaszelek :P Elles --> powinno ponoc pomoc gdy takie zmaksymalizowane okno zamkniesz i chyba kompa wylaczysz, wtedy za nastepnym razem powinno sie duze otworzyc. Tyle, ze czasem to dziala a czasem nie :P A cos Ty wyczynila, ze takie rane bojowe odnioslas?? ;) Mala ---> szybko Ci ten miesiac zleci, zobaczysz :D 🌻 Mayka --> dziekuje za poranna pobudke 👄 Zdasz wszystko bezproblemowo, bo Diably beda kciuki trzymac :D Vacik ---> ponoc podcinanie przyspiesza tempo wzrostu wlosa :P Nie smuc sie, na pewno nie jest tak bardzo zle jak Ci wydaje :) Co inni mowia o nowej fryzurce?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po dlugiej przerwie! Cholera tak żeście się rozpisali, że nie mam czasu poczytać, mam nadzieję, że nie ominęło mnie za wiele! Ja w tym czasie \"chorowałam\" - czytaj wylegiwałam się na chorobowym - mówię wam cudowna rzecz, a przecież i tak w tej pracy nic nie robię tylko się nudzę, to nie zauważyli mojej nieobecności! Byłam w tym czasie w Zakopcu w dolinie Chochołowskiej na krokusach, mówię wam całe hale fioletowe od tych kwiatuszków! Cudo! Widzę, że zaostała zaakceptowana data 8.5 na spotkanie z szefem, kto wie, może się zjawię, ale ten Wrocław to trochę daleko! Pozdrawiam wszystkich diabelsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana --> jeszcze nic zaakceptowane nie zostalo ;) fajnie tak w ramach choroby po polu zakopianskich krokusow brykac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość życia..zmęczyłam się i mnie zeżarło....:-( ale mniejsza z tym...każdy tutaj ma swój kawałek problemów.. jak z tym spotkaniem? Tigerku, ile się do Wrocka jedzie? i jeśli jedziesz, to jakie są tego koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, z Krakowa to strasznie dużo będzie kosztować, szczególnie, że ja jeżdżę już niestety na normalne bilety, a nie ulgowe, a jak jechałam tam z półtora roku temu to koszt był ok. 50 zł, z tego co pamiętam, a to był ulgowy! Z Wa-wy macie trochę bliżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage moje sytuacje, nie sadze by mialo byc lepiej, na pewno nie w najblizszej przyszlosci... i chyba ten wroclaw jest bardziej unreal niz mieszkanie ktorego nie mam:-( sie ytrudno mowi, poczekam na jakiegos zlota w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×