Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Majorek ---> hihi mój też kupuje rózne gazety kobiece z powodu tych filmów. Ale najlepsze było jak kupl gazetkę pod tytułem \"Ciąża\" bo tam chyba \"Psy\" były :P swoją drogą to ciekawie dobrany film dla kobiet przy nadziei :P Szamik ---> dzięki dzięki, poszukamy nowych filmików :D Tygrysek ---> ja może dziwna jestem, ale bardzo lubię takie domowe prace :) Lubię sprzątać, a przepadam wprost za prasowaniem :P takie moje małe zboczenie - przynajmniej pożyteczne :D za to gotować nie bardzo lubię, może jeszcze do tego dorosnę. Nadal nie chce mi się pisać, ale zmusiłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka :-) , tego towarzystwa nie trzeba rozchmurzać. Tutaj jest tyle optymizmu, że wystarczy na 124 lata... :-D Tygrys mnie lubi... :-), i zwykły dzień zamienia się w niedzielę.... Foto i video (digital) macie zapewnione (nie pytajcie skąd wiem...). Dlatego włoski ładnie przyczesać, bo sprawdzę jak wyglądaliście... :-) Air... gospodyni domowa... no, no... wymierający gatunek... ;-) Zlotowiczom życzę... tyle samo lądowań, ile startów... :-D :-D :-D , i postarajcie się nie stać... najważniejszą informacją sobotnich serwisów wieczornych. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi...witaj w diabełkowie ;) własnie sie dzis zdenerwowałam bo mi temat pracy ździebko zmienili buuu. i jeszcze na konferencje we wrzesniu każa jechać....gdzie ja sie tam do wystepów publicznych nadaje :( Tigre...nie no, zawsze mozna spotkanie powtórzyć ;) Szam...no co ty?! jedna mała kromeczka Wasa? tosz to trudno jedzeniem nazwać... Linking...no ładnie to tak wkrecać szefa diabłów?! :D cóż ja poradze, ciekawość mnie gryzie...to juz na pierwszym stopniu do piekła jestem...no co z tymi powiazaniami ze znudzonym ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieopatrznie, wychodząc zerknąłem do tyłu i widzę kolejną ciekawską... ;-) Kasiek... :-) żadnych komentarzy przed poniedziałkiem. Od 1/2 godziny nie powinno mnie tutaj być.... :-) No, to nie ma mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air.. ja tez zauwazyłam Psy dla ciężarnych hahaha :D:D Linking ;) ja też zauwazyłam Twój post o dziwnych powiązaniach z \"szefem\" ;) i tez jestem ciekawa haha Foto i wideo :) miło będzie na to popatrzeć (jak juz nie mogę pojechać) :D Kasiek łoł.. to oczym piszesz? Ja tez niedługo wybywam, bo przyjedzie mój luby i zabiera mnie do siebie (jak już chyba wspomniałam wczesniej :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 bawcie się świetnie na zlocie ;) 👄 👄 bawcie się nie gorzej niż Ci na zlocie :D 🖐️ ja już się żegnam 🖐️ do zobaczenia w Łodzi ;) (raczej bardziej do południa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochani wy mnie będziecie mieli niedługo dosyć, ale co tam, zaryzykuję :) Czy znacie może jakieś artykuły, strony internetowe o scenariuszach filmów fantasy? Chodzi mi tak mniej więcej o to, jakie są charakterystyczne cechy takiego scenariusza, i jak widzowie odbierają adaptacje powieści fantasy. To jest mój pomysł na fragment pracy i wszystko zależy od tego czy znajdę jakies materiały. Cały dzień szukałam, coś tam znalazłam, ale już mój mózg chyba przestał kojarzyć :P Proszę też o jakieś luźne wasze prywatne skojarzenia na ten temat. Przyda się napewno każda opinia. Dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mnie właśnie olśniło ..tak sobie lazłem spacerkiem do rynku i wpadłem ..na pomysł ..ze możemy wam załatwić ..transmisje ze zlotu :) ..mianowicie ..wpadniemy do Baru :D tam gdzie Ibisz stoi za barem :P i zrobimy zadyme,:classic_cool::D:D:D ...więc ..będziecie mieli bezpośrednią transmisje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - podzielam twoj bol niebycia na zlocie :( tyz bym bardzo chciala major - jak Ty sie do mnie nie odezwiesz, to ... :P dzisiaj mialam ciezki dzien - to juz chyba zapowiedz wspomnianego tygodnia - koszmarnie bola mnie nogi od biegania - dlatego pod koniec dnia wybralam sie na shoarme i piwencjo z kolezanka :D pogadalam 5 minut z Aniolem - dzis nie bylo zadnych !!!! bolesci :D :D :D wszystkim zlotowiczom zycze Sloneczka i humorku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko ..!! AIRek..>>..znalazlam dla ciebie jedna z ciekawszych stronek ..sporo tam jest dla ciebie wiadomosci. http://www.scenariusze.stopklatka.pl/index2.htm po lewej stronie masz ..fimy polskie i zagraniczne .w dziale \" nadesłane \"... sa tlumaczenia na polski zagranicznych filmow ..tylko musisz sobie wybrac ktore sa sciencefiction ! I jeszcze jedna stronka www.sciencefiction.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nie gniewajcie sie ze nie powitam kazdego z osobna...ale mam wyjatkowo podly nastroj :( nie bede we wrocku 😭 i najnormalniej pod sloncem...a raczej lozkiem...szlag mnie trafil z tego powodu upije sie dzis okrtutnie zeby jutro zamiast rozpaczac...leczyc ciezkiego kaca no coz...moj pan niepokorny zaczal mi stroic fochy...mialam nadzieje ze sie jakos dogadamy...ze to meski PMS...niestety...nie mam z kim ani o czym gadac ja mam chyba stempel na czole...wyrolowac mnie...a na dupie zarabista kartke kopnij mnie... bawcie sie dobrze... Tygrysku...w ramach protestu domowego nie ruszylam naprawic auta...w koncu ja z niego korzystam okazjonalnie..jak tak...to tak...i wiesz o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Gio :D Jesteś kochana, człowieku renesansu :) Kasiek ---> tobie też dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz Ty już nie pij ;):P:D A mnie olśniło, że to już jutro??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro, jutro :) Dojrzałam wewnętrznie do przyjazdu, dzięki Elles i Borewiczowi, którzy zapowiedzieli, że mi wp... ekhem. Którzy wyrazili swoje niezadowolenie :) No to jadem, i zostajem do poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR..>>..:D ..\"..Prawdziwy polski czlowiek nic nie umie .. ..w żadnej dziedzinie...\" .........................................Stanisław Tym .... a ja wole inne powiedzenie : ..\" Człowiekiem jestem i nic co ludzkie , nie jest mi obce...: ..........................................Terencjusz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...qrde...Blondi ...co !!..byłem w knajpie gdzie mamy sie jutro spotkać ..i klepnolem ..sale :)..a tak ją klepnołem ..że 2piffka ..chlapnołem :D:D..i normalnie ..mam takiego humora..już pod den klimat...że...piffko,piffko:D...+malaga ..tiki taki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cokolwiek Gio :) fajnie, że znalazłaś te strony. Próbowałam je przejrzeć ale nie mogę się już skupić, poza tym oczy już mi łzawią od całodziennego wpatrywania się w monitor. Idę spać, to najlepsze co mogę teraz zrobić. Życzę wszystkim wybierającym się do Wrocławia, szczęśliwej podróży, pięknej pogody, wspaniałych wrażeń, rewelacyjnego spotkania, dobrego piwka (czy innego alkoholu), wygodnego spanka, lub miejsca do przegadania nocki. Bawcie sie dobrze i to po wielokroć za tych, którzy z wami jutro być nie mogą. Niech moc i dobra zabawa będą z wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosz się nam Borewicz podjarał :0 Ty się nie nastawiaj, bo się zdziwisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanss >> Ty se rozkazuj innym dziewczynom ja jestem independent girl :P hihi :D Wyspałam się, ale mimo to proszę na mnie uważać :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... :( :( :( ... no tak! ... cisza i spokój... ;( ... nie ma budzenia .... wszyscy juz w drodze :) :) .... piffskiej zabawy życzę wszystkim :P ... żałuję żem z wami nie baluję ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiadomość specjalna!!!!..stop...Znudzony...stop......dotarł...stop.....już do Wrocka....stop.....i wcale nie stopem :D:D...trzymcie się ...wypijemy wasze...zdrowie:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysuś co się stało? Czemu mordka smutna? Bo do Wrocławia nie pojechałaś? Mi też smutno z tego powodu, ale jeszcze będzie okazja napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze bawicie sie szampansko i ze dostaniemy super relacje mnie boli palec i chyba nie obejdzie sie bez pomocy chirurga :( ide spac mam dosc tych wszystkich chorob, ktore mnie ostatnio nekaja :( nie bede przynudzac jak mi sie odwroci karta, to napisze dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yep, smutna, bo mnie nie ma we Wrocku... takiego drugiego spotkania juz nie bedzie NIGDY :( zeby sie chociaz troszke pocieszyc wybylam ze znajomymi na miasto.... ale to nie to samo :( Borewicz do mnie dzwonil, gadalam nawet ze Znudzonym... qrcze wesole glosy w tle, Diably harcuja, smieja sie, mowi mi \"szkoda, ze Cie tu nie ma\" a mnie sie zrobilo baaaardzo smutno :( Bo bardzo bym byc chciala..... Ktorys z nich tez powiedzial \"Teraz bedzie juz inaczej, nie bedziemy tacy sami\" tiaaak... nie bedziecie :( ych,,,, znikam, bo straaaaasznie smuce, a przeciez Tygrysek to wesole stworzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×